Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fotografia Daniel Obalski | fotoobalski.pl
Autor Wiadomość
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 8:30 pm   Fotografia Daniel Obalski | fotoobalski.pl

Ponieważ nasz forumowy Gilgamesz nie ma jeszcze swojego wątku, otwieram :)

Raz jeszcze dziękujemy za cudowną sesję narzeczeńską i serdecznie polecamy Daniela :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lut 02, 2016 7:31 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Czw Paź 09, 2014 7:40 pm   

My tez polecamy, rownież z powodu narzeczeńskiej :-)
_________________


 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 12:47 pm   

______________________________________________________

Chciałabym poinformować, że właściciel firmy FOTOGRAFIA - OBALSKI, (btw. nasz Forumowy GILGAMESZ)
weźmie udział w III EDYCJI Wieczoru (przed-) Panieńskiego



Jako profesjonalny fotograf, będzie towarzyszył przyszłym Pannom Młodym rocznika 2015, podczas wszystkich etapów zabawy, utrwalając kolejne atrakcje przygotowane specjalnie dla nich. Przygotuje również profesjonalną foto-relację z wydarzenia, którą otrzymają nie tylko Uczestniczki Imprezy ale również wszystkie Firmy biorące w niej udział w charakterze sponsorów.



______________________________________________________


Pewnego dnia, kumpel przyniósł do szkoły aparat ojca - półprofesjonalną lustrzankę. Wcisnąłem "przycisk" i w sekundzie zrobiło się kilka zdjęć, wszystkie takie "artystycznie" rozmyte :) W tamtej chwili postanowiłem, że kiedyś też będę taki mieć. Kilka lat później - za pierwszą wypłatę - kupiłem swój pierwszy aparat i zacząłem "pstrykać" - z początku takie "wszystko i nic". Jednak dzięki jednemu z takich "pstryków" poznałem moją obecną żonę. To Ona namówiła mnie do spróbowania z portretami i fotografią okolicznościową, a ostatnio do założenia firmy w której działamy obecnie razem.



I tak od ponad 3 lat głównym tematem moich prac jest człowiek - najczęściej kobieta. Na mojej stronie znajdziecie zdjęcia wielu dziewczyn. Każda z nich jest piękna. Jest jednak taki dzień, w którym kobieta wygląda jeszcze piękniej niż zwykle, a na jej twarzy maluje się niezliczona ilość emocji - nerwów, radości, wzruszeń. Tym dniem jest dzień ślubu. Dlatego tak lubię ten dzień uwieczniać, być z Panną Młodą, jej rodziną, znajomymi, no i oczywiście jej wybrankiem i łapać te chwile. Po to, byście po całym stresie mogli usiąść wspólnie i przypomnieć sobie ten dzień, te wszystkie momenty, które uleciały albo zostały niezauważone ( a uwierzcie mi, że tego dnia wcale trudne nie jest przeoczenie czegoś pięknego... )

mówi p. Daniel Obalski - właściciel Firmy

______________________________________________________

Tak bawiły się Panny Młode rocznika 2013 i 2014 podczas I i II edycji Imprezy:


______________________________________________________


DO MODERATORÓW
Impreza, którą organizuję promuje również Ślubny Portal, dlatego proszę NIE USUWAĆ moich postów, nawet gdy posiadają one w swojej treści odnośniki do stron firm, których dotyczą

_________________
Ostatnio zmieniony przez koniczynka84 Czw Sty 29, 2015 4:19 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
malinka87 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2015 8:27 pm   

Polecam!! My co prawda jesteśmy tylko po narzeczeńskiej, ale Daniel i jego żona, to cudowni ludzie. Wymyśliliśmy sobie sesje w parku i na placu zabaw. Z uśmiechem na ustach wysłuchiwali naszych pomysłów i życzeń, pomimo tego, że nie zawsze potrafie jasno określić o co właściwie mi chodzi :lol: . Sesja wyszła dokładnie taka jak chcieliśmy - wesoła, kolorowa i w klimacie beztroski.
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 4:00 pm   

Zgodnie z opcjami reklamowymi na naszej platformie wątek ten na okres roku czasu jest traktowany jako reklamowy, może zawierać treści reklamowe oraz aktualne zdjęcia sesji Pana Daniela.
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 7:41 pm   

Witaj :)

Dziękuję, że tu zaglądasz.

Chcielibyśmy przedstawić Ci naszą ofertę na ten wyjątkowy dzień.

Z racji, że sami niedawno braliśmy ślub i wiemy jakie jest to ważne przeżycie przez co wiele momentów ucieka nam z pamięci, staramy się zachować wszystkie szczegóły na naszych fotografiach :)

Pracujemy zazwyczaj w woj. łódzkim, ale jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek świata i zrealizować nawet najbardziej niestandardową sesję.

A już po sesji możemy zaproponować wykonanie fotoksiążek, fotoalbumów, obrazów na płótnie, plakatów czy innych pamiątek :)

Specjalnie dla użytkowników forum przygotowaliśmy na ten rok zniżkę w wysokości 10% na wszystkie nasze usługi :)

Jak się z nami skontaktować :

Telefon : 603 15 75 72
e-mail : kontakt@fotoobalski.pl
www/oferta : www.fotoobalski.pl
blog : www.blog.fotoobalski.pl
Pozdrawiamy Daniel i Agnieszka Obalscy












_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 10:58 am   

Czemu mnie tu nie było!? Polecam i jeszcze raz polecam!!!!! Zresztą wiele nie muszę mówić - nasze zdjęcia są powyżej, także można sobie obejrzeć.

Jeśli chodzi o współpracę - nie mogę sobie wyobrazić lepszej! Każdy pomysł zrealizowany a zdjęcia piękne i mega dopracowane!
Wywiązanie z umowy w 200% :) :smile: :smile: :smile: :smile:
_________________

 
 
zespół TAURUS 
Firma

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 12:40 pm   

Również polecamy z czystym sumieniem :) !! !
_________________
Rzetelność uczciwość pasja to jest to co nas wyróżnia !! !
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 11:04 am   

Dziękujemy za cudowną sesję brzuszkową i oczywiście polecamy w 100 % :D



_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 4:21 pm   

Boooskie! !! ! :-) :smile: :smile:
_________________

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 01, 2017 7:19 pm   

Nie chcę pisać postu pod postem w dziale darmowe ogłoszenia, dlatego ogłoszę się tutaj "u siebie" :)
Chętnie zrealizujemy w zamian za zgodę na publikację 3 sesje dziecięce (wiek dziecka od noworodka do 4-5 lat).

Chętni ? :)

[ Dodano: Sro Lut 01, 2017 11:25 pm ]
W tym roku, zaczynamy również fotografować maluchy :)
Forumowy Antek był pierwszym naszym modelem :)



_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 8:10 am   

Antek bardzo dziękuję za super sesje :D Oczywiście rodzice również dziękują i polecają :)

Z usług Daniela i Agnieszki skorzystała również moja siostra. Jest bardzo zadowolona ze zdjęć jakie otrzymała. Ponieważ nie ma jej tu na forum, za jej zgodą wrzucam fotki jej córeczki - Kalinki :serducho:





_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl