Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszycie sukni - polećcie krawcową
Autor Wiadomość
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 8:30 am   

paquarette, ja bym się bała, ale ja mam tek, że muszę dotknąć materiał, żeby wiedzieć, czy mi pasuje...a wymiary zdejmujesz sobie sama, przy zamawianiu (miałabym wątpliwości, że potrafię to zrobić prawidłowo)? I jak jest z ewentualnymi poprawkami?
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 19, 2015 8:35 am   

paquarette napisał/a:
jeszcze nie.. a co sądzicie o sukniach zamawianych przez internet tak jak tutaj: www sukniaonline pl

zaufałybyście??

zastanawiam się własnie, bo ceny są bardzo niskie a niektóre sukienki przepiękne ;)


Ja bym się nie odważyła. Nie wyobrażam sobie zakupu sukni ślubnej bez jej wcześniejszego założenia. A jak by się okazało, że to jednak nie ta i do mnie nie pasuje?
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 8:31 am   

paquarette, tylko to nie są zdjęcia ich realizacji, tylko zdjęcia katalogowe innych firm. Nie kupuj tam, bo obawiam się, że możesz się mocno rozczarować.
Jest wszystko Sincernity, Mori Lee, Pronovias, La Sposa, Justin Alexander, David Tutera
Ciekawe, że nie ma gotowych realizacji.

A ja potrzebuję namiaru na zdolną krawcową, bo potrzebuję uszyć suknię wieczorową. Zależy mi na fachowcu, bo zakochałam się w jednym fasonie.
_________________


 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 9:12 am   

ja też poproszę o namiar na jakąś dobrą krawcową, która uszyje sukienkę mojej mamie :) wzór jest :)
_________________


 
 
paquarette 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Wrz 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 03, 2015 3:59 pm   

znalazłam krawcową, czy dobra to się okaże ;) mogę dać namiary na priv
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 04, 2015 5:33 pm   

Ja z całego serca polecam salon Wenus znajduje się on na Piotrkowskiej 50 jak i w Ptaku mają stoisko.
Mi szyli suknie ślubną a efekt był genialny i ja jestem bardzo bardzo zadowolona ;)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Kwi 05, 2015 5:26 am   

tynnnka, a myślisz, ze nieślubną tez uszyją? :)
_________________


 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 05, 2015 6:30 am   

Myślę,że tak :)
_________________

 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Paź 10, 2015 12:11 am   

Odświeżam trochę temat:) I proszę namiary do Pani Agnieszki o której mowa w tym wątku. Szukam dobrej krawcowej która jednocześnie nie opróżni mi sakiewki z monetkami :smile:
 
 
krismag 

Dołączyła: 08 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Sty 13, 2016 9:33 pm   krawcowa ktora uszyje suknie slubna

Znacie jakas polecona krawcowa ktyorej z czystym sumieniem mozna powierzyc uszycie sukni slubnej? Z lodzi badz okolic?
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 8:09 am   

słyszałam o vaiolette, że szyje suknie ślubne, ma na fb kilka pokazanych. Przejdę się do niej, ale jakby ktoś znał jakąś alternatywę to chętnię poznam :)
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
karolina123 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 8
Skąd: zgierz
  Wysłany: Czw Sty 14, 2016 3:33 pm   Re: krawcowa ktora uszyje suknie slubna

Witam ja moge z czystym sumieniem polecic salon Dorin na Jaracza 1 w podworzu tam szyja na miare nawet moga ci odszyc suknie z twojego zdjecia zebys sobie mogla zobaczyc :) naprawde poleca i za male pieniadze mozna zakupic u nich suknie.
_________________
karolina
 
 
mar1ia 

Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 1
Skąd: Dobroń
Wysłany: Czw Lip 21, 2016 10:39 pm   

Dziewczyny, ponawiam temat. Rekomendowałyście tu jako świetną krawcową panią Agnieszkę. Czy ktoś może podać mi jakiś kontakt do niej(gdzie dokładnie przyjmuje/nr telefonu). Bede baaaaardzo wdzieczna
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 11:54 pm   

I ja zamierzam szyć suknie u krawcowej. :)
Znalazłam na fb krawiectwo vaiolette, widzę że ma pozytywne opinie. Chętnie przygarnę kontakt do Pani Agnieszki o której tutaj mówiłyście.
A czy może ktoś z Was poleci mi krawcową albo salon gdzie uszyją suknie w większym rozmiarze? :oops:
Dobrze jakby też krawcowa umiała doradzić i pogodzić to co się podoba z tym co będzie dobrze wyglądać :razz:
_________________
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2016 10:01 am   

Be_Mine, Vaiolette bardzo dobrze szyją, można śmiało do nich uderzać, tylko trzeba dużo wcześniej niż tak jakby się suknie brało z salonu bo czasami trzeba tkaninę sprowadzić w odpowiednim kolorze itp. Kiedyś natknęłam się na świetny wpis na blogu Gruba i Szczęśliwa, konkluzja jest taka, że suknia od krawcowej w przypadku większych rozmiarów to dużo lepszy pomysł niż taka z salonu. Z reguły te z salonu o większych rozmiarach są praktycznie wszystkie takie same, często bardzo zachowawcze, ciężko o coś wyjątkowego. - Przepraszam za mały offtop.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Paź 07, 2016 3:40 pm   

Be_Mine, pisz do Skyler na priv, ona powinna mieć namiar.
_________________


 
 
lorien 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 708
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 10:08 am   

Moja koleżanka z pracy (ślub w tę sobotę :) ) szyła sukienkę w firmie nazywającej się... Szyjemy Sukienki :) Na razie widziałam tylko zdjęcie z przymiarki, w sobotę zobaczę i ocenię na żywo. Cenowo dużo atrakcyjniej niż z salonu i ona sobie dodatki w granacie wybierała, kolory (bolerko, szarfa w pasie) ma idealnie takie, jak chciała, bo jej też na zamówienie ufarbowali.
_________________
Pamiętnik Piotrka i Wiki: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17563



 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 10:13 pm   

lorien, kilka miesięcy temu wpadłam na tą firmę na facebooku, teraz widzę jeszcze na ich stronie, że mają 50% upustu na szycie miarowe przez cały październik :) Myślałam o nich przez chwilę, bo ceny są korzystne, dodatkowo jest to szycie "od zera" pod konkretną sylwetkę, a nie "dopasowywanie" już gotowej sukienki - fajnie ;) Stety/niestety kiecki z kategorii "ślubne" w większości mają od dołu warstwy tiulu, a to nie do końca mi pasuje, natomiast góry (szczególnie te w kolorze! :D ) baardzo mi się podobają http://szyjemysukienki.pl/kategoria/slubne
np. taka :)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Paź 14, 2016 7:10 am   

Z tego co pamiętam to mama ZuzM, zamówiła sobie tam sukienkę i była bardzo rozczarowana...
_________________


 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Paź 14, 2016 3:13 pm   

mspp, kontaktowałam się już z Vaiolett, i chyba w przyszłym tygodniu pojadę na pierwsze spotkanie. :) Dzięki za tego bloga! Przyda się :D
Ja ogólnie byłam nastawiona od początku na szycie u krawcowej właśnie przez te moje krągłości. :lol:
Dorotka_, napisane :) Mam nadzieję że pojawi się na forum ;)
_________________
 
 
mszczyna 

Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 1:30 pm   

Ja w Krakowie korzystałam z oferty salony na Długiej i przyznam szczerze, że efekt był idealny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl