Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
A&A
Autor Wiadomość
Verenica 

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 7:19 pm   

Potwierdzam, że w salonach A&A będziecie obsłużeni kompleksowo i fachowo.
Dzisiaj zrobiliśmy sobie mały rajd po jubilerach i tam była najmilsza obsługa.
Pani bardzo starannie się nami zajęła, mimo ze tylko oglądaliśmy.
Wyliczyła nam dokładną cenę uwzględniając wszelkie rabaty.
Polecam!
Tym bardziej, że na klasyczną kolekcję mają teraz niezłą promocję.
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 9:06 pm   

wcześniej już pisałam, że obrączki kupowaliśmy w salonie A&A na Piotrkowskiej przed Zieloną idąc od pl Wolności; teraz tylko dodam, że ostatnio bez problemu dostałam tam odpis paragonu na podstawie którego możemy robić różne rzeczy z obrączkami, odpis ponieważ jakiś czas temu skradziono mi portfel z oryginałem paragonu
_________________
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Nie Paź 24, 2010 9:46 am   

my z Narzeczonym równiez przyłączamy się do miłych słow pod adresem salonu A&A. bylismy wczoraj w tym zaraz za tuwima w str centralu. obsługa modelowa. starsza kobieta z klasą doskonale wiedziała jak rozmawia się z klientem, by czuł się jak klient a nie jak intruz. choc obraczki nas nie zachwycily (bylismy kupic inna bizuterie. i tu mił niespodzianka: wybór naszyjnikow, bransoletek, spinek do mankietow... duzo wiekszy i bardziej roznorodny niz w salonach w centrach handlowych). mysle ze beda miec we mnie stała klientke :)
_________________
 
 
marzeneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 32
Skąd: Łódź-Łęczyca
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 8:01 pm   

Nasi znajomi maja obraczki z tej firmy i bardzo nam sie podobaja ale tak naprawde to dopiero poczatek poszukiwan wiec musze pochodzic po sklepach ...
 
 
Agnisia 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 105
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 11:30 am   

My również kupowaliśmy obrączki w A&A. Naprawdę super obsługa. My akurat kupiliśmy na Kościuszki przy Struga. Był tam bardzo miły pan. Ja chciałam kombinowaną obrączkę. To znaczy takie "2w1". Nie było najmniejszego problemu. Chcieliśmy żeby był grawer po wewnętrznej stronie, ale zapomnieliśmy powiedzieć jaką czcionką ale jak zadzwoniliśmy żeby naprawić nasze niedopatrzenie okazało się, że pan z kontekstu naszej rozmowy sam wywnioskował jak to ma byc zrobione i dokonał zamówienia. Super wyszło. Serdecznie polecam. A co najważniejsze naprawdę niedrogo:)
_________________
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Sty 13, 2011 3:37 pm   

tez mamy tam zamowione obrączki. jestem bardzo ciekawa efektu.

[ Dodano: Sob Sty 22, 2011 9:44 am ]
obrączki odebrane. wyglądają ślicznie :) i taniej niż nam powiedziano przy zamówieniu :smile: polecam :)
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 1:07 pm   

Czekamy zatem na zdjęcie obrączek :) jeżeli ktoś miał do czynienia z ta firmą,to niech śmiało pisze. Im więcej opinii tym lepiej.
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sro Sty 26, 2011 5:04 pm   

zdjęcie niczego nie odda, bo to tylko zdjęcie :) jako ze na stronie A&A nie ma to znalazłam zblizone wzorem na str Apartu http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,2,158 nasze są węższe o 1 mm.

i jako ze to A&A to białe złoto jest nierodowane, czyli z leciutkim zółtawym połyskiem (widac przy przyłozeniu srebra lub złota rodowanego), czyli jest nadzieja ze sie nie wytrze juz do niczego :smile:
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 10:25 am   

Przynajmniej nie powinno się już wycierać. A obrączki podane w linku bardzo ładne,nie każdy zdecydowałby się na taki wzór oraz materiaz którego są wykonane.
 
 
Żanetta 

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: POLSKA
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 2:47 pm   

My również zamierzamy się wybrać w tym tygodniu do salonu A&A. Powiedzcie, czy któraś z Was niedawno zamawiała obrączki w tym salonie? Jak długo czekaliście na ich odebranie? Czy szczególnie polecacie kóryś z salonów tej marki? Jeśli tak to bardzo proszę napiszcie, a może macie jakieś wskazowki da mnie :) Chciałabym zamówić sobie obrączkę z 1 diamentem, ale teściowa ciągle powtarza, że może wypaść i mogą być problemy ... Czy Wam się przydarzyla taka sytuacja, mając obrączki z tej firmy?
_________________
Żanetta


 
 
inka 


Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 38
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:09 pm   

Polecam salon Piotrkowska 146, niby każdy powinien mieć ten sam asortyment, jednak po przejściu wszystkich na piotrkowskiej uznałam, że najchętniej wrócę pod 146. Tam było najmilej, kwestia gustu. Obrączki śliczne, czas oczekiwania ok 2 tygodni. Na klasyczne modele jest promocja 120zł/gram. Grawer gratis. Wybierajcie takie, które wam odpowiadają. Teściowa jak chce bardzo niech kupi sobie swoją osobistą. Nie wyobrażam sobie, żeby mamusie czy tatusiowie mieli mi wybierać obrączki, czy suknie. Powodzenia Żanetta :)
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 8:10 pm   

Ja słyszałam opinie że nie warto kupowac na Piotrkowskiej bo jest drożej mi polecano salon na ul.Koścuszki podobno troszkę taniej.
_________________

 
 
Żanetta 

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: POLSKA
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 2:07 pm   

Inka zamówilismy obrączki takie jak chcieliśmy :) bez udziału teściowe :smile: byliśmy w salonie na Piotrkowskiej 63 i powiem Wam, że była przemiła obsługa :) I tam mają sporo wzorów, bo w salonach 46 i 60 mają bardzo mało, a poza tym obsługa jest beznadziejna. Szczegolnie Pana z 46 ;/ Dziewczyny gdybyście się wybierały ze swoim lubym do salonów A&A to polecam ten pod numerem 63 :) i tylko taką ładną Panią :) (niestety nie miała żadnego identyfiaktora ani pieczatki imiennej). Powiedziano nam, że na obrączki bedziemy czekać około 2-3 tygodni, grawer mamy gratis i nawet nie wiem czy jest jakiekolwiek ograniczenie co do ilosci znaków, ale chyba nie ma, bo nic na ten temat Pani nam nie mówiła. Gram złota kosztuje 180 zł. Nie wiem jak jest w innych salonach, ale sądzę, że jednak bedzie i tak taniej niż np. w Aparcie.
Już nie moge sie doczekać kiedy pojedziemy je odebrać :smile:
_________________
Żanetta


 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 4:26 pm   

A my zamówiliśmy na ul. Kościuszki 39 i tylko tam i na Piotrkowskiej 46 był ten wzór który nam się spodobał, w innych salonach A&A go nie było. Obsługa bardzo miła i cierpliwa.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Sro Maj 04, 2011 4:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 7:51 am   

Hellen napisał/a:
A my zamówiliśmy na ul. Kościuszki 39

my też :lol:
_________________

 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Maj 13, 2011 7:20 pm   

Właśnie wczoraj odebraliśmy swoje obrączki. Są piękne! Bardzo ładnie wykonane. Obsługa również na wysokim poziomie. Polecam salon na Piotrkowskiej 60- nigdzie więcej nie było tego naszego upatrzonego modelu. :smile:
_________________
[url=http://tickers.cafemom.com]
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 7:47 am   

marlena89 napisał/a:
salon na Piotrkowskiej 60- nigdzie więcej nie było tego naszego upatrzonego modelu. :smile:


jesli jest taka sytaucja, to polecam zrobim to, co my zrobilismy. tzn idziesz do salon, gdzie masz upatrzony model, pytasz o jego symbol (wszytskie salony a&a maja te sama pracownie) i robisz go i odbierasz w tym salonie, gdzie wg Ciebie jest sympatyczniej. poszło gładko :)
_________________
 
 
marlena89 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Mar 2011
Posty: 263
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Maj 14, 2011 10:07 am   

M_and_M napisał/a:
marlena89 napisał/a:
salon na Piotrkowskiej 60- nigdzie więcej nie było tego naszego upatrzonego modelu. :smile:


jesli jest taka sytaucja, to polecam zrobim to, co my zrobilismy. tzn idziesz do salon, gdzie masz upatrzony model, pytasz o jego symbol (wszytskie salony a&a maja te sama pracownie) i robisz go i odbierasz w tym salonie, gdzie wg Ciebie jest sympatyczniej. poszło gładko :)


i tutaj się nie zgodzę. Mieliśmy spisany symbol na wizytówce.W pozostałych salonach na Piotrkowskiej obsługa, widząc go stawiała wielkie oczy, po czym stwierdzali, że nie wiedzą o który model chodzi.Obrączek również nigdzie nie spostrzegłam.
 
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 8:05 am   

marlena89 napisał/a:
M_and_M napisał/a:
marlena89 napisał/a:
salon na Piotrkowskiej 60- nigdzie więcej nie było tego naszego upatrzonego modelu. :smile:


jesli jest taka sytaucja, to polecam zrobim to, co my zrobilismy. tzn idziesz do salon, gdzie masz upatrzony model, pytasz o jego symbol (wszytskie salony a&a maja te sama pracownie) i robisz go i odbierasz w tym salonie, gdzie wg Ciebie jest sympatyczniej. poszło gładko :)


i tutaj się nie zgodzę. Mieliśmy spisany symbol na wizytówce.W pozostałych salonach na Piotrkowskiej obsługa, widząc go stawiała wielkie oczy, po czym stwierdzali, że nie wiedzą o który model chodzi.Obrączek również nigdzie nie spostrzegłam.


napisałam tylko, jak to wyglądało u nas. kupowalismy obrączki w AA przy tuwima.
_________________
 
 
Żanetta 

Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 29
Skąd: POLSKA
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 9:38 pm   

My już mamy obrączki do odbioru (trwało to 14 dni) :smile: już nie mogę sie doczekać kiedy je zobaczymy :smile:
_________________
Żanetta


 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Cze 23, 2011 5:23 pm   

Zatem daj znać na forum jak już będziecie mieli obrączki u siebie i czy spełniły Wasze oczekiwania i jak się prezentują,będziemy czekać :)
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 10:45 am   

my na obecną chwilę jesteśmy zadowoleni z naszych obrączek :razz:
_________________

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2011 11:09 am   

A czy ktoś zmieniał u nich rozmiar obrączek?
Mój mąż od chwili wyboru schudł ponad 30 kg i w tym momencie obrączka jest ze 2-3 rozmiary za duża. Niby ją nosi, ale cały czas boję się, że ją zgubi i chcielibyśmy ją zmniejszyć. Powiedziano nam, że gdyby przed ślubem był niewłaściwy rozmiar, to nam go zmienią nieodpłatnie. Ale jak to wygląda po ślubie? Jaki jest koszt zmniejszenia obrączki?
_________________

 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 8:36 am   

ja miałam zmieniany rozmiar dwa dni po slubie, obraczka okazała się za mała. zrobili z dnia na dzień za darmo. u nas to byla kwestia zle dobraqnego rozmiaru przed slubem, wiec obawiam się, że będziecie musieli zapłacić :(
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 4:12 pm   

No i już wszystko wiem w kwestii zmiany rozmiaru już po ślubie. Wszelkie tego typu usługi są za darmo o ile przyniesie się dowód zakupu.
U mojego męża okazało się, że konieczne było zmniejszenie obrączki aż o 4 rozmiary.
Może nie wszystko poszło sprawnie i gładko, bo w dzień odbioru okazało się, że obrączką zaginęła i znaleźli ją dopiero 2 dni później, ale na szczęście się znalazła :wink:
_________________

 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 11:46 am   

Takie przypadki się zdarzają,ale najważniejsze że wszystko jest w porządku. A ze zmianą rozmiaru gratis to fajna sprawa,dlatego tak ważny jest dowód zakupu,pamiętajmy o nim.
 
 
pauliska85 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź/ UK
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 6:42 pm   

My kupilismy na Piotrkowskiej 46. Był bardzo duzy wybor, aczkolwiek pozniej to wybralismy pomiedzy 2 wzorami. Kompleksowa obsługa, Pan bardzo miły. Choc powiem szczerze ze kupno obraczek poszło nam jak z płatka. Oto nasze obraczki:
Ostatnio zmieniony przez pauliska85 Sro Sie 29, 2012 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 7:17 pm   

A długo czekaliście za odbiór obrączek od zamówienia? Wiem, że w Apart do miesiąca, a jak w A&A ?
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 8:48 pm   

Ja w A&A Piotrkowska chyba 56 już nie pamiętam czekaliśmy 12 dni. były gotowe po 10 ale okazało się, że pan zapomniał wygrawerować 1 literki a co za tym idzie - rabacik 72zł :smile:
_________________

 
 
 
pauliska85 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź/ UK
Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 12:46 pm   

Czekalismy okolo 3 tygodni
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sob Wrz 22, 2012 2:44 pm   

My też w końcu wybraliśmy i zamówiliśmy obrączki w A&A z białego złote, klasyczne. czekaliśmy na nie tylko 12 dni.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
Agusia20l 


Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 123
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 1:09 pm   

Zgadzam się z innymi recenzjami, bardzo dobra obsługa jest na Piotrkowskiej 100.
_________________
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 31, 2012 8:54 am   

Słuchajcie jak wychodzi cenowo porównanie AA z innymi salonami?
_________________
życie jest snem
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Pon Sty 28, 2013 1:35 pm   

Cenowo A&A wychodzi chyba najtaniej. Drobni rzemieślnicy często za grawer liczą sobie od znaku no i w razie zmiany rozmiary dochodzą dodatkowe koszty.

O cenach Apartu i Kruka nawet się nie będę wypowiadać- tam często 1 szt kosztowała tyle co nas 2 (mamy białe złoto 4 mm).
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
nata_ska 


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:37 am   

ja mam pierścionek zaręczynowy z a&a - wiem bo wlasnie bylam zmniejszyc pierscionek z Narzeczonym i nie bylo problemu - usluga byla bezplatna :)
_________________
 
 
ana88 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:53 pm   obraczki

Je też polecam A&A! Mamy stamtąd obrączki :) Nasze są z zółtego złota, 5mm, płaskie z dwoma diamentowanymi rowkami, wyoblone od wewnątrz (wygoda w noszeniu ogromna). Kupiliśmy w sklepie na Kościuszki, bardzo miła obsługa, czekaliśmy na nie 10 dni, moja była o rozmiar za duża (nie wiem jak ja mierzyłam :) ) i od razu na miejscu została bezpłatnie pomniejszona, nie ma śladu po przeróbce, grawer był dokładnie taki jak chcieliśmy i też bezpłatnie. W dodatku pani nam powiedziała, że w każdej chwili możemy przynieść obrączki do polerowania - ta usługa, podobnie jak zmiana rozmiaru, jest wieczysta i bezpłatna. Nasze błyskotki nosimy z mężem bez przerwy od 9 miesięcy i nie porysowały się jeszcze :) Ale może dlatego, że posłuchaliśmy rady obsługi i wzięliśmy niższą próbę (375) - to jest twardszy stop, a dla nas obrączki nie miały być inwestycją tylko symbolem więc mamy z niższej próby. Nie żałujemy bo wyglądają dokładnie tak samo jak te z 585 karatowego złota :) Zapłaciliśmy za nie trochę ponad 1000 zł :D Dla porównania dodam, że bardzo podobne do naszych w Aparcie kosztowały 800 zł więcej i to za próbę 333, więc to lekka przesada...
_________________
 
 
JNovi 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 9:50 pm   

Polecam, taniej niż w galeriach handlowych w sieciówkach, indywidualne podejście do klienta, miła obsługa, piękne wykonanie :-) Jesteśmy zadowoleni.
_________________
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2014 9:39 pm   

Hej, też robiliśmy obrączki w A&A na Kościuszki przy Struga.
Robiliśmy z naszego złota, jak na razie od tygodnia ;-) spisują się wyśmienicie :D

Mam tylko jedną uwagę do Pani obsługującej, która niedokładnie zanotowała nasze zamówienie i przy odbiorze okazało się, że obie są takiej samej szerokości (Męża miała być szersza), na szczęścia o wiele lepiej ogarnięty, pracujący tam jubiler przetopił obrączkę i na drugi dzień była już gotowa :)

Na przyszłość wiem, aby sprawdzać, to co piszą osoby obsługujące nas, jednak nie można dawać zbyt dużego kredytu zaufania 8)
 
 
kiciaeudezet 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 72
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 20, 2014 8:43 am   

Również zamierzamy kupić obrączki w AA, nie wybieramy żanych oryginalnych obrączek ( chociaż marzą mi się te z dużą ilością diamencików :serce: ), tylko te klasyczne. A w tym salonie cena była konkurencyjna w porównaniu do innych jubilerów
_________________
Mój dzienniczek - 22.08.2015

 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 08, 2015 11:45 am   

Wczoraj odebraliśmy nasze obrączki z Domu Jubilerskiego A&A z Piotrkowskiej 63. Szczerze polecam jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi która była bardzo miła i pomocna :) Na realizację zamówienia czekaliśmy 3 tygodnie. Cena również nas urzekła :wink: A nasze obrączki były takie jakie zamówiliśmy nic nie trzeba było poprawiać leżą idealnie :smile:
_________________

Ostatnio zmieniony przez emi87 Nie Mar 08, 2015 11:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BasikR 

Dołączyła: 01 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 1:47 pm   

Wczoraj byłam z narzeczonym A&A na Piotrkowskiej przy Tuwima.Interesowały nas obrączki w kolorze żółtym lub biało-żółtym.Pani bardzo profesjonalnie przedstawiła nam ofertę. Bardzo duży wybór obrączek. Czeka się na nie około 3 tygodni. Ceny są przystępne. Wiemy już czego poszukiwaliśmy. W końcu obrączki kupuje się na cale życie.Zamówiliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. :D
 
 
zuza85 

Dołączyła: 07 Wrz 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 9:44 am   

Ostatnio byliśmy w a&a przy Roosevelta.Narzeczony kupił mi tam pierścionek zaręczynowy ( mój wymarzony) a teraz nabyliśmy obrączki. Jako jedyni posiadają klasyczne obrączki w żółtym złocie od ręki.Było super mogliśmy je od razy przymierzć i zabrać do domu. :D
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 11:47 am   

Mamy obrączki z A&A. Byliśmy zadowoleni z ich wykonania i obsługi (Port Łódź). Po roku męża obrączka jest już porysowana, ale to wynika z jego pracy. Moja wygląda bardzo dobrze. Drugi raz też bym kupiła te same obrączki.
 
 
martinni 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2016 10:03 am   

Obsługa dalej fachowa?
 
 
higher44 

Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2016
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 23, 2016 12:04 pm   

martinni, tak
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2016 4:15 pm   

Moja obrączka jest za duża o 1 numer. Była robiona a&a i też początkowo byłam zadowolona, po 2 miesiącach jest strasznie porysowana. Chyba będę musiała ją zanieść na zmniejszenie. Mogłam zrobić mniejszą, jak przy przymiarce podpowiadała intuicja. Ale pani w sklepie mówiła że w lato będzie ok i na pewno będzie dobra. Choć w upał miałam problem z jej założeniem, teraz muszę nosić razem z pierścionkiem zaręczynowym by nie spadła. Mam bardzo szerokie kostki (r 10), a bardzo wąskie palce (r 7). W a&a grawer gratis.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pią Paź 28, 2016 4:19 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl