Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Wto Mar 20, 2007 1:20 pm
"VICTORIA" w Aleksandrowie Łódzkim
Autor Wiadomość
Kama1982 

Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2015 11:49 am   

kakonka napisał/a:
po remoncie sala jest piękna :) jest jasno i stylowo :D trzeba uważać na płytkach, żeby nie wyrżnąć orła :P jedzenie bardzo dobre :) sympatyczna obsługa :D
toalety czyste- na bieżąco sprzątała je Pani :D

zmiany w Victorii oceniam na ogromny plus :D

idź na bal :) majątku nie wydasz a zabawa gwarantowana :D


Dzięki za opinie! Trzeba iść i przekonać się na własnej skórze, jak tam jest.

Słyszałam same pozytywne opinie o tej sali, jedzeniu, obsłudze. Co do ilości kelnerów na sali, zapewne, jak masz jakieś wątpliwości, czy chciałabyś kogoś dodatkowo pewnie jest to kwestia dogadania z właścicielką, myślę, że po tylu pozytywnych opiniach nie ma co się obawiać - takie moje zdanie, a wszelkie wątpliwości można rozwiać jednym telefonem.

Pozdrawiam :)
 
 
Cicia 

Wiek: 38
Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2015 11:31 am   

My tez będziemy mieć tam swoje wesele. Byliśmy tam na weselu u znajomych przed remontem i wszystko było super! Wiec teraz może być już tylko lepiej :)
_________________


 
 
tyyysia 

Wiek: 32
Dołączyła: 11 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Mar 11, 2015 11:31 am   

Witajcie! Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda kwestia ceny na rok 2016? Czy ktoś się orientuje? Sala bardzo przypadła mi do gustu, a opinie tylko potwierdziły...
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2015 11:18 am   

tyyysia napisał/a:
Witajcie! Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda kwestia ceny na rok 2016?


Najlepiej zadzwoń do właścicielki :) Nie ma to jak info z pierwszej ręki :)
_________________
 
 
Kasiula_F 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 11:56 am   

Juska napisał/a:
tyyysia napisał/a:
Witajcie! Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda kwestia ceny na rok 2016?


Najlepiej zadzwoń do właścicielki :) Nie ma to jak info z pierwszej ręki :)


Taki kontakt (jeśli byś potrzebowała) znalazłam na ich Facebooku - 500 210 230 :)

Powodzenia!
_________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok ~ Coco Chanel
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 09, 2015 8:30 pm   

A ja wrzucę na zachętę zdjęcia z naszego wesela - pierwszego po remoncie :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Sob Kwi 11, 2015 1:47 pm   

Po remoncie sala jest jeszcze ładniejsza :)
_________________

 
 
gonius 

Dołączyła: 01 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 7:39 pm   

potwierdzam, sala bardzo ładna
 
 
steve86 

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 23, 2015 2:41 pm   

fajna Sala :) widziałem na żywo i w rzeczywistości przynajmniej dla mnie wydaje się mniejsza niż na oficjalnych zdjęciach.
 
 
OT 

Dołączyła: 15 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 24, 2015 1:26 pm   

Czy ktoś był może ostatnio na weselu w tej sali bądź organizował tam swoje wesele? Jak oceniacie klimatyzację? Robi się duszno czy daje radę przy większej ilości bawiących się osób? :)
 
 
ewelis24 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: łodź
Wysłany: Pon Lip 27, 2015 5:40 pm   sala victoria opinie

Co sądzicie o tej sali?
Bardzo mi się podoba chciałabym tu zorganizować swoje wesele ale opinie tylko posiadam z internetu :)
Czy jedzenie smaczne i dużo ? :)


Czy może jest jakaś osoba która chce odstąpić termin na tej sali w 2016 roku?
Lipiec, sierpien , wrzesien

Pozdrawiam :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 27, 2015 8:02 pm   Re: sala victoria opinie

ewelis24 napisał/a:
Co sądzicie o tej sali?


myślę, że jak poczytasz wpisy w tym temacie -dowiesz się sporo :) , chociaż....

ewelis24 napisał/a:
opinie tylko posiadam z internetu :)


.... to też tylko opinie z internetu :)

ewelis24 napisał/a:
Czy jedzenie smaczne i dużo ? :)


Jedzenie przepyszne i bardzo dużo. My zabraliśmy mnóstwo rzeczy do domu i jeszcze rozdaliśmy najbliższej rodzinie. Dojadaliśmy cały tydzień. :)


ewelis24 napisał/a:
Czy może jest jakaś osoba która chce odstąpić termin na tej sali w 2016 roku?
Lipiec, sierpien , wrzesien


A tu już niestety nie pomogę :) A terminów już nie ma? :orany: :szok: No to pięknie :D Może jednak spróbuj zadzwonić do właścicielki? :)
_________________
 
 
ewelis24 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: łodź
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 7:16 am   

No na przyszły rok na lipiec sierpien wzesien nigdzie prawie nie ma terminów ;/
A co sądzicie u sali :

Hotel diamentowy u zbyszka w zgierzu?

Pozdrawiam Ewelina
 
 
Cicia 

Wiek: 38
Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 5:14 pm   

To spróbujcie może ma piątkowy termin?
_________________


 
 
ewelis24 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: łodź
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 6:22 pm   

No 2 terminy są
Tylko nic nie wiemy o tej sali ponieważ nie byliśmy tam na weselu.
Ale opinie mają bardzo dobre
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 2:39 pm   

ewelis24, napisałam na PRV :)

Cicia, podejrzewam, że przy piątkowym terminie odpadają poprawiny :) No i nerwówka, bo trzeba salę przygotować na sobotnie przyjęcie :) U nas na przykład przygotowania trwały od piątku, kiedy to wieczorem mogliśmy pojechać i ustawić winietki z nazwiskami gości. Wątpię, żeby jakaś panna młoda chciała w sobotę jeździć przed ślubem i ustawiać winietki :) Ale oczywiście zapytać można :)
_________________
 
 
Cicia 

Wiek: 38
Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 30, 2015 3:44 pm   

ewelis24, ja bylam tam na weselu i sama mam tam wesele w pazdzierniku wlasnie w piatek i chyba to jest najlepsza forma mojej oceny tej sali ;) . Jezeli chodzi o poprawiny to fakt odpadaja ale my i tak nie chcielismy tego robic :)
_________________


 
 
ewelis24 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: łodź
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 6:37 am   

No i się zdecydowaliśmy :)
Właśnie na tą salę :)
Mam nadzieję że będę z niej bardzo zadowolona:)
 
 
Kama1982 

Dołączyła: 28 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lis 06, 2015 11:02 am   

Myślę, że na pewno będziesz zadowolona! Też miałam tam wesele:) A teraz idę z mężem na bal andrzejkowy organizowany na ich sali! :) Masz szansę zobaczyć, jak sala wygląda podczas imprezy, jak obsługa i w ogóle!:)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 19, 2015 7:19 pm   

Byliśmy tam na weselu koleżanki w wakacje tego roku, sala super jeśli jest dużo gości, bardzo jasna, ładnie wychodzi na zdjęciach, genialne wielkie lustro w holu, obok równie genialnych schodów :) Ilość jedzenia (choć oczywiście zależy to od wyborów młodych) była przeogromna i nie do przejedzenia. Sala dość typowa w układzie, parkiet do tańca dobry, można było się przewietrzyć na zewnątrz, jest parę ławek.
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 09, 2016 4:20 pm   

Hej Dziewczyny! Jestem nowa na tym forum, więc najpierw chciałam się ze wszystkimi przywitać :) Po prawie 6 latach związku, 20 latach znajomości i dwa miesiące od zaręczyn zainteresowaliśmy się z narzeczonym kwestią ślubu. Na pierwszy ogień poszło rozglądanie się za salami. Ślub będziemy mieć na Julianowie w Łodzi, bo jest to parafia i jego i moja. Niestety w pobliżu po przewertowaniu internetu nie znalazłam żadnej sali, która przypadłaby mi do gustu. Po obejrzeniu strony Victorii jestem nią oczarowana. Jeśli chodzi o wnętrze, to jest to najładniejsza sala z tych, które wzięłam pod uwagę. Mam jednak do Was pytanie, może któraś z Was była tam w ostatnim czasie. Przeczytałam cały wątek i wiele dziewczyn pisało o tym, że miał się pojawić jakiś ogródek. Czy coś zostało w końcu zrobione? Bo na stronie nie mają żadnych zdjęć ogródka, na Google Street View też nie wygląda, żeby takowy był, a przyznam, że marzy nam się, żeby sala, w której zorganizujemy wesele była chociaż trochę otoczona zielenią. 3 lata temu byliśmy na weselu w Yuce i bardzo nam się tam podobało, przede wszystkim właśnie to, że było gdzie wyjść, przewietrzyć się i chwilę odetchnąć w pięknym otoczeniu. Będę bardzo wdzięczna za jakąś informację w tej kwestii. Przy okazji czy jest tu ktoś, kto organizuje w Victorii wesele np. w przyszłym roku? Jeżeli tak, to jak wyglądają opłaty i co jest wliczone w cenę? My celujemy w 2018 :)

[ Dodano: Pon Cze 20, 2016 11:14 am ]
Nie mogę już edytować swojego postu, więc dopisuję dla wszystkich zainteresowanych:

Byłam z narzeczonym w sobotę zobaczyć Victorię. Sala piękna, nowoczesna, bardzo elegancka. Już sam korytarz wejściowy robi wrażenie, piękne schody, kanapy i w ogóle wszystko. Nie potrzeba tam wiele dekoracji, żeby sala wyglądała przecudownie. Niestety jeżeli ktoś chce trochę zielonego terenu tak jak my, to w Victorii tego nie ma w ogóle. Są dwie ławeczki na zewnątrz, ale w zasadzie też nie wśród zieleni. Pan tłumaczył to tym, że nie chce, żeby ludzie rozchodzili się po ogródku. Goście mają się bawić na sali. Po części zgadzam się z takim podejściem, bo może być faktycznie problem, jeśli wszyscy goście się gdzieś rozejdą i na sali zostaną tylko młodzi z garstką osób. Jednak dla nas jakoś ten teren zielony jest ważny, więc my raczej Victorię odpuszczamy. Z rzeczy jeszcze ważnych podaję, że ostateczną ilość gości trzeba podać 14 dni przed weselem i wtedy też należy wpłacić całą kwotę za wesele. Pobierana jest także kaucja w wysokości 1000 zł, która jest zwracana po weselu. Limit czasowy wesela to godzina 5 rano, jeśli goście po tym czasie bawią się dalej, to każda dodatkowa godzina to koszt 300 zł. Można umówić się tak, że goście bawią się, dopóki starczy kaucji. Jeszcze jedna ważna rzecz - w Victorii pobierana jest opłata za ZAIKS w wysokości 200 zł. Nie jest to kwota duża, biorąc pod uwagę koszty wesela, ale warto o niej wiedzieć. Sala posiada apartament dla młodych i jeszcze jeden pokój techniczny dla dzieci, ludzi starszych czy innych potrzebujących :) Niestety nie ma miejsc noclegowych dla gości, u nas to też był jeden z argumentów, dla których najprawdopodobniej nie zdecydujemy się na Victorię. Kolejną rzeczą, która nas trochę zmartwiła jest brak możliwości spróbowania jedzenia. Nie można poza imprezą spróbować potraw i trzeba zaufać, że są one smaczne. Jedyny termin, w którym można spróbować jedzenia to Andrzejki lub Sylwester (z tych najbliższych), a do nich jest trochę czasu, a terminy gonią :) Jednak jeżeli dla kogoś te rzeczy nie są ważne, to moim zdaniem warto organizować tam wesele, bo sala jest naprawdę przepiękna. Pan, który nas oprowadzał bardzo konkretny i rzeczowy, był sympatyczny, nie można narzekać na kontakt ani z nim, ani z właścicielką :) My się jeszcze zastanowimy, chyba trzeba będzie zrobić jakieś drzewko decyzyjne czy Yuca czy Victoria :)
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 4:23 pm   

Z tą kaucją to prawda. Prawdą jest też to, że właściciel jest przesympatyczny! Gorzej z p. właścicielką, miałam wrażenie, że odpisuje mi na maile, jakbym ją czymś uraziła. Na spotkaniu pytaliśmy, czy są jeszcze jakieś dodatkowe koszty i powiedziano nam, że nie ma. Dopiero kiedy naciskałam w mailu dzięki komentarzowi Atko, żeby wiedzieć, jak to faktycznie jest, to udzielono nam odpowiedzi po 8 dniach, po tym, jak wysłałam do nich drugi mail. Nie wiem, czy to jest fajne traktowanie potencjalnego klienta. Musiałam się wręcz dopraszać odpowiedzi, w której nie wspomniano nic o tym, że impreza trwa maksymalnie do 5 nad rano (o co także zapytaliśmy w pierwszym mailu), a za dalsze trwanie wesele się płaci - pani właścicielka stwierdziła, że nie ma już żadnych kosztów, a sama kucja jest na wypadek gdyby coś wydarzyło. Czyli nawet jeśli nic się nie wydarzy, to i tak pobiorą z kaucji, jeśli impreza się przedłuży. A o ZAIKS-ie to w ogóle nic nie wspomniała, choć to też jak dla mnie kryje się w "dodatkowych kosztach". Nie bardzo mi się to podoba, może i 1000 zł to nie dużo, ale w połączeniu z opłatami za każdy talerzyk robi się niezła sumka. Poza tym zamiast dobrze się bawić, będę chodzić po sali i pilnować, czy aby na pewno nic się nie stanie... Wspomniała także, miałam wrażenie, że niezbyt przychylnie, że to jest przecież zaznaczone w umowie. Jednak umowę ogląda się dopiero w dniu jej podpisania, a widząc taki zapis na pewno bym zrezygnowała i może musielibyśmy np. przekładać znów wesele. Odniosłam wrażenie, że troszkę naciągają ludzi, bo nawet jeśli nic się nie stanie, to według nich "coś" stać się może. Sama nie wiem, ja podchodzę ostrożnie do tego już...
Ale sala naprawdę była piękna! Bardzo nam się podobała i te schody... i w ogóle klimat i wystrój, możliwość zamówienia barmana (ten bar jest naprawdę świetny!). A pan właściciel naprawdę sympatyczny i taki otwarty na chęć pomocy przy organizacji. Szkoda tylko, że inne wrażenie odniosłam co do właścicielki, ale to już moja własna opinia! Jak widzę z postu Atko, dla niej właścicielka była miła.
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 4:56 pm   

Hachiko, ja z właścicielką nie miałam chyba żadnej styczności, może mailową, albo telefoniczną, ale na żywo jej nie widziałam. Zadzwoniłam chyba do niej w celu umówienia się na oglądanie sali przy ustawieniu dla jakiejś większej ilości osób. I dobrze, że to zrobiłam, bo okazało się, że ludzi ma być o wiele mniej niż zapowiadała (albo jej się pomyliły wesela, albo tak drastycznie spadła ilość gości), więc przełożyliśmy oglądanie na za jakieś 2 czy 3 tygodnie. Na żywo spotkałam się tylko z panem, który dla nas był również bardzo sympatyczny, bo po różnych przeczytanych komentarzach spodziewałam się kogoś bardzo niemiłego, byliśmy więc pozytywnie zdziwieni :) Zadałam mu sporo pytań, to prawda, bo miałam przygotowaną całą listę, ale o wszystkim nam sam powiedział na spotkaniu, o tej kaucji, o ZAIKSie itd. Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Czyli wszystko o czym Ci pisałam w PW potwierdziło się?
_________________


 
 
mirodecure 

Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pią Cze 21, 2019 10:11 am   

Polecam salę, byłem i nie mam nic do zarzucenia. Obsługa perfekcyjna, jedzenie smakowite oraz co najważniejsze atmosfera idealna. Pięknie przygotowana sala nic dodać nic ująć.

Dla każdego kto szuka miejsca do zorganizowania imprezy rodzinnej polecam Salę Victoria.
 
 
IgoreQ 

Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
  Wysłany: Pią Sie 09, 2019 4:01 am   

Witajcie. Sala jest Cudowna. Jedzenie smaczne tak, że aż miło byłoby co weekend tam jeść na zabawie. Obsługa genialna. Pani manager idealnie współpracuje więc nic nie ucieknie z głowy, ani nie zostaniecie zrobieni "w konia".
Polecam Sale "VICTORIA" każdemu komu marzy się przepiękna i niezapomniana impreza. Na prawdę warto moi drodzy :)
Ostatnio zmieniony przez IgoreQ Pią Sie 09, 2019 4:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jacker 

Dołączył: 09 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Mar 09, 2020 9:29 am   

Sala "VICTORIA" jest godna polecenia każdemu kto szuka idealnego miejsca na wesele. Panuje tutaj niesamowita atmosfera oraz perfekcyjna obsługa. Wszystkie pytania odnajdują odpowiedź. Nie ma żadnych zastrzeżeń.
Polecam salę z czystym sumieniem. 101% perfekcji :)
 
 
KarinaMa 

Dołączyła: 17 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 23, 2020 10:14 pm   

Właśnie dlatego warto z rozsądkiem dobierać odpowiednie miejsca pod kątem tego wyjątkowego dnia. Ja na pewno moge Wam podpowiedzieć, byście zajrzały do Hotelu Magellan i samodzielnie przekonały się o tym, w jaki sposób dzisiaj warto podejść do organizacji wesela. W takich miejscach na pewno wesele będzie niesamowite. Na pewno się Wam tam spodoba!
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 29, 2022 1:26 pm   

Bardzo dobra sala weselna, polecamy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl