Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Foto Maribea
Autor Wiadomość
PieknaAnna 


Wiek: 43
Dołączyła: 13 Sty 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 9:15 am   Foto Maribea

miza4 napisał/a:
piekna anno! powiedz cos wiecej o tych zdjeciach, jak wyszly itp plissss



Robiliśmy w firmie maribea tylko zdjęcia plenerowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia wyszły bardzo ładnie. Fotograf, pan Marek, to bardzo miły człowiek. Rzeczowy i jednocześnie wyluzowany więc nie było stresu w czasie sesji fotograficznej i wszystko odbyło się w miłej atmosferze (a przyznam się, że miałam przed zdjęciami, nie widzieć czemu, tremę :oops: ). Po prostu spacerowaliśmy po ogrodzie botanicznym, gawędziliśmy i co jakiś czas przystawaliśmy by zrobić zdjęcie. Patrząc z perspektywy to dobrze, że mieliśmy te zdjęcia przed ślubem, bo troszkę się wyciszyłam i odstresowałam przed samą uroczystością. Wracając do tematu, mogę szczerze polecić tą firmę. Miło, profesjonalnie i, co też istotne, niedrogo. Uważam, że to dobry wybór miza4.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Cze 28, 2017 11:47 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Lut 27, 2006 9:49 am   

Pieknaanno dziekuje, dziekuje, dziekuje! :D
Ja tez mam treme, my bedziemy mieli zdjecia po slubie w poniedzialek lub wtorek. pan powiedzial ze lepiej po slubie, bo nie bede stresowala sie zeby nie ubrudzic sukienki. Chcemy tez zdjecia z kosciola, bo rodzinka jak pstryka to nie zawsze udane. :jumpingmrgreen:
pozdrawiam, milego dnia
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2006 2:37 pm   

My właśnie oglądaliśmy zdjęcia pana Marka i bardzo nam się podobały. Poza tym cenowo też dość przystępnie, więc pewnie się zdecydujemy na niego. Mimo, że nie lubię sztucznych filmików, to właśnie prezentacja ze zdjęć spodobała mi się najbardziej.
 
 
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 17, 2006 9:49 pm   

Jestem juz po i sama moge potwierdzic słowa pieknej anny. zdjecia sa rewelacyjne!!!!! jaestesmy zachwyceni.
Załączam link do pliku ze zdjęciami plenerowymi zebyscie same mogly ocenic. są to zdjęcia nieobrobione, w albumie sa przepiekne!!! Uwazam ze lepiej trafic nie moglismy.
www.serwer.be/foto/plener...miza/plener.zip
moja siostra ma slub 22 wrzesnia i tez korzysta z uslug maribei
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 7:30 am   

Zdjęcia są świetne. Teraz już jestem pewna, że dokonaliśmy świetnego wyboru. Martwię się tylko o to, kiedy zrobić zdjęcia plenerowe. Planowaliśmy je przed ślubem, ale widzę, że macie ciekawe ujęcia wśród zieleni, a ja boję się ubrudzić sukienkę.
 
 
miza4 

Wiek: 44
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 18, 2006 8:08 pm   

hmmm, gdybym miala jeszcze raz robic zdjecia, to ..... nie wiem co bym zrobila bo wszysko ma swoje plusy i minusy. sukienka nie ubrudzila mi sie bo caly czas ja podnosilam, a jak sie siada to mozna na np. przescieradle. chociaz z drugiej strony ta sesja bardzo nas zmeczyla, fizycznie. zle zrobilam ze nie poszlam do fryzjera i makijazystki bo w dniu slubu jak sie oddaje w rece profesjonalisty to sie wyglada super slicznie :P .
i zgadzam sie z toba to jest baaardzo dobry wybor
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 6:01 pm   

Czy ktos zna adres tej firmy bo nigdzie go nie ma. Dzwonie do nich od poludnia i nikt nie odbiera telefonu.
_________________
marza25
 
 
brazyl 


Wiek: 50
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 7:09 pm   

Wszystkie dane firmy MARIBEA są w bazie firm www.slubnyportal.pl
Klikając w górny banner przeniesie Was automatycznie na ?lubnyPortal - to informacja dla "nowoprzybyłych " ;)
Pozdrawiam - chory na zapalenie płuc Admin.
 
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 7:10 pm   

To się kuruj adminie :P
_________________

 
 
 
marza25 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 10:57 pm   

Admin dzieki za info. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Pozdrawiam
_________________
marza25
 
 
nezabravka 

Dołączyła: 08 Lis 2010
Posty: 50
Skąd: Los Anielinos
Wysłany: Pią Sty 14, 2011 9:28 pm   

może jakieś świeższe opinie??
 
 
Grazyna90 


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 8:41 am   

Podpisaliśmy w piątek umowę na fotoreportaż i plener z firmą maribea. Bardzo nam się podobały zdjęcia, które widzieliśmy a i cena była atrakcyjna bo dostaliśmy spory rabat. Czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tą firmą? Jakieś wrażenia dotyczące współpracy?
 
 
magdaw 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 1:28 pm   

Ślub mam dopiero z 4 miesiące ale mogę napisać to i owo bo miałam okazję widzieć ludzi z tej firmy przy pracy w sierpniu u mojej kuzynki. Moim zdaniem wygląda to bardzo profesjonalnie. Ubrani w sposób odpowiedni do sytuacji, wiedzą jak zachować się w kościele czy wobec osób bawiących się na weselu. Są cały czas z parą młodą i gośćmi nie rzucając się przy tym zbytnio w oczy. Dla mnie to jest bardzo ważne, żeby kamerzysta czy fotograf nie absorbowali zanadto uwagi i nie stresowali dodatkowo zarówno nas jak i gości. Widzieliśmy film i zdjęcia kuzynki oraz jej koleżanki, która też korzystała z usług tej firmy i od razu zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy. Nie masz się co Grażyna stresować bo jestem zdania że wybraliśmy dobrze. Ja w każdym razie jestem spokojna. :)
 
 
Alice_Liddell 

Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 158
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon Lip 28, 2014 1:44 am   

My też wybraliśmy tą firmę; fotograf + kamerzysta. Mają konkurencyjne ceny, co nas skusiło, wypowiedzi tu widzę, są pozytywne. Mam nadzieję na cudowną pamiątkę na całe życie.
_________________

Ślubny - http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17128
Poślubny - http://forum.wesele-lodz....p=825372#825372
 
 
maribea 
Firma

Wiek: 52
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 16, 2017 2:58 pm   

Ruszyła nowa edycja konkursu. Tym razem także do wygrania darmowy plener.
Przyślijcie do nas Wasze zdjęcie z urlopu, z imprezy, z zaręczyn lub inną dowolną, wspólną fotografię i wygrajcie darmową sesję plenerową oraz album z wykonanymi na tej sesji zdjęciami!
Aby wziąć udział w Konkursie należy, do dnia 4.03.2017 wysłać na nasz adres e-mail swoje zdjęcie.
Szczegóły i regulamin konkursu na naszej stronie oraz na fanpage'u na Facebooku
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl