Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon "Sylwia" przy ul. Jaracza 6 (w podwórzu)
Autor Wiadomość
ewela1986 

Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 9:11 am   

lwiątko- nie masz się czego obawiać, choc Pani z salonu jest dziwna i trochę nachalna, myślę że zna się na swojej pracy. A co do różnych miksów sukienek to jest prawda. Moja przyjaciółka miala wesele dwa tygodnie po mnie i tego samego dnia co ja zamawiala sukienkę w salonie Sylwia. Wymyśliła sobie, że jej pierzasta u dołu sukienka będzie na skos ucięta i doczepiona na zamek ekspresowy. Po oczepinach miała ją odpiąć i zostać w takiej krótkiej do końca imprezy. Szczerze to ją podziwiałam za to bo nie mogłam sobie tego wyobrazić i bałam sie że to będzie źle zrobione. Jednak wszystko było ok i sukienka wyglądała tak jak sobie to wymysliła przyjaciółka. Może charakter tej Pani nie zachęca ale sukienki ma ładne i niedrogie. Ja za swoją zapłaciłam wraz z welonami i biustonoszem około 3000 zł. W innych salonach przymierzałam sukienki za ponad 4000zł (sama kiecka, bez dodatków) i nie było tego WOW:)
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 10:58 am   

ewela1986 napisał/a:
... Ja za swoją zapłaciłam wraz z welonami i biustonoszem około 3000 zł. W innych salonach przymierzałam sukienki za ponad 4000zł (sama kiecka, bez dodatków) i nie było tego WOW:)

Dokładnie, ja zapłaciłam 2000, ale bez welonu (kupowałam osobno na allegro bo chciałam inny niż Pani mi proponowała i bez biustonosza, sama suknia z wbudowaną halką i to w 2011r.), i podobnie jak ty, przymierzałam w wielu innych salonach suknie droższe lub w podobnej cenie i po prostu nie było tego WOW - a tu weszłam, przymierzyłam i było :)
Co prawda trochę zmodyfikowałam suknię (dół miałam z tej co mierzyłam za 1 razem w tym salonie, ale górę chciałam z szelką na szyję a ta była bez żadnych ramiączek i Panie uszyły mi dokładnie taką jak chciałam z dwóch sukni wskazanych:)
Także dla mnie rewelacja.
_________________

Ostatnio zmieniony przez alamakota Pon Lut 18, 2013 10:58 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wilma 

Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Lowicz
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 4:39 pm   

Nie polecam tego salonu nikomu!!!!! Niestety akurat tam znajdowała się ta suknia, która mi się podobała. Pani na koniec każe placic ogromne kwoty za dodatki..ale nie to jest najgorsze. Pani nie ma pojecia o swojej pracy. Nie potrafi powiedziec ile suknie trzeba zwezic, skrocic czy gdzie poprawic...najchetniej by tego w ogole nie robila. Chce aby klient sam decydowal...a skad ja mam wiedziec ile cm jest za dluga suknia?? ja sie na tym nie znam. Poza tym nie spisuje umowy na suknie, nie daje paragonu ani zadnego dowodu wplaty....(mialam tylko karteczke o wysokosci zaliczki)...czlowiek jest zaaferowany a ona czeka, zeby go oszukac...nie bede pisac co dzialo sie z moja suknia. w konsekwencji wcale nie byla "na miare" bo nie byla na mnie dobrz...ale balam sie na chwile przed slubem robienia dalszych poprawek...
_________________
wilma
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 30, 2013 9:27 pm   

U mnie okaże się w maju czy dobrze zadecydowałam, ale jestem dobrej myśli. Za namową siostry przymierzyłam suknię, której fasonu w ogóle nie brałam pod uwagę i rzeczywiście było to "WOW". I mimo tego, że nadal mam wątpliwości czy fason wybrałam dobry, suknia była tak śliczna, że nie mogłam sobie odmówić. A do tego tańsza niż w okolicznych salonach.
Co do samego salonu, Właścicielka faktycznie lekko nachalna, choć moim zdaniem wynika to z jej charakteru a nie próby wciśnięcia czegokolwiek. Po prostu dla niej wszystko da się zrobić i na pewno będę zadowolona (może i tak :) ). Poza tym wg mnie zna się na swoim fachu. Dostałam umowę dokładnie określającą za co płacę i jakie mam wymiary - tak więc wątpliwości być nie powinno.
_________________
KAROOSIA
 
 
kesuni 

Dołączyła: 29 Lip 2010
Posty: 458
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 01, 2013 6:03 pm   

karoosia, myślę, że nie masz się czego obawiać - ja wprawdzie nie zamówiłam tam sukni, ale mierzyłam jedną z nich i była cudna... Tylko właśnie charakter też starszej Pani mnie zniechęcił, no jakoś mi nie podpasowało to. Ale dziewczyna z mojej rodziny zamówiła tam kiedyś suknię i otrzymała dokładnie taką jaką chciała, była dobrze uszyta, także w odniesieniu do "produktu" nie słyszałam wśród bliskich i znajomych żadnych zastrzeżeń :-)
_________________
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 24, 2014 9:36 pm   

W tym salonie przede wszystkim nie trzeba słuchać opinii starszej pani, jaką suknię nie założyłam to słyszałam "o pięknie pani wygląda! tak delikatniuśko!" :) Trochę grobowa atmosfera panuje w tym salonie, natomiast suknie są piękne i w dobrej cenie. Ja niestety nie znalazłam tam swojej, choć już było blisko to zawarcia transakcji, ale nie byłam do końca przekonana.
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 12:24 pm   

Mi nie słodziła... chyba naprawdę źle wyglądałam w józefince... albo jak zobaczyła moją minę, to wiedziała, że nic nie ugra. :razz:
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 1:46 pm   

A ja właśnie w tym salonie znalazłam swoją sukienkę i to naprawdę w super cenie :) Osobiście nie odniosłam wrażenia "słodzenia" ze strony właścicielki (w przeciwieństwie do salonu tuż obok, gdzie według Pań w każdej sukience wyglądałam pięknie i same och i ach : ) i gdzie taka rewelacyjna cena tylko dzisiaj :) ). Podczas maratonu po salonach, to był chyba jeden z nielicznych gdzie nie odczułam naciskania na zakup i decydowania się już teraz (to samo stwierdziła też moja mama). Poza tym salon sprawdzony bo kuzynka kupowała w nim sukienkę w zeszłym roku i była bardzo zadowolona :)
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 25, 2014 2:07 pm   

DorotaK, no nie powiedziałabym z tą ceną. Też słyszałam od pani "no jak dzisiaj pani weźmie to za 1900zł". Więc tak samo :) Oczywiście mówiła to za każdym razem jak przymierzałam sukienkę ;)
_________________
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 27, 2014 8:01 am   

Dziewczyny ten salon jest przeniesiony obok Najny. Salon jest mały wszystkie syknie jakie oferują są na manekinach ale mimo że jest ich nie wiele można coś wybrać. Dlatego polecam ten salon mimo że jest mały nie należy go pominąć
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2015 10:58 am   

Nie przeczytałam opinii na forum przed pójściem do tego salonu a dopiero po fakcie zamówienia sukni. Wtedy zaczęłam się bać czy na pewno dobrze zrobiłam zamawiając tam suknię. Sukienka, na którą się zdecydowałam na manekinie była w kolorze śmietankowym ale uzgodniłyśmy, że mogą mi uszyć białą. Tego bałam się najbardziej, że zapomną i będzie śmietankowa. Pierwszą przymiarkę miałam mieć miesiąc przed ślubem czyli na początku czerwca. Byłam w salonie jakoś w kwietniu i pani mi powiedziała, że może być trochę później bo teraz mają dużo zamówień i obsuwę. Mój stres minął dwa tygodnie temu kiedy będąc przypadkiem w salonie (chciałam poprosić, żeby jednak nie doszywała mi guziczków) dowiedziałam się, że suknia jest już gotowa i mogę mierzyć i odbierać :D Okazała się być idealna, dokładnie taka jak chciałam. Kilka dni później pojechałam jeszcze raz na przymiarkę z moimi butami. Nawet nie trzeba było skracać. Suknia już odebrana, wisi u rodziców i czeka na 4 lipca :)
_________________


 
 
Madziaaa 

Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 10:15 pm   

Śmiało Polecam!!! Kupiłam tam swoją wymarzoną, idealną suknie. Była przepiękna a 29.08.2015 wyglądałam i czułam się dzięki niej jak księżniczka. Strasznie żałuję, że nie będę mogła jej już założyć. Suknię zamówiłam na początku b.r. w bardzo korzystnej cenie, były wówczas wyprzedaże, do sierpnia wszystko toczyło się własnym tempem, miałam jedną przymiarkę na miesiąc przed ślubem, okazało się że była nieco za długa ale już tydzień później, idealnie pasująca suknia była do odbioru. Zrobiłam nią duże wrażenie !! Polecam !!
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 11:44 am   

Dziewczyny powiedzcie, czy salon Sylwia jeszcze istnieje czy nazywa się teraz Noiva? Wchodzi się do niego od ulicy Jaracza, po schodkach w górę. Obsługują dwie miłe Panie :) mają fajne suknie w rozsądnych cenach ale Wasze opinie o salonie "Sylwia" dają do myślenia...
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 10:56 pm   

Na pewno to calkowicie inny salon. Gdy chodzilam za swoja suknia ponad poltora roku temu obsluga byla inna, modele rowniez inne. Bylysmy z kuzynka w salonie i myslalam ze spotkam sie z obsluga ktora to Mnie obslugiwala jednak zostalam poinformowana ze salon ktory byl wczesniej "sylwia" ? zostal zamkniety i ktos inny otworzyl nowy salon. Czy wiecie ze na ulicy Jaracza przybylo kilka salonow. Bylam w szoku ile sie zmienilo w tak krotkim czasie. :o :o :o
Ostatnio zmieniony przez nisia1988 Pon Paź 31, 2016 11:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2016 12:10 pm   

Oj pozmieniało się ;) panny młode 2017 mają nie lada problem, bo jest kilka nowych salonów, które nie mają opinii na forum a sukienki warte uwagi :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl