Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"AGAT"
Autor Wiadomość
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 6:16 pm   

My mamy weselicho w Agacie w ostatni piątek sierpnia tego roku :) ) bedzie ok 65 osob i okrągłe stoły ;) cene za talerzyk mamy 200 zl ..ale z tego co p.Łukasz mowił to na sobote juz ok 240zł mialo być.
Ostatnio zmieniony przez mewta Sro Kwi 17, 2013 6:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 17, 2013 6:44 pm   

mewta, wow... to strasznie drogo :o
 
 
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 4:28 pm   

jaka jest faktycznie cena na 2013( na sobote) to w sumie nie wiem.. dlatego ze my zdecydowalismy sie na piatek bo mamy mniejsza liczbe gości ale z tego co rozmawialismy to wyjdzie ok.180zł za talerzyk poniewaz chcemy zrezygnować z jednego goracego posiłku ... ale na umowie wpisali nam 200 zł a podpisywaliśmy ją na początku 2012 roku... sala i cały hotel sa bardzo ładne ale jak bym miała dac 240 zł to raczej bym sie nie zdecydowała :P :P
_________________
 
 
JNovi 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 22, 2013 7:34 pm   

Mam ślub w piątek 23 sierpnia w AGAT. Planujemy ok. 70 gości weselnych w górę. Zdecydowaliśmy się na 2 ciepłe dania ( gdyż chcemy kameralną, rodzinną imprezę, ale jednak z pewną elegancją :) ), w cenie jest tort, dekoracja sali, szampan i chleb z solą na wejście, ciasta, 2 ciepłe posiłki, 10 przekąsek, napoje ciepłe, apartament dla nowożeńców. Z racji tego, że to jest piątek i ograniczyliśmy się do 2 ciepłych posiłków, cena naszego wesela na osobę wyniosła 150 zł, jednak myślimy jeszcze o stole wiejsko - rybnym :) Już nie mogę się doczekać. Miejsce jest przepiękne, a Pan Łukasz Bielecki bardzo konkretny i pomocny.
_________________
 
 
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 7:20 pm   

Ooo no to tydzien wczesniej :D gratulacje i czekam na jakąś opinie ;P no to u nas będzie tak ok 180 zł pewnie bo my chcemy 3 posiłki .. a co do stołu rybnego to słyszałam ze w Agacie jest swietny choc my się nie zdecydowalismy. a mam jeszcze pytanie na ile wczesniej musicie podac liste gosci i jakie stoły okragłe czy normalne ??
_________________
 
 
JNovi 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 3:03 pm   

Ostateczna liczba gości dopiero z 3 dni przed weselem można podać. Dzień wcześniej przywieźć alkohol, winietki z nazwiskami na stoły i inne drobiazgi weselne. Ustalanie MENU i jakie stoły, takie grubsze rzeczy będziemy ustalać w połowie lipca.
_________________
 
 
margott83 

Dołączyła: 02 Maj 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 4:17 pm   

Dziewczyny!
Jeśli chodzi o Agat to podpisuje się pod nim obiema rękami. Moja siostra organizowała tam wesele i była naprawde zadowolona zaczynając od sali ( przestronna, jasna, czysta ) dekoracji - cudne, dopracowane, jedzenia świezutkie i pyszne mmmm :) obsługa bardzo sympatyczna.
Mój Luby niedawno mi się oswiadczył :razz: to też wertuję forum :) ale zostanę chyba przy sprawdzonym i bezpiecznym miejscu. Nie potrzebne mi w TYM dniu jakieś "niespodzianki"
 
 
barthez 

Wiek: 34
Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: zgierz
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 7:20 pm   

Polecam Agat. Miejsce bardzo fajne i ładne. Jedzenie super!!!. Obsługa miła i kulturalna. Zdecydowanie polecam!!!
 
 
aganor 

Dołączyła: 08 Maj 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 15, 2013 11:40 pm   

Byliśmy jakiś czas temu ogladać przygotowaną już do czyjegoś przyjęcia weselnego sale Agat i podpatrzyliśmy, że na stołach stały przed kazdym talerzykiem małe buteleczki najprawdopodobniej z jakimś alkoholem, na których naklejone były winietki. Wyglądało to prześlicznie a do tego można to było potraktować jako prezent dla każdego gościa. Szukamy w internecie, ale nie możemy nic podobnego znalezc. Słyszeliście może o czymś takim?? można to gdzies kupic?
_________________
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 2:58 pm   

Hej, byłam oglądać salę w sobotę i cena jaka została mi podana to 200 - 220 zł za talerzyk, bez możliwości negocjacji. Miejsce fajne. Podobno na 2014 r. mają większość wolnych terminów.
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 3:23 pm   

Piękna sala... szkoda, że taka droga :smile:
ania86, orientujesz się może co jest w cenie (szampan, tort, stół wiejski, dekoracje)?
Ostatnio zmieniony przez alex88 Nie Maj 26, 2013 3:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 7:43 pm   

Powiem tak, Pan nie chciał mi pokazać menu :) powiedział, że jest załącznikiem do umowy i wtedy się wybiera - mnie to osobiście lekko podirytowało bo czasami po samym menu widać czy jedzenie, które serwują będzie nam odpowiadało :) Na moje pytanie z prośbą o pokazanie wzoru umowy odpowiedział mniej więcej, że nic w niej ciekawego nie ma poza terminami i opłatą (jakoś tak). Zszokował mnie hehe.

Dekoracje z kwiatów żywych są w cenie i są naprawdę ładne, w połączeniu ze światłami (a kolor iluminacji możesz sobie wybrać) i z wstążkami na krzesłach (które są również dostosowane do koloru świateł i kwiatów) wyglądają bosko :) Widziałam już różne sale i mogę napisać, że jeśli chodzi o kwiaty to nie oszczędzają jest tyle ile być powinno. W cenie (z tego co pamiętam) jest jeszcze tort, ciasta z cukierni, szampan i chlebek na powitanie. Barman, jeśli byś chciała - koszt 600 zł jest to barman od nich. Fontanna - nie mają, można sobie załatwić na własną rękę a oni dają namiary. Stół wiejski - niestety nie wiem, bo nie pytałam. W pierwszej wersji chcieliśmy ale im więcej sal obejrzałam tym bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że taki stół może być tylko stratą pieniędzy.

P.S. Nie jestem pewna na 100% (za dużo sal obejrzeliśmy tego dnia) ale z tego co pamiętam w cenie są 4 posiłki gorące.
Ostatnio zmieniony przez ania86 Nie Maj 26, 2013 7:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 26, 2013 11:03 pm   

ania86, dziękuję za obszerną informację :) przekażę koleżance, która zastanawia się nad tą salą :)
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 3:03 pm   

Bardzo proszę :) możesz powiedzieć koleżance żeby się tam przejechała bo sala i jej otoczenie robią wrażenie, na zdjęciach nie widać jaka ładna jest :) Alex widzę, że robisz wesele w YUCA jaka jest cena na 2014 r. ?
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 9:54 pm   

Już na zdjęciach widać, że Agat przepiękny, tylko czemu tak drogo :( szkoda też, że podają porcjowany obiad, mam rodzinę, która lubi pojeść i pewnie by się jej to nie spodobało :smile:

ania86, płacimy 200zł od talerzyka (za droższe menu, z tortem, szampanem, dekoracjami stołów, stołami wiejskim i rybnym w cenie) Dzięki temu, że podpisaliśmy umowę przed końcem marca tego roku, mamy cenę z 2013 roku, normalnie cena na 2014 jest 210 (i 190 tańsza wersja).
Ostatnio zmieniony przez alex88 Pon Maj 27, 2013 10:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 28, 2013 2:55 pm   

Alex jeszcze jedno pytanie do Ciebie mam :) Widziałam Szmaragdowy Ogród, który zrobił na mnie mega wrażenie i chcę jeszcze obejrzeć Yuca (podobno właściciel ten sam), z tego co napisałaś to wnioskuję, że pewnie menu to samo co w Szmaragdowym... i szczerze - mnie odstrasza to menu :/ czy można się jakoś dogadać z właścicielami co do menu ? złożyć coś samemu ? bo to co ja odstałam przy oglądaniu Szmaragdowego jest dosyć chaotyczne i wydaje się bardzo mało jedzenia za taką cenę - kilka innych sal w tej cenie miała o wiele ciekawsze i bogatsze w jedzenie menu. Szukam i szukam swojej wymarzonej sali i zaczynam się powili zniechęcać :zly:
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 29, 2013 10:38 am   

Może powinnyśmy się przenieść na wątek Yuci/Szmaragdowego Ogrodu? :) (btw, w tym drugim bardzo nie podoba mi się ogród).
Szczerze mówiąc jeszcze nie konsultowałam menu z właścicielem ale możliwość zmian jest na pewno, bo mówił, że ostateczne menu ustala się z kucharzem w tygodniu przed weselem. Fakt, to rozpisane na ulotce jest chaotyczne, ale jakby tak wypisać wszystkie potrawy jedną pod drugą to okaże się, że nie jest ich wcale tak mało :wink: Plusem dla mnie jest, że np. obiad jest dokładany do skutku, także nie ma np. wyliczenia 2 porcji na osobę, tylko póki ktoś ma ochotę to donoszą :)
 
 
Elleliz 

Dołączyła: 15 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 12:23 pm   

Byłam tam na poczatku lipca i dostałam cene na 2014 190 za talerzyk. W cene wchodzi tort,dekoracja stolu ,krzesel,sali , 5posilkow goracych ( oni obiad licza jako 2 ) z zimnych posilkow tj ok 10-12 przekasek... wiec nie wiem dlaczego taka rozbieżnosc cenowa 190-200-220 ? :/
Terminu konkretnego nie mamy ale zaczynamy poszukiwania od sali i jesli nie bedzie cena uzalezniona od pory roku to najchetniej wakacje.
 
 
mia2013 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 56
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 8:55 am   

widocznie zchodzą z ceny... u mnie jest 200 - 210 za całość .... my się zdecydujemy na przyjęcie weselne do 1.00 w nocy... wtedy wyjdzie ok. 180

[ Dodano: Sro Lip 17, 2013 8:57 am ]
ceny zazwycza uzależnione są od pory roku i dnia - piątek/ sobota :-)
 
 
bakero 

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 17, 2013 12:56 pm   

Witam :P

Mam pytanie do osób, które robiły wesele w restauracji "Agat":, co polecacie z menu jaki gorący posiłek wybrać a który lepiej nie i podobnie z przystawkami co wybrac a co lepiej nie? I czy mieliscie stól wiejski lub rybny? Czy ten stół jest "wypasiony" i budzi zaintereseowanie gości ?

pozdrawiam ;)
 
 
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 2:59 pm   

ja słyszałam ze maja genialny stół rybny..ale my raczej zrezygnujemy bo rodzina pana młodego i sam pan młody nie lubia ryb :P
my wybieramy sie do Agatu na wybór menu na początku sierpnia... ale jak juz macie jakieś sprawdzone dania i potrawy to podzielcie sie info :)
_________________
 
 
JNovi 

Wiek: 34
Dołączyła: 22 Kwi 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 12:13 am   

Jesteśmy z mężem już po weselu w AGAT - jesteśmy onieśmieleni i niesamowicie szczęśliwi, że właśnie tutaj odbyło się nasze wesele! Od samego początku wszelkie ustalenia były przeprowadzane bardzo profesjonalnie, Pan Łukasz jest pomocny i konkretny, co sprawdza się przy organizacji większych imprez.

Gościom weselnym spodobały się piękne lampiony, które przy zmroku ozdabiają okolice hotelu i wejście do niego. Klimat jest bajeczny. AGAT jest czysty, schludny i nowoczesny, w otoczeniu pięknego lasu łagiewnickiego, nie słychać pojazdów przejeżdżających ulicą Strykowską. Wybraliśmy fioletową kolorystykę sali, okrągłe stoły. Krzesła, stoły i cała sala jest przepiękne i elegancko przystrojona, bez przepychu a ze smakiem. Na początku oczywiście chleb i szampan dla gości.

POSIŁKI - rewelacja!!!!! Świeże i smaczne, pomysłowe kompozycje i smaki, zupy czy kremy gorące, jak i reszta gorących dań. Przepyszne ciasta, przystawki, dania główne czy tort, polecamy STÓŁ RYBNY - przepyszne, świeże, wędzone ryby - goście byli zachwyceni. Na stołach było czysto, na bieżąco stoły były sprzątane. Soki z owoców były chyba świeżo wyciskane - smakowaliśmy kawałki owoców - przepyszne!

Do użytku sprzęt grający, możliwość przechowania kwiatów w wazonach z wodą, wypożyczenie rzutnika z ekranem. W cenie pokój dla nowożeńców. Kontakt i komunikacja z managerem rewelacyjna.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli będziemy chcieli kiedyś zorganizować większą imprezę, to na pewno wybierzemy AGAT.
_________________
 
 
Tomek.R. 

Wiek: 41
Dołączył: 02 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 04, 2013 1:20 pm   

:D
Witam wszystkich
Chcieliśmy wszystkim polecić salę Agat, bardzo piękna sala i bardzo miła obsługa mieliśmy zaszczyt wyprawić tam swoje wesele 24 sierpnia 2013 roku i było pięknie te okrągłe stoły przy których siedzieli nasi goście przestrojone przecudownie z klasą i oczywiście za rozsądną cenę no i my w centrum uwagi i to jedzenie pyszne i non stop donoszone świeże, bardzo fajnie też wyglądają światła na suficie a to wszystko pod kolor wystroju jaki sobie zażyczyliśmy, my jako małżeństwo na pewno jeszcze skorzystamy z usług tej sali.
Pozdrawiamy
Tomek i Kamila
_________________
Tomek_Kamila_24.08.2013
 
 
mewta 


Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 18, 2013 11:39 am   

WItam ;)
my mielismy zaszczyt wyprawić wesele w Agacie 30 sierpnia i wszystkim SERDECZNIE POLECAM !! ! Jedzenie pyszne , obsługa fachowa, sala pięknie udekorowana w kolorystyce jaka wybraliśmy. Pan Łukasz to świetny facet we wszystkim doradzał i pomagał - pełen profesjonalizm , chętnie przezyła bym to jeszcze raz ;)
_________________
 
 
Rea24 

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 29, 2013 9:20 pm   

Witam
Dziewczyny pomóżcie :) również myślę o organizacji wesela w Agacie na 80 osób tylko zastanawia mnie wielkość parkietu, boje się że jak wszyscy zaczną tańczyć to będzie straszny tłok. Któraś z was miała może wesele tam na podobną ilość osób i może powiedzieć, z doświadczenia jak sprawa z tym parkietem wygląda?
 
 
Ola_i_Artur 

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 9:37 pm   

Witamy
Jesteśmy tydzień po naszym weselu (28.09.2013 - oczywiście w Agacie). Wybór tej restauracji w dużej mierze ułatwiły nam wszystkie pozytywne opinie, przede wszystkim wyczytane na tym forum.
Wszystkim forumowiczom, którzy "pomogli nam" dokonać tego jakże ważnego wyboru: OGROMNE DZIĘKI :!: :!: :!:
Salę przy ul Strykowskiej oglądaliśmy jako trzecią w kolejności. Po tym spotkaniu już nie szukaliśmy dalej - decyzja zapadła. Prócz tych wszystkich pozytywnych opinii utwierdziło nas jeszcze wszystko to czego doświadczyliśmy osobiście. Wygląd sali bardzo nam przypadł do gustu - naprawdę gustowny wystrój bez zbędnego przepychu. Samo przystrojenie - super. Dobór kwiatów jak i ich ilość bardzo dobrze współgrała z pozostałymi elementami strojenia i oświetlenia sali. Obiekt też wspaniale prezentuje się z zewnątrz. Super oświetlony teren co po zachodzie słońca robi też fajne wrażenie. Dla nas też dużym atutem była duża ilość pokoi (oczywiście też bardzo dobry standard).
Z perspektywy czasu dziś możemy powiedzieć jak dużym ułatwieniem dla nas była pomoc w organizacji wesela. Pełen profesjonalizm, który dał się odczuwać na każdym kroku tylko nas uspokajał. Bardzo za to dziękujemy przede wszystkim dwóm panom - p. Łukaszowi i p. Karolowi. W dużym stopniu zdaliśmy się na ich praktykę i w wielu przypadkach prosiliśmy aby pomagali nam dokonywać różnych wyborów. Żadnego wyboru nie żałujemy.
Dobre słowa należą się oczywiście także całej obsłudze i kuchni. Jedzenie bardzo smaczne i przyrządzone według najwyższych standardów - nie dość że pyszne to jeszcze "pysznie" podane.
Na naszym weselu bawiło się prawie 70 osób i miejsca z pewnością dla nikogo nie brakowało. Pomimo tego, że dużo miejsca zajął zespół (sporo instrumentów i sprzętu) to i tak wszyscy mieścili się na parkiecie.
Postanowiliśmy napisać tą opinię dla wszystkich tych, którzy podobnie jak my szukają potwierdzenia słuszności decyzji o wyborze sali. Z pewnością nie będziecie zawiedzeni.
Jeżeli szukacie zespołu to koniecznie "sprawdźcie" kapele "WhiteDuck" - najlepiej posłuchajcie na żywo. To nie miejsce na rozpisywanie się na ich temat, więc napiszemy tylko: naprawdę warto :!: :!: :!:

Na potwierdzenie wszystkich naszych powyższych słów dodamy jeszcze że poparte są one opiniami naszych gości - co wiadomo cieszyło nas najbardziej. :lol:
Ostatnio zmieniony przez Ola_i_Artur Sob Paź 05, 2013 9:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
EdytaADV 

Wiek: 35
Dołączyła: 23 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 9:06 pm   

Witajcie
To pierwsza sala którą obejrzeliśmy i naprawdę bardzo przypadła mi do gustu a wasze opinie utwierdzają mnie w przekonaniu :)
:)
 
 
badonkadonk 

Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 12, 2015 9:46 pm   

Witam :)

odświeżam wątek - czy ktoś z Was miał w Agacie ostatnio wesele? Zastanawiam się nad wyborem tego miejsca i chętnie poczytam aktualne opinie, bo te "starsze" bardzo mnie przekonują co do wyboru :)

Pozdrawiam!
 
 
lady_mn 

Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 3:47 pm   

cześć,

dołączam się do pytania. z tym, że ja już zarezerwowałam salę :)

pozdrawiam
 
 
badonkadonk 

Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 6:53 pm   

lady_mn ja mam wstępnie zarezerwowaną :) na kiedy zarezerwowałaś? ;) niemniej jednak chciałabym się dowiedzieć aktualnych "wrażeń" ;)
Ostatnio zmieniony przez badonkadonk Wto Sty 13, 2015 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lady_mn 

Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 9:59 pm   

Na 18.07 i tez jestem ciekawa wrażeń. A te z którymi spotkalam sie do tej pory byly ok. Badonkadonk a ty na kiedy planujesz?
 
 
badonkadonk 

Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 14, 2015 8:13 am   

08.08 ;) też same dobre opinie czytałam, dlatego się zdecydowałam na agat, no i ze względu na to, że na miejscu są noclegi.
 
 
rusa1ka 

Dołączyła: 06 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 8:02 pm   

W trakcie poszukiwań sali weselnej wpadliśmy też do Agatu. Ogólnie bardzo dobre wrażanie zarówno jeśli chodzi o salę jak i obsługę. Agat był salą z magicznej trójki - obok Białego Pałacu, którą ostatecznie rozważaliśmy. Ogromnym plusem sali jest parkiet - większość sal ma płytki - oraz szeroka gama kolorystyczna oświetlenia. Minusem - w menu brak wliczonych napoi bezalkoholowych - herbata/ kawa oczywiście są.
Ostatnio zmieniony przez rusa1ka Wto Paź 06, 2015 8:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lentää_Karpanen 

Dołączyła: 09 Paź 2015
Posty: 10
Skąd: Bałuty
Wysłany: Pią Paź 09, 2015 8:02 pm   

Bardzo piękna sala. Faktycznie mają się czym chwalić, gdy reklamują możliwość wyboru koloru oświetlenia sufitu. Przepiękna okolica, w której położony jest hotel, umożliwia odpoczynek na tarasie po wyczerpujacych tańcach ^^

Jedenie jest smaczne. My zdecydowalismy się na kuchnię polską i wydaje mi się, że to był strzał w dziesiątkę. Aha, fajną alternatywą dla odchodzącego stołu wiejskiego, oferują stół rybny. Moi goście byli zachwyceni. Choć ja nie miałam czasu? albo za bardzo ściśniety żołądek :P aby spróbować coś więcej.

Wspaniałą organizację zawdzięczamy pani Beacie Boczkowskiej, oraz panu Łukaszowi Bieleckiemu za profesjonalne zaangażowanie.

Sala bankietowa była idealna dla naszych ledwo ponad 50 gości, ale jak ktoś by planował wesele większe i w miesiącach gorących, zdecydowanie polecam ich grill bar. Jest większy i przy takiej ilości ludzi, sala może okazać się za ciasna i za duszna, zwłaszcza, że na weselu nie tylko się je, ale także tańczy.

A tak było u nas, jak w załączniku...

056.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 471 raz(y) 74.45 KB

063.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 461 raz(y) 93.89 KB

059.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 476 raz(y) 90.71 KB

Ostatnio zmieniony przez Lentää_Karpanen Pią Paź 09, 2015 8:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
nataliaD 

Wiek: 29
Dołączyła: 12 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 16, 2016 12:31 pm   

Dajcie znać dziewczyny czy ktoś w tym roku już był i organizuje w Agacie wesele? Czy coś się zmieniło
 
 
pauli21 

Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 1
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Maj 12, 2016 10:41 pm   wesele Agat

Nasze wesele odbedzię się w Agacie we wrześniu 2016.Słyszłam, że Pan Łukasz już tam nie pracuje. Czy ktoś miał ostatnio wesele w Hotelu Agat? W czerwcu wybieram się na sale. Wtedy podzielę się swoimi odczuciami. Ostatnio byłam tam niecały rok temu, sala robi świetnie wrażenie, ogród jest cudowny, a jedzenie mają bardzo smaczne.
Ostatnio zmieniony przez pauli21 Czw Maj 12, 2016 10:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Moon062018 

Dołączyła: 01 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 7:49 am   

Cześć, czy ktoś organizował ostatnio tam wesele i może podzielić się wrażeniami?
 
 
jagusiaaa2 

Dołączyła: 17 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź, Łódzkie
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 6:17 pm   

Cześć,Ja również chętnie poczytam o wrażeniach z Agatu. Organizuje tam wesele w tym roku :) :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl