Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile czasu na wizytę w salonie?
Autor Wiadomość
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 11:32 am   Ile czasu na wizytę w salonie?

Dziewczyny, może mi podpowiecie: ile czasu powinnam zarezerwować na wizytę z przymierzaniem sukni ślubnych w jednym salonie? Pytam, bo muszę w tym celu wziąć dzień wolny z pracy i chciałabym obejść powiedzmy ze 4 salony. 2h w jednym wystarczy? Dodam, że będę mierzyła suknie pierwszy raz w życiu, ta wyprawa jest po to, żeby nabrać trochę rozeznania. Na kupno znów będę brała wolne... z góry dziękuję za Wasze sugestie!
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 3:22 pm   

To zależy ile w salonie będzie sukien, które będą godne uwagi wg Ciebie. Powiedziałabym, że 2 godziny to bardzo dużo i musiałabyś przymierzyć chyba ze 20 sukien :wink: Wydaje mi się, że średnio w jednym salonie przymierza się do 8miu sukien.
W zależności jak Ci się będą podobać potrzebny jest różny czas. Jedną założysz i od razu wiesz, że to nie to- czyli ok. 5 min (założenie, obejrzenie i zdjęcie ;) ). Inną z kolei założysz i musisz dłużej popatrzeć czyli ok. 10-15min- jeśli to taka, która mogłaby być kupiona.
Także moim zdaniem czas przebywania w jednym salonie to bardziej ok godziny niż dwóch.
Do tego czasu trzeba oczywiście doliczyć przemieszczanie się z jednego salonu do drugiego, dlatego warto ustalić sobie kolejność odwiedzanych salonów tak by jak najbardziej skrócić czas dostania się z salonu do salonu.
_________________
 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 3:31 pm   

Ok, dzięki! To wiele zmienia:)
Dzwoniłam do kilku salonów i martwi mnie to, że nie wszędzie można się umówić na konkretną godzinę... Wolałabym mieć pewność, że zostanę obsłużona i nie będzie to trwało milion lat. No ale na to nie mam za bardzo wpływu.
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 3:50 pm   

Cytat:
nie wszędzie można się umówić na konkretną godzinę

No to mnie zaskoczyłaś, ja nigdy nie miałam z tym problemu, ale też jeśli wybierasz się w godzinach kiedy większość jest w pracy nie powinnaś mieć problemu z zastaniem wolnej przymierzalni :wink:
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 5:45 pm   

Też jestem zdziwiona, że nie można się umawiać na konkretną godzinę, bo to w sumie wygoda również dla sklepu. A co do czasu to z moich doświadczeń bym powiedziała żeby rezerwować godzinę. W miejscach gdzie są zapisy to klientki są umawiane co godzinę więc tu siłą rzeczy czas jest określony. A w jednym salonie po przymierzeniu 6 sukien usłyszałam, że więcej już nie ma sensu, bo będę mieć mętlik w głowie, więc też więcej niż godziny tam nie spędziłam.
_________________

 
 
 
karotka0111 

Dołączyła: 11 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 05, 2013 7:31 pm   

ja w jednym salonie spędziłam ok godziny w innym po pięciu minutach byłam już na zewnątrz (za sprawą sukienek jakie w salonie się znajdowały) :)
_________________
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 06, 2013 9:18 am   

Ja najwięcej czasu spędziłam w pierwszym salonie do którego weszłam, bo przymierzałam chyba wszystko co mi panie przynosiły od księżniczek, po przez rybki, greckie, krótkie, gorsetowe, na ramiączka itd itp.Wstępnie wiedziałam co chce ale pierwszy raz mierzyłam suknie więc chciałam zobaczyć w czym mi dobrze a w czym że bo to co nam się podoba na zdjęciach na nas już nie koniecznie. Po za tym to stwierdziłam że już więcej nie będę miała takiej okazji więc co mi szkodzi. Tak więc w pierwszym salonie to na pewno 2 h spędziłam. Później to już bardzo szybko szło, wchodziłam pytałam tylko o konkretne modele, 30 min. i następny salon. Moja rada to czasami warto posłuchać pań w salonie i przymierzyć to co proponują bo naprawdę one się znają, widziały już nie jedną pannę młodą. Ja szukałam zdecydowanie czegoś innego i kupiłam coś innego. Pani w salonie się upierała żebym przymierzyła konkretną suknię, ja się upierałam że nie bo już podobne mierzyłam i to nie to. Dla świętego spokoju się zgodziłam. I później chciałam ozłocić tą kobietę. Trafiła idealnie. Suknia, która wyglądała na wieszaku zwyczajnie, na osobie po prostu cudnie.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 7:06 pm   

Spędziłam w salonie jakieś 35 minut. Przejrzałam katalog. Przymierzyłam 3 suknie. Następnie jeszcze raz przymierzyłam pierwszą z nich. Zdecydowałam się na nią :lol: Podpisałam umowę, wpłaciłam zaliczkę i już :wink:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Lut 19, 2013 4:50 pm   

Dzięki za podpowiedzi, wzięłam wolne i ruszam na obchód w piątek. O wynikach na pewno napiszę:P
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 11:14 pm   

Umawialysmy sie z kuzynka do Salonow Madonna, Najna, Noiva do reszty salonow weszlysmy od tak po prostu -czekalysmy niekiedy na przymierzenie jednak czas nam poswiecony w salonach to okolo 45min, najszybciej obsluzono nas w salonie Najna i Romantica CO NIE ZNACZY najlepiej bo czulysmy naprawde presja kupna...najwiecej czasu poswiecono Nam w salonie Madonna :smile: i salonie Noiva.
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 10:50 pm   

Też ostatnio kontaktowałam się z salonami, rzeczywiście nie chcą umawiać na konkretną godzinę. Przeważnie ich odpowiedź brzmiała że w tygodniu można przyjść bez umawiania. Więc podejrzewam że na weekend są zapisy bo wiadomo, więcej osób ma wolne i pewnie salony mają większy ruch w tych dniach. Dla mnie nawet lepiej. Zrobię sobie rundkę po salonach bez zmartwień że się do któregoś spóźnię czy będę za wcześnie. :)
lorien czekam na relację, przyda się :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Wto Lis 01, 2016 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Lis 02, 2016 9:34 am   

Be_Mine, Kochana - lorien jest po ślubie już 3 lata :smile:
już chyba nie pamięta :D
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2016 12:04 pm   

Wszystko zależy od salonu, czy jest wybór sukienek czy wisi max. 10 sztuk na manekinie ;) najlepiej podjechać od rana w tygodniu, wtedy panie są do Twojej dyspozycji, w salonach jest raczej pusto, więc można na spokojnie pomierzyć :) w tygodniu zapisują na godziny choć z doświadczenie wiem, że nie trzeba (Najna, Dorin, Madonna, Kamea). Za to w soboty idzie się "z ulicy", bo panuje olbrzymi ruch, przyjeżdża sporo dziewczyn z okolic Łodzi i niestety trzeba cierpliwie czekać aż zwolni się miejsce w przymierzalni. W sobotę w Najnie czekałam 30 minut, więc do przeżycia ;) ja w ciągu 45 minut zmierzyłam 5-6 sukienek i tyle spędziłam w jednym salonie. Nie wiem czy to dobry wynik ;D
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lis 04, 2016 8:01 pm   

Dorotka_, cholipcia ale wtopa :ups: Nie spojrzałam na daty.

lorien, mam nadzieję że wybaczysz mi moje gapiostwo :?
_________________
 
 
wodniczkA 

Dołączyła: 31 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łodz
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 9:59 pm   

Ja wybralam sukienke chyba w 40 minut :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl