Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
DJ PEPE DAWID PESKA
Autor Wiadomość
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sty 30, 2017 10:18 pm   DJ PEPE DAWID PESKA

Witam,

czy ktoś z Was korzystał z usług tego dj? Zastanawiam się nad nim, ale w internecie nie ma o nim prawie żadnej opinii.

pozdrawiam
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sob Lut 11, 2017 10:56 pm   

Również poszukuję informacji na temat DJa Pepe

[ Dodano: Sro Maj 30, 2018 7:30 pm ]
DJ Pepe to człowiek totalnie nieprofesjonalny, nie panuje nad ilością alkoholu,jaką spożywa w trakcie wesela, mimo naszych przestróg i ostrzeżeń totalnie się zapił i nie był w stanie poprowadzić wesela do końca. Warto dodać,że nie dostał przyzwolenia na spożywanie alkoholu, sam chodził do stołu wiejskiego i pił bez umiaru bimber, a jak go zabraliśmy,to kradł wódkę gościom ze stołów -skandal! Szanowny pan reklamuje się jako profesjonalny prezenter radiowy i owszem robi dobre pierwsze wrażenie, obiecując złote góry,ale nie ma to żadnego przełożenia na realizację obsługi muzycznej... Nie polecam!
_________________
Mój dzienniczek!

 
 
hiero88 

Dołączył: 05 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Cze 05, 2019 8:34 pm   

U mnie było bardzo fajnie, bo niedawno korzystaliśmy z ich usług. Na następny dzień po weselu - wszyscy goście mówią o DJ i o tym co działo się na parkiecie, totalnie potrafią rozkręcić towarzystwo. Bardzo dobre dopasowanie repertuaru pod gości (i rzecz jasna parę młodą). Znakomity kontakt z publicznością, dobrze i na luzie poprowadzone zabawy. Nie da się powiedzieć na nich złego słowa wręcz przeciwnie - nie mogę się doczekać kolejnego razu kiedy będą mógł się pobawić przy ich muzyce.
 
 
maja777 

Dołączyła: 06 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Cze 06, 2019 10:43 pm   

Niezwykle udana impreza, świetny DJ, wręcz niepowtarzalny. Mega dużo tańczyliśmy, muzyka dla każdego i gwarancja świetnej zabawy. Liczyć mogę na to, że jeszcze kiedyś będę miała przyjemność uczestniczyć w imprezie StereoTyp'a, bo to istny zaszczyt :oops:
 
 
anrejjj 

Dołączył: 07 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Cze 07, 2019 5:58 pm   

Rekomenduję usługi wspaniałej ekipy muzycznej StereoTyp DJs i jestem wdzięczny za niezapomniane wrażenia podczas naszego wesela 😍 100% profesjonalizmu, niezwykle zorganizowana współpraca i kontakt już od pierwszych maili... do dziś :) Świetnie dobrana muzyka gdzie występ utalentowanego saksofonisty zachwycił każdego gościa. Polecamy zespół :)
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Sro Sie 19, 2020 8:17 am   

Bardzo "wiarygodne" te posty 3 kolejnych osób, które napisały na forum tylko w tym wątku i to jeszcze 3 dni z rzedu.. No cóż, przyszłe Pary Młode same wyciągną odpowiednie wnioski...
_________________
Mój dzienniczek!

Ostatnio zmieniony przez Klaudijka Sro Sie 19, 2020 8:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl