Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosciół Najświętszego Serca jezusowego i SMM ul.Zgierska 123
Autor Wiadomość
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Sie 14, 2007 5:22 pm   Kosciół Najświętszego Serca jezusowego i SMM ul.Zgierska 123

Czesc,czy moge prosic o opinie osoby ktore zawieraly zwiazek malzenski w tym kosciele?Czy zdjecia nie wychodza za ceimno (wnetrze jest dosc ciemne).Samo otoczenie kosciola (blisko park) jak i szeroki plac parkingowy przed kosciolem/obok niego jest atutem.A jak wygladaja oplaty i wspolpraca z ksiezmi?Czy organista jest OK?dzieki z gory za odpowiedzi:-)
 
 
kasunia 

Dołączyła: 13 Kwi 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 11:40 pm   

ja właśnie tam biorę ślub i też chętnie wysłuchałabym opinii
Na razie wiem, że w kancelarii parafialnej jest bardzo miła i pomocna Pani
Opłata za slub to 400 zł, a dekoracje kościoła mają stałe i nie wpuszczają firm dekorujących kościoły
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 6:06 pm   

a ktoś może rezygnował ze ślubu tam? bo to moja parafia i się zastanawiam ile będę musiała zapłacić za to całe pozwolenie, licencję czy coś tam:)) nie podoba mi się i biorę ślub w katedrze, poza tym proboszcz jest niesympatyczny i nikt go nie lubi. mam nadzieję, że nie będzie żadnych pytań dlaczego nie u nich, ahh i ohhh:)
_________________
 
 
 
kasunia 

Dołączyła: 13 Kwi 2007
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 8:52 pm   

Ja miałam odwrotnie - rezygnowałam ze ślubu w mojej parafi i biore w tym kościele. U mnie pozwolenie kosztowało 50 zł - a powiedzielismy prawdę, że mamy dużo gości spoza Łodzi i chcemy wziąść ślub w kościele do którego nie będzie skomplikowany dojazd na salę. U mnie w parafii żadnych problemow nie robili :smile:
_________________
 
 
koraskowa 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 22, 2011 4:13 pm   

Wybraliśmy właśnie ta parafię z narzeczonym ze względu na tradycję rodziną, ale jak na razie słyszymy o niej same negatywy.
Czy ktoś w najbliższym czasie bierze tam ślub (lub już jest po ślubie) i może coś bliżej powiedzieć o tej parafii??
 
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 9:18 am   

Hej mam pytanie ze wżgledu na to że to moja parafia i chcemy wziąśc tam ślub w 2013 roku jak uwaqżacie kiedy zarezerwowa termin?????Niby to duzo czasu a ja nie wiem wogóle od czego zacząc...
 
 
koraskowa 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 19, 2012 9:41 am   

My rezerwowaliśmy ok. 10 miesięcy przed ślubem i godz. 18:00 (najpolularniejsza) była już zajęta. Jeżeli macie ślub w czercu to już warto sobie przyblokowac godzinę.
_________________
 
 
 
czuczu1910 

Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 111
Skąd: łódź-radogoszcz
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 9:31 pm   

no to już termin zarezerwowany:) na lipec 2013 oczywiscie godzina która chcieliśmy czyli 17 była już zajęta ale co tam pół godziny póżniej będziemy miec ślub:) ale juz mamy załatwione:):)

[ Dodano: Pon Maj 28, 2012 2:54 pm ]
A może ktos z Was ma termin na 20 lipca 2013 roku w tym kościele???czekam na wieści:) :)
 
 
Katarzynka1985
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:15 pm   

Szkoda, że nikt nie wypowiada się na temat tego Kościoła, my też planujemy tam swój ślub w 2014 roku (parafia narzeczonego).

Mógłby ktoś potwierdzić lub zaprzeczyć czy można tam udekorować Kościół po swojemu? Jak wyglądają koszty?
 
 
beatrise 

Dołączyła: 14 Lut 2010
Posty: 27
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 6:44 pm   

Miałam tam swój ślub prawie trzy lata temu i wówczas można było samemu udekorować wszystko. Panie, które się tym zajmują zapewniają kwiaty w wysokich wazonach rozstawione na całej długości przejścia, do tego dekoracja krzeseł pary młodej i chyba jakieś kwiaty przy ołtarzu. My zdecydowaliśmy się na własną dekorację krzeseł i dodatkowe kwiaty przy ołtarzu. Nie było z tym problemu. Jedynie jeśli chciało się samemu coś pozmieniać, to po ślubie musiało wszystko wrócić do pierwotnego kształtu- chyba, że kolejnym parom ta dekoracja nie przeszkadzała.
_________________
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 15, 2017 7:14 am   

Czy ktoś w ostatnim czasie brał tam ślub? To parafia moja i narzeczonego i wszystkie sakramenty mieliśmy dotychczas w niej, więc naturalne dla nas jest to, że i ślub powinien odbyć się tam. Czy wiecie może ile płaci się za ślub? I czy można wybrać księdza, który miałby udzielać nam ślubu? I czy śluby są co pół godziny czy co godzinę? :)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl