Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
One Day - music band
Autor Wiadomość
Martadzie 

Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 2:54 pm   One Day - music band

Czy ktoś z Was miał okazję być na przyjęciu weselnym, na którym grał zespół One Day? Szukam informacji o nim i nic nie mogę znaleźć.
 
 
hunter2326 

Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Dobroń
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 11:37 am   Zespół One Day :)

Z wielką przyjemnością odpowiem na Twój post :) Zespół One Day - wcześniej Energize - polecam w 100%. Grali na moim, a właściwie naszym ;) weselu 26 kwietnia br., i zrobili to rewelacyjnie :) Ja również długo szukałam kapeli idealnej i One Day była jedyna, jaką mi polecano w różnych miejscach. Zespół udostępnia płytę demo, na której można sobie posłuchać kilku różnych piosenek w ich wykonaniu, można się też umówić na przesłuchanie na żywo (skorzystaliśmy z tego i trafiliśmy na wesele, na którym grali :) ). Grają bardzo profesjonalnie, są świetnymi muzykami, a pani Kasia - wokalistka - to malutka, filigranowa, kochana dziewczyna o głosie jak dzwon :D Są bardzo kontaktowi, rzeczowi, konkretni i bardzo poważnie podchodzą do swojej pracy. Kasia dba, by całe wesele odbywało się sprawnie, współpracuje z kuchnią i tak dzieli bloki muzyczne, by goście nie siedzieli zbyt długo przy stołach. Można się też dogadać co do repertuaru - poprosiliśmy o kilka naszych piosenek i dostaliśmy świetny prezent, a ja dodatkowo wielką niespodziankę :) Podsumowując - bardzo dobry, fajny, świetnie grający i czyściutko śpiewający zespół. Bardzo serdecznie polecam :)
_________________
Justyna
 
 
Martadzie 

Dołączyła: 23 Wrz 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 10, 2014 12:35 pm   

Serdeczne dzięki za odpowiedź :) . Co prawda zdecydowałam się z Narzeczonym na inny zespół, ale może ta opinia pomoże innym osobom.
 
 
danceflower83 

Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: niemcy
Wysłany: Czw Cze 12, 2014 10:27 am   OneDay

Wesele było wyjątkowe, międzynarodowych gości z Polski, Niemiec i innych krajów zabawiał zespół OneDay. Świetnie dobrana muzyka światowa i wokal pani Kasi Tracz sprawiły, że zabawa weselna przedłużyła się do białego rana. Występ zespołu OneDay był przeplatany występami gości, którzy przygotowali wiele niespodzianek np. Flash mob, śpiewy solowe czy występy taneczne. Zespół OneDay znakomicie koordynował te niespodzianki muzyczne, dbając o niezapomnianą atmosferę. I my, i goście byliśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się znaleźć zespół OneDay złożony z muzyków, tak profesjonalnych w każdym calu.
 
 
aniad 

Dołączyła: 16 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 10:17 am   

Zespół One Day grał na naszym weselu 14.04.2014. Są po prostu świetni, bardzo profesjonalnie prowadzą całe wesele, nie musieliśmy się niczym przejmować, Pani Kasia przed każdym blokiem muzycznym podchodzi do młodych, żeby ustalić co będzie się działo w najbliższym czasie, także nie ma kompletnie stresu. Piękny głos, wspaniałe prowadzenie wesela, zabawianie gości, piękny wygląd - to tylko niektóre atuty Pani Kasi (wokalistki). Polecam w 100%, nie mogłam sobie wymarzyć lepszego bandu na własnym weselu :)
 
 
jolkapolka 

Dołączyła: 19 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Berlin
Wysłany: Czw Cze 19, 2014 9:18 pm   SUPER ZABAWA

Milosnikom dobrej zabawy przy dzwiekach bardzo dobrej muzyki goraco polecam zespol ONE DAY. Grali na weselu mojej corki 30 maja 2014; towarzystwo bylo miedzynarodowe i wiekowo ( jak to na weselu ) mocno zroznicowane. I...tanczyli wszyscy...do bialego rana, a nawet jeszcze dluzej. Nogi same rwaly sie do tanca i nikogo nie trzeba bylo na sile wyciagac z za stolu. Doskonali muzycy i pani Kasia, wokalistka, obdarzona cudownym glosem i nieoceniona umiejetnoscia porwania do zabawy doslownie kazdego.
Repertuar swiatowo-dyskotekowy ( z klasa ), a dla starszych cioc i wujkow rowniez "Szla dzieweczka do laseczka" z "figurami", co niesamowicie podobalo sie naszym zagranicznym gosciom ze wszystkich przedzialow wiekowych. W repertuarze nie brakowalo rowniez milych polskich akcentow, ale nie tych z polki Disco Polo.
SUPER ZABAWA i niepowtarzalna noc, ktora na dlugo zostanie w naszej pamieci. I to w ogromnej czesci dzieki doskonalej muzyce, ktora tej nocy nam towarzyszyla. Nie wyobrazam sobie chyba lepszej grupy muzycznej na taka impreze. A do tego wszyscy oni mili, sympatyczni, serdeczni... , no naprawde brak mi slow uznania.
ONE DAY - dzieki Wam wielkie.
Bede Was wszystkim dalej polecac.
Jakze bym chciala jeszcze z Wami zatanczyc i zaspiewac....
 
 
konradmich 

Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2014 12:06 pm   

Zespół One Day uświetnił muzyką nasze wesele. Grali w składzie 5 osobowym + dodatkowo saksofonista. Ciężko jest w słowach opisać to co się działo na sali i na parkiecie. Szefowa zespołu Pani Kasia świetnie zabawiała gości przy stołach ( nie były to tandetne zabawy i muzyka do kotleta ), każdą sprawę konsultowała ze mną i moją żoną.
Jeśli chodzi o poziom muzyczny to jest on najwyższy. Wszyscy są zawodowcami, a Pani Kasia jak pamiętam skończyła Akademię Jazzu w Katowicach.
Jeśli ktoś się waha nad wybraniem zespołu to serdecznie polecam . Będziecie mieli niezapomniane wrażenie i wasi goście również, a muzyka przecież jest połową sukcesu. Wcześniej byłem na wielu weselach, słuchaliśmy też z rodziną kilku zespołów, ale wybór był tylko jeden.
:!: :!: :!: ;)
 
 
AB12345 

Dołączyła: 04 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 04, 2015 9:32 pm   

Zespół One Day grał również na naszym weselu.
Trafiliśmy na zespół dość przypadkiem przez internet, jako jeden z nielicznych od razu nam się spodobał :P
Aby posłuchać One Day na żywo, umówiliśmy się na imprezie, na której grali. Przy pierwszym bloku tanecznym, nie mogliśmy usiedzieć przy stole. Nogi już rwały się do tańca. Nie mieliśmy wątpliwości! :)
Podobnie było też na weselu! Goście przy ich muzyce, do rana hulali na parkiecie! :)
Również od strony organizacyjnej pełny profesjonalizm. P. Kasia współpracowała z kuchnia, ogarniając zdecydowanie więcej, niż by się mogło wydawać :)
Do swojego repertuaru dołączyli też utwory zasugerowane przez nas.
Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, wybralibyśmy tak samo! :)
 
 
Kasiunia1985 

Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 12:02 pm   

Witam wszystkich na portalu ślubnym, bardzo chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi One Day za wspaniałą zabawę. Nasze wesele odbyło się 18 lipca 2015 r. w Sali Victoria w Aleksandrowie łódzkim. Mieliśmy przyjemność gościć Was na naszej sali pierwszy raz i jesteśmy bardzo zadowoleni że wybór padł właśnie na Was, goście byli zachwyceni muzyką na żywo oraz samą prowadzącą Panią Kasią:-) repertuar dobrany doskonale, świetne krótkie oczepiny tak jak tego chcieliśmy wszystko naprawdę nam się podobało, mamy porównanie z innymi zespołami ale grupie One Day należy się naprawde wielki szacunek :) jeśli ktoś miałby jakieś pytanie o tym jak przebiegło wesele przy zespole bardzo proszę pisać na priv.
Pozdrawiam wszystkich Kasia.
 
 
WojAleks 

Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2016 6:00 pm   

Serdeczne podziękowania dla zespołu One Day za wspaniałą zabawę, pełen profesjonalizm, najlepszą dawkę humoru oraz idealny dobór repertuaru muzycznego podczas naszego wesela. Nigdy nie zapomnimy ogromu energii i radości, które nam zapewnili przez całą noc. Wszyscy goście, co do joty, jednogłośnie uznali zespół za wspaniały. Polecamy ten zespół z czystym sumieniem, szczególnie z udziałem saksofonisty, który pełni rolę wisienki na i tak doskonałym torcie.
 
 
PiotrLuk 

Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 02, 2016 8:37 pm   

Zespół One Day grał na naszym weselu 25.06.2016 r. w Szmaragdowym Ogrodzie w Niesięcinie. O oprawie muzycznej możemy wypowiadać się w samych superlatywach - rewelacyjny dobór muzyki do dużego przedziału wiekowego gości (nikt się nie nudził, parkiet cały czas był zapełniony!) oraz bardzo profesjonalna kontrola przyjęcia. Pani Kasia (wokalistka) z odpowiednim wyprzedzeniem informowała nas (nowożeńców) o nadchodzących wydarzeniach, co razem z rozluźnieniem atmosfery przed pierwszym tańcem oszczędziło nam dużo stresu.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy oraz gorąco pozdrawiamy całą ekipę!
Marta i Piotr
 
 
luizatrzcinska 

Dołączyła: 13 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lip 13, 2016 7:24 pm   One Day

Zespół One Day grał na Naszym Weselu w lipcu 2016. Zespół polecony przez kogoś, sami nie mieliśmy okazji uczestniczyć w żadnej z imprez, na której grał. Napiszę wprost: nie zawiedliśmy się nawet przez sekundę! Kasia dawała czadu przez całą noc, ani przez chwilę nie spuszczała z tonu. Śpiewała i wyglądała jak milion dolarów. Poprowadziła z dużym wdziękiem całą imprezę, dosłownie o nic nie musieliśmy się martwić. Muzycy też na bardzo wysokim poziomie, znają się na robocie. Nie było wiejskiego disco, ani przeciągających się w nieskończoność oczepin czy przyśpiewek. Kilka trafionych toastów, dosłownie 2 przyśpiewki przy stole, któtkie oczepiny i .... mega zabawa do rana! Zespół na bardzo wysokim poziomie, wiele gości w trakcie wesela i już po pytało nas, skąd są i jak na nich trafiliśmy.
Klasa sama w sobie. Serdecznie polecam. Nie zawiedziecie się. Polecam szczególnie opcję z saksofonem ;)
Pozdrawiamy Luiza&Łukasz
 
 
igniszki 

Dołączyła: 23 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Sob Lip 23, 2016 10:41 pm   Super zabawa - Zespół One Day

W ubiegłym roku moja siostra miała wesele i wynajęła zespół „One Day”, bawiłam się świetnie więc zaraz po imprezie zarezerwowałam ten sam zespół na moje wesele które odbyło się w tym roku - tydzień temu.
Zespół spisał się fantastycznie. Bardzo się bałam czy goście będą się dobrze bawić ponieważ mój małżonek jest anglikiem wiec połowa gości nie umiała mówić po angielsku. Zespół sobie z tym świetnie poradził. Kasia – piosenkarka poprowadziła całą imprezę (od naszego wejścia na salę aż po pożegnanie z gośćmi), a jej kolega z zespołu tłumaczył wszystko na angielski. Wszyscy się świetnie bawili i tańczyli całą noc. Nawet recenzje mojego fotografa na temat zespołu były bardzo pozytywne gdyż nie było problemu z ustawieniami oświetlenia.
BARDZO DZIĘKUJĘ, jestem pewna że bez tego zespołu moje wesele nie byłoby tak udane.
 
 
Marek_P 

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Paź 20, 2016 8:09 pm   Wielkie brawa dla ONE DAY

Wszystkie osoby, które zastanawiają się nad wyborem zespołu na swoje wesele zachęcamy razem z żoną do wybory Zespołu ONE DAY. Zdecydowanie najlepsza kapela na rynku łódzkim, nie tylko w naszej, ale również w opinii wielu osób znających się na muzyce i prowadzeniu imprez weselnych. W każdym kawałku swojej pracy są bardzo profesjonalni, a muzyka przez nich grana zabawia wszystkich weselników - i tych starszych i tych młodszych. Niewątpliwym atutem zespołu jest saksofon, który każdemu kawałkowi, w którym gra nadaje niepowtarzalnego charakteru. No i oczywiście Pani Kasia na wokalu. Nic dodać nic ująć. Zawsze będziemy ich mile wspominać, ponieważ to oni w dużym stopniu przyczynili się do tego, że dzień naszego wesela był niewątpliwie najlepszym dniem naszego życia. Wielkie brawa dla Nich :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl