Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon Dorin - Jaracza 1 (dawniej Zgierska 51)
Autor Wiadomość
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 9:16 am   Salon Dorin - Jaracza 1 (dawniej Zgierska 51)

Znacie salon sukien ślubnych Dorin??
znajduje się na Zgierskiej 51 (róg z ul. Flisacka) przy straży pożarnej

http://suknie-slubne-lodz.com/kontakt


proszę o opinie na temat tego salonu, czy obsługa jest sympatyczna, czy suknie są dobrej jakości??
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Sty 03, 2016 11:36 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Pią Cze 25, 2010 10:46 am   

wiem tylko tyle, że właścicielka tego salonu, jeszcze jakiś czas temu pracowała w salonie sukien ślubnych na Inflanckiej. sama szyła tam suknie ślubne, więc jest obeznana w temacie. niestety nie znam więcej szczegółów.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 11:27 am   

wybrałam się do tego salonu i muszę powiedzieć że wrażenia jak najbardziej pozytywne

obsługiwała mnie młoda dziewczyna, bardzo sympatyczna, przymierzyłam dużo sukien i nie było z tym żadnego problemu, pokazywałam jaką chce a pani mi ją przynosiła.

jeśli w sukni coś nam się nie podoba plusem jest to że istnieje możliwość zmiany np. materiału, haftu, można wybrać gorset z innej sukni i dół z jeszcze innej, także można połączyć dwie suknie

ceny również są atrakcyjne od 1500zł do max 2500zł


dla mnie bardzo fajny salon i godny uwagi podczas poszukiwania sukni :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Paulutek 

Dołączyła: 06 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 06, 2010 7:16 pm   

Polecam Salon Sukien Ślubnych Dorin znajduję się on w Łodzi na ulicy Zgierskiej 51.
Bardzo miła obsługa i niskie ceny:)
Suknie ślubne są szyte na miarę, można przyjść ze swoim projektem.
Naprawdę bardzo polecam i zachęcam do odwiedzenia tego salonu.
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Lut 14, 2011 10:11 pm   

moje wrazenie tez bardzo pozytywne. poszlam tam z mama ktoregos dnia po poludniu i bylam bardzo zadowolona. obsluga bardzo mila i cierpliwa. Pani, ktora mnie obslugiwala wysluchala czego szukam i nawet w pokazywanych mi sukniach trzymala sie mojego limitu cenowego, co dla mnie bylo bardzo wazne :) no i z wielka cierpliwoscia pomagala mi w przymierzaniu wszystkiego :)
myle, ze najlepiej pojsc tam w czasie dnia, albo umowic sie na konkretna godzine, bo jest tam tylko jedna przymierzalnia i nie da sie obslugiwac wiecej niz jednej osoby w tym samym czasie.
i ceny sa bardzo rozsadne. suknie z nowej kolekcji mozna juz kupic za ok 1500 -1800 zl i mozna je dowolnie modyfikowac

ogolnie wielki pozytyw

[ Dodano: Wto Kwi 19, 2011 6:08 pm ]
dodam jeszcze kilka slow o tym salonie, bo wlasnie odebralam stamtad moja sukienke :)
nadal uwazam, ze jest to super miejsce. pomimo tego, ze moja sukienka byla z wyprzedazy nigdy nie odczulam, ze jestem traktowana gorzej. bylam tam kilka razy i za kazdym razem bylam bardzo mile obslugiwana. jak juz sie zdecydowalam na sukienke to dopasowano mi ja w 3 dni :) bardzo polecam! i pozdrawiam wlascicielke :)

dla rownowagi postu dodam, ze wcale az tak latwo nie jest mnie zadowolic. jednoczesnie szyje sobie sukienke w salonie Goddess na Wschodniej (tez biala, ale na poprawiny) i co raz bardziej zaluje, ze sie na to zdecydowalam. niestety zaliczka juz wplacona :(
Ostatnio zmieniony przez ania2011 Pon Lut 14, 2011 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ika86 

Wiek: 38
Dołączyła: 11 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 5:33 pm   

bardzo jestem zadowolona z tego salonu ślubnego, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Dorota uszyła dla mnie prześliczną suknię z której jestem bardzo zadowolona, a goście weselni byli bardzo mile zaskoczeni- bardzo im się również podobała. Suknie podpatrzyłam sobie w innym salonie i do niej wymyśliłam sobie jeszcze długi tren. Razem z siostrą i Panią Dorotą wybieraliśmy wszelkie szczegóły między innymi jaka ma być koronka w gorsecie (gorset pół przezroczysty), jakie aplikacje miały być naszyte, długość trenu itp. Cała sukienka wyszła bardzo dopracowana. Naprawdę polecam ten salon ślubny. A dodam, że jest bardzo duży wybór w gorsetach, które można wypożyczyć albo kupić. Też na siebie coś znalazłam rozm 34-36. Pozdrawiam właścicielkę:)
 
 
Elma 

Wiek: 38
Dołączyła: 10 Lut 2011
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2011 12:14 am   

Ja również przyłączam się do pozytywnych opinii tego salonu. Suknie są śliczne, ceny bardzo przystępne. Pani, która mnie obsługiwała bardzo miła, świetnie i szczerze doradziła w czym będzie dobrze a w czym nie. W tym salonie kupiłam swoją suknię i wszystkim przyszłym Pannom Młodym szczerze polecam, warto zajrzeć do tego salonu ;)
_________________

 
 
Ollcia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 11:45 pm   

Byłam dzisiaj tam z mamą i przyszłą teściową.We wrześniu 2011 kupowały tam sukienki moja kuzynka i przyszła szwagierka...więc nie chodziłam po innych salonach tylko od razu się tam udałam.Zależało mi na przystępnej cenie (i jeśli chodzi o cenę to właśnie ten salon bardzo polecam, za niewielkie pieniądze można wyglądać pięknie)..... :!: :!: :!: TAM JEST NAPRAWDĘ BARDZO TANIO :!: :!: :!: ...Bardzo miła obsługa, zero stresu i zażenowania.Przymierzyłam trzy modele i przystałam na tym ostatnim.Wybrałam sukienkę z wyprzedaży z 2011(30% taniej) i wcale nie jest gorsza od najnowszej kolekcji.Oczywiście sukienka będzie wymagała drobnych przeróbek (koszt 50zł) gdyż suknia ma rozmiar 38-40 a ja jestem trochę tęższa.Do tego wybrałam piękny welon i bolerko :)

Całkowity koszt 1660 zł (1200 zł za sukienkę)

BARDZO WSZYSTKIM POLECAM

moja suknia DONNA
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 04, 2012 10:07 am   

też się przychylam do pozytywnych opinii na temat tego salonu,
co prawda jeszcze nie kupiłam sukienki ale mam na oku dwie i jedna właśnie z tego salonu
dodatkowym plusem (jak dla mnie) jest fakt, że suknie są szyte na miejscu i można bez problemu wprowadzać poprawki a suknia szyta jest na miarę (a nie zamawiana w konkretnym rozmiarze i dopasowywana)
 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 12:15 pm   

Zgadzam się z powyższymi opiniami. W listopadzie zamawiałam tam swoją suknię, w lutym idę na pierwszą miarę. Póki co jestem bardzo zadowolona, a niełatwo było mi dogodzić. Mogłam wprowadzić wiele poprawek i sama wybrać aplikacje z koralików. I wszystko w przystępnej cenie. Dodam, że w większości salonów mówiono mi, że mogą uszyć taką suknię, jak chcę, ale ceny zawsze były wyższe. Przed podjęciem decyzji przeszłam jeszcze po salonach, żeby przejrzeć proponowane koraliki doszywane do sukien. Bałam się, że tam, gdzie taniej mogą być gorszej jakości. Ale jednak bardzo mi się spodobały i nie odbiegały od tych proponowanych w droższych salonach.
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 12:31 pm   

Mona tak z ulicy tam iśc i poprzymierzac>?? bo wiem,że w niektórych salonach nie pozwalają..... no i jak z rozmiarami?? czy dostępne do przymierzania modele to tylko maleńkie 36-38, czy na większą osobę też się coś znajdzie?? Wypadałoby iść w ogóle gdzieś i zobaczyć, w czym bym ludzko wyglądała, ale boję sie że w nic nigdzie nie wejdę.....
_________________
 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 2:39 pm   

Możesz spokojnie iść "z ulicy". :) Ja tak zrobiłam 2 razy i nie było problemu. Hmm... z tego, co pamiętam to na mnie niektóre suknie były za duże, a noszę typowy rozmiar 38. Przede mną taka szczuplutka dziewczyna przymierzała i też były za duże. Z resztą z gorsetowymi wiązaniami jest i tak łatwiej. Moja mama się śmiała, że to jest jeden z niewielu salonów, gdzie by w jakieś suknie weszła :) Myślę, że warto się przejść.
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 5:21 pm   

czyli takie słuszne polskie 42 też coś na siebie znajdzie :wink:
NO to się wybiorę//////
_________________
 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2012 5:44 pm   

powinno sie cos znalezc :) zajrzec na pewno nie zaszkodzi
 
 
 
daisy45 

Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Sty 22, 2012 10:37 am   dorin suknie slubne

Ja również moge szczerze polecic ten salon. Wybieralam suknie jeszcze przed nowym rokiem z mysla o cywilnym. jednak wiadomo jak to uslyszaly nasze mamy to nie bylo mowy o innym slubie jak koscielny wiec i suknie trzeba bylo zmienic...nie bylo z tym zadnego problemu! Pani obslugujaca to mloda bardzo sympatyczna cierpliwa dziewczyna. ani raz nie poczulam ze jest mna zmeczona, zniecierpliwiona. przymierzylam znowu 5 sukien i w koncu wybralam ta jedyna... do ktorej znow wprowadzilam poprawki :) i z tym rowniez nie bylo problemu! jestem zachwycona! wszystkie suknie sa piekne i w przystepnych cenach! polecam jak najbardziej. to byl pierwszy salon do ktorego weszlam (a sukien w internecie obejrzalam cale mnostwo) i tam juz zostalam :-) pozdrawiam
 
 
Alice26 

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 10:28 am   

Gorąco polecam ten Salon , bardzo miła obsługa , mnóstwo sukni , możliwość przymierzenia każdej która sie podoba. Wybrałyśmy się z mamą pełne obaw bo w kilku salonach w Łodzi tylko nas zdenerwowali ( wysokością cen , złośliwą obsługą - dwie Panie w innym salonie chyba myślały , że ich nie słychać za sukniami jak obgadywały wygląd dziewczyny która przed nami przymierzała suknie... my usłyszałysmy i od razu sobie poszłysmy...)

W Dorin było bardzo miło , ceny bardzo przystępne , za to co przygotowałysmy z mamą , wystarczyło na nową szytą na miarę suknie + piekny welon i bolerko :D byłyśmy bardzo zadowolone. Suknie są szyte z pięknych solidnych materiałów i można zrobić dużo poprawek .
Pani która nam pomagała profesjonalnie doradzała i odpowiadała na nasze pytania , czułam że nikt nie chce mi nic wcisnąć na siłe :) Gorąco polecam.
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Paź 17, 2013 6:45 pm   

czy są jakieś nowe opinie?? ;)
_________________

 
 
elasta 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Maj 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 7:01 pm   

Witam chciałam bardzo gorąco polecić salon Dorin na zgierskiej właśnie dziś zamówiłam tą "Jedyną" :D byłam w wielu salonach przymierzyłam z milion sukien ale tylko tam zdecydowałam się wrócić i nie żałuję :)
Obsługa przemiła zarówno pracownica jak i szefowa, pomocne dosłownie we wszystkim zero kwaśnych min czy jakich kol wiek pretensji a ceny bardzo, bardzo przystępne
Wybór modeli przeogromny dużo więcej niż na ich stronie
Naprawdę szczerze polecam jeśli ktoś by miał jakieś pytania zapraszam na pw
 
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Lis 23, 2013 6:13 pm   

Byłam dzisiaj i naprawdę polecam :)

Panie które mi pomagały w wyborze naprawdę znały się na rzeczy. Od razu wiedziały w których sukniach będzie mi dobrze, a które modele odpadają :)

Ceny sukien także atrakcyjne, no i można je dowolnie modyfikować. Mówimy co chcemy dodać, a co odjąć itp :)
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 12:32 pm   

zamówiłam wczoraj sukienke :D :D :D dokładnie taką jak chciałam, o jakiej marzyłam - moja miłość od pierwszego wejrzenia :D a do tego pięęęęękny dłuuuuugi welon. aż nie chciało mi sie wychodzić z salonu :P
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 12:36 pm   

Wrzuć zdjęcie!!
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sob Gru 21, 2013 4:09 pm   

Sisska, pokazuj jaką :) bo byłam tam i zakochałam się w jednej :D
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
karolina123 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 4:33 pm   

ja tez polecam salon slubny DORIN Zgierska 51 bardzo mila obsluga i cierpliwa. maja duzy wybor sukien i w dobrych cenach najdrozsza widzialam za 2000 zl. jestem zadowolona bo tam szyja na miare sukienki i mozna zmieniac aplikacje gorsety czy dol sukni z innej a takze szyja ze zdjecia naprawde polecam a teraz fajne maja promocje na welony przy zamowieniu :D
_________________
karolina
 
 
perpertum222 

Wiek: 39
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Łódż
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 3:33 pm   

naprawde popieram wasze wszyskie opinie a teraz maja świetna promocje na welony 50% taniej polecam :D
 
 
pilszka 

Dołączyła: 17 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: uć
Wysłany: Pon Lut 17, 2014 4:50 pm   

Byłam jakies dwa tygodnie temu z przyjaciółka szukać dla niej sukni, zobaczyłam, oto wnioski:
Obsługa jak najbardziej miła i to plus
Ceny zachecajace, najdrozsza suknia jaką widziałam 2200 PLN
Fajne że szyja suknie i są elastyczni jesli chodzi o zmiany (chociaż osobiście uważam, ze jeśli trzeba cos zmieniać to znaczy że to nie jest ta wymarzona suknia)
strasznie zimno, również w miejscu gdzie Młoda się musiała porozbierać do przymiarek, no i szkoda ze tak mało miejsca dla widowni (byłysmy we 4 i nie było sie gdzie ruszyc), ale to moze dlatego że byłysmy stosunkowo wcześnie
Same suknienki ok, ale żadna mnie nie powaliła
Ocena ogólna: dobry
 
 
karolina123 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: zgierz
  Wysłany: Wto Mar 04, 2014 11:45 am   

wkońcu zamówiłam w tym salonie Dorin ul. zgierska 51 bylam wczesniej i spodobała mi sie chyba z 5 ale przeciesz musi byc ta jedyna jeszcze przeszłam naprawde cała łódź w dalszym szukaniu ale niestety nic nie znalazłam. Wróciłam wczoraj tam i zamówiłam tą jedna która naprawde była najpiękniejsza troche wprowadziłam zmian ale z tym nie było zadnego problemu.obsługa naprawde bardzo miła i cierpliwa musze dodac ze jestem osoba bardzo niezdecydowana :D a co jeszcze do zamówienia dostałam 50% na welon i upominek podwiazke lub bizuterie bardzo bylo mi miło pozdrawiam ten salon bardzo goraco i dziekuje za miła obsluge a teraz czekam na pierwsza miare ;)
_________________
karolina
 
 
kinia22 

Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 04, 2014 3:04 pm   

Podobno fajne suknie ślubne tam są. Moja znajoma brała stamtąd właśnie suknię i jej się podobała, mówiła że wygodna. Mi też się bardzo podobała nie powiem, że nie :p Ceny też takie jak w większości sklepów chyba z sukniami.
 
 
hipiska 


Dołączyła: 11 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 10:59 am   

Pani Dorota na plus. Cierpliwa i profesjonalna. Niestety ekspedientka wywoływała u mnie dreszcze. Żałuję że właścicielki nie było przy odbiorze sukni (wyjaśniono mi że nie ma takiej możliwości by mogła być na każdym odbiorze). Swoją drogą, dogadałam się o termin odbioru na wcześniej niż jak zostało to zapisane w umowie.

Modele można łączyć i modyfikować co jest bardzo dużym plusem (halka w cenie sukni). Pani Dorota podpowiada co dobrze wygląda a co nie. Moja suknia była uszyta na trochę krótszą bym mogła zmienić buty po oczepinach. Dół sukni jest bardzo ładny, koronka piękna. Z gorsetem mam problem - mam nadzieję, że ćwiczenia w wiązaniu go zażegnają.

Podsumowując - gdybym miała do czynienia tylko i wyłącznie z Panią Dorotą - na pewno wyszłabym z salonu spokojna i uśmiechnięta. Niestety ekspedientka nie wywarła na mnie dobrego wrażenia. Może po prostu trafiłam na zły dzień.
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Paź 07, 2014 5:18 pm   

również polecam ten salon - naprawdę ładne suknie, w dobrych cenach.
_________________


 
 
Lentää_Karpanen 

Dołączyła: 09 Paź 2015
Posty: 10
Skąd: Bałuty
Wysłany: Pią Paź 09, 2015 7:43 pm   

Teraz mieszczą się przy Jaracza 1, w podwórku.

Kupiłam u nich przeróbkę, pod moje wymiary :P i wymagania, ich sukienki o nazwie Viviana.
Parę osób zaproszonych na ślub albo wesele mi mówiło, że jest ładna. Trudno mi samej oceniać ^^ ale skoro były takie głosy, więc coś pewnie w tym jest ;)

Sprzedawczyni jest bardzo sympatyczna, szefowa - profesjonalna. Wystarczyła jedna przymiarka, a druga to już odbiór.

Wszystko uszyte w ustalonym terminie. Dobry kontakt, także telefoniczny.

Szyją sukienki na miarę. Modele wystawione na sklepie są w dużych rozmiarach.
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 11:34 am   

Czy można zmienić tytuł wątku? Salon znajduje się teraz przy ulicy Jaracza 1 (w podwórku).

Byłam tam z koleżanką pod koniec listopada. Zostałyśmy zaskoczone sporym wyborem sukni w bardzo rozsądnych cenach. Sukienki lepiej się prezentują na żywo niż na zdjęciach w Internecie. Sprzedawczyni jest kompetentna. Jeśli ktoś chce ładną suknię w dobrej cenie, to powinien pójść do tego salonu.

Moja koleżanka chce właśnie tam zamówić swoją suknię ślubną. :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Sty 03, 2016 11:37 am   

Paolina napisał/a:
Czy można zmienić tytuł wątku? Salon znajduje się teraz przy ulicy Jaracza 1 (w podwórku).

Uaktualniłam. :)
_________________
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sty 08, 2016 9:29 am   

Paolina napisał/a:
Sukienki lepiej się prezentują na żywo niż na zdjęciach w Internecie.


Z tym się zgadzam. Zdjęcia nie oddają ich blasku i przynajmniej niektóre suknie jakby "wiszą" na modelkac.

Sama tam zamawiam suknie, i przeszłam naprawdę wiele salonów nie tylko w Łodzi aby znaleźć coś co będzie pasować do mnie.
Salon Dorin oferuje naprawdę ładne, klasyczne suknie ślubne. Szyją je od podstaw, więc można nanosić jakieś swoje poprawki co według mnie jest bardzo na plus. Ceny też nie zbijają z nóg, jak w niektórych salonach.
O jakości wykonania będę mogła napisać dopiero w kwietniu, ale mam nadzieje, że wszystko będzie w najlepszym porządku.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
katarzyna123456 

Wiek: 30
Dołączyła: 18 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2016 12:38 pm   

Czesc dziewczyny ja moge w 100% polecic ten salon obsluga mega pozytywna ekspedientka mila,pomocna umie doradzic co z czym sie laczy nie naciska na zamawianie u nich sukien tak ja w Najnie czy Madonnie tam to poprostu przesada. Sukien mozecie mierzyc ile chcecie ja chyba z 15 zmierzylam ale wybralam ta jedyna SISI :* :* :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: to w niej sie zakochalam. i ceny bardzo pozytywne ze plus. A mialam nie wchodzic bo to podworko ale weszlam i sie zdziwilam to tam zamowilam ta swoja jedyna dziekuje za pomoc :D :D :D
_________________
Kaska
 
 
angela17 

Dołączyła: 14 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2016 8:44 pm   

Cześć Dziewczyny :) :) Ja też ostatnio odwiedziłam salon Dorin.

Katarzyna123456, mnie również spodobała się suknia SISI i zasatanwiam się nad jej zakupem. :) Czy Ty jakoś modyfikowałaś sukienkę, czy nie wprowadzałaś w niej już żadnych zmian? I jak Ci się w ogóle współpracowało z Panią ekspedientką?
Ostatnio zmieniony przez angela17 Pon Paź 17, 2016 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolina123 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Paź 18, 2016 1:55 pm   

Część Angela 17 ja u nich zamawialam sukienkę z zmianami nie sisi bo inna ale mogę Ci z czystym sumieniem polecić robią tak jak Ty chcesz wszystko pokazują na mierze jak to będzie wyglądać. A z ekspedientka Panią Ania to konie mozna krasc mega babka. Pozdrawiam
_________________
karolina
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 11:00 pm   

Bardzo mila obsluga, przemila Pani, jednak kuzynka nie mogla wyobrazic sobie zmian jakie Pani proponowala, ceny naprawde bardzo przystepne. Dziekujemy za milo spedzony czas. ;)
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2016 12:07 pm   

Lokalizacja (w podwórku) niezbyt ale obsługa naprawdę miła! Sukienka "Sisi" faktycznie jedna z najładniejszych, do tego mają bardzo przystępne ceny, halki w gratisie ;)
 
 
owczarek6 

Dołączyła: 09 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 09, 2017 3:38 pm   Zła opinia

Z przykrością wystawiam negatywną ocenę dla „saloniku” sukien ślubnych – gdzie szyje się „SUKNIE NA MIARĘ”.
Podczas pierwszej (17.06) przymiarki spód sukni został dopasowany szpilkami. Koronkę i muślin naszyto wg rozmiarów pobranych podczas pierwszej wizyty w salonie (04.01) – wyboru sukni.
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że podczas odbioru (07.08 - 5 dni przed ślubem!!) suknia okazała się za mała w talii i za szeroka na łopatkach.. Właścicielka z pretensją w głosie zarzuciła, że przytyłam (!!) i ciągle powtarzała to wręcz krzycząc , (co jest absolutną bzdurą, gdyż ważę tyle samo, co w styczniu) zwalając całą winę na mnie. Stwierdzono, że mają taką sytuację pierwszy raz.. Suknię wzięto ponownie do poszerzenia. Okazało się, że została poszerzona o 1 cm. Dalej była za mała, a frustracja wyżywającej się na mnie właścicielki rosła – zamiast przeprosić i po prostu przeszyć suknię – lub zrobić plecy od nowa. Postanowiono zmniejszyć ilość guzików w odcinku krzyżowym i ściągnąć koronkę na łopatkach. Zaoszczędzono na materiale..
Zmierzono mnie ponownie i okazało się, że w talii przybyło 2 cm.. jak się rozbierałam, właścicielka zmierzyła mnie drugi raz w talii i nic nie powiedziała – widać było po jej zrzedłej minie, że nie ma racji. W domu mierzyłam się ponownie i mam dalej takie same wymiary co w styczniu, no ale..
Nadszedł dzień odbioru.
Suknia w talii ok, na łopatce (prawej) dalej odstaje.. Właścicielka zadzwoniła do swojej pracowniczki , zbeształa ją za to, że nie wie gdzie jest jedyna (!) igła w salonie i gdy ją w końcu znalazła – zaczęła podszywać koronkę, ściągając ją.. I tutaj uwaga – teraz właścicielka stwierdziła, że przytyłam 6 cm (jest to jakieś 6-8kg wg jej matematycznych obliczeń)… ręce opadają! Podczas obszywania zadzwonili moi rodzice na wideorozmowę, aby obejrzeć suknię – słowem się nie odezwała. Gdy się rozłączyli, stwierdziła, że jedno ramię mam wyżej a drugie niżej, co „przecież mówiła na przymiarce” – a nikt czegoś takiego nie pamięta.. I wówczas nagle przypomniała sobie, że jednak była rok wcześniej podobna sytuacja ,a nie jak mówiła ,że to po raz pierwszy. Zamiast się cieszyć, że odbieram swoją wymarzoną sukienkę, miałam łzy w oczach, nie chciałam już jej..
Na koniec „usługi” stwierdziła, że oni absolutnie nie poczuwają się do winy, że wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie, po czym spakowano suknię w biały worek foliowy zwany pokrowcem.. żadnego „ wszystkiego dobrego na nowej drodze życia” ani nic w tym stylu.
Polecam dla osób, które chcą się poczuć i być nazwane grubą, krzywą i brzydką, gdzie nie używa się słowa „przepraszam” i w dodatku za fuszerkę nie opuszczono nic z ceny.
Szkoda tylko, że tak piękny zawód jest niszczony przez niekompetentne osoby, przez które ma się takie a nie inne zdanie o rynku krawieckim i że w najważniejszym dniu w życiu pójdę w niedopasowanej sukience.. A nawet jeśli ktokolwiek by przytył – to jest do cholery szycie na miarę, nie kupowanie gotowca z H&M’u czy innej sieciówki, gdzie się bierze coś i już jest, za to się płaci i to nie małe pieniądze! Jest źle – to przerabiasz do skutku i klient ma być zadowolony!
W tym wszystkim najbardziej mi było szkoda pani obsługującej w „saloniku” – gdyż po skończonej z nią bardzo **** rozmowie telefonicznej została nazwana ekspedientką, jak w mięsnym..
W końcu salon „exclusive”.. – ale tylko z nazwy.
 
 
Dorin 

Dołączyła: 09 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Sie 10, 2017 4:04 am   Re: Zła opinia

owczarek6 napisał/a:
Z przykrością wystawiam negatywną ocenę dla „saloniku” sukien ślubnych – gdzie szyje się „SUKNIE NA MIARĘ”.
Podczas pierwszej (17.06) przymiarki spód sukni został dopasowany szpilkami. Koronkę i muślin naszyto wg rozmiarów pobranych podczas pierwszej wizyty w salonie (04.01) – wyboru sukni.
Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że podczas odbioru (07.08 - 5 dni przed ślubem!!) suknia okazała się za mała w talii i za szeroka na łopatkach.. Właścicielka z pretensją w głosie zarzuciła, że przytyłam (!!) i ciągle powtarzała to wręcz krzycząc , (co jest absolutną bzdurą, gdyż ważę tyle samo, co w styczniu) zwalając całą winę na mnie. Stwierdzono, że mają taką sytuację pierwszy raz.. Suknię wzięto ponownie do poszerzenia. Okazało się, że została poszerzona o 1 cm. Dalej była za mała, a frustracja wyżywającej się na mnie właścicielki rosła – zamiast przeprosić i po prostu przeszyć suknię – lub zrobić plecy od nowa. Postanowiono zmniejszyć ilość guzików w odcinku krzyżowym i ściągnąć koronkę na łopatkach. Zaoszczędzono na materiale..
Zmierzono mnie ponownie i okazało się, że w talii przybyło 2 cm.. jak się rozbierałam, właścicielka zmierzyła mnie drugi raz w talii i nic nie powiedziała – widać było po jej zrzedłej minie, że nie ma racji. W domu mierzyłam się ponownie i mam dalej takie same wymiary co w styczniu, no ale..
Nadszedł dzień odbioru.
Suknia w talii ok, na łopatce (prawej) dalej odstaje.. Właścicielka zadzwoniła do swojej pracowniczki , zbeształa ją za to, że nie wie gdzie jest jedyna (!) igła w salonie i gdy ją w końcu znalazła – zaczęła podszywać koronkę, ściągając ją.. I tutaj uwaga – teraz właścicielka stwierdziła, że przytyłam 6 cm (jest to jakieś 6-8kg wg jej matematycznych obliczeń)… ręce opadają! Podczas obszywania zadzwonili moi rodzice na wideorozmowę, aby obejrzeć suknię – słowem się nie odezwała. Gdy się rozłączyli, stwierdziła, że jedno ramię mam wyżej a drugie niżej, co „przecież mówiła na przymiarce” – a nikt czegoś takiego nie pamięta.. I wówczas nagle przypomniała sobie, że jednak była rok wcześniej podobna sytuacja ,a nie jak mówiła ,że to po raz pierwszy. Zamiast się cieszyć, że odbieram swoją wymarzoną sukienkę, miałam łzy w oczach, nie chciałam już jej..
Na koniec „usługi” stwierdziła, że oni absolutnie nie poczuwają się do winy, że wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie, po czym spakowano suknię w biały worek foliowy zwany pokrowcem.. żadnego „ wszystkiego dobrego na nowej drodze życia” ani nic w tym stylu.
Polecam dla osób, które chcą się poczuć i być nazwane grubą, krzywą i brzydką, gdzie nie używa się słowa „przepraszam” i w dodatku za fuszerkę nie opuszczono nic z ceny.
Szkoda tylko, że tak piękny zawód jest niszczony przez niekompetentne osoby, przez które ma się takie a nie inne zdanie o rynku krawieckim i że w najważniejszym dniu w życiu pójdę w niedopasowanej sukience.. A nawet jeśli ktokolwiek by przytył – to jest do cholery szycie na miarę, nie kupowanie gotowca z H&M’u czy innej sieciówki, gdzie się bierze coś i już jest, za to się płaci i to nie małe pieniądze! Jest źle – to przerabiasz do skutku i klient ma być zadowolony!
W tym wszystkim najbardziej mi było szkoda pani obsługującej w „saloniku” – gdyż po skończonej z nią bardzo **** rozmowie telefonicznej została nazwana ekspedientką, jak w mięsnym..
W końcu salon „exclusive”.. – ale tylko z nazwy.


?? ?????

Szanowna Pani Karolino Grzejszczak, suknia została uszyta w pełni zgodnie ze sztuką krawiecką i zgodnie z wymiarami z pierwszej miary a nie jak Pani pisze z dnia zamówienia sukni.To Pani niedotrzymała warunków umowy z paragrafu nr.3 w którym jest mowa iż kupujacy jest zobowiązany poinformować sprzedającego o zmianie pobranych wymiarów w okresie 30 dni przed miarą.Różnice w Pani obwodach w dniach 17.06.2017 a 07.08.2017. to 3cm pas i 3cm biodra.Pomimo zaistniałej sytuacji błędy powstałe nie z naszej winy zostały naprawione w tempie ekspresowym 24 godzin w ramach gestu handlowego suknia dopasowana została do pani sylwetki i wymiarów na dzień 07.08.2017..Zamówiła pani suknię z metrowym trenem w cenie 1950pln. i otrzymała Pani pełnowartościowy towar w standardowym opakowaniu czyli pokrowcu foliowym, wobec powyższego nie było podstaw do udzielenia rabatu jak i nieobciążono pani kosztami dodatkowych zmian powstałych nie z naszej winy.Ma Pani prawo do wyrażenia swojej opini czy poleca pani salon czy też nie ,czy jest Pani zadowolona z obsługi czy nie ale, co do pozostałej treści Pani opini złożonej z kłamstw i pomuwień o niekompetencję , brak kultury i niegodne traktowanie współpracowników żądam przeprosin na wszystkich publicznych forach w których zostały one zamieszczone.W przeciwnym wypadku to ciągłość korespondencji i kontakt z Panią przekazuję do reprezentującej mnie kancelarii prawnej w celu pociągnięcia Pani do odpowiedzialności z tytułu podejrzenia popełnienia przestępstwa z powództwa karnego art. 212 KK.Poproszę o podanie danych osobowych oraz adresu zamieszkania w celu wysłania stosownych wezwani sądowniczych.
Ostatnio zmieniony przez Dorin Czw Sie 10, 2017 5:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anna Rytczak 

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Sie 11, 2017 12:47 pm   

Witam, nie mogę się zgodzić z wyżej wystawiona opinia gdyż odbieralam suknie 07.08.2017r i jestem bardzo zadowolona fakt że sie pilnowalam aby nie przytyć ani nie schudnąć gdyz moja suknia byla na suwak i leżała idealnie i nie mialam sie do czego przyczepic musze jeszcze dodac ze wprowadzalam zmiany laczone z 3 innych sukienek i bylo tak jak sobie to wyobrażałam..
Wiec mogę z calego serca polecac salon Dorin Exclusive.
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 3:24 pm   

Miałam okazję odwiedzić salon Dorin w trakcie poszukiwań swojej sukni ślubnej. Na plus dla salonu przemiła obsługa, mogłam mierzyć dowolność ilość sukien, bez zbędnych nacisków na zakup, co jej dość często spotykane w innych salonach. Kolejnym atutem jest halka w gratisie do każdej sukni. I rzecz jedna z najważniejszych- suknie są w naprawdę atrakcyjnych cenach, zwłaszcza modele ekspozycyjne. Znalazłam tam suknię,którą umiejscowiłabym w top5 sukien, które mierzyłam, a była najtańsza ze wszystkich przymierzonych :)
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl