Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć wszystkim
Autor Wiadomość
karolina86 

Dołączyła: 28 Lis 2016
Posty: 0
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 9:35 am   Cześć wszystkim

Hej wszystkim, jestem Karolina :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 11:17 am   

Cześć :) Czyżby zawitała tutaj kolejna PM 2018? :D A może 2017? Pochwal się koniecznie co Cię tu sprowadza :wink: pozdrawiam, miłego forumowania ;)
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 11:22 am   

Witam! Czekamy na więcej informacji :)
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2016 8:44 pm   

Cześć Karolino :) zaczęłaś dobrze :D
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 4:50 pm   

karolina86, witam i ja :)
_________________
 
 
Muszka88 


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 27
Skąd: Kutno
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 9:59 pm   

Cześć Karolino :)
Część planów już za Tobą ? :)
_________________
 
 
agata35wozniak 

Wiek: 43
Dołączyła: 02 Gru 2016
Posty: 0
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 02, 2016 2:54 am   

Pozdrawiamy wszystkich! Mam na imię Agata..
 
 
olalalala 

Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: internet
Wysłany: Pon Gru 19, 2016 3:30 pm   

Cześć wszystkim :) Ślub za dwa lata :)
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 19, 2016 10:19 pm   

olalalala, Witaj :) Kolejna Panna Młoda 2018 ;) jaka data ślubu konkretnie ? :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Gru 20, 2016 2:05 pm   

olalalala, witaj :) powiedz nam coś więcej o Was ;) Macie coś załatwione już?
_________________
 
 
mszczyna 

Dołączyła: 27 Gru 2016
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 1:25 pm   

Witajcie serdecznie.
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2017 5:45 pm   

Cześć :) Jestem nowa na Forum i ogólnie zielona jeżeli chodzi o ślub i wesele, więc znalezienie tego forum spadło mi z nieba :) Chcielibyśmy z narzeczonym wziąć ślub w tym roku, najlepiej we wrześniu. Oboje mamy nieliczne rodziny, więc myślę, że na naszym weselu będzie może z 30 osób, co bardzo mnie martwi. Osobiście nie do końca jestem przekonana co do robienia całonocnego wesela, ale mój narzeczony bardzo tego chce. Na dodatek ja raz w życiu byłam na weselu, mojej przyjaciółki i zupełnie mi się nie podobało, poza tym nie lubię tego typu imprez, gdzie trzeba tańczyć ze starszymi podpitymi panami ;) No ale uznałam, że skoro mam okazję (mam nadzieję, że już ostatnią) do zrobienia wesela to tak będzie, przynajmniej nie będę żałować, że tego nie zrobiłam :)
Mam nadzieję, że mi troszkę pomożecie :)
Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 07, 2017 10:44 am   

AGIS, witaj :) Ślub we wrześniu? supeeer! :smile: Macie już wybrany konkretny dzień? Pochwal się koniecznie, bo tu na forum mamy już klepnięte terminy 9.09 i 23.09 w tym roku :wink: pozdrawiam!
_________________

 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 07, 2017 11:10 am   

Póki co to szukamy sali z jakimś wolnym terminem i wtedy będziemy myśleć ;) Trochę ciężko znaleźć salę na 30-40 osób. Dużo więcej sal jest na przynajmniej 60-80 osób, no ale niestety mamy malutkie rodziny.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sty 08, 2017 11:53 am   

AGIS, miło powitać Cię na forum :)
Może poszukajcie jakieś większej restauracji gdzie można by wydzielić miejsce do tańczenia. Albo restauracje z ogrodem i zrobić garden party :)
Sama miałam robić przejęcie na max 40 osób (ale się rozrosło :P ) więc jestem bardzo ciekawa Twoich poszukiwań i przygotowań. Zachęcam do założenia dzienniczka przedślubnego. :-)
_________________
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 08, 2017 3:00 pm   

AGIS, witaj! Na Biegańskiego jest taka restauracja Kwiat Lilii, znajomy taty robił tam 2-3 lata temu przyjęcie weselne, może spróbujcie tam? Nie wiem jak to jest z imprezą całonocną tam, ale warto zapytać :) Ewentualnie na pewno w YUCE na Złotnie mają też taką małą salę na przyjęcia weselne.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Atko Nie Sty 08, 2017 3:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 9:16 am   

Atko dziękuję bardzo, ja co znajdę jakąś salę to się okazuje, że takich małych wesel nie robią. Wiem jeszcze, że w Venge robią, ale po przeczytaniu komentarzy to nie jestem zbytnio przekonana.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 9:44 am   

AGIS, a Satyna?
_________________


 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 2:43 pm   

Jeżeli chodzi o Satynę, to właśnie czytałam że robią tam takie małe wesela i po zdjęciach też tak wywnioskowałam, a oni mi powiedzieli, że robią wesela do 140 osób i takie małe wesele się im nie opłaca.
No a w ogóle to mój cudowny R. dziś po raz kolejny zaczął mi wyliczać osoby i wcześniej jakoś mu umknęło kilka osób, że uzbieraliśmy ich jednak 65, wiadomo, że trochę odmówi, ale muszę szukać czegoś na ok50 osób. W sumie to chyba lepiej, bo łatwiej, tylko po co ja tyle czasu zmarnowałam na szukanie czegoś mniejszego. Ehh... ci mężczyźni.

[ Dodano: Pon Sty 09, 2017 2:58 pm ]
Be_Mine widzisz to z tym rozrastaniem mam tak samo ;)
Pomysł z garden party super i do tego ślub w ogrodzie :) Ale przy naszej pogodzie to się nie odważę na coś takiego ;)
A jeżeli chodzi o Twoją ciekawość, to sama jestem ciekawa co mi z tego wszystkiego wyjdzie, bo jak wcześniej wspomniałam o weselach nie wiem nic. Nawet nie mam jakiegoś takiego swojego wyobrażenia jakbym chciała, żeby wyglądał ten dzień.
Dzisiaj oglądałam zdjęcia restauracji Gęsi puch i strasznie mi się spodobała, komentarze mają dobre, tylko coś mi się wydaję, że ceny są trochę mniej atrakcyjne. Muszę tam zadzwonić i się dowiedzieć co i jak.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 3:29 pm   

AGIS, ja byłam na super weselu Rusałka_Maja w Dworze Artusa :) tam było około 55 osób i było ekstra!!!


w Satynie 140 osób?!

...

:smile: :smile: :smile: :smile:
_________________


Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sty 09, 2017 3:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 3:43 pm   

Dwór Artusa jest bardzo ładny, byłam tam dwa razy na komuniach. Nie sądziłam, że robią tam takie małe wesela. Bardzo dziękuję za info :)
Co do Satyny to dziś raz jeszcze czytałam wypowiedzi na forum i bardzo się dziwie, że tak mi powiedzieli, bo ktoś pisał, że przy 80 osobach jest już ciasno.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 3:48 pm   

AGIS, ja byłam niedawno w Satynie i tam było chyba ok. 70 osób i moim zdaniem było w sam raz. 140 osób tam nie widzę w żadną stronę...
_________________


 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 09, 2017 4:13 pm   

Kapatka taką informację uzyskałam od pracownika Satyny. Może chciał mnie spławić z tym moim małym weselkiem, żebym mu nie truła ;)
Dzwoniłam do Dworu Artusa, przemiła Pani powiedziała, że od czerwca do listopada trzeba mieć najmniej 85osób. Z resztą na wrześniową sobotę wszystko już zaklepane. Zaproponowała mi dwa terminy na maj i listopad, muszę to przemyśleć, bo jest tam na prawdę pięknie i w dodatku jednej nocy odbywa się tylko jedno wesele :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2017 4:24 pm   

AGIS, byłam na weselu w Gęsim Puchu i imprezę wspominam bardzo miło, wstawiłam nawet opinię i foty przy wątku sali. Jeśli planujesz niedużą uroczystość to ze swoich doświadczeń mogę jeszcze polecić "U Milscha" w zabytkowym pałacyku przy Kopernika/Łąkowej (imprezy do 40os. - możliwe z tańcami w 1 lub 2 salach) i Restaurację Klub Spadkobierców (kilka sal różnej wielkości). Z doświadczeń naszej forumki mspp dla ok. 50 os. w grę wchodzi też piękny Pałac Ksawerów, mi podczas własnych poszukiwań podobał się strasznie Dwór Giemzów i też jest tam kilka sal o różnej powierzchni, ale cenowo wygrała inna sala - moja to Zbyszko we Wiączyniu (na granicy z Łodzią) - tutaj też na 100% organizują mniejsze wesela, bo też mają różne sale. Te ostatnie 3 lokale (Ksawerów, Giemzów i Zbyszko) mają super otoczenie - jeśli zależy Ci na zielonym terenie ;) powodzenia w poszukiwaniach! :smile:
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Sob Sty 14, 2017 4:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2017 4:45 pm   

LinaMiódMalina Bardzo Ci dziękuję. Byłam oglądać sale Wenecja na Marmurowej, termin na wrzesień jest i jesteśmy prawie zdecydowani, jednak tam minimum to 60osób. Co prawda po konkretniejszym policzeniu osób przez mojego R. mamy ich ok.70, ale boję się, bo nie wiemy ile osób nam odmówi.
 
 
moniq92 

Dołączyła: 21 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: czestochowa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 12:21 am   

ja już po ale teraz dopiero teraz doceniałm to jak forum pomogło mi w organizacji ślbu;) postaram się podzielić swoją wiedzą tak by pomóc kolejnym młodym parom
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl