Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Aneta i Kamil Zakrzewscy
Autor Wiadomość
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 28, 2013 2:31 pm   

ja sie zdeycydowalam jeszcze :P
_________________
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 31, 2013 1:00 pm   

Dziękujemy za tak przemiłą opinię :)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
mateosh 

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: okolice miasta Łodzi
Wysłany: Czw Cze 27, 2013 3:10 pm   

Witam

Pragnę polecić team fotografów, jaki stanowią Państwo Aneta i Kamil Zakrzewscy. Dość sceptycznie odnosiłem się na początku do weselnych pomysłów mojej Żony, także tych dotyczących fotografowania przebiegu uroczystości. Jednak swoją postawą i podejściem do pracy p. Aneta z mężem "kupili" moją akceptację i zaufanie. Nie będę się zbytnio rozpisywał, niemniej jednak w skrócie opiszę zalety pracy z ekipą fotoadtwinzz.
1. Plener narzeczeński - rzecz, która sprawdziła się rewelacyjnie, rozwiała moje obawy co do mojej obecności na jakichkolwiek zdjęciach.
2. Ślub - profesjonalna, taktowna z niebanalnymi rezultatami. Tak z grubsza można określić pracę Anety i Kamila w kościele. Nasz był malutki i niespecjalnie jasny, ale fotografowie dali radę.
3. Wesele - zdolność nawiązywania kontaktu z gośćmi 100/100, widać radość we wszelkich działaniach twórczych p. Zakrzewskich, mimo zmęczenia ciągle do dyspozycji gości zarówno na parkiecie jak i w szalonej budce.
4. Crazybooth - sprawa co do której miałem ogromne wątpliwości, ale już po pierwszym minutach tego happeningu uznałem całą rzecz za rewelacyjną.
5. Plener - zmuszony do niego przez Żonę jechałem jak na ścięcie, jednak nie żałuję, było zabawnie, ciekawie a zdjęcia z pleneru robią wrażenie.

Tak więc jakość zdjęć, osobowość fotografów ich kreatywność i podejście do tematu w pełni zasługują na pochwałę.
_________________
no problemo amigo
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 6:51 am   

Jesteśmy świeżo po wiosennej sesji narzeczeńskiej... Zakrzewscy jak zawsze NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE :)

_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 10:04 am   

koniczynka84 napisał/a:
Jesteśmy świeżo po wiosennej sesji narzeczeńskiej... Zakrzewscy jak zawsze NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE :)

Jeżeli ta sesja była wczoraj w parku Źródliska to chyba Was widziałam :smile:
Pozdrawiam serdecznie :)
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 02, 2013 11:05 am   

alex88, dokładnie Park Źródliska II :)
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 03, 2013 10:43 am   

Wracam tamtędy z pracy i właśnie wpadła mi w oko para karmiąca się czymś pysznym (a może to były te trąbeczki) :P Super sesja :)
 
 
violinka86 

Dołączyła: 04 Lut 2013
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 11, 2013 8:37 pm   

cudne fotki :) :)
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 15, 2013 9:52 pm   

No i ślub za nami... Anetka i Kamil stanęli na wysokości zadania... praktycznie ich nie widziałam. O tym że ciągle robią zdjęcia świadczyły jedynie błyskające flesze. SĄ NIESAMOWICI









_________________
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 23, 2013 8:24 pm   

mieliście już plener?
_________________
życie jest snem
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 24, 2013 2:36 pm   

Wyderka85, musimy się zebrać w sobie i oddać ciuchy do czyszczenia zanim umówimy się na plener :) ale plany mam... i to dosyć nietypowe :)
_________________
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 7:08 am   

Już po ślubie, za dni kilka wyjazd w tropiki :) :) Ale muszę, po prostu muszę przyłączyć się do chóru wielbicieli Anetki i jej męża :) . O tym że są komunikatywni mili i układni wszyscy wiedzą bo pisano o tym nie raz. Że zdjęcia robią cudne to też wiadomo. Ja jednak jestem im wdzięczna, za zupełnie inną rzecz.

Jakoś tak się złożyło, że w "naszą sobotę" nic, ale to nic nie nie kleiło, począwszy od pogody, po dekorację kościoła i zachowanie świadków, byłam po prostu załamana, co zresztą było widać i słychać. W tych ciężkich chwilach pomogła mi właśnie Anetka, która mając własną, niełatwą przecież robotę dodatkowo pełniła jeszcze funkcję druhny, psychologa, dekoratorki. Po prostu znaczna część imprezy nie wypaliła by gdyby nie jej zaangażowanie. Jeszcze raz dziękuję Anetko :)
_________________
życie jest snem
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 11:52 am   

Wyderka85, popieram... mi Anetka z Kamilem też bardzo pomogli emocjonalnie i psychicznie... bo też nasz dzień okazał się horrorem :/ i gdyby nie oni pewnie zeszłabym na zawał.
_________________
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 9:55 am   

I po ptokach :) :) ślub się odbył, wesele było szalone, przed nami ze ślubnych atrakcji tylko plener.

Tak na gorąco opiszę pracę Anetki i Kamila. Nasi Fotografowie wykazali się. Byli fachowi, sprawni, cierpliwi. W kościele niezauważalni choć jak sami mówią "wszechobecni". Mimo pewnego początkowego focha ze strony księdza wszystko przebiegło bez zgrzytów i problemów. Kamil ugłaskał plebana którego ja miałam ochotę rozszarpać gołymi rękami.

Po weselu wszyscy byli zachwyceni ich działaniami, zarówno w szalonej budce jak i na sali. Radośni, weseli, uprzejmi a jednocześnie dowcipni. Zastanawiam się skąd mieli tyle energii, bo w sumie byli z nami od godzin porannych. Nie wiem jakie proszki biorą :) ale ja też takie chcę. :-) :)

Szalona budka zrobiła furorę. Nawet teściowa, która była przeciwna całej zabawie ("bo wesele to poważna sprawa a nie cyrk jakiś" i "co rodzina powie") zrobiła sobie fotkę z nami w ramie.

W pewnym momencie do Anetki w "CB" zrobiła się spora kolejka, dopiero zapewnienie, że Crazy Booth będzie stał do oczepin, rozgoniło tłumy :lol: :) .

To tyle napiszę jeszcze jak będzie po zdjęć odbiorze.
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 8:54 am   

Niestety to już koniec przygody. W piątek odebrałam fotografie, była fajna kawa i wspólne wspominki z najlepszych chwil naszej pracy-zabawy, trochę śmiechu i z mojej strony żal ukryty, że to już. Tak więc mamy komplet, choć całość widziałam już wcześniej (mieliśmy w necie na bieżąco wgląd w realizowany materiał) to zdjątka w wersji "papierowej" wrażenie robią kolosalne. Mama się znowu popłakała jak jej dałam odbitki w albumie z co fajniejszymi kadrami. Takiej reakcji nie było przy oglądaniu filmu, trochę mnie to zaskoczyło.

Ale do rzeczy.
Jak już pisałam współpraca z Zakrzewskimi to czysta przyjemność, serdeczna i wesoła atmosfera (pozdrowienia dla Kamila), fajne jest to, że nie ograniczają się do swojej działki, ale można liczyć na nich w niemal wszystkich aspektach ślubno-weselnych. Fotografie są rewelacyjne, robią wrażenie, zarówno plenery, kościół jak i wesele z szaloną budką. Sam "krejzibut" to szał i czad, goście głównie pytają teraz o fotki z budki, kościół i wesele interesują ich dużo, duuuuużo mniej. Cieszy też ich ilość, nie jest ograniczona do tego co mają w ofercie, myśmy dostali blisko 600 pięknie "obrobionych" zdjęć.

Cóż więcej mogę napisać? Mam nadzieję, że to nie ostatnia okazja kiedy wspólnie bawimy się w robienie zdjęć.

Dziękujemy Anetko, Kamilu
i do zobaczenia :)
_________________
życie jest snem
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 8:38 am   

Dziękujemy za dobre słowo. Na kawę zawsze możesz wejść będzie nam bardzo miło :) :) :)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 3:14 pm   

No... to my - MEGA ZADOWOLENI KLIENCI - czekamy na możliwość umówienia się na SESJĘ BRZUSZKOWĄ :)
_________________
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 28, 2014 5:29 pm   

koniczynka84 napisał/a:
No... to my - MEGA ZADOWOLENI KLIENCI - czekamy na możliwość umówienia się na SESJĘ BRZUSZKOWĄ :)


to super, umówimy się na pw ;)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 2:02 pm   Wieczór (przed-) Panieński 2013

_________________
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 05, 2014 1:52 pm   

Zbierałam się do finalnej recenzji od grudnia, bo najpierw święta, potem narty, no a potem, potem zapomniałam. Ale już piszę co następuje. :) Zdjęcia są zachwycające! Choć już wcześniej znaczną ich część widzieliśmy to po wykonaniu odbitek podziw ze strony familii i nasze zadowolenie wzrosły pod niebiosa.

Reasumując, jakość fotografii oraz ich obróbka, osobowość Anetki i Kamila ich pozytywna energia, radość płynąca z każdego działania powodują, że nie wyobrażam sobie nikogo kto mógłby lepiej sprawić się w tym ważnym dla nas dniu. (oj ale poważnie się zrobiło)

Tak już kończąc, polecam ze szczerego serca, Państwo Zakrzewscy to wspaniali ludzie i doskonali fotografowie, otwarci, mili, pełni niepowtarzalnych i czasem zwariowanych pomysłów. Jeśli szukacie kogoś kto uwieczni Wasz ślub w sposób piękny, wyjątkowy i przy okazji nie puści Was z torbami to pędźcie do nich szybciutko.
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 8:24 am   

hmm no rzeczywiście poważnie bardzo zabrzmiało to wszystko :)
dzięki Zuziu... dla nas praca z Wami też była weeeelką frajdą :)
Pozdrowienia dla Małżonka...
no i do zobaczenia... wkrótce :) mamy nadzieję :)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 16, 2014 9:52 am   

Nasze "Rekomendacyjne" zdjęcia zniknęły z postów (przez usunięcie panieńskiego adresu mailowego i tym samym profilu na picasie), a że z nudów tworzę różne różności... to... najlepsza rekomendacją dla Anetki i Kamila będzie poniższy film (zdjęcia w ich wykonaniu: sesja zimowa, wiosenna i cały reportaż ze ślubu)

ASIA & KONRAD
_________________
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 23, 2014 7:54 am   

:) :) :) Oskar Ci się Asiu należy... jak nic... :) :) :)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 5:20 am   

Witam

Jaka różnica jest między fotobudką, creazybooth a szaloną budką?
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 5:11 pm   

Witam

Zgodnie z naszą wiedzą i doświadczeniem :) odpowiem:

1.
fotobudka to rzecz polegająca na udostępnieniu gościom automatu do wykonywania samodzielnego zdjęć, najczęściej, choć nie jest to regułą zdjęcia odebrać można zaraz po ich wykonaniu (jest to coś na kształt automatu do robienia fotografii legitymacyjnych).

2.
szalona budka, creazybooth to forma zabawy - quasi happeningu :) :) :) polegająca na udostępnieniu gościom studia fotograficznego (w naszym przypadku na weselu) wraz z rekwizytami pozwalającymi tworzyć zabawne scenki. Fotografie w takim przypadku są dziełem osoby trzeciej - fotografa :) :) :) - powstają w ten sposób bardzo ciekawe i zawsze wyjątkowo radosne "dzieła sztuki weselnej".

W skład naszego "CB" wchodzi tło fotograficzne (białe, bądź tematyczne) oraz lampy studyjne światła stałego. CB w naszym wykonaniu trwa w zasadzie od pierwszego tańca aż do oczepin. Fotografie z tej zabawy może Pani obejrzeć na naszej stronie.

Pozdrawiam
Kamil
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 1:17 am   

dzięki za informacje :)

[ Dodano: Sob Cze 21, 2014 9:07 am ]
Byliśmy na weselu przyjaciółki i tak się złożyło, że byli tam też właśnie Państwo Zakrzewscy. Wciąż jestem pod sporym wrażeniem, a pod jeszcze większym mój Luby. Bo było sprawnie, miło, dyskretnie, serdecznie i z widoczną pasją i przyjemnością z pracy. Strasznie nam się żal zrobiło, że "sponsorzy" wybrali "opcję all in one" czyli znajomego kamerzystę razem z dodatkowym "gratisowym" fotografem.

Choć wyszło nam bokiem skąpstwo, to po tygodniowych bojach w poniedziałek zrobiłam małą rewolucję, podpisaliśmy umowę z Panią Anetką. Poinformowałam zadatkowanego kamerzystę, żeby fotografem się nie kłopotał.

To jednak zupełnie inna liga. Gdy oglądałam fotki u naszego "operatora" to niestety wrażenia nie robiły. Tak więc kolejny raz wyszło na to że jak chcesz mieć tanio i dobrze to musisz zapłacić dwa razy.
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2014 11:40 am   

no niestety tak już bywa, my też mieliśmy swoje przygody :) oszczędnościowe :) powodzenia Ci życzę :)
_________________
życie jest snem
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 8:40 am   

Wyderka85 napisał/a:
no niestety tak już bywa, my też mieliśmy swoje przygody :)
ale bez tego jakże byłoby nudno ;)

zgodnie z zapowiedziami A&K będą towarzyszyć nam już pewnie w każdej ważnej uroczystości, chyba że "los" zdecyduje inaczej. Tak zresztą było przy sesji brzuszkowej, Młodociany zastrajkował i "wyszedł" przed czasem i nie udało nam się umówić na zdjęcia... ale przed nami sesja rodzinna i chrzciny :)
_________________
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 27, 2014 3:23 pm   

hmm to jednak będę musiał zaprojektować jakąś kartę stałego klienta :) bardzo mnie to cieszy :) :) :)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 7:40 pm   

zakrzewscy, no baaa
_________________
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Nie Sie 17, 2014 8:01 pm   

Tak na gorąco :) było cudownie, już dziś dostałam pierwsze fotki z kościółka i z imprezki :) :) Anetka i Jej krejzibudka zrobiła takie show, że goście chcieli przesunięcia oczepin. Nawet moja "godzilla", która na siłę swatała nas z kamerzystą (takim co w opcji miał fotografa) stwierdziła, że jej znajomy kamerun nie umywa się do ekipy Zakrzewskich. Z niecierpliwością czekamy całą rodzinką na fotki :) No i jeszcze czeka nas plenerek... może nad morze :)
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
WiktorEs 

Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: Szczecin i Uć
Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 9:18 am   

Witam,

Nie mieliśmy z żoną pomysłu jak podziękować parze wspaniałych ludzi więc postanowiliśmy naszą wdzięczność wyrazić na tym forum.

Tak więc chciałbym podziękować Państwu Zakrzewskim (w imieniu własnym ale i całej rodziny) za wspaniałą pracę nad uwiecznieniem naszego ślubu. Oboje fotografowie wykazali się ogromną życzliwością, ciepłem, wyrozumiałością i przede wszystkim profesjonalizmem.
Refleks, poczucie humoru i niezachwiana wiara w to że "wszystko się uda" w chwilach grozy pomogły nam bardzo.

Jeszcze raz dziękujemy
Karolina, Wiktor i "reszta bandy"
_________________
Miłego Dnia Życzę
 
 
Aniełek 

Dołączyła: 18 Lut 2014
Posty: 24
Skąd: Pozań & Łódź
Wysłany: Sro Paź 15, 2014 2:10 pm   

Odebrałam płytki i odbitki :) wszystko cudowne, choć zaskoczenia nie było bo całość materiału poznawaliśmy na bieżąco. Tak więc z całym przekonaniem mogę obecnie polecić Anetkę i Kamila Zakrzewskich.

Do niezaprzeczalnych atutów tej pary należy zaliczyć:
1. talent i niebywały refleks :) :)
2. świętą cierpliwość :) :) a do mnie to już w ogóle
3. pogodę ducha i zaraźliwy wręcz optymizm
4. osobowość otwartą, życzliwą i tolerancyjną
5. zdolność do nawiązywania kontaktu z... każdym

Dzięki Kochani za wszystko...
_________________
w mojej głowie myszy harcują
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 17, 2014 9:30 am   

No i my znowu musimy bić pokłony dla cudownej pracy Zakrzewskich... nie tylko mają niesamowity kontakt z dorosłymi, ale dziecko też potrafią "poskromić" :)

Małe zestawienie :)


(sama powiększyłam)
_________________
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 8:25 am   

Superancka dzidzia :)
_________________
życie jest snem
 
 
majak 

Dołączyła: 01 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Gru 07, 2014 10:29 pm   

Cześć

Jakby komuś nie chciało się czytać całości to piszę już na początku wielkimi literami - SZCZERZE Z CAŁEGO SERCA POLECAMY ANETKĘ I KAMILA !

Jeśli jesteście przed ślubem i wyszukujecie godzinami na setkach stron (tak jak my rok temu) idealnego fotografa to nie marnujcie czasu i dzwońcie od razu do nich :) Tu macie w pakiecie dwóch idealnych fotografów.

Anetka - oaza spokoju, encyklopedia tradycji weselnych, naprawdę dobrze było mieć ją obok siebie w tym najważniejszym dniu :) Myślę, że mogłaby zastąpić niejedną świadkową :)
Kamil - sypie kawałami z rękawa, potrafi rozluźnić nawet najsztywniejszego wujka, myślę, że to nie przypadek, że na zdjęciach wszyscy są uśmiechnięci :)

Razem - super mieszanka, dzięki której wychodzą najlepsze zdjęcia na świecie. Byli wszędzie, uchwycili wszystko, dzięki nim możemy codziennie przeżywać jeszcze raz ten wyjątkowy dzień, tak jakby to było wczoraj.

Ich każde zdjęcie o czymś opowiada, patrząc na nie niemalże czuję te wszystkie uczucia, które gromadziły się we mnie w tamej chwili. Nie są to zwykłe zdjęcia "pstrykane z ręki" z jakimi zazwyczaj się można spotkać. Są szalone, wesołe, potrafią pokazać tą wspaniałą zabawę, która panowała na naszym weselu, nie spodziewałam się aż takiego efektu :)
Szalona budka super pomysł :)
Jeśli zastanawiacie się nad sesją narzeczeńską, czy warto to warto. My z mężem nie lubimy pozować do zdjęć, dlatego wahaliśmy się co do skorzystania z tej opcji. Ale nie żałujemy. Dzięki niej oswoiliśmy się z aparatem i mamy świetne zdjęcia :) O sesji plenerowej już nie wspomnę. Wymarzona nad morzem, nic dodać nic ująć :)

Jeśli chcecie, żeby ten dzień był wyjątkowy to nie może ich zabraknąć :D Wspaniałe zdjęcia i wspaniali ludzie :D :D

Maja i Filip
_________________
mn
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 10, 2014 5:41 pm   

Bardzo dziękujemy :) :) i do zobaczenia w przyszłym roku :) :)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
Diana F/K 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Pabianice / Triest
Wysłany: Pią Sie 21, 2015 9:40 am   

Dziękujemy bardzo Anetce i Kamilowi za ogrom pracy i radość którą wnieśli w nasze życie w ostatnim tygodniu lipca. Jeśliby w skrócie określić ich działania to należałoby użyć zwrotu "słodkie szaleństwo". Ich sposób bycia, pracy, prowadzenia rozmów z ludźmi (choć i ze zwierzakami sobie radzą) to czysta magia. Fotografie przez nich wykonane będą stanowić dla nas zawsze inspirację :) i powód do radości :) .

Nie będę opisywać z detalami wszystkich aspektów ich przy nas obecności w Tych Dniach :) Jednak w pełni potwierdzić mogę poprzednie opinie... Są wspaniali :) :) :)

Wielkie dzięki i do zobaczenia w przyszłości :)

Diana i Oleg :)
_________________
Alouette, gentille alouette,
Alouette, je te plumerai.
 
 
pola_s 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 10:26 am   

Nam również Tego Dnia towarzyszyli Anetka i Kamil Zakrzewscy.
Dzięki nim i ich pracy mogliśmy zobaczyć to, czego nie widzieliśmy w dniu ślubu.
Byli wszędzie tam, gdzie być powinni i uchwycili wszystkie ważne dla nas chwile.
Bardzo się denerwowałam w trakcie przygotowań i gdyby nie Anetka, to
na zdjęciach wyglądałabym, jakbym do ślubu szła za karę, taką miałam minę.
Wystarczyło, że zobaczyłam na jej aparacie, jak wychodzę na zdjęciach ...
Anetka bardzo mi pomogła, mówiła, że mamy dobry czas, że wszystko będzie dobrze -
i te słowa niesamowicie mi pomagały. Sugerowała, jak mam się ustawiać, jak patrzeć itd.,
bo byłam dosłownie sztywna ze stresu.
W kościele i w trakcie wesela oboje z Kamilem byli prawie niewidoczni i dopiero
po zdjęciach widać, że byli wszędzie. Kamil to człowiek, który potrafi z każdym zagadać,
zażartować i rozładować atmosferę :D
Zdjęcia mamy cudowne!!! Plener chciałam zrobić w Nieborowie i Arkadii i chociaż
dzień był pochmurny a my zmarznięci, to nie wiem, jakim cudem, ale na zdjęciach w ogóle
tego nie widać.
Anetkę i Kamila polecam każdemu, kto jeszcze się waha z wyborem fotografa!
Dzięki nim mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Anetko, Kamilu - bardzo Wam dziękujemy!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl