Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zgubić brzuszek...polecam
Autor Wiadomość
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 02, 2016 7:26 pm   

Ja bardzo polecam trampoliny! (zajęcia pod nazwą "Jump 4 Fit" w Fit Fabric/ "Fit&Jump" - Sportera i w innych mniejszych klubach).
Łatwo jest zacząć, bo nie wymaga to żadnych wielkich umiejętności/przygotowań+są teraz tak populrne, że zawsze jest na sali ktoś nowy, nie obciążają stawów (!), dają szybkie efekty bo w ciągu 50min zajęć można spalić średnio od 600 do 800kcal i przede wszystkim są świetną zabawą - ja nudzę się na zwykłym aerobicu/zumbie, a trampoliny uważam, że są genialne - męczą tak jak lubię, a jednocześnie dają duży fun :D
Odkryłam niedawno i nie zamienię na nic innego, no chyba, że squash <3 na szczęście jedno drugiego nie wyklucza :smile:
_________________

 
 
dereka 

Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Sty 12, 2016 9:27 am   

jak dla mnie stety albo niestety najbardziej skuteczna jest silownia z trenerem :P
 
 
kajtka34 

Dołączyła: 23 Sty 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2016 11:50 pm   

U mnie sprawdzają się jak na razie brzuszki, ciężko mi jest jednak z motywacją i systematycznością. No i oczywiście zrezygnowałam z czekoladek i piję tylko zieloną herbatę lub wodę.
 
 
krackuz57 

Dołączyła: 25 Sty 2016
Posty: 12
Skąd: Ożarów
Wysłany: Pon Sty 25, 2016 10:37 am   

regularne treningi, wszystko jedno czy w siłowni, klubie fitness, na świeżym powietrzu albo w domu, byle właśnie regularnie :)
nie ma innego sposobu niż treningi i zdrowe odżywianie.
 
 
Maria353 

Wiek: 30
Dołączyła: 09 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 09, 2016 7:34 pm   mój plan

mój plan treningowy odrzuca Twoją propozycję :) według mnie to strata czasu :P
Mój plan treningowy wygląda tak :
- ćwiczenia siłowe i cardio w domu - 4 razy w tygodniu
- bieganie około 1h - 3 razy w tygodniu
- ćwiczenia na siłowni - 2 razy w tygodniu
Po roku są MEGA efekty w moim wizerunku :D
 
 
Martusia91 

Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2016
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 02, 2016 4:10 pm   

Kiedyś przemęczyłam się całą "szóstkę" i powiem wam, że działa nieźle. Ale ile z tym męki to ja dziękuję. Wolę trzymać stałą formę niż przez to jeszcze raz przechodzić.

a ja kasuję podpis z reklamą... Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Nie Paź 02, 2016 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BasiaK 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Wrz 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Paź 12, 2016 5:30 pm   

ile ludzi tyle pomysłów. Osobiście mam trochę do czynienia ze sportem, podstawa to systematyczność, nie ważne czy to będzie bieganie, ćwiczenia w domu, czy sama dieta. Warto skupić się na swoim planie i realizować go nie tylko przez miesiąc, czy dwa. Efekty przyjdą na pewno, ale efekt "jojo" jest znacznie gorszy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Paź 12, 2016 7:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 10:29 pm   

Ewa Chodakowska program sukces :) nic dodac nic ujac :) :) :smile:
 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 10:40 am   

nisia1988 napisał/a:
Ewa Chodakowska program sukces :) nic dodac nic ujac :) :) :smile:


Jakieś konkretne filmiki na youtube? :smile:
Proszę podeślijcie coś, bo muszę zacząć :roll:
_________________

 
 
karolinawag 


Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2016 5:29 pm   

Ćwiczenia mogą być ciężkie dla osób zaczynających ćwiczyć, warto zmienić nawyki żywieniowe i zacząć systematycznie ćwiczyć, nie koniecznie tak ciężko :)

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 21, 2016 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fasola 

Dołączył: 13 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Warszzawa
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 4:18 pm   

A ja chodzę na basen i ćwiczę we wodzie. Do tego robię ćwiczenia na pośladki i brzuch. Zmieniłam też dietę, jem dużo warzyw i owoców, pije więcej wody mineralnej i nie opycham się słodyczami.
 
 
cally 

Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lis 25, 2016 12:12 pm   

Słuchajcie, mi udało się schudnąć ponad 3 kg w 2 miesiące rezygnując z cukru! Nie słodzę herbaty, nie piję słodkich napoi, czuję się lepiej, naprawdę polecam. Białe pieczywo zamieniłam na czarne i efekty są widoczne.
 
 
camomila 

Dołączyła: 30 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Gru 28, 2016 1:48 pm   

najlepsza jest gimnastyka,ćwiczenia i zdrowe jedzenie, nie polecam drastycznych diet bo sama złapałam po nich tylko potworne zaparcia, dobrze że minęły po Dicopegu 10g, bo czułam się okropnie
 
 
olalalala 

Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: internet
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 9:16 am   

Zdecydowanie najlepsze co może być to zdrowy tryb życia, ograniczyć słodycze, więcej się ruszać. Po prostu być w ruchu i nie mówię tu o ciężkich godzinach na siłowni, ale np autobus zamienić na rower lub spacer. Powinno pomóc, a potem to już tylko wyrabiamy mięśnie :D
 
 
trotelka 

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 2
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Sty 14, 2017 9:08 am   

Do koleżanki wyżej, niestety nie do końca tak to działa, ale racja to co napisałaś to dobry początek :)
 
 
ingacal 

Wiek: 31
Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: wrocław
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 7:33 pm   

Duże znaczenie ma genetyka i budowa. Mi niestety tłuszczyk odkłada się na brzuchu, więc na pewno będzie mi trudniej osiągnąć idealny brzuszek. Nie podaję się, zaczęłam ćwiczyć i jestem na diecie. Już po miesiącu widzę pierwsze efekty :) :evil:
 
 
gospodarczelodz 

Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lut 2017
Posty: 4
Skąd: Poznania Łodzi
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 17, 2017 7:47 pm   

Ja polecam zakup karnetu na 1 rok do przodu, bo to motywuje, gdyż wydaliśmy już pieniądze na to. Karnet możecie opłacać co miesiąc. Polecam

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Lut 17, 2017 8:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
coffeelover9608 

Dołączyła: 22 Lut 2017
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2017 9:38 am   

Polecam ćwiczenia z Mel B najlepiej 30 dniowe wyzwanie, przyjemnie się ćwiczy i efekty super :D
 
 
prochniccy 

Dołączyła: 21 Sie 2018
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2018 9:18 pm   

Oj dziewczyny, zazdroszczę efektów!
 
 
weronikawert 

Dołączyła: 16 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: łódz
Wysłany: Wto Lip 16, 2019 6:03 pm   

Żeby pozbyć się brzucha wcale nie trzeba ćwiczyć, wystarczą spacery. Ćwicząc dodatkowo poprawiasz sylwetkę modelując i wzmacniając mięśnie. Wystarczy godzinny spacer + ograniczenia w diecie i będzie ci spadać waga

[ Dodano: Czw Lip 18, 2019 6:09 pm ]
Od jakiegoś czasu myslałam już o ćwiczeniach na brzuszek i w sam raz znalazłam się tu. Zaraz drukuje instrukcję i zaczynam. A no i wcześniej się zmierzę dokładnie zebym wiedziała czy są efekty rzeczywiste czy tylko urojone hehehehe... Mam nadzieję, ze wytrwam ;)

[ Dodano: Czw Gru 10, 2009 10:25 pm ]
Jestem po pierwszej serii :lol: było całkiem całkiem, mam nadzieję ze zadziała i dotrwam do końca.... Nie wiedziałam że z moją kondycją jest aż tak źle.... :wink:

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sro Sie 14, 2019 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
loren 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lis 2019
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 15, 2019 9:10 pm   

ćwiczenia, spacery, rowerek treningowy i 90% sukcesu-odpowiednio ułożona dieta :cool: 8)
 
 
coco15 


Wiek: 28
Dołączyła: 06 Mar 2019
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Lip 15, 2020 1:42 pm   

Zdecydowanie zmiana nawyków żywieniowych, więcej ruchu jak również dużo wody. Nawet nie wiecie jak ogromny ma to wpływ na zmianę ciała. Jeśli pijesz jej mało to naucz się wypijać więcej, bo to serio bardzo dobrze wpływa na organizm :)
_________________
Marzenia są po to, aby je spełniać, a nie wiecznie o nich marzyć.
 
 
zrzucbrzuch 

Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 10
Skąd: Będzin
Wysłany: Sro Sty 25, 2023 9:44 am   

Zdecydowanie najlepszym wyjściem jest zbilansowana dieta i plan treningowy. Aktywność to podstawa. Po kilku tygodniach zobaczysz różnicę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl