Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Własne zaproszenia
Autor Wiadomość
eber 

Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 11, 2015 2:45 pm   Własne zaproszenia

Jest gdzieś możliwość zaprojektowania swojego zaproszenia i od razu ich wydrukowania ?

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu Forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Sie 11, 2015 7:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BasiaK 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Paź 02, 2016 5:33 pm   

przecież na necie jest masa fajnych projektów DIY wystarczy wpisać w google i masz wszystko co potrzebujesz
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Paź 03, 2016 12:05 am   

Tak w temacie jest fajna stronka optimal print. Ja tam ostatnio projektowałam swoje zaproszenia. Oczywiście wszystkiego za nas program nie zrobi ale dużo ułatwi. Po wszystkim można od razu zamówić zaproszenia. Szkoda tylko że minimalnie 10 sztuk bo chciałam najpierw zamówić 1 żeby zobaczyć czy dobrałam dobry rozmiar czcionki itd.
Dodatkowo można zaprojektować tam wszelki dodatki typu winietki, zawieszki na alkohol itp. Jak to u nich z wykonaniem to będę mogła powiedzieć jak już zamówie. :)
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2016 1:47 pm   

Eber, przecież to naprawdę jest proste. Wystarczą 2 papiery 100x70 z sklepu dla plastyków, nożyk, klej magik, tasiemka z pasmanteri i domowa drukarka. Ja zrobiłam 20 zaproszeń (15 gości, 2 dla światków) oraz podziękowania po. Do tego starczyło na winietki, etykietki na wódkę i wino, Koszt 20 zł ze wszsytkim. Przemyśl ile macie gości i czy zamawianie faktycznie wam się opłaca. W moim dzienniczku masz zaproszenia jakie mi wyszły. Dodam że swoje etykiety na wódkę i wino miałam na bawełnianym sznurku - który jak się okazało był idealnym zabezpieczeniem przed kapaniem przy rozlewaniu wina :)

A jeśli chcesz zaprojektować swoje zaproszenie to ściągnij sobie darmową wersje programu corel draw i tam zrób zaproszenie. Jak je zrobisz zrób z niego plik pdf i zanieś na druk cyfrowy. Za 5 zł masz wydruki chyba 2 wejdą na A3. Jestem grafikiem więc wiem co piszę. A program jest na tyle infantylny że nie trzeba mega znajomości w tym programie. Lub łatwiejszego gimpa (który moim zdaniem jest bardziej zagmatwany niż corel). Ale wpierw przelicz czy ci się to opłaca.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pią Paź 28, 2016 1:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pifka 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:11 am   

Ja od dawna zastanawiam się nad takimi zaproszeniami. Będę mieć wtedy pewność, że będą jedyne w swoim rodzaju. A i spersonalizować je można całe fajnie.

Cytat:
Za 5 zł masz wydruki chyba 2 wejdą na A3.

No ile wejdzie to zależy jakie duże się zrobi. Widziałam już zaproszenia bardzo malutkie a i naprawdę duże, niczym notatnik :)
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
 
 
 
stronawesela 

Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 4
Skąd: Trzciana
Wysłany: Pią Mar 23, 2018 9:58 am   

Często masz tak, że zaproszenia są gotowe wzory, ale masz możliwość praktycznie dowolnej personalizacji.
 
 
Zakupoholiczka 

Dołączyła: 03 Paź 2017
Posty: 37
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Pon Maj 25, 2020 1:23 pm   

Też myślę nad własnymi, ale zastanawiam się, czy to się serio opłaca? Ile wyszły was własnoręczne zaproszenia?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl