Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Nie Sty 17, 2016 6:47 pm
Lakier hybrydowy- czy to działa?
Autor Wiadomość
Szczont 

Dołączyła: 07 Kwi 2010
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 5:32 pm   Lakier hybrydowy- czy to działa?

Zastanawiam się nad paznokciami hybrydowymi na swoje wesele. Czy to się sprawdza? Czy lakier hybrydowy jest rzeczywiście tak trwały?
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 7:10 pm   

Mi trzymał się ponad dwa tygodnie i gdyby nie odrosty to pewnie nosiłabym dłużej.
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 7:45 pm   

Szczont, jeżeli kosmetyczka używa dobrych lakierów hybrydowych (np. Semilac), to będą Ci się trzymać bardzo długo :) Z całego serca polecam :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sro Wrz 09, 2015 7:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 9:07 pm   

To zalezy tez od Twojej plytki. Ja mam bardzo slabe paznokcie i nawet najlepsze hybrydy sie ich nie trzymaja- dlatego ja mam robiona hybryde na zelu.
Dlatego warto wczesniej zrobic probe.
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 10:25 pm   

Szczont, poprzeglądaj opinie dziewcząt na YouTube... Zachwalają hybrydy, bo nie tylko są trwałe, ale też utwardzają płytkę paznokcia po dłuższym ich stosowaniu... :wink: I fakt, jeśli masz rozdwajające się paznokcie lub zniszczoną płytkę poprzez brak witamin lub żele, to radzę uprzednio o swoje paznokcie zadbać... A o dbaniu o paznokcie możesz przeczytać w temacie "Paznokcie" w dziale "Zdrowie i uroda" :)
_________________
 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 6:56 am   

A ja jestem bardzo zadowolona i sobie chwalę hybrydę. Tylko najczęściej właśnie tak jest ,że jak już ją zdejmiesz i będziesz chciała wrócić do naturalnego lakieru, to paznokcie znów zaczną się łamać i rozdwajać, ponieważ hybryda tworzy rodzaj " ochrony" paznokcia przed czynnikami zewnętrznymi.
Akle polecam :D i uwaga TO UZALEŻNIA ! :D no i przede wszystkim jest wygodne. Jednak nie polecane dla kogoś, kto często lubi zmieniać kolory paznokci :)
_________________


Aneta
 
 
malgorzzaciak 

Dołączyła: 04 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2016 6:57 pm   

Jestem oczarowana hybrydą. Moje super łamliwe paznokcie dzięki warstwie ochronnej lakieru wreszcie odrosły i się zregenerowały. Lakier trzymał mi się 3 tyg. zero odprysków, no ale niestety przez odrost musiałam zmyc. Zmywałam sama zmywaczem do hybryd- ale tego nie polecam. Umordowałam się strasznie a i tak nie zeszło do końca.
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 13, 2016 7:56 pm   

Mi semilac trzyma się średnio trzy tygodnie (zdejmuję tylko dlatego, że już nie mogę patrzeć na odrosty). W domu robię wszystko bez rękawiczek a nie ma żadnych odprysków. Ja polecam - jest to moim zdaniem najlepszy sposób na dugotrwały piękny lakier. Mi normalny lakier odpadał już następnego dnia, więc hybryda jest wymarzonym rozwiązaniem :)
_________________

 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Sty 17, 2016 3:27 pm   

Hybrydy są genialne. A dla kogoś od kogo praca wymaga zadbanych rąk - po prostu must have. Samo wykonanie jest długie. Paznokcie maluje się kilkukrotnie, cienką warstwą, uważając, żeby nie pomalować skórek. A lakier przy skórkach musi mieć doskonałą linię w przeciwnym razie będzie to brzydko wyglądać przy odroście. Tak więc cała zabawa wymaga wprawy. Co do lakierów. Semilaki wcale nie są najlepszą firmę. Baza jest świetna, ale top mnie rozczarował. Zakupiłam teraz chwalonego gelisha i zobaczę co z tego będzie.
 
 
krackuz57 

Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Ożarów
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 10:40 am   

Nie wierzyłam początkowo w skuteczność lakierów hybrydowych, póki nie zobaczyłam na własne oczy, że są naprawdę trwałe.
Teraz już nie trzeba specjalnie chodzić do kosmetyczek, aby uzyskać efekt lakieru hybrydowego, coraz więcej firm kosmetycznych oferuje specjalne utwardzacze, które można nakładać na zwykłe lakiery i też się utrzymają.
 
 
kinga112 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lut 07, 2016 9:50 pm   

świetne śa hybrydy uwielbiam
 
 
john21wall 

Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Mar 14, 2016 3:20 pm   

Proste że to działąa.
_________________
O-O
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 14, 2016 5:20 pm   

U mnie jest tak, że zwykły lakier wytrzymuje max 2 dni. Hubryda trzyma mi się nawet do 3 tygodni. Ja mam swoje miejsce na Liściastej, tam babeczka robi naprawde fenomentalne te paznocie i super trwałe. Widziałam różne hybrydy, ale te u Pani Asi są po prostu powalające.
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 12:25 pm   

Hybryda cudowny wynalazek. Z reguły u mnie starcza na 2 tygodnie, ale ze względu na odrost a nie odpryski. Ja jestem zachwycona, chociaż malowanie trwa długo. Jednak jak przemyślę ile czekam aż zwykły lakier wyschnie a i tak po 3 dniach jest lipa to właściwie ten sam nakład czasowy wychodzi.

Co do lakierów od Semilaca wolę Indigo.. są bardzo trwałe a nie nieszczą tak paznokcia jak semilac. No i plus jest taki,że mogę iść i stacjonarnie sobie wybrać kolorki :) cenowo identycznie.
_________________
Tosinka
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 4:49 pm   

Hybryda jak dla mnie super efekt i wygoda, ale tylko okazjonalnie, np na wyjazd-wakacje itp. Nie wiem, czy moje paznokcie są jakieś "przewrażliwione", czy więcej dziewczyn ma ten problem, ale po 3-4 seriach każda ok. 3 tyg. pod lakierem hybrydowym moje pazurki zaczęły protestować :( Nigdy nie miałam takich problemów, mam "z natury" raczej dosyć mocne paznokcie z równą płytką, natomiast po hybrydzie (a może bardziej po procesie jej zdejmowania i ponownego nakładania kilkukrotnie bez przerwy) płytka zaczęła się rozdwajać, stała się zauważalnie cieńsza, w stanie bez lakieru podatna na wyginanie i zwyczajnie licha :roll: Także obecnie preferuję natural look pazurków - chcąc nie chcąc traktuję je na przemian tylko odżywką, albo zwykłym lakierem i zmywam zmywaczem tylko bezacetonowym, do hybrydy trochę się boję wrócić po tej przygodzie :-?
Nie wiem czy to kwestia użytych produktów (Indigo - bardzo trwałe i dopóki nie pojawiły się problemy - byłam zadowolona), czy techniki zdejmowania hydrydy - bo spotkałam się osobiście i ze zdejmowaniem za pomocą urządzenia-polerki, jak też namaczania w jakimś specjalnym zmywaczu i odsuwania starego lakieru patyczkami, czy zwyczajnie taki już urok moich pazurków. Pytanie do Was - czy stosujecie hybrydę seriami bez przerwy, czy dajecie "odpocząć" co jakiś czas paznokciom? W jaki sposób pozbywacie się starej warstwy lakieru w salonie (bo w domu nawet nie próbowałam i nie wiem czy można to zrobić jakimś sposobem nie niszcząc płytki)?
_________________

 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 9:16 pm   

LinaMiódMalina, ja ściągam normalnie tym płynem do ściągania hybryd. W sensie spiłowuję lekko błyszczącą warstwę hybrydy,moczę wacik w płynie owijam folią czekam ok 15 min (przy semilacu nawet 30min) i ściągam patyczkiem. Semilac czasem niestety trzeba spolerować ;/
Więcej niż 2 sesje pod rząd raczej nie robiłam. Ale zauważyłam że dużo bardziej płytka mi się niszczy po semilacu. Z indigo i Chiodo nie mam takich problemów.
Po 2 seriach hybrydy robią odpoczynek paznokciom.
_________________
Tosinka
 
 
Semilac 

Dołączyła: 16 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: xx
Wysłany: Sro Mar 16, 2016 8:29 am   

msmika napisał/a:
LinaMiódMalina, ja ściągam normalnie tym płynem do ściągania hybryd. W sensie spiłowuję lekko błyszczącą warstwę hybrydy,moczę wacik w płynie owijam folią czekam ok 15 min (przy semilacu nawet 30min) i ściągam patyczkiem. Semilac czasem niestety trzeba spolerować ;/
Więcej niż 2 sesje pod rząd raczej nie robiłam. Ale zauważyłam że dużo bardziej płytka mi się niszczy po semilacu. Z indigo i Chiodo nie mam takich problemów.
Po 2 seriach hybrydy robią odpoczynek paznokciom.

Dzień dobry, aby ułatwić sobie zdjęcie hybryd może Pani także włożyć, podczas namaczania w acetonie, rękawiczki. Ciepło ułatwi zdjęcie hybryd. Jeśli najbardziej problematyczna w ściągnięciu jest baza można ją także delikatnie spiłować. Jakiej bazy Pani używa?
W razie pytań chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sro Mar 16, 2016 8:00 pm   

Posiadam zarówno bazę z Semilac jak i z Indigo. Stosuję w zalezności od tego z której firmy będę brała lakier.
_________________
Tosinka
 
 
kkatiaa90 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Lip 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Mar 23, 2016 10:31 am   

Kiedyś robiłam hybrydy, ale teraz wolę żele, lepiej się trzymają i wg mnie mniej niszczą paznkocie. Najbardziej paznokcie zniszczyły mi tytany...
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw Kwi 14, 2016 11:54 am   

Nigdy nie używałam i szczerze mówiąc nie jestem pewna. Słyszałam, że ponoć hybrydy bardzo niszczą paznokcie, a ja mam bardzo delikatne paznokcie, nie potrafię nawet ich porządnie wyhodować do odpowiedniej długości.
 
 
noir 


Dołączyła: 11 Maj 2014
Posty: 16
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Kwi 27, 2016 8:38 am   

Po zdjęciu hybrydy, zawsze kilka razy wcieram w paznokcie novophane, i na ok 2-3 nakładam odżywkę w lakierze, a przede wszystkim nie używam już primera, który wykończył mi paznokcie i na dobrą sprawę nic nie dawał
 
 
montumag 

Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 11
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Gru 14, 2016 11:13 am   

Zdecydowanie! Stosuję hybrydę od pół roku i jestem bardzo zadowolona!
 
 
olalalala 

Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: internet
Wysłany: Nie Sty 01, 2017 4:15 pm   

Tak, to bardzo dobry pomysł, ale trzeba co jakiś czas zrobić przerwę, ponieważ paznokcie się osłabiają
 
 
paulapat 

Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 6
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 11:37 pm   

naprawdę ok, i nie trzeba specjalnie chodzić do salonu, można lampę do domu kupić i lakiery są fajne i nie drogie, w porównaniu ze zwyczajnymi lakierami phii to nawet nie ma porównania
 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 10:47 pm   

Pazurki hybrydowe to super sprawa, 2- 3 tygodnie spokoju (zalezy jak szybko rosna paznokcie, piekny polysk i ogolnie jakos ladniej wyglada niz zwykly lakier. Ja lubie firme Semilac, dobrze mi sie trzyma i ma super kolorki 💅😊
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 8:08 pm   

Hybrydy są świetne, sprawdziły się u mnie na wczasach w Grecji, chlor w basenie czy sól morska im niestraszna :) przetrzymają wszystko. Dobrze wykonane można łatwo zdjąć samemu w domu :) ja moim daję odpocząć, nie robię hybrydy za hybrydą, bo to mimo wszystko lampa uv ;)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 5:18 pm   

Ja w tamtym roku przed weselem znajomych po raz pierwszy zrobiłam sobie hybrydy. I zakochałam się w nich totalnie. Faktycznie lakier wygląda jakoś ładniej, trzymał mi się spokojnie przez 3 tygodnie, po tym czasie chodziłam na ściągnięcie i zrobienie nowych, bo miałam już olbrzymie odrosty. Na hybrydy zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że nie jestem w stanie zapuścić długich paznokci na palcu środkowym i wskazującym, po prostu mi się łamią. Na hybrydach byłam wtedy przed weselem 3 razy, później ściągnęłam je sama zmywaczem kupionym w Rossmannie. Teraz chyba znowu skorzystam z usług kosmetyczki :) Mogłabym nosić hybrydy cały czas, ale przeraża mnie ta lampa UV, dlatego się ograniczam :)
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 6:20 pm   

A takie pytanie czysto techniczne - nie niszczą one zbytnio płytki paznokcia przy zdejmowaniu? Właściwie to jeszcze nigdy nie robiłam sobie paznokci, ale szykuje się wesele w rodzinie mojego M. i trzeba jakoś wyglądać :smile: A szczerze mówiąc kompletnie się nie znam na paznokciach... Aż wstyd się przyznać. Ale w ogóle nie wiem, jaka jest różnica między żelowymi i akrylowymi.
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 30, 2017 6:25 pm   

Jeżeli zdejmiesz u kosmetyczki to na pewno nie. Jak sama sobie zdejmowałam, to w jednym miejscu sobie zniszczyłam płytkę, ale jak zdejmowałam u mojej kosmetyczki to paznokcie wyglądały zdrowo, były nawet mocniejsze niż przed hybrydą, mniej łamliwe :)
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 31, 2017 3:53 pm   

Nie wiem czy Wy też tak macie ale hybrydy Semillaca mogę ściągnąć bez użycia acetonu, schodzą pięknie drewnianym kopytkiem, przy tym nie niszczą płytki. Po hybrydach Indigo musiałam zawinąć palce acetonem i odczekać chwilę. Do kosmetyczki chodzę na założenie, zdejmuję je sama :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Muszka88 


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 27
Skąd: Kutno
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 3:20 pm   

Ja też zdejmuję je sama :smile: . Często mam tak że trochę "rozszczelnią mi się od wody"i potem łatwiej schodzą.
_________________
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2017 12:44 pm   

Może też się w końcu skuszę na ładne paznokietki :) A co myślicie o żelowych lub akrylowych? Wiem, troszkę nie w temacie, ale też paznokcie!
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 03, 2017 9:04 am   

Hachiko, nie miałam nigdy paznokci ani żelowych, ani akrylowych, więc nie pomogę :-( zresztą wydaje mi się, że odkąd pojawiły się hybrydy to żele/akryle nie są już tak popularne.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 28, 2017 8:26 am   

Nie wytrzymałam i poszłam znowu na hybrydy :D I chyba zostanę przy tym na dłużej, może z chwilową przerwą czasami, ale od stycznia chodzę na siłownię i tam jakoś te paznokcie łamały mi się jeszcze bardziej, a hybrydy to jedyny sposób, żeby udało mi się je zapuścić :D Tym razem Semilac mam tylko na dwóch palcach, reszta jakiejś innej firmy (nie Indigo, jeszcze coś innego), na dwóch mam też taki pyłek holograficzny z Indigo. Zobaczymy ile te wytrzymają, bo Semilac zawsze trzymał mi się trzy tygodnie bez odprysków :)
_________________


 
 
Tinny 

Dołączyła: 02 Mar 2013
Posty: 73
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2017 5:14 pm   

Ja akurat pazurki robię sama, ale też na semilac. Śliczne kolory i rzeczywiście trwałe są. :)
 
 
Marland 

Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 1:32 pm   

Hybryda na pewno będzie lepsza i trwalsza od zwykłego lakieru. Polecam.
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 8:12 pm   

Hybrydy są świetne, tylko trzeba wiedzieć jak je nakładać i ściągać. Ja robię sama hybrydy, zdecydowałam się na markę semilac, bo mają ogromny wybór kolorów i co się okazało są mega trwałe, maluję co 3 tyg. nie ma żadnych odprysków, jednak po takim czasie mam już spory odrost.
 
 
Kopryniaszka 

Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 12:58 pm   

Ja już nie robię... Mam paznokcie w stanie tragicznym...
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 12:56 pm   

karolcia94, moja manikiurzystka, u której byłam robić paznokcie z motywem gwiezdnym, opowiedziała mi, że właśnie semilac jest popularną firmą ze względu na trwałość i wybór kolorów, ale jej koleżankę strasznie uczulił! Miała ogromne problemy z płytką, bodajże nabawiła się grzybicy płytki paznokcia, co straszliwie wygląda i jest bardzo nieprzyjemne. Dermatolog przepisywać jej musiał antybiotyk i teraz nie może używać żadnych hybryd, bo już skórę ma bardzo uczuloną. Trzeba uważać na firmy, które się używa. A sam Semilac w ramach rekompensaty zaproponował jedynie darmową wizytę u dermatologa już po tym, jak zakończyła swoje leczenie...
_________________

 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 6:49 am   

uwielbiam hybrydy, robię je sama profesjonalnymi lakierami z makear. Jest to dla mnie dobre rozwiązanie ponieważ bardzo dużo pracuję i zawsze brakuje mi czasu dla siebie, dzięki malowaniu paznokci co kilka tygodni zaoszczędzam go chociaż na pazurkach. Ale lakiery hybrydowe są nieporównywalne do zwykłych nawet ze względów estetycznych. Zwykły lakier nigdy nie będzie tak ładnie błyszczał.
 
 
kamyki_80 

Wiek: 44
Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 17
Skąd: Kazimierz Dolny
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Maj 31, 2017 12:21 pm   

najlepsze co może być to hybryda. Świetna, długo się trzyma i ładnie wygląda :)
_________________
kamyki_80
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2017 5:31 pm   

Najlepsza jest ta własnie wytrzymałość.
 
 
Marta23 


Dołączyła: 10 Lip 2017
Posty: 12
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 11:48 am   

Ja polecam. Robię od dawwna. Trwałe i estetyczne.

Usunięty link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 20, 2017 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kirian231 

Wiek: 40
Dołączył: 30 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Sro Sie 02, 2017 9:03 am   

Robię od niedawna ale są bardzo trwałe :-)
__________________
Pozdrawiam Anna
 
 
Gwaizdkowa 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Wrz 16, 2017 4:41 pm   

A któraś z Pań wykonuje sama sobie w domu paznokcie? Ja zaczynam i zastanawiam się nad zakupem frezy do frezarek do paznokci . Jakie sprawdzają się najlepiej? Doradzicie?
 
 
Pifka 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:16 am   

ithanielle napisał/a:
To zalezy tez od Twojej plytki. Ja mam bardzo slabe paznokcie i nawet najlepsze hybrydy sie ich nie trzymaja

:O to ciekawe. Ja też miałam i dla tego zaczęłam właśnie hybrydki robić. I powiem szczerze, że jestem zachwycona. Koleżanka w domu mi robi i trzymają się 3 tygodnie. Paznokcie są dużo twardsze, nie łamią się i wyglądają świetnie. Więc osobiście polecam :)
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
 
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 7:17 pm   

Uwielbiam hybrydy. Długo się trzymają i nie odpryskują tak jak zwykły lakier. Ostatnio zamówiłam sobie lampę i będę sama sobie malować w domu :) Poza tym gdy moje paznokcie były już dość długie zawsze się rozdwajały, łamały same czubki itp. z hybrydą nie mam tego problemu.
_________________
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 10:10 pm   

Be_Mine, hahaa ja też od jakiegoś czasu rozkminiam lampy m.in na Aliexpress, bo mam taki sam plan jak Ty :D Kiedyś nie do końca byłam zadowolona z hybrydy, ale okazało się, że to tylko kwestia zmiany salonu - okazuje się niestety, że nie każda stylistka paznokci umie dobrze nie tylko położyć, ale też zdjąć hybrydę... Moje paznokcie były coraz cieńsze przez nadmierne męczenie ich frezerką, teraz nie mam takich problemów, ale jak nie miałam doświadczenia i porównania, to myślałam, że tak być musi i że zniszczona płytka to przy hybrydzie normalka :P
Zastanawiam się tylko, czy szybko dochodzi się do wprawy przy samodzielnym manicure hybrydowym, bo to jednak wymaga precyzji ;)
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2017 7:26 am   

LinaMiódMalina, ja jestem totalnym antytalenciem jeśli chodzi o malowanie paznokci czy robienie fryzur. Podczas malowania zwykłym lakierem zawsze mi to wychodziło tragicznie, tu wyjechałam, tu krzywo itd. Poza tym nie mogłam zapuścić paznokci bo mi się łamały i rozdwajały, a lakier po 2 dniach musiałam zmywać i nakładać nowy, dlatego spróbowałam hybryd najpierw u kosmetyczki. Zrobiłam u niej hybrydy z 7 razy, 3 razy w zeszłym roku i 4 razy w tym. Jednak to są wiadomo dość spore koszty jeśli chciałoby się je robić non stop i co wizytę płacić około 50 zł. Dlatego też kupiłam zestaw startowy Semilaca z taką najmniejszą możliwą lampą i 5 mini lakierami, bazą i topem. Ta lampa na potrzeby domowe do własnego użytku zupełnie wystarczy. Lakiery hybrydowe mają to do siebie, że nie zastygają, więc można je poprawiać ile razy się chce i jak już jest się zadowolonym z efektu to dopiero wtedy utrwalić pod lampą. Jestem pewna, że dasz radę, ja tak sobie robię paznokcie od maja, paznokcie mam grubsze niż przed stosowaniem hybrydy, nie rozdwajają mi się itd., płytka też w porządku. W zestawie jest aceton i taki striper do zdejmowania hybrydy, który nie niszczy płytki :) Jedyne co podobno jest słabe w Semilacach to to, że mogą uczulać (mnie się nie zdarzyło jeszcze), no i baza jest ciężko zdejmowalna, dlatego jak skończę moją to chyba kupię bazę z jakiejś innej firmy :)
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 07, 2017 8:17 am   

LinaMiódMalina, też poluję na tańsze lampy z ali :-) jak niedawno przeglądałam lampy to cenowo bez szału, nie widziałam fajnych promocji :-P daj cynk jak coś wyhaczysz :-D może z okazji świąt trafią się zestawy np. Semilaca czy NeoNail w atrakcyjnej cenie :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl