Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
buty Casani
Autor Wiadomość
daisy866 

Dołączyła: 15 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Mar 22, 2015 8:01 pm   buty Casani

Czy któraś z Was zamawiała buty z tej firmy? Polecacie?
 
 
wodniczkA 

Dołączyła: 31 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łodz
Wysłany: Nie Lis 27, 2016 10:01 pm   

nie znam, to jakas dobra markaa?
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 1:40 am   

Ja mam jedną parę kupioną w tym roku. Jestem zadowolona :) Na swój ślub też będę u nich zamawiała. Ceny są ok no i robią na zamówienie więc można sobie dobrać dokładną długość jak i tęgość. Trochę mały wybór mają, a może właściwie nie mały bo butów sporo ale brakuje mi różnorodności modeli.
Buty które zamawiałam przyszły za małe, zmierzyłam długość stopy oraz obwód, a przyszły za ciasne. Pani się upierała że jednak musiałam źle zmierzyć choć jestem pewna że zrobiłam to dobrze. Byłam z tymi butami u nich w firmie, wymieniłam na miejscu na inne.
Pierwsze były lakierowane, błyszczące na płaskim obcasie, prześliczne! Drugie na które wymieniłam matowe typowo skórzane ale na obcasie. Są miękkie i wygodne. Firmę ogólnie polecam ale lepiej zamawiać wcześniej w razie gdyby trzeba było zmienić rozmiar.
I buty są dużo ładniejsze niż u nich na stronie na zdjęciach.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Pon Lis 28, 2016 1:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Danuta 

Wiek: 30
Dołączyła: 23 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 2:33 pm   

Ja zamawiałam buty CASANI i mogę szczerze polecić. Mam malutką stopę 32 i na dodatek tęgą, a tam dopasowałam rozmiar bez problemu. I według tych wymiarów zamówiłam sobie wybrany kolor i w odpowiedniej dla mnie wysokości. Czekałam na zamówienie 7 dni. Wiem już, :) że to będzie firma z którą zaprzyjaźnię się na pewno. Firmę CASANI polecił mi salon ślubny w którym szyłam suknię ślubną. Dopasować buty pojechałam ze mama, która również dopasowała sobie buty na mój ślub. Polecamy CASANI jeśli jeszcze jesteś nie zdecydowana. :)
_________________
Danuta
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Czw Paź 26, 2017 12:57 pm   

Te buty można gdzieś przymierzyć w Łodzi czy tylko w siedzibie firmy
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
Danuta 

Wiek: 30
Dołączyła: 23 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 10:35 am   

Klaudijka napisał/a:
Te buty można gdzieś przymierzyć w Łodzi czy tylko w siedzibie firmy


Wiem, że buty można w Łodzi przymierzyć w Salonach Ślubnych i na PTAKU mają stoiska. Ale największy wybór mówili że jest i tak w siedzibie firmy u nich w magazynie koło Częstochowy w Rudnikach. Zapoznałam się z ich stroną CASANI i wiedziałam czego mogłam się spodziewać i nie zawiodłam się. :D :) :D
_________________
Danuta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl