Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Podróż poślubna po Polsce czy po świecie?
Autor Wiadomość
jolka22 

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 17
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 11:31 am   Podróż poślubna po Polsce czy po świecie?

W marcu bierzemy ślub i pomału zastanawiamy się nad podróżą. Ja chciałabym wyjechać dalej, mój Leszek bardziej po Polsce, z racji kosztów. Moja przyszła teściowa znalazła dla nas fajna ofertę tu był link ale nie bardzo mam pomysł jak przekonać Leszka. Macie jakieś sposoby?

Usunęłam link do strony. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum. Pozdrawiam Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Wrz 16, 2015 2:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pamcia23 

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 14
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 8:42 am   

Ja wolałabym wyjechać za granice. Po Polsce zawsze człowiek może pojeździć, a na wyjazd za granicę może nie być czasu czy funduszy.
 
 
kamylka 

Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 12
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Pon Lis 30, 2015 5:54 pm   

hmm czy polska czy zagranica? to zależy kiedy jest ślub, jak np w październiku/listopadzie to cieżko trafić na ładną pogodę i leżenie na plaży i totalny odpoczynek całkowicie odpadają :D No a jak wesele jest w lipcu czy sierpniu to można coś i w Polsce zaplanować.

ja z narzeczonym ze względu na pogodę wybraliśmy Chorwację, temperatury są bardziej stabilne
 
 
Moniq25 

Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 15
Skąd: śląskie
Wysłany: Sob Gru 26, 2015 1:18 pm   

podróż po Polsce nie musi być tańsza niż zagraniczna wyprawa
_________________
:)
 
 
Ewelka5 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 9:41 am   

My wybraliśmy Polskę, a dokładniej polskie morze. Uwielbamy je, więc od razu wiedzielismy ze tam chcemy. Spędziliśmy niezapomniany tydzień w Gąskach w wynajętym domku usunięto fragment z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolinawag 


Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 3:15 pm   

Polska wcale nie jest tania... My wybraliśmy Zakynthos i uwierz, że nie wyszło drogo. Ceny różnie oscylują, ale zachęcam do sprawdzenia różnych opcji.

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 21, 2016 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Ray_ 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Wrz 2016
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 7:24 pm   

a mi się marzy Dominikana.
I zdecydowanie zagranica - raz podróz poślubna! warto zaszaleć :)
 
 
Aga5 

Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2016 12:23 pm   

Też bym chętnie pojechała na Dominikanę albo na Malediwy :) zawsze chciałam pojechać w takie egzoytyczne miejsce
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 10:24 am   

Do naszej podróży poślubnej jeszcze sporo czasu, ale mam kilka pomysłów. Najbardziej marzy mi się Japonia, z bliższych zagranicznych wycieczek to Chorwacja, ale powiem Wam szczerze, że mocno zastanawiam się także nad Polską. Japonia jest bardzo droga a mamy plany, żeby po ślubie sprzedać/wynająć moje mieszkanie i zacząć budować dom, więc każda kasa się przyda. Chorwacja też do najtańszych nie należy, ale na pewno jest taniej niż w Japonii. No i ostatnia, ale wcale nie znaczy, że na ostatnim miejscu - Polska. W 2016 byliśmy pierwszy raz razem w Tatrach. Jeździłam tam często jako dziecko, ale miałam długą przerwę, wybieraliśmy raczej Beskid czy Pieniny. I powiem Wam szczerze, że zakochałam się w Tatrach na nowo. Mamy sprawdzoną taniutką kwaterę w Małym Cichym i zastanawiam się czy nie urządzić sobie faktycznie miesiąca miodowego i nie wyemigrować na 30 dni na Podhale :) Chcielibyśmy przejść najwięcej jak się da :) Ale jesteśmy jeszcze dalecy od podjęcia decyzji :)
_________________


 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 8:38 pm   

Atko napisał/a:
Do naszej podróży poślubnej jeszcze sporo czasu, ale mam kilka pomysłów. Najbardziej marzy mi się Japonia, z bliższych zagranicznych wycieczek to Chorwacja

Ah, to mamy wspólne podróżnicze marzenie :mrgreen: Co do Japonii, też myśleliśmy o podróży poślubnej, oboje z narzeczonym marzymy o zwiedzeniu tego kraju, a wyjazd na własną rękę to już nie taka masakra jak przez biuro podróży... mam nadzieję, że się spełni, niekoniecznie w tym roku, chociaż gdyby wypaliło to byłoby cudnie ;)
Do Chorwacji udało nam się dotrzeć w ubiegłe wakacje, zupełnie spontanicznie z resztą - byliśmy w Bieszczadach i pogoda po ok.3ech dniach się popsuła, więc zaczęliśmy kierować się autkiem coraz bardziej na południe (z namiotem i całym majdanem - biwakowym sprzętem przygotowanym na pobyt nad Soliną :P ). Początkowo mieliśmy zakończyć cały trip nad Balatonem, ale i tam dosięgły nas deszcze, więc wylądowaliśmy w Dubrovniku :) W Chorwacji jest gęsto od tanich auto-kempingów, także polecam taki sposób podróżowania jako niskobudżetowy. Luksusów i drinków z palemką wtedy nie ma, ale jako ktoś obejdzie się bez tego to można mieć tanim kosztem udane wakacje z gwarantowaną pogodą 8)
_________________

 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Wto Sty 10, 2017 10:21 pm   

My wybralismy Hiszpanię. Liczylismy sie z tym że niedlugo zaczniemy budowe i chcielismy miec dosc szybko dzieci dlatego zalozylismy ze pewnie predko później za granice nie pojedziemy wiec tak wyszlo ;) po Polsce latwiej podrozowac z maluchem no i mozna sporo oszczedzic jak sie chce zwiedzac a nie lezec w hotelu ze spa :)
_________________

 
 
ana_bullfinch 

Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 8:08 pm   

Ja bym chciała gdzieś w świat (Gruzja/Grecja/Tajlandia/Nowa Zelandia) jednak wszystko kosztuje a wiadomo, że sam ślub i wesele to już spory wydatek. W sumie, nawet polskimi górami się zadowolę ;)
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 9:40 pm   

A my będziemy mieć dwie podróże poślubne :-) tydzień po weselu spędzimy w górach, kierunek Zakopane, a we wrześniu lecimy na Zante ;-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 16, 2017 8:23 pm   

my od zawsze marzymy o podrozy do Nowego Jorku. To miasto robi wrażenie od samego szczytu Statui Wolności, aż po podziemia metra. Nic dziwnego, że to miasto zainspirowało tyle książek i filmów. Niezależnie od tego, czy skupisz się na najbardziej znanych atrakcjach jak Piąta Aleja, Central Parku i Muzeum Guggenheima czy pokusisz o odkrywanie rzadziej uczęszczanych, ale równie modnych dzielnic Meatpacking i Williamsburg na Brooklynie, Wielkie Jabłko urzeknie Cię. Oczywiście jest tu cały wybór eleganckich hoteli na romantyczną podróż poślubną. Klimat vintage odnajdziesz w The Plaza zaraz przy Central Parku (bywali tu Marilyn Monroe i Beatlesi) albo wypróbuj nówki-sztuki jak Viceroy New York.
 
 
wstarymalbumie 
Firma


Wiek: 43
Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 9:37 am   

Tailandia?

Usunąłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

images.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 317 raz(y) 9.58 KB

Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Mar 23, 2017 8:14 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 03, 2017 9:46 pm   

My raczej zostaniemy w Polsce. Myślę, że to będzie Wrocław albo Zakopane, chociaż ostatnio rozmawialiśmy o Chorwacji, a znając mojego narzeczonego to wszystko może się wydarzyć. Jeżeli chodzi o podróż do Japonii to też mi się marzy, ale to już spore koszta, więc chyba prędzej na stare lata, jak spłacimy kredyt za dom i wychowamy dzieci :wink:
 
 
hensa 

Dołączył: 12 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 9:25 am   

My wybraliśmy się w podróż po nabrzeży bałtyckim, od Świnoujścia do Krynicy Morskiej :) Było super!
_________________
Żałuję tyl­ko i wyłącznie te­go, że nie od­wza­jem­niłem miłości, która dała mi więcej niż ja­kiekol­wiek stworze­nie na ziemi. umowa kupna sprzedaży pojazdu
 
 
Daritka 

Dołączyła: 26 Paź 2017
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 26, 2017 12:06 pm   

Mam konflikt interesów z narzeczonym, bo on poleniuchowałby w ciepłych krajach, a ja pojechałabym zobaczyć Alpy - szczególnie marzy mi się Szwajcaria. No cóż, chyba zapowiadają się pierwsze małżeńskie problemy :D
 
 
PatiM 

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 8:57 pm   

my byliśmy na Majorce i uwazamy ze to powinien być taki właśnie wyjatkowy klimat i miejsce gdzie nie jezdzi się na codzien...było przepięknie...
 
 
aga59 

Dołączyła: 30 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Wto Maj 08, 2018 2:00 pm   

z tego co przeczytałam coraz bardziej jestem przekonana do zagranicy. Chociaż pierwsza myśl to jednak podróż po kraju. Chciałabym gdzieś w ciepły klimat wyruszyć. Widziałam dominikana strasznie daleko. Co w europie polecacie?
Ostatnio zmieniony przez aga59 Wto Maj 08, 2018 2:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 09, 2018 10:18 am   

aga59, polecam Grecję! Jest tańsza niż Hiszpania czy Włochy a oferuje słońce, ciepłe morze i sporo zwiedzania ;-) póki co moim nr jest Rodos, chociaż Zante ma boskie widoki ;-) popatrz na hotele z all inclusive, najlepsze ceny są podczas first minute, czyli rezerwacja w okresie zimowym. Jak dołączycie skan aktu małżeństwa może dostaniecie drobiazg na powitanie z okazji podróży poślubnej. U nas było to wino i owoce :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
animi 


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 09, 2018 12:27 pm   

Ja chciałam za granicę, ale ze względu na to, że będę wtedy na przełomie 6 i 7 miesiąca ciąży zdecydowaliśmy się na polskie morze :)
_________________

 
 
keera5 

Dołączyła: 30 Maj 2018
Posty: 2
Skąd: opole
Wysłany: Pon Cze 04, 2018 8:18 am   

my jakoś specjalnie nei będziemy mieli podróży poślubnej, bo po prostu wydamy juz pieniądze na wesele nad morzem, a to od zawsze było moim marzeniem. Już oglądaliśmy super pensjonat "Opal" Grzegorz Marchlewski i chyba najbardziej mi pasuje, pod względem atrakcji- basen, duże pokoje i duza przestrzenna sala na wesela. No i blisko morza, to jest dla mnei największy plus, bo kocham morze
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 13, 2018 5:45 pm   

My ostatecznie połączyliśmy jedno z drugim :) Najpierw polecieliśmy na tydzień na Teneryfę, którą serdecznie wszystkim polecam, bo jest to piękna i bardzo różnorodna wyspa, na której na pewno nie można się nudzić, jest tyle do zobaczenia. Dla nas te 7 dni to było trochę za krótko, żeby udało się zobaczyć wszystko i jeszcze trochę poplażować. Jak ktoś będzie już na Teneryfie, to polecam jednodniową wycieczkę na La Gomerę, sąsiednią wyspę, o wiele mniej turystyczną i o wiele bardziej dziką. Polecam wycieczkę jeepami, niezapomniane przeżycie :) Drugą cześć naszej podróży poślubnej spędziliśmy w Szczyrku, było równie cudownie, pogoda nam dopisała, na jeden dzień wybraliśmy się do Energylandii - super zabawa :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl