Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WŁochy
Autor Wiadomość
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 6:55 pm   WŁochy

Nie wiem wprawdzie, czy będzie nas na to stać ale planujemy podróż poślubną do WŁoch. Najlepiej by byŁo, gdyby byŁa to wycieczka objazdowa poŁączona z wypoczynkiem. Czy ktoś z Was byŁ kiedyś we WŁoszech albo na takiej wycieczce? Co o tym sądzicie, jakie macie opinie? Z jakim biurem wyruszyliście? Czy macie jakiś pomysŁ na ograniczenie kosztów takiej wycieczki? Czekam na opinie :D
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 8:55 pm   

Byłam na wycieczce we Włoszech jeszcze w czasach liceum i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to CUDOWNY KRAJ :)
Podczas mojego tygodniowego pobytu zdążyłam zobaczyć Wenecję, Florencję, Weronę i Padwę.
Z tych czterech miast zdecydowanie polecam
:arrow: Wenecję, w końcu to miasto zakochanych, cudownie na podróż poślubną :) i w dodatku bardzo piękne. Wprawdzie niektóry mówią o śmierdzących kanałach, ale ja nie mam takich doświadczeń, jednak ja byłam tam we wrześniu i nie było strasznie gorąco.
:arrow: Florencję - też bardzo pięknie, zwłaszcza Most Złotników
Dwa pozostałe to może nie koniecznie, no chyba że ma się dużo czasu i kasy:
:arrow: Werona - w sumie to tylko balkon Julii
:arrow: Padwa - tam widzieliśmy tylko Uniwersytet.
A poza tym to na pewni pięknie jest w Rzymie i Watykanie, albo całkiem na południu może Sycylia, albo wyspa Caprii... ale się rozmarzyłam :wink:
Co do oszczędności to teraz można polecieć do Włoch z Lublinka i pewnie jeśli kupi się bilety odpowiednio wcześnie to będą tańsze.
Ja jednak na waszym miejscu zdecydowałabym się na biuro podróży, które wszystko za Was załatwi, nie będziecie się musieli o nic martwić.
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:03 pm   

Ja tez byłam we Włoszech i podobało mi się :)
Organizowało wycieczkę biuro podróży ORBIS.
Szczerze mówiąc woę Grecję, ale Włochy też niczego sobie :)
Ja byłam w:
SAN MARINO- bardzo ładne miasteczko na szczycie góry.
WENECJA- śliczna
RZYM I WATKAN cudowne :)
Parki Wodne przepiękne.
MIRABILANDIA- ogromne wesołe miasteczko( płaci sie tylko za wstęp)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:16 pm   

Cytat:
Wenecję, w końcu to miasto zakochanych, cudownie na podróż poślubną :) i w dodatku bardzo piękne. Wprawdzie niektóry mówią o śmierdzących kanałach, ale ja nie mam takich doświadczeń, jednak ja byłam tam we wrześniu i nie było strasznie gorąco


to pocieszające bo Wenecję mam na drugim miejscu na liście miejsc do odwiedzenia ale z drugiej strony trochę się zmartwiŁam tym brakiem gorąca. Też chcemy tam jechać we wrześniu, więc jak się opalać na plaży, bez ciepeŁka, po tygodniu ciężkiego zwiedzania :?:
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:24 pm   

Nie no tak źle nie było, oczywiście, że można było się opalać, chodziło mi o to, że nie było 40 stopni w cieniu jak się zdarza w środku lata :)
A podczas zwiedzania to chyba lepiej jak jest trochę chłodniej. Pod koniec września było około 20-25 stopni, ale oczywiście może być i cieplej i zimniej, tego się nie przewidzi :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 9:26 pm   

cosola pocieszyŁaś mnie trochę, dzięki :D
mam nadzieję, że wypali ten wyjazd
w ?więta tak sobie jakoś pomyślaŁam, że chiaŁabym coś w rodzaju bŁogosŁawieństwa naszego związku w ?więtym Mieście, przy grobie Papierza
Nie byŁam nigdy zbyt religijna ale chyba bym tego chciaŁa
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 10, 2007 10:01 pm   

życzę Wam żeby wyjazd wypalił :) ja byalm we Wloszech i zakochalam się w tym kraju!jest naprawdę pieknie.ja bylam w maju i było 40 stopni,za gorąco do zwiedzania... :?
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:07 am   

Ja byłam na wycieczkach we Włoszech 4 razy :) UWIELBIAM JE [smilie=4.gif] [smilie=4.gif] [smilie=4.gif]

Polecam Sycylię :) Ostatnim razem zwiedzałam Włochy objazdem
( Padwa, Rzym, Pompeje, Monte Cassino, Santo Stefano di Camastra) i 7 dni pobytu w Cefalu na Sycylii (tam oglądałam Etnę - wędrowałam po niej!!! niesamowite!!! i wyspy Liparyjskie z czynnymi wulkanami i piękną przyrodą :) SUPER


POLECAM!!!!!
_________________

 
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 2:42 pm   

dzięki Kati za info nt. miejsc wartych odwiedzenia.
Mam jeszcze jedno pytanie - jakie biuro podróży możecie polecić, które organizuje ciekawe wycieczki do WŁoch :?:
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 3:34 pm   

Mojego biura już nie ma. Zakończyło działalność - to był Dromader


Ale wiem, że Włochy organizuje np triada, itaka...
_________________

 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 6:08 pm   

ja byłam z biura w Krakowie, nazwy nie pamietam ale niestety to biuro też już nie istnieje.ale korzystałam kilka razy z biura almatur (nie do włoch)i uważam ze jest godne polecenia
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 9:39 pm   

dzięki Forumki :D
no tak - Itaka, to chyba nawet caŁkiem logiczne, że organizuje wyprawy do WŁoch :P
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 9:19 pm   

Jejku Sajonara, to niewiarygodne! :hurra:

Wyobraź sobie, że mamy z R. dokładnie takie same plany!!!!!!! Chcemy jechać do Włoch- trochę pozwiedzać i trochę powypoczywać. Planujemy też udać się do Rzymu po błogosławieństwo.
Już sobie myślałam, że może byśmy się na miejscu spotkali, ale niestety my chcemy jechać pod koniec czerwca :(
Jak bardzo się cieszę, że mamy podobne plany. Może w takim razie będziemy się wspierały i dzieliły wiadomościami. :lol:

Już zaopatrzyliśmy się w katalogi i chyba rzeczywiście najbardziej interesująca pod tym względem jest propozycja Itaki. Myślimy jednak o zorganizowaniu samodzielnego wyjazdu (między innymi dlatego, że chcieliśmy wpaść do Papieży- obecnego i naszego Niezapomnianego po błogosławieństwo). Kuzyn R. w zeszłym roku sam zorganizował sobie takie objazdowe wakacje i ponoć było świetnie.
O.K To pozdrawiam i również czekam na opinie i porady innych Forumowiczów :tuptup:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 9:51 pm   

super !
Dunia gratuluję wyboru kierunku podróży :D
możesz na mnie liczyć jeśli chodzi o informacje
powiedz, jaki może być koszt takiego samodzielnie zorganizowanego wyjazdu?
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 2:45 pm   

Dziękuję i wzajemnie :)
Jeszcze tego nie wiemy, bo dopiero się przymierzamy do tego wyjazdu. Ale np. Interesują nas północno- zachodnie Włochy (Liguria, Toskania a potem Rzym) i np. 7-o dniowy wyjazd z Itaki "Toskańska przygoda" kosztuje w okolicach 1.350, a trzeba będzie jeszcze dopłacić około 60 euro za bilety wstępu, przewodników, itp. Zakładamy poruszanie się pociągami, więc powinno być tanio. Jedzenie we własnym zakresie- czyli smakowanie lokalnych specjałów też (mam nadzieję) za mniejsze pieniądze niż w hotelu. Nie mogę jeszcze napisać nic konkretnego.

A Ty już znalazłaś coś interesującego?
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 11:50 am   

ciekawie wygląda wasz pomysŁ podróży poślubnej. Ja jeszcze nic nie znalzŁam za to zamówiŁam w Itace katalogi na lato więc myślę, że może wtedy coś wybierzemy. Jednak tak w ciemno to trochę się boję jechać. ZwŁaszcza, że ani ja ani Criss nie znamy języka wŁoskiego a nie wiem jak tam jest z porozumiewaniem się po angielsku
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:18 pm   

Ja też się boję czy wszystko wypadnie o.k. Ale nie chcemy jechać totalnie w ciemno, tylko zarezerwować sobie miejsce przez internet.
A jeśli chodzi o angielski u Włochów, to ponoć jest tak samo jak u Polaków- zależy na kogo się trafi. myślę, że w tych typowo turystycznych miejscach znajomość tego języka powinna być na poziomie dogadywalności :razz:
Ale my tu sobie gadu- gadu dywagacje na temat. A żadna koleżanka/ kolega forumowicz zorientowany w temacie nie podpowie czegoś? :help:
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Kwi 14, 2007 9:22 pm   

Hmm nigdy nie jechałam na własną rękę, więc w tej materii nie pomogę ;(

Natomiast co do j. ang. to nie jest najlepiej. Kiepscy raczej są :roll:
_________________

 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 12:27 am   

Kati napisał/a:
Natomiast co do j. ang. to nie jest najlepiej. Kiepscy raczej są :roll:

Po ostatnim pobycie w Italii stwierdzam nawet, że bardzo kiepscy... :kwasny:
Na Sycylii było jeszcze w miarę ok, bo przynajmniej w restauracji czy sklepie można było się dogadac, ale południe to totalna lingwistyczna czarna dziura :?
Ale kraj piękny, polecam! :D
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:13 am   

to prawda, za bardzo po angielsku nie mówią, nie chcą się uczyć ( i tu muszę się pochwalić, że mój P. jest wyjątkiem) :D kocham Italię i wszystkim ją polecam, dla mnie to jeden z najpiękniejszcyh krajów świata (ale jest baaaaardzo droga). ja raczej we Włoszech nie zawitam, śmiesznie by było gdybym tam pojechała w podróż poślubną, to już prawie moja druga ojczyzna,w której bywam stosunkowo często a tego czego nie widziałam jeszcze będę zwiedzać z mężem przez całe nasze długie życie (let's hope) po ślubie:) Zreztą Paolo ma tych swoich Włoch wielce dość czasem:) jak coś to służę wszystkim pomocą kulturoznawczą w sprawie egzotycznej i spalonej słońcem Italii:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martysia Wto Wrz 18, 2007 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
randomgirl 

Dołączyła: 17 Sty 2010
Posty: 276
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 3:04 pm   

My wybraliśmy Włochy, bo to piękny, ciepły, wesoły, różnorodny i mistyczny kraj. Planujemy odpoczywać, wygrzewać się na słońcu późnymi popołudniami, zwiedzać, smakować i dobrze się bawić.
Na razie w planach jest docelowo Rimini i wycieczkowo Wenecja, Rzym, Watykan :)
Chcemy wyjechać na 2 tygodnie... i tak sobie myślę, że chyba już powinniśmy zacząć odwiedzać biura podróży :o
_________________

 
 
maryla 

Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: warszawa/łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2010 5:40 pm   

ja marzę żeby pojechac do włoch, ale w tym roku tylko zakopane :)
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Nie Sie 01, 2010 9:29 pm   

My również wybieramy się do Włoch. Jedziemy już za niecały tydzień :smile: Czy jesteście w stanie powiedzieć mi ile we Włoszech kosztuje np. obiad? Cały czas kalkulujemy koszty i nie jesteśmy w stanie sami nic wydumać, więc proszę o rady.
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 13, 2010 3:55 pm   

ja byłam we Włoszech jak miałam 15 lat, ale jest to miejsce gdzie mogłabym jeździć co roku i na pewno by mi się nie znudziło, cudowny kraj, ludzie, jedzenie, zabytki !! naprawdę fascynujące miejsca :smile:
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
bartqu84 

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 9
Skąd: Gorzów Wlkp
Wysłany: Pon Lut 18, 2013 1:56 pm   

fajny pomysł sam od wielu lat chciał bym się na coś takiego wybrać

we włoszech byłam ale na nartach w dolomitach
może w przyszłym roku się wybiore latem

polecam : Rzym, Florencja, Wenecja, Watykan, San Marino tam warto wpaść moim zdaniem
_________________
Fotograf Gorzów
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2013 6:22 pm   

Toskania :)
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Pon Lut 25, 2013 11:28 am   

tez bardzo chcielibysmy pojechac do Wloch, najlepiej 7+7 zwiedzanie i wypoczynek, ale wycieczki do wloch sa takie drogie.. Tak, wiem to jedyna taka podroz w zyciu, ale za taka cene to kusi mnie cos bardziej egzotycznego ;) 8) a na dodatek na miejscu jest na tyle drogo, ze dojdzie kolejna gruba kasa, a w takim meksyku, tajlandii czy indiach to mozna wszystko jesc i kupowac o wiele taniej... No i wez tu badz madry ;)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 7:25 pm   

Podróż poślubna we Włoszech? Jak najbardziej tak! Nieważne czy to będzie Wenecja, Sycylia czy Toskania - wszędzie będzie wspaniale :mrgreen: Chociaż zjeździłam Włochy wzdłuż i wszerz, to nie miałabym nic przeciwko, aby spędzić tam miodowy miesiąc ;) Jeszcze tyle ciekawych miejsc zostało mi do zwiedzenia. Niestety mój PM nie ma ochoty na poślubny relaks u siebie ;) W razie czego służę radą tym, którzy chcieliby zwiedzić Włochy na własną rękę.
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 7:38 pm   

wwweronika napisał/a:
tez bardzo chcielibysmy pojechac do Wloch, najlepiej 7+7 zwiedzanie i wypoczynek, ale wycieczki do wloch sa takie drogie
zależy co rozumiesz przez drogie Zwiedzanie niemalże całych Włoch - od Toskanii po Kalabrię (2 posiłki) + wypoczynek na terenie Kalabrii z All Incl Light - koszt na 2 osoby 8866 zł + bilety wstępu ( wylot w sierpniu) W tym samym terminie Tajlandia i Indie odpadaja ze względu na pogodę ale w korzystniejszym pogodowo terminie czyli koniec września - Tjlandia objazd + wypoczynek z samym śniadaniem 12 211 zł + bilety wstępu :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Pon Mar 18, 2013 7:55 pm   

Paolina, wspaniale, strasznie zazdroszcze, bo my poszlismy na nauke wloskiego i strasznie chcemy tam pojechac, ale narazie sie powoli przymierzamy :) Cos czuje, ze chetnie sie kiedys do Ciebie zglosze po pare rad, bo chcelibysmy wlasnie zobaczyc jak najwiecej i jak najfajniejsze rzeczy, a nie odwalic standardowe punkty z pilotem i reszta wycieczki :) Ale to juz nie na podroz poslubna. Podczas miesiaca miodowego stawiam raczej na relaks, odpoczynek z mala dawka zwidzania, a Wlochy trzeba wycisnac do ostatniej kropli! :)

ppola, masz racje, ale jakby na to nie patrzec to jest to troche sporo. Placac juz taka kase wolalabym juz chyba troche doplacic i wybrac ta Tajlandie, czy Indie, a wycieczke po Wloszech zaplanowac po swojemu nizszym kosztem :)
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 18, 2014 11:48 pm   

Może ktoś był i ma namiary na niezbyt drogie noclegi (byle nie pod namiotem;) ) w okolicy Parmy lub na wybrzeżu Toskanii?
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon Sie 04, 2014 7:33 pm   

My się wybieramy na podróż poślubną do Włoch. W biurach kazali się pytać o oferty w grudniu. Jak będziemy pewnie na święta, to się rozejrzymy. Ma może ktoś coś godnego polecenia? Btw opcja druga, to rejs gdzieś po oceanie..
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
katnow 

Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:44 am   

Nie korzystajcie z ofert biur podróży bo strasznie przepłacacie. Takie rzeczy najlepiej i najtaniej organizować na własną rękę.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 08, 2015 1:36 pm   

Podbijam temat. W biurach podróży rzeczywiście kosmos. Ale na własną rekę nie wiemy nic - gdzie, jak zarezrwować, jak jechać, co obejrzeć, itd. Ma ktoś jakiś namiar?
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Kwi 08, 2015 9:03 pm   

Julia_ja, na stronach typu fly4free, często sprzedają wycieczki z tanim przelotem i hotelem ;) sprawdzone przez mojego kolegę, który jest fanem "okazji" :razz:
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 25, 2015 11:44 am   

W rezultacie zdecydowaliśmy się na biuro podróży Neckermann - wykupiliśmy pobyt ze śniadaniami w małej wsi w czterogwiazdkowym hotelu. Zwiedzanie zostawiliśmy sobie - z zaplanowaniem wycieczek na własną rękę nie było problemu. Byliśmy bardzo zadowoleni. Pojechaliśmy własnym samochodem i radzę tak każdemu, jeśli nie wybieracie się na objazdówkę, bo odległości między miejscowościami są dość duże. Mogliśmy wybrać coś w większym mieście, wtedy byłyby połączenia komunikacyjne, ale zależało nam na naturze i spokoju. To był strzał w dziesiątkę - łącznie wyjazd trwał 10 dni, z czego dwa dni na podróż. Zwiedziliśmy:
- Ferrara
- Siena
- Florencja
- Volterra
- San Gimignano
- Cecina
- Bolgheri
- Montesqudaio
- Piza
- Bibona

Toskania jest przeurocza! Z pewnością jeszcze kiedyś odwiedzę to miejsce. Niestety Włochy nie nalezą do najtańszych państw, dlatego trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem, w szczególności jesli chce sie dużo zobaczyć i wielu rzeczy spróbować :-)
_________________

 
 
Aga5 

Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2016 12:28 pm   

Fajnie, ze wam sie podobalo :) ja bylam na objazdowej wycieczce po Włoszech wiele lat temu i chetnie bym to jeszcze powtórzyła. Pamietam ze największe wrazenie zrobila na mnie Florencja
 
 
paulapat 

Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 11:47 pm   

zdecydowanie wyspy, trzymałabym się z dala od półwyspu biorąc po uwagę trzęsienia ziemi
 
 
Jackk9181jf 

Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 10
Skąd: France
Wysłany: Czw Mar 30, 2023 12:22 pm   

Włochy to wspaniałe miejsce, jeśli martwisz się o pieniądze możesz dostać bilet last minute lub wycieczkę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl