Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Sro Mar 29, 2017 10:27 am
prezenty na święta 2016
Autor Wiadomość
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 11:25 am   prezenty na święta 2016

Hejka mamuśki. Wiem, że do Świąt jeszcze trochę czasu jest ale lubię temat prezentów świątecznych zamknąć wcześniej i nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Podzielcie się swoimi pomysłami na prezenty bo ja póki co mam pustkę w głowie. Sami mamy do obdarowania kilkoro dzieci, w różnym wieku (od 2 do 9 lat) a i nie wiemy co można kupić naszemu Tymkowi a już babcie oraz wujkowie i ciocie pytają się podpowiedzi odnośnie prezentów a pomysłów brak.
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 12:52 pm   

Ja Siostrzeńcowi (2 latka) kupuję drewniane klocki - bo tak sobie zażyczyli Jego Rodzice ;)


mam do obdarowania jeszcze 9-letnią pannicę i nie wiem co dla Niej wybrać :D
_________________


 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 1:08 pm   

marthussia, co tu dużo pisać, najlepsze są zabawki edukacyjne, które uczą bawiąc :) Teraz już coraz więcej jest takich zabawek :)

Ja mojemu chrześniakowi w tamtym roku kupiłam :




ten piasek jest MEEEGA !! ! są różne kolory, z brokatem...
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pon Lis 07, 2016 9:21 pm   

Na ten moment wiem że dla dziewczynek lat 4 i 5 przewidziana jest składka na domki dla lalek bo każda dostała teraz swój własny pokój i obie marzą o takim elemencie wyposażenia.
Dorotka_, u nas osmiolatka ostatnio subtelnie zasugerowała że marzy jej się obecnie szczotka tangle teezer więc myślę że wszelkie akcesoria kosmetyczne dostosowane dla dziewczynek w tym wieku są na topie (np mamygadzety ostatnio dała fajny wpis o akcesoriach do włosów). No i ja uważam że książki w tym wieku zawsze się sprawdza, pod warunkiem że się poszuka czegoś fajnego :) (np Mapa przyszłości mi się bardzo spodobała kiedyś jak szukałam).
Dla chrzesniaka lat 2,5 przewiduje zestaw dziecięcych akcesoriów do sprzątania (odkurzacz, mop, szczotka itp), takie ma upodobania :)
Dla bliźniaków lat 4 wszystko co związane z traktorami,.ale konkretu jeszcze nie mam.
Brak mi pomysłów dla siedmiolatki, roczniaka, czterolatki no i Kuby.
_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 11:43 am   

Dziewczyny, a co dla mojego rocznego chrzesniaka? 24.11 mamy roczek, miesiąc później gwiazdkę... i zupełnie nie mam pomysłu.
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lis 08, 2016 11:47 am   

ithanielle, ja roczniakowi kupowałam mini narzędzia. Uwielbia je! A wtedy było to mega słodkie jak z mini srubokretem chodzil do każdej śrubki czy guzika :) albo plastikowy młoteczkiem pukał :)
_________________


 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Sro Lis 09, 2016 7:20 am   

ithanielle, u mnie Kuba ma podobna sytuację więc mam z nim kłopot taki sam ;) na roczek dostaje rowerek trojkolowy, kostkę edukacyjna i zabawki do kąpieli. Był jeszcze pomysł na bujaczek nattou (sprawdzony na moim chrzesniaku - wg nas dużo lepszy patent niż popularny kona na biegunach), klocki tradycyjne, drewniane, typu wafle, puzelki pierwsze dla roczniaka, kredki stożkowe PLAYON PRIMARY, no i oczywiście dla mnie zawsze odpowiednie są książeczki :)
_________________

 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Lis 09, 2016 10:38 am   

Mnie się wydaje, że i dla chłopca i dla dziewczynki w wieku powyżej roku dobrym pomysłem będzie zestaw Lego Duplo. To jest zabawka na lata, zestawy można mieszać i zapewnią zabawę na długo. Piotrek już Duplo obczaja, na razie my budujemy mu wieżę a on rozwala i bardzo to lubi :) Na Gwiazdkę dostanie kolejny zestaw.
Do tego u nas hitem ostatnio są duże książki ze szczegółowymi ilustracjami. Konkretnie te o Ulicy Czereśniowej:



Piotrek ogląda je z ogromną uwagą i głośno komentuje, potrafi się nimi zająć na naprawdę dłuższą chwilę! Polecam.
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



Ostatnio zmieniony przez lorien Sro Lis 09, 2016 10:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Pią Gru 02, 2016 8:58 am   

Ok, mam już prawie wszystkie prezenty wybrane, w niedzielę siadam d na allegro zamawiam i z głowy :) kolejno
Chrześniak 2,5 roku



Mój siostrzeniec 11 miesięcy składka na


Siostrzenica męża lat 8


Chrześnica lat 6 i jej siostra lat 4,5 składkowo


Siostrzenica męża lat 4 składkowo


Bliźniaki lat 4


Kuba (składki ze strony męża rodziny i mojej)



Zostaje jeszcze chrześnica męża lat 7 ale tu musimy skonsultować się z jej rodzicami, bo pomysłu brak...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Selene Pią Gru 02, 2016 8:59 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl