Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Cena za usługę dekoracji sali
Autor Wiadomość
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2015 12:08 pm   

My trochę ponad 1200 zł zapłaciliśmy za dekorację sali:
Wejście na salę, dwie ściany, kurtyna świetlna za nami, 6 kompozycji martini, kompozycja przed parą młodą, kieliszki (4szt) dla młodych, świece przed nami, 95 pokrowców na krzesła z szarfami, 95 serwetek z przepaskami i niezliczone ilości małych dodatków :-)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Julia_ja Pon Lip 20, 2015 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
owijek 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 10
Skąd: wawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 10:33 am   

Znam Anpart (...) robią bardzo ladne dekoracje sal kościołów samochodów domów itd na stronce maja duzo zdjec, ceny nie sa złe :)
usunęłam link. Zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Moderatorka Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pon Sie 17, 2015 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lip 28, 2015 10:33 am   

owijek, poczytaj regulamin Forum.
_________________


 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 29, 2016 4:55 pm   

Ja właśnie szukam dekoratorki do kościoła i sali. Może znajdę coś na niedzielnych targach. Ostatnio znalazłam jedną dekoratorkę z wolnym terminem, ale zaśpiewała mi 1800 za sale i 600 za kościół i to ceny bez kwiatów! :? A sali nie będę miała jakoś bardzo skomplikowanie ustrojonej, kto zaglądał do mojego dzienniczka ten wie :P Jestem w szoku!
_________________
 
 
mrx188 

Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 11:20 am   

Oddam w dobre ręce voucher do Deco4love (Łódź i okolice) na darmowe wykonanie bukietu ślubnego i butonierki oraz aż 20% zniżki na dekoracje (sala, kościół, samochód i co sobie wymarzysz). Pani z Deco4love jest bardzo elastyczna, więc nie trzeba brać wszystkiego co zaproponuje. Weźmiesz to co chcesz i masz na to 20% zniżki. Chcę za voucher tylko parę stówek. Dogadamy się ;)
 
 
marianna89 

Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2017 11:48 am   

Nasze wesele odbyło się w Andelsie, a salę dekorowały nam dziewczyny z MyBigDay. Gorąco polecam, zarówno my, jak i goście byliśmy zachwyceni. Od wielu osób słyszałam, że to najpiękniejsze wesele na jakim byli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl