Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zabiegi przedślubne
Autor Wiadomość
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 5:31 pm   zabiegi przedślubne

Jakie zabiegi najbardziej polecacie do wykonania przed ślubem, aby cera była gładka,odświeżona, bez wyprysków i przebarwień?
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 6:16 pm   

Akurat jest dobra pora na takie zabiegi :) ja polecam mikrodermabrazję-odkąd pamiętam miałam problemy z szybko zanieczyszczającą się cerą, zaskórniki, rozszerzone pory etc, a ten zabieg pamiętam, że mi pomógł na kilka miesięcy odzyskać ładny wygląd. Zwykle robi się 3-4 serie co 2 czy 3 tygodnie(ale tego nie pamiętam dokładnie). Trochę to kosztuje, ale moim zdaniem warto. Potem dostaje się maseczkę mocno nawilżającą i przez kilka dni skóra się łuszczy, ale buzia po tym robi się gładka i promienna.
A z mniej inwazyjnych zabiegów polecam peeling kawitacyjny. Lepiej działa od tradycyjnego złuszczania.
Mocniejszych zabiegów, typu kwasy, nigdy nie miałam, więc się nie wypowiem, ale też są popularne :)
_________________

 
 
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 6:31 pm   

A jakieś salony godne polecenia :D ?
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
Karollka 


Wiek: 37
Dołączyła: 06 Cze 2012
Posty: 1232
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 8:22 pm   

ja polecam http://gabinet-lilia.pl/index.php?show=glowna :)
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lis 28, 2014 11:01 pm   

Miałam 3 serie kwasami przed ślubem. Nie widziałam żadnej poprawy. Wydaje mi się, że nawet gorzej wyglądała.
 
 
Hubo 

Dołączyła: 31 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 03, 2015 1:53 pm   

Byłąm na zabiegach na twarz. Przede wszystkim polecam mikrodermabrazję i inne tego typu zabiegi. Oczywiście nie można ich robić na parę dni przed ślubem bo skóra musi po czymś takim odpocząć.

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 16, 2015 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mariika 

Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 16, 2015 12:04 pm   

Ja planuję zapisać się na mikrodermabrazję.
 
 
ewa91 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:42 am   

A ja myślę o kilku dniach w SPA, przynajmniej o weekendzie. Chcę zadbać o całe ciało, nie tylko twarz. Z wizyt w salonie kosmetycznym bardzo rzadko byłam zadowolona. Moim największym problemem jej niestety skłonność do pękania naczynek.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 24, 2015 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 7:42 am   

Ponawiam temat:) myślę, żeby przed ślubem wybrać się na mikrodermabrazję, a później kwasy :)
A Wy Kobietki co robiłyście/macie zamiar zrobić celem upiększenia ? :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 9:09 am   

Ja ostatnio sobie zafundowałam mikrodermabrazję, ale nie widziałam jakiś wielkich efektów. Rozmawiałam z kosmetyczką, którą wykonywała mi ten zabieg i powiedziała, że jeśli zależy Ci na oczyszczeniu twarzy to jak najbardziej kwasy, ale mikro sprawdza się przede wszystkich jak masz widoczne zmarszczki, bo wtedy je spłyca ;) więc to zależy od efektów, których oczekujesz. Ja się zdecyduję przed ślubem na zabiegi z kwasem. Planuję dodatkowo wybielić sobie zęby :D
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 9:54 am   

3 miesiące przed ślubem poszłam na oczyszczanie, a później stosowałam Effaclar (żel+ krem) z La Roche Posay, to mi wystarczyło, żeby mieć ładną i gładką cerę. Dodatkowo 2 tygodnie przed ślubem wybieliłam zęby paskami Crest ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Kwi 02, 2015 9:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 02, 2015 10:26 am   

O wybielaniu zębów też myślałam, ale nie wiem czy jest sens, bo odkąd rzuciłam palenie same zaczęły robić się bielsze :smile:
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
owijek 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: wawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 10:57 am   

Ja poszłam sobie kiedyś na jeden zabieg wyszczuplający MedShape bardzo mi na tym zależało ale akurat nie miało to nic wspólnego ze ślubem. Zabieg Therma liftingu twarzy, szyi i okolicy oka
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Maj 03, 2015 4:50 pm   

ja mialam 6 zabiegow kwasami :) do tego oczyszczanie :) do slubu jeszcze troszke czasu :) w nastepnym tygodniu bede miec ostatni zabieg usuwania owlosienia (w okresie letnim odpuszczam) 2 tygodnie przed mysle o jakims lekkim zabiegu :)
 
 
Paloma 

Dołączyła: 28 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Maj 14, 2015 11:34 pm   

depilacja, maniciure - może hybrydowy?, mikrodermabrazja, oczyszczanie :)
 
 
martyska08 

Dołączyła: 20 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 10:11 am   

u mnie przed ślubem, może ze stresu? zaczeły pojawiać się niespodzianki na twarzy. Chyba 2 czy 3 miesiace przed weselem cera strasznie mi się pogorszyła. Zaczęłam szperać w internecie, co by tu mogło mi szybko pomóc i tak dowiedziałam się o peelengu chemicznym. Dziewczyny, naprawę polecam, jeśli macie skórę w nienajlepszym stanie, to peeleng chemiczny powinien pomoc. Ja akurat zabieg wykonywałam w neo dentica , dr Paulina jest rewelacyjna. Podpowiedziała mi i inne fajne tematy. W klinice wybieliłam sobie też zęby. Później jeszcze przed samym ślubem koleżanka kosmetyczka przedłużała mi rzęsy. Efekt spektakularny! :)
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 11, 2015 7:54 pm   

Hey dziewczyny,


czy mialyscie moze zabieg przedluzania rzes? zasanawiam sie czy sobie nie strzelic na slub ale boje sie ze moge dostac zapalenia oka czy spojowek, podobno jesli zabieg zostanie zle wykonany to mozna nabawic sie niechcianych rzeczy.
Mysle wiec nad sztucznymi, ale czy macie moze sprawdzony salon ktory takie zabiegi wykonuje?
Pozdrawiam :)
 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Cze 16, 2015 10:00 am   

Na pewno nie polecam wybierać się na takie zabiegi na kilka dni przed słubem bo jednak może byc widać jak wygląda cera po takim zabiegu. Najlepiej jest iść tak na 2-3 tygodnie przed. Bardzo skuteczna jest metoda mezoterapii. Mezoterapia sprawia,że nasza skóra odzyskuje blask. Staje się o wiele ładniejsza, bardziej odżywiona.
Świetny jest ten preparat:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_

Obecnie jest stosowany w tych lepszych gabinetach kosmetycznych.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 10, 2015 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2015 5:58 pm   

nisia1988, ja zakładałam sobie rzęsy metodą 1:1 ostatniego lata. Efekt był cudowny, bardzo naturalny. Niestety już po 3 dniach zaczęły mi wypadać, szybko je traciłam codziennie po przebudzeniu kilka leżało na poduszce. Koleżance, która zakłada w tym samym salonie bardzo dobrze się trzymały. Na uzupełnienie poszłam do znajomej do salonu, efekt końcowy był średni, trzymały się tak samo kiepsko dlatego stwierdziłam, że to zabieg niestety nie dla mnie.

Za to inna moja znajoma straciła połowę swoich rzęs po takim jednorazowym, źle wykonanym zabiegu...
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
Ostatnio zmieniony przez podrozniczkaa Czw Lis 26, 2015 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
montumag 

Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Gru 14, 2016 11:30 am   

Ja robiłam peeling kawitacyjny. Efekty super!
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 16, 2016 9:56 am   

Byłam kilka razy na peelingu kawitacyjnym, efekty zauważyłam już po pierwszy razie. Skóra wygładzona, bez zaskórników, z którymi miałam problem. Wybieram się na serię zabiegów mikrodermabrazji i mam nadzieję, że moja cera będzie wyglądać jeszcze lepiej :)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 7:30 pm   

Niektóre salony oferują specjalne pakiety ślubne, na prawdę warto z czegoś takiego skorzystać. Niektóre salony dojeżdżają do domu, czy gdziekolwiek, gdzie tylko klientka sobie zażyczy - dodatkowy plus, bo w tak zabieganym okresie trudno znaleźć nadwyżkę czasu.
Jezeli macie jeszcze troche czasu to polecam oczyszczanie twarzy a jezeli są jakies przebarwienia to zabiegi z kwasami : skora po nich jest rozjasniona , rozpromieniona i wyglada mlodziej . Do tego jakies maseczki relaksujaco-odprezajace . Ostanio slyszalam o zabiegu ze zlotem , wykonywany w formie masazu , podobno jest bardzo dobry ale nie wiem... nie korzystalam z tego.
Polecam tez wybielić sobie zęby,najlepiej minimum miesiąc przed żeby kolor sie utrwalił.
 
 
sienna_081 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 12
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 6:14 pm   

Zdecydowanie oczyszczanie i nawilżanie skóry. Sama chodzę na peelingi kawitacyjne i do tego po takim peelingu na wtłoczenie serum.
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 7:55 pm   

Wychodze w tym roku za mąż, nie mam jakichś problemów ani ze skórą ani z włosami, jedynie mam zamiar wybrać się z 4 razy na solarium przed ślubem, zrobić paznokcie i mam zamówić wizażystkę i fryzjera.No i ostatnio zainteresowałam się tematem wybielania zębów.
 
 
Kopryniaszka 

Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 12:51 pm   

Mam ochotę iść do kliniki medycyny estetycznej i powiedzieć "róbcie ze mną co chcecie" :D Bo ja się na tym w ogóle nie znam :P
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 6:40 am   

karolcia94 napisał/a:
Wychodze w tym roku za mąż, nie mam jakichś problemów ani ze skórą ani z włosami, jedynie mam zamiar wybrać się z 4 razy na solarium przed ślubem, zrobić paznokcie i mam zamówić wizażystkę i fryzjera.No i ostatnio zainteresowałam się tematem wybielania zębów.

Na wybielanie zębów polecam żel dr martin schwarz
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 7:22 pm   

2 tygodnie przed ślubem miałam kawitację i peeling kwasem migdałowym, na 2 dni przed jeszcze raz kawitacja żeby dokładnie oczyścić skórę i zabieg z ginkgo biloba, do tego regulacja i henna brwi. Na co dzień porządne nawilżanie. Mi zabiegi dobrała kosmetyczka u której się również malowałam. U niej również kupiłam krem nawilżający. To był strzał w dziesiątkę. Polecam Wam iść do kosmetyczki i się doradzić co dla Was będzie najlepsze :)
_________________
 
 
ola547 

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 13, 2017 10:19 am   

Ja przed ślubem robiłam zabieg liftingu rzęs z laminowaniem Natural Lashes. Efekty są świetne, polecam :)
 
 
kalinka 

Dołączyła: 11 Gru 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2017 1:56 pm   

Ja też myślę, żeby przed wybielić zęby, zrobić rzęsy, paznokcie i serię oczyszczania twarzy i mikrodermabrazji. Nie wiem ile dokładnie przed zacząć te wszystkie zabiegi.
_________________
Pozdrawiam
Kalina :)
 
 
kozera1 

Dołączyła: 02 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Lip 05, 2018 2:52 pm   

Chodziłam na oczyszczenie twarzy i na peeling do kosmetyczki :)
 
 
Kowalska1 

Dołączyła: 30 Wrz 2020
Posty: 6
Skąd: Legionowo
Wysłany: Wto Mar 26, 2024 2:50 pm   

Zabieg z depilacji włosów na nogach . :smile:
_________________
Poduszka do spania
https://www.poduszka.com.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl