Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Salony sukien ślubnych - nasze opinie (2010-2017)
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 7:32 pm   

Emi87 - http://www.forum.wesele-l...9cffda52#758360
Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki. :)
_________________
 
 
emi87 


Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 693
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Wrz 08, 2014 7:43 pm   

Asiek, widziałam ten post ale myślałam że tutaj czegoś więcej się dowiem :wink:
_________________

 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 8:14 am   

W salonie na Inflanckiej kupowała suknie moja kuzynka i była bardzo zadowolona z obsługi. Jeśli chodzi o samą suknię to rzecz gustu ważne by ta ca ją nosi dobrze się w niej czuła. Niektóre posty w konkretnych salonach są dość stare, niektórych salonów już nie ma dlatego nic dziwnego że dziewczyny tutaj piszą.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 9:30 am   

emi87, mam nadzieje, ze kobita co mniej więcej 2 lata temu powiedziała do mnie, że nie mają sukien na moją sylwetkę już tam nie pracuje ;) noszę rozmiar 40-42 i wtedy usłyszałam hasełko, że nie mam co przymierzać ich sukienek, mogę sobie wybrać z modeli i zamówić, bo i tak w żadną nie wejdę :P
_________________


 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 9:46 am   

Dorotka_, co za babsztyl... mam nadzieje ze jej grzecznie powiedzialas co o tym sadzisz :p
_________________


Ostatnio zmieniony przez emiiskaa Wto Wrz 09, 2014 9:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2014 10:37 am   

aAnastasjAa napisał/a:
Niektóre posty w konkretnych salonach są dość stare, niektórych salonów już nie ma dlatego nic dziwnego że dziewczyny tutaj piszą.

Tylko tym sposobem my-moderatorki mamy koronkową pracę, bo musimy wyłuskiwać posty z innych tematów i przenosić je do właściwych. :roll:
Po to są stworzone tematy o konkretnych salonach, żeby było łatwiej znaleźć informacje (szuka się pod konkretną nazwą), napisać swoją opinię o salonie w temacie salonu.
Ułatwiacie tym sposobem nie tylko nam pracę, ale PRZEDE WSZYSTKIM nowym/przyszłym forumowiczom, którzy szukają informacji o konkretnym salonie.

Jeśli byłyście w jakimś salonie - napiszcie krótką opinię w temacie tego salonu (a nie w ogólnym), wtedy posty nie będą "stare". :wink:

Proszę też o informowanie, których salonów już nie ma - zamknę wtedy te tematy i dział będzie dzięki temu bardziej przejrzysty.

Podrawiam i apeluję do forumowiczek o współpracę w celu uniknięcia chaosu w tematach.
:)
_________________
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 11, 2014 8:35 am   

Ja wkrótce po raz drugi wybieram się na poszukiwanie mojej sukni. Planowałam odwiedzić salony na Sienkiewicza i Zachodniej. Stąd moje pytanie czy na Sienkiewicza są jeszcze jakieś salony i warto tam iść?? Dwa czyli Nadia (jest przeniesiony) i Optimus Plus (zamknięty). Jeśli ktoś był w tamtych rejonach proszę o opinie
 
 
magdab96 

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Paź 13, 2014 8:34 pm   

Przez weekend chodziłam z koleżanką w poszukiwaniu sukni ślubnej (ul wschodnia) na promocję trafiłam w rosado. Bardzo miła obsługa. Szeroki wybór i szyją też sukienki na zamówienie. Duża cierpliwość i wyrozumiałość - jestem dość niezdecydowana.
Odwiedziłam kilka salonów i również dobre wrażenie zrobił na mnie mały salonik za najną od str piotrkowskiej niestety nie pamiętam nazwy. Minus nie wprowadzają żadnych poprawek co dotyczy większości salonów.
 
 
lejla79 

Dołączyła: 21 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 15, 2014 8:14 am   

magdab96 ją co prawda już jestem po ślubie ale mam bardzo dobre wrażenia z salonu Bosco na Jaracza 17 to trochę bardziej w stronę Kilinskiego i z tego co się orientuje mają teraz poromocje i szyja rowniez według własnego pomysłu :-) tak jak moja ;-) :P
 
 
magdab96 

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 8:34 am   

Hej,
Dzięki za informacje też tam byłam :)
Jednak decyzja padła na Rosado, obecnie jest też promocja i również szyją suknie jakie się tylko chce. Wizja zostanie zrealizowana ;) czekam na efekt.
 
 
Irmine 

Dołączyła: 01 Lut 2014
Posty: 304
Skąd: :)
Wysłany: Nie Lis 09, 2014 11:48 am   

Odwiedziłam wszystkie salony sukien ślubnych na Jaracza (z wyjątkiem Rosado - nie starczyło czasu) i muszę przyznać ze wszędzie zostałam perfekcyjnie obsłużona. Najbardziej zachwyciły mnie skunie z salonów Najna (Salon sukien ślubnych i Princessa), Madonna i Karina. Tam na pewno jeszcze wrócę. ;)
_________________
 
 
magdab96 

Dołączyła: 13 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Lis 10, 2014 3:02 am   

Polecam nadrobić zaległości bo teraz zaczynają promocje 10% z polecenia czy coś takiego. Ja sukienkę będę miała dokładnie taka jak chce ze wszystkimi zmianami. Mogę gorąco polecić. A no i kawa była pyszna :-)
 
 
EP Mucha 


Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 9:27 pm   

Dziewczyny polecam Salon sukien Princessa Najna w Łodzi. Jaracza 6. Z Panią Elwirą można konie kraść. Zna się na rzeczy i warto słuchać jej rad. Salon przestronny, 3 osobne przymierzalnie, przemiła atmosfera, duży wybór. Byłam w kilku salonach ale ta obsługa skutecznie mnie przekonała. W zasadzie cena również mnie przekonała, 1900. To był jeden z najzabawniejszych wypadów na zakupy w moim życiu. Polecam
_________________
EP Mucha
12 lat za nami - przed nami całe życie :)
 
 
Ef1 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 15, 2015 10:35 pm   

Od czasu kiedy ja wybierałam swoją suknię ślubną minęły prawie dwa lata, teraz pomagam w tym wyborze siostrze. W ostatnim czasie odwiedziłyśmy kilka salonów, nasze odczucia w skrócie:
Ariana - salon przy ulicy jaracza- przyznam, że salon na sienkiewicza odstraszał(nie wiem czy istnieje nadal) nowa odsłona tego miejsca jest znacznie ciekawsza. Obsługa miła, natomiast suknie nie koniecznie przypadły nam do gustu.
Rosado- weszłyśmy tam bo spodobała nam się suknia na wystawie. Salon sprawia wrażenie zapuszczonego, suknia niechlujnie powieszone na wieszakach i mocno poszarzałe. Fajne ceny....ale to chyba tylko tyle, siostra ostatecznie nie chciała mierzyć
studio Michalak bardzo ładnie wyeksponowane suknie, miła atmosfera. Pani, która pracuje w salonie jest uśmiechnięta i pomaga w wyborze. Mojej siostrze podobało się kilka modeli, duży plus za możliwość modyfikacji wzorów.
Impressja bardzo duży salon, większość sukni jest wyeksponowana na manekinach- to dużo daje. Panie w salonie symatyczne mówią o konkretach i pomagaja wybrać bez zbędnych (często sztucznych) zachwytów. Kolejny salon, w którym można kombinować, łączyć modele.
Karina- w Rzgowie- duży wybór ciekawych i unikatowych modeli. Można przymierzyć coś naprawdę odlotowego :) , obsługa sympatyczna i rzeczowa, ale na weekendy lepiej sie umówić bo bardzo długo się czeka.

Podsumowując: salony na Jaracza nas trochę rozczarowały, wiele modeli na jedno kopyto. Siostra zastanawia się między suknią z salonu Michalak; z salonu Impresja lub z Kariny w Rzgowie.
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 17, 2015 7:52 pm   

Ja odwiedziłam dzisiaj dwa salony (moja pierwsza wizyta:)): Isabel oraz Mona Lissa. Niestety w pierwszym były już dwie dziewczyny, które przymierzały suknie, więc nie było nawet mowy o tym bym i ja sobie po przymierzała. Poza tym była godzina do zamknięcia. Wchodząc z mamą poczułyśmy się niezauważone. Pracownice w ogóle nie zwróciły na nas uwagi, nawet nie powiedziały "dzień dobry". Obejrzałam album z sukniami oraz te, które już były na miejscu i wyszłam.
Drugi salon - Mona Lissa ul. Brzezińska M1 okazał się strzałem w 10 :) Jestem bardzo wybredna. Przymierzyłam pierwszą suknię i przy niej zostałam. Bardzo miła Pani mnie obsługiwała, wytłumaczyła co i jak, proponowała zniżki oraz gratisy. Był to pierwszy raz i czułam się bardzo skrępowana, całe to rozbieranie itd, a Pani podeszła z pełnym profesjonalizmem wprowadzając bardzo miłą i sympatyczną atmosferę. Zaproponowała jednak bym odwiedziła ich salon w Ptaku, gdzie mają większy wybór oraz modeli, które na pewno mi się spodobają, więc i tak zrobię. Ale jestem pewna, że wrócę po moją Richelieu :) Cena bardzo odpowiednie :) Już za 1000 można wybrać bajeczną kieckę, niestety minusem jest brak możliwości wypożyczenia :/
_________________

Ostatnio zmieniony przez agniesia0588 Sob Sty 17, 2015 7:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M i A 

Dołączyła: 29 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2015 1:52 pm   

Witam,
Osobiście polecam salon sukien ślubnych Ariana. Profesjonalna i miła obsługa. Ja tam właśnie kupiłam swoją suknię i był to pierwszy i ostatni salon, który odwiedziłam. Piękne suknie, miła obsługa wszystko na tak póki co :)
_________________

 
 
SalonRosado 

Dołączyła: 29 Wrz 2014
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 09, 2015 10:08 pm   

Witam,
W odpowiedzi do komentarza Ef1 suknie w naszym salonie są wyeksponowane na manekinach a nie na wieszakach jak to było wspomniane i jedyne które mozna spotkać na wieszakach znajdują się w szafie (kilka szt).
Wszystkie suknie na salonie są poddawane na bieząco czyszczeniu a takze odparowywaniu.
Mylne wrazenie mogły sprawić rózne kolory sukienek tj biały, ecru, śmietanowy, kość słoniowa i platyna które przy białych sukienkach mogą nieco wpadać w "szarość".

Serdecznie zapraszamy Panie na spokojną wizytę w celu rozwiania wątpliwości.

Pozdrawiamy Salon Rosado !
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 10:18 pm   

Odwiedzilam kilka salonow i moge podzielic sie z Wami moja opinia.

Na pierwszy ogien poszedl salon Barbara na ulicy Jaracza, obsluga bardzo uprzejma, Pani bardzo mila, nienachalna, przymierzylam chyba 5modeli, ale niestety nie znalazlam tam swojej jedynej.

Kolejnym byl salon Madonna :) suknie bardzo ladne, oblsuga na 6stke, Panie bardzo uprzejme, salon bardzo ladny. Mialam na sobie kilka modeli i jedna bardzo wpadla mi w oko, decyzja jeszcze nie podjeta ale suknia na lisce jest :)

Po drugiej stronie sa 2 salony do ktorych mialam okazje zawitac.
Salon Najna (nie ten na rogu) ale tuz za brama.
Suknie rowniez bardzo ladne jednak obsluga troszke dala ciala :)
mialam wyjsc bo Pani byla bardzo nachalna, jej zachowanie nie bylo najlepsze ale moze miala gorszy dzien :D naleze do osob wyrozumialych wiec wyszlysmy z usmiechem i powiedzialysmy do widzenia. :smile:
warto tam zajrzec, maja ladne sukienki.

Niestety nie pamietam Nazwy salonu w ktorym bylysmy na koniec.
Obslugiwaly 2 Panie, jedna bardzo mloda druga okolo 35 lat, bardzo mile, atmosfera w salonie ok, jednak z sukien nic w oko nie wpadlo. :smile:


Po wirazach na Jaracza udalysmy sie do Salonu Isabel, duzo pozytywnych opinii sklonilo Mnie do wizyty w tym salonie.
Po wejsciu, grobowa atmosfera, Pani chyba nie miala najlepszego dnia. Spojrzala sie na mnie JAKBYM WYBILA JEJ POLOWE RODZINY :)
Suknie na manekinach, przymierzylam 3, jedna byla moja faworytka, pomimo tego ze suknia sie na dopinala na pupie Pani wypusila Mnie z gola *** i powiedziala ze mam wyjsc z przymierzalni. Pelno osob w salonie a ja swiece :lol: :lol: mniejsza z tym. .
Co sie okazalo, gdy zapytalam o formalnosci, Pani powiedziala ze sukni nie zdarzy juz uszyc a bylo 6 miesiecy do slubu. Slub nie bedzie w Polsce tylko za granica, powiedzialam ze problemu nie bedzie i przyjade na ewentualne poprawki. Bylam w szoku, nie wiedzialam czy mam wyjsc czy zaczac plakac, nie zalezlo im na kliencie. Na koniec Pani powiedziala ze jak nic nie znajde gdzie indziej to moze mi uszyje ten model.
Wytlumaczenie dla Mnie kiepskie, dlatego nie polecam !
Ostatnio zmieniony przez nisia1988 Sob Mar 21, 2015 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ef1 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2015 9:32 am   

SalonRosado napisał/a:

W odpowiedzi do komentarza Ef1 suknie w naszym salonie są wyeksponowane na manekinach a nie na wieszakach jak to było wspomniane i jedyne które mozna spotkać na wieszakach znajdują się w szafie (kilka szt).
- Dokładnie to miałam na myśli, że suknie niedbale wiszą na wieszakach w szafie. Przyznam, że mijałam wasz salon ostatnio i wygląda to lepiej.

[ Dodano: Wto Mar 24, 2015 9:34 am ]
Dziewczyny możecie polecić salon, w którym mają suknie w większym rozmiarze? 44?
Moja koleżanka z pracy szuka czegoś dla siebie i obawia się, że nic nie uda jej się przymierzyć i będzie musiała zamawiać w ciemno.
 
 
agagors 

Dołączyła: 16 Kwi 2015
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 1:03 pm   

agniesia0588 napisał/a:
Drugi salon - Mona Lissa ul. Brzezińska M1 okazał się strzałem w 10 :) Jestem bardzo wybredna. Przymierzyłam pierwszą suknię i przy niej zostałam. Bardzo miła Pani mnie obsługiwała, wytłumaczyła co i jak, proponowała zniżki oraz gratisy. Był to pierwszy raz i czułam się bardzo skrępowana, całe to rozbieranie itd, a Pani podeszła z pełnym profesjonalizmem wprowadzając bardzo miłą i sympatyczną atmosferę. Zaproponowała jednak bym odwiedziła ich salon w Ptaku, gdzie mają większy wybór oraz modeli, które na pewno mi się spodobają, więc i tak zrobię. Ale jestem pewna, że wrócę po moją Richelieu :) Cena bardzo odpowiednie :) Już za 1000 można wybrać bajeczną kieckę, niestety minusem jest brak możliwości wypożyczenia :/


Co do tego miejsca (M1) mam zupełnie odmienne zdanie (może Pani miała zły dzień), ale jak usłyszała że do wesela zostało 5 miesięcy to zaczęła niemiło prychać i buczeć "brawo!!" unosząc do góry kciuk i krzywiąc się na twarzy. Niestety całkowicie mnie to zniechęciło do jakiejkolwiek przymiarki czy dalszej rozmowy z Panią. Odpowiedziała, że tego co ja szukam nie ma u niej w M1 i żebym podjechała na Ptaka, tak nawiasem mówiąc właśnie z niego wracałam, bo powiedziano mi że znajdę to w M1 - ręce opadają. :(
Co do tych 5 miesięcy, to wcześniej będąc w innym salonie Pani powiedziała mi że jeszcze mam trochę czasu, żebym przyszła w połowie maja, bo będzie miała odszyte takie wzory jakie bym chciała.
 
 
AnettaPP 

Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2015
Posty: 1
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 3:19 pm   

Hej dziewczyny ! Wiele czytam o niestety braku profesjonalizmu w salonach ślubnych, więc chętnie służę towarzystwem i profesjonalną radą przy szukaniu sukni ślubnej :-)
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 26, 2015 12:05 pm   

Swoją suknię zakupiłam w salonie przy ulicy Jaracza 6. Podobno kiedyś mieścił się w podwórzu i nazywał się Sylwia. Nie przeczytałam opinii na forum przed pójściem do tego salonu a dopiero po fakcie zamówienia sukni. Wtedy zaczęłam się bać czy na pewno dobrze zrobiłam zamawiając tam suknię. Sukienka, na którą się zdecydowałam na manekinie była w kolorze śmietankowym ale uzgodniłyśmy, że mogą mi uszyć białą. Tego bałam się najbardziej, że zapomną i będzie śmietankowa. Pierwszą przymiarkę miałam mieć miesiąc przed ślubem czyli na początku czerwca. Byłam w salonie jakoś w kwietniu i pani mi powiedziała, że może być trochę później bo teraz mają dużo zamówień i obsuwę. Mój stres minął dwa tygodnie temu kiedy będąc przypadkiem w salonie (chciałam poprosić, żeby jednak nie doszywała mi guziczków) dowiedziałam się, że suknia jest już gotowa i mogę mierzyć i odbierać :D Okazała się być idealna, dokładnie taka jak chciałam. Kilka dni później pojechałam jeszcze raz na przymiarkę z moimi butami. Nawet nie trzeba było skracać. Dobrałam welon i suknia jest już odebrana, wisi u rodziców i czeka na 4 lipca :)
_________________


 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 04, 2015 10:08 pm   

ja polecam salon NANJA salon mody ślubnej, byłam zmuszona kupić sukienkę na 2 tygodnie przed weselem, Panie były w szoku, jak opowiadałam, co mi się przydarzyło:(
obsługiwała mnie Pani Dorotka, pełen profesjonalizm, polecam :)
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 06, 2015 11:13 pm   

No i co, wróciłam po swoją Richelieu (a raczej wybrałam ją na Ptaku, żeby uniknąć ponownej jazdy do M1 - dostarczą ja na przymiarki do Łodzi). Za suknię a'la princeska zapłaciłam 1650zł, w cenie jest welon z kryształkami. Otrzymałam gratisowo podwiązkę oraz stroik na włosy. Jeżeli będę chciała wybrać u nich buty to zapłacę -50%. Ogólnie zasada jest u nich taka: jeżeli kupicie suknię i zapłacicie całość macie 300zł zniżki (ja za to właśnie wybrałam sobie welon) oraz rabat 50% na buty lub welon (welon wybrany, kupię więc buty). Na przymiarkę oraz poprawki idę w połowie czerwca. Krawcowa dodatkowo dolicza 50zł i wszyje mi biustonosz do gorsetu. Jestem HAPPY :) Już niedługo ją założę...
_________________

 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 27, 2015 10:33 pm   

nie polecam salonu sukien Ślubnych BOSCO , jak również nie polecam salonu ROSADO
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
hermenegilda99 

Dołączyła: 17 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 8:32 pm   

Do tej pory czytałam tylko posty ale odwiedziłam kilka salonów i pomyślałam że powinnam również przedstawić opinie.
Po pierwsze uważam że teraz jest dobry czas na kupno sukien oczywiście dotyczy to sukien z wieszaka, ale można naprawdę zaoszczędzić.
Dorin-mega duży plus. Sukienki wszytskie w okolicach 2000 zl, wszystkei szyte świeże. Jesli chodzi o krój to głownie litera A i księżniczki ale jeśli o to chodzi to jest ich naprawde dużo i różne z ozdobami, bez z koronką. Prawie każda którą przymierzyłam mi się podobała. Sukienki na żywo o wiele ładniejsze niż na ich stronie (chyba nie trafili z modelkami) i Pani zapewniała że są bardzo otwarci na modyfikacje. Jeśli chodzi o obsługę Pani bardzo miła i doradziła.
Najna-ja nie wyszłam zadowolona. Nie mogę zarzucić nic sukniom są piękne i naprawdę wiele kobiet może się zakochać. Od razu można powiedzieć że mają dość duże ceny w tym salonie. Ja nie wrócę z tego powodu że na mnie Pani Dorota wywarła zbyt dużą presję.. Ciągle naciskała którą bym wybrała itp. wyszłam i się rozpłakałam. No i prosi się do pewnej kwoty a później okazuje się że cena w naszym budżecie ale tylko dziś (jednodniowy rabat..)
Pani naprawdę się starała i była miła, ale ja czułam zbyt dużą presję.
Salon sukien ślubnych motyle na rzgowskiej 72 Pani która tam pracuje (ta w średnim wieku) bartdzoo miła szczera kobieta (nie to co ta młodsza Pani, nie zbyt zainteresowana klientem), suknie są fajne, ja akurat zainteresowana księżniczkowymi byłam zadowolona ponieważ osobno jest tam dół i góra więc dół mi podpasował Pani tylko zmieniała gorę i znalazłam kilka fajnych połączeń. Ceny ok, teraz można trafić coś w normalnej cenie.
Salon sukien ślubnych Barbara Suknie trochę moim zdaniem dla kobiet 30 +, było kilka ładnych modeli ale jednak nie aż tak nowoczesnych. Ale nie można narzekać Pani sięstarała i przynosiła różne suknie jednak nic nie znalazłam dla siebie 2000-3500 przedział cenowy.
Salon Kamea Suknie dość fajne, z wieszaka można znaleźć coś po 1500, 1700. jeśli chodzi o obsługę Pani Wiola byłą Miła. Ale nie znalazłam niczego dla siebie.
Suknie Ślubne na Jaracza 6 Wchodzi się po schodkach, salon może nie zbyt wielki i ekskluzywny ale ekstra. Suknie jedna piękniejsza od drugiej, Pani Starsza ale widać że zna się na rzeczy że suknie są dopracowane i teraz ma promocje że suknie na następny rok wszystkie po 2000. Warto jej powiedzioeć czego szukamy ona coś na pewno zaproponuje. Polecam, bardzo mi się podobało.
Nadia sienkiewicza 115 Na koniec zostawiłam sobie salon który najprawdopodobniej wybiorę. Sukienka mnie urzekła, na wieszaku ją pominęłam asle kiedy przymierzyłam po prostu serce zabiło mocniej. Pani bardzo się starała, nie popędzała, pozwalała się poruszać poczuć sukienkę. Możnaq coś znaleźć w okolicach 2000.


Wszystkie opisy są dośc pozytywne, ponieważ akurat trafiłam na dobry dzień chyba. Panie w każdym salonei się starały i były miłe. Miałam chyba szczęście. :)
Mam nadzieję że chociaż trochę to pomoze innym.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 17, 2015 10:00 pm   

hermenegilda99 napisał/a:
Suknie Ślubne na Jaracza 6 Wchodzi się po schodkach, salon może nie zbyt wielki i ekskluzywny ale ekstra. Suknie jedna piękniejsza od drugiej, Pani Starsza ale widać że zna się na rzeczy że suknie są dopracowane i teraz ma promocje że suknie na następny rok wszystkie po 2000. Warto jej powiedzioeć czego szukamy ona coś na pewno zaproponuje. Polecam, bardzo mi się podobało.


To właśnie ten salon polecałam kilka postów wyżej. Jak zamawiałam rok temu w sierpniu to cena również była 2000 zł. Suknia była przepiękna, idealnie dopasowana, świetnie układała się w tańcu. Wszyscy chwalili i podziwiali :)
_________________


 
 
Alzacja 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Lip 2015
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 29, 2015 12:43 am   

Odwiedziłam 11 salonów sukien ślubnych. Ogólnie rzecz biorąc, zaobserwowałam niską jakość tych "salonów", ale o tym niżej. Mierzyłam suknie w lipcu 2015, podczas ogromnych upałów. Do ślubu 3 miesiące. W jednym z salonów, zaraz na początku przymiarek, ukłułam się szpilką, poleciało sporo krwi. Tym samym zwracałam baczną uwagę na szpilki i klimatyzację. Lipiec to czas wyprzedaży, wypatrywałam ich zatem intensywnie, jednakże z mizernym skutkiem.

- Dorin, ul. Jaracza, w podwórzu - miałam tam nie wchodzić, gdyż lokalizację mają wyjątkowo nieudaną, w obskurnym podwórzu. Natomiast po wejściu czekało mnie miłe zaskoczenie - salon klimatyzowany (a przynajmniej było tam chłodno), pracownica miła i chętna do pomocy, zna się na krawiectwie. Suknie i salon czyste, nowe. Minus - pani nie była w stanie powiedzieć, do kiedy mogę zamówić suknię, aby zlecenie zostało przyjęte. Wolałam nie ryzykować. Brak wyprzedaży.

- Venus, ul Piotrkowska - salon klimatyzowany, pracująca w nim pani miła i chętna do pomocy. Suknie w małych rozmiarach (36-38). Brak wyprzedaży.

- Barbara, ul. Więckowskiego - ładne suknie, chętne do pomocy sprzedawczynie, niestety bardzo niesprzyjające otoczenie. Do mierzenia musiałam założyć rękawiczki (brudne i dziurawe) oraz halkę (równie brudną i dziurawą). Przymierzalnie aż proszą się o odmalowanie i odkurzanie; brak klimatyzacji; szpilki na wierzchu. Przy mnie na przymiarce była dziewczyna, która zamówiła do sukni bolerko, a tu się okazuje, że bolerka brak. Brak też wprzedaży. Byłam pozytywnie nastawiona do tego salonu, gdyż widziałam koleżankę w uszytej tam sukni, ale wyszło nieciekawie. :(

- Panna na Wydaniu, ul. Wólczańska - ten salon wypadł bardzo blado, a pokładałam w nim spore nadzieje. Niewielki wybór, sprzedawczyni poda do mierzenia wszystko, nie doradzi. Brak klimatyzacji, szpilki na wierzchu. Brak wyprzedaży. Ogólnie tutaj nie było żadnych plusów. :(

- Madonna, ul. Jaracza - sprzedawczyni chętna do pomocy, dobrała mi wyjątkowo korzystny fason sukni. Na minus - bardzo mały wybór sukien i dodatków (dostałam do mierzenia 3 suknie i 1 bolerko), wysokie ceny dodatków. Brak klimatyzacji. Małe rozmiary (36-38). Mają wyprzedaż.

- Damaris, ul. Jaracza - mają suknie Pronovias. Dużym minusem jest to, że najpierw trzeba sobie suknię znaleźć w katalogu, a dopiero potem można ten konkretny model przymierzyć, nie ma miejsca na przypadkowe odkrycie. Taka dość sztywna atmosfera. Brak wyprzedaży.

- Kamea, ul. Jaracza - sprzedawczyni była bardziej zainteresowana rozmową z kolegą niż pokazywaniem mi sukien. Poczułam się kompletnie zlekceważona. Mają wyprzedaż.

- Rodsado, ul. Jaracza - tak okropnego pod każdym względem miejsca dawno nie widziałam! Fatalna obsługa, brud... Nie wiem, jakim cudem to funkcjonuje.

- Karina, ul. Jaracza - kolejne nieciekawe miejsce, sprzedawczyni wypadła bardzo słabo, brak klimatyzacji, remont potrzebny, szpilki wszędzie. Odradzam.

- Ariana, ul. Jaracza - miła sprzedawczyni, chętna do pomocy. Znalazłam tam bardzo nietypową suknię, którą prawie kupiłam. Brak klimatyzacji, brak wyprzedaży.

- Bella Viola, ul. Jaracza - koleżanka zamówiła tam suknię, po czy przy odbiorze otrzymałą swoją suknię, ale w cudzych wymiarach! Pomylono sukienki dwóch osób! Dla mnie rzecz nie do przyjęcia, dlatego ominęłam szerokim łukiem.

- Najna, ul. Jaracza - trafiłam tylko do jednej Najny, na szybie napisane było "De Luxe". Sprzedawczyni, pani Alicja, z ogromną wiedzą na temat asortymentu, znakomicie rozmawia z klientką i wyczuwa jej potrzeby. Jednocześnie proponowała mi tylko te suknie, które były dostępne w ciągu trzech miesięcy. Bardzo polecam tę panią - mam do czynienia z obsługą klienta, tak więc potrafię ocenić jej poziom. Tutaj zamówiłam suknię. Salon miał wyprzedaż, brak w nim natomiast klimatyzacji.

To by było na tyle. :) Cieszę się, że zamówiłam już suknię i więcej salonów odwiedzać nie muszę. Mam wrażenie, że większość z nich powstała na zasadzie "jestem krawcową, otworzę swój salon" - kompletnie nie ma w tym wiedzy o obsłudze klienta, o wyglądzie salonu, nie wspominając już o takiej podstawowej sprawie, jak czystość. Sądzę, że np. w Warszawie czy Krakowie takie miejsca nie miałyby racji bytu. Praktycznie brak wyprzedaży, salony trzymają cenę do ostatniej chwili. I ten notoryczny brak klimatyzacji. W żadnym salonie nie można było robić zdjęć. Przykre, że tak się traktuje łódzkie klientki.
 
 
malaminia 

Dołączyła: 03 Sie 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 03, 2015 11:46 am   

Ja byłam w Opolu (tego nie będę streszczać), Najnie (fajna obsługa, ale jakoś nic konkretnie nie wpadło mi w oko a nie szukałam na siłę) i Justine Otto (Legionów 119 bodajże) - to tam wybrałam suknie, to znaczy mniej więcej wybrałam, bo z właścicielką trochę pozmieniałyśmy jej wizję i teraz byłam na ostatniej przymiarce - jestem strasznie zadowolona i śmiało mogę polecić :)
 
 
aAnastasjAa 

Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 11:02 pm   

Nie zgadzam się z Alzacją, ja swoją suknie kupiłam w Barbarze na Więckowskiego i nie widziałam brudnych rękawiczek ani dziurawych halek. Może i nie ma klimatyzacji ale wcale nie jest ona potrzebna jest tam zimno. Ostatnie przymiarki sukni miałam w najgorętszy tydzień sierpnia i w salonie wcale nie było mi gorąco. Nie wiem o co chodzi z tymi szpilkami na wierzchu ale skoro Panie dopinają koronki lub inne dodatki to muszą mieć czym. Jeśli komuś nie podobają się łódzkie salony to może powinien jechać do stolicy.

Ja z salonu Barbara jestem bardzo zadowolona i mogę jak najbardziej go polecić przyszłym Pannom Młodym.
 
 
Malv 

Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 28, 2015 10:57 pm   

Swoją suknię kupiłam w salonie Ariana przy ul. Jaracza 8 i jestem bardzo zadowolona. Obsługa była bardzo miła i pomocna, bez problemu naniesiono wszystkie przeróbki i poprawki, jakie tylko sobie zażyczyłam, przez co suknia leżała idealnie i wyglądała dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam :) .
 
 
Cyrylia 

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Paź 2014
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Gru 28, 2015 1:29 pm   

ja też kupiłam suknie w salonie Ariana - byłam już zniechęcona, bo wcześniej byłam w Pannie na wydaniu: niby wszytsko fajnie, ale brakowało mi porady, a czułam sie odrobinę zagubiona ;)
Jestem zadowolona z wyboru :) suknia będzie "z wieszaka" wiec troche zaoszczędziłam, Panie od razu się mna zajęłay i wyszukiwały tylko takich sukien o których mówiłam ;) a nie byłam łatwoą klientką, bo moja suknia miała nie mieć koła, ani żadnych świecidełek za to wstążkę zieloną w pasie ;) narazie kupiłąm bez wstążki, ale na przymiarkę mam przynieść materiał to doszyją i odprują koszmarne świecidełka ;)
_________________

[url=http://www.suwaczek.pl/]
 
 
PannaMloda27 

Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 9:44 pm   

Cytat:
Ja też kupiłam w Arianie. Fachowa obsługa, suknie są piękne i chyba dla każdego coś miłego. Ja chciałam krótką i skromną. Generalnie podziwiam panie za cierpliwość i uprzejmość:) czułam się jak księżniczka u nich:)
 
 
Milou01 

Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 5:36 pm   

Ja zamówiłam suknię w salonie - Madonna, profesjonalna obsługa, przesympatyczna pani która się mną zajmowała. Doradziła mi wspaniale, kiedy mnie wysłuchała. Na przymiarkę jadę w kwietniu i myślę że będe równie zadowolona.

Odradzam salon na przeciwko NANJA - pani była zarozumiała i nie pozwalała nikomu się wypowiedzieć, twierdząc że to ona jest profesjonalistką a nie my, powiedziałam czego szukam i przynosiła mi suknie które według niej by pasowały, a tu chodzi o nas, wyszłam bardzo nie zadowolona i na prawdę Wam dziewczyny odradzam, bo moja przyjaciółka miała tam podobną sytuację.
 
 
Ef1 

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 06, 2016 5:28 pm   

Witam, znów drogie forumowiczki :)
Kolejny raz chciałabym zabrać głos w wątku dotyczącym wyboru tej jednej wymarzonej sukni ślubnej.
Tym razem jako "mały ekspert" wyruszyłam na łowy z koleżanką z pracy. Odwiedziłyśmy razem kilka salonów. Sprawa nie jest łatwa, gdyż Anka jest wybredna, samo wesele jest robione w stylistyce polany, kwiatów, nie na sali a pod namiotami. Suknia ma do tej stylistyki pasować, być lekka, zwiewna a jednocześnie kobieca. Oczekiwania były konkretne : nie beza, nie tiul, nie satyna.
Byłyśmy w wielu salonach i trzeba przyznać, że nie było łatwo znaleźć coś co odpowiadałoby Ance. Jednak nasze łódzkie salony nie do końca idą za zmieniającą się modą tak jak salony w Warszawie.
Dla wielu ekspedientek wielkie halki i tiule to spełnienie marzeń każdej klientki:(
Tak na sam koniec trafiłyśmy do salonu z sukniami firmy Maggio Ramatti - zupełnie nie spodziewanie, gdyż okazało się, że to nowo otwarte miejsce na Jaracza, kawałeczek za ulicą Wschodnią.
Salon bardzo ładny, nie tak przestrzenny jak Pronovias czy Madonna, ale ciepły i klimatyczny.
Wybór spory i co ważne dokładnie takich modeli o jakie nam chodziło. Wyjątkowe tkaniny, dużo zwiewności i piękne hafty. Ance spodobał się model Juan to był strzał w dziesiątkę:)
Wyjątkowa i niepowtarzalna. Pani, która nas obsługiwała była bardzo miła i profesjonalna. Jeśli chodzi o cenę to porównywalna do innych modeli w tym stylu, które spotkałyśmy w madonnie czy Kamei.
Polecamy to miejsce tym dziewczyną, które chcą wyglądać wyjątkowo i szukają nietuzinkowych rozwiązań. Czasem warto wybrać się gdzieś dalej, poza ścisłe centrum"ślubne"
 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 10:14 pm   

"Krótki brief" z dzisiejszych poszukiwań sukni :)
Wymagania: minimalistyczna, niesztampowa, bardzo seksowna albo romantyczna, kolor cielisty (ostatecznie szampański albo kremowy), podkreślająca krągłą pupę i biodra, rozmiar 36/38.
Maraton urządziłam sobie z mamą - ma własną firmę która szyje sukienki studniówkowe, wieczorowe, koktajlowe, sprzedaje hurtowo na wschód. Wie jak powinna być obsługiwana, czego wymagać, co i ile kosztuje, choćby koronki/gipiury na hurtowniach.

1.Najna i avangarda - nic z powyższych dla siebie nie znalazłam, zbyt strojne, ta moja jedyna wymarzona czyli White One Jesca, jest przepiękna, ale strasznie droga (na stronie najni jest że cena maksymalna to 3400, a moja przekraczała tą wartość sporo, chyba mnie na buzie wycenili na więcej, baaaardzo słabe zagranie), później znalazłam swój ideał zupełnie odmienny od tego czego szukałam. Co do obsługi - takie trochę na siłę, miliony komplementów, żadnej konstruktywnej opinii w czym mi by było dobrze. Nie wiem jak ocenić fakt, że - dostałam tą Jesca do przymierzenia, pomimo tego że to była sukienka odłożona dla klientki, miło, że mi pozwolili ją przymierzyć, ale z drugiej strony wolałabym żeby nikt tej mojej już zarezerwowanej nie ruszał. Dziwna sprawa. Ogólnie oceniam na 3, duży wybór prostych i syrenek, oraz tych A, każdy znajdzie coś dla siebie. Minus - brak miejsc siedzących dla osoby towarzyszącej, tak to wygląda w tej przymierzalni w głębi. Nie zaproponowano też niczego do picia, dla mojej mamy taka obsługa (jakby zatrzymana w prlu) i brak miejsc siedzących jest nie do przyjęcia.

2.Madonna - wybór majstersztyk, po prostu mistrzostwo świata, nawet suknie typu księżniczki były niesamowite, nietypowe kolory np blady błękit. 5 sukienek krój prosta w kolorach ecru, nude, o nietypowych materiałach, no normalnie 3 z nich bym brała bez zająknięcia gdyby nie cena, może nie jakaś kosmiczna, ale mój budżet to było 3,5tys, a wszystkie które mi się podobały przekraczały tą kwotę z reguły o tysiąc złotych. Co do obsługi - zdecydowanie wysoki poziom, od razu pytanie o kawę/herbatę itp, sporo miejsc siedzących dla osoby/osób towarzyszących. Nie pośpieszały, zakładałam suknię, potem kolejną itd, w sumie każdą miałam na sobie z 3 razy minimum :D . Bardzo żałuję, że nie udało się zbić ceny, bo mają tam przepiękną Secret Angel Galina w kolorze nude, byłaby już moja, no wyglądałam w niej jak nimfa leśna ;) Ocena 5-, przez ceny, ehh ;)

3. Karina - Bardzo niepozorny salon sukien, nie miałam w planach tam wchodzić. To byłby wielki błąd. Na pierwszy rzut oka, większość przaśna, nic w moim kolorze. Ale zauważyłam w nich potencjał. Szyją suknie na śląsku, więc ceny atrakcyjne i są absolutnie flexi pod względem modyfikacji dowolnego wzoru, tkanin itp. A w katalogu mają taką jedną sukienkę, w poniedziałek powinna być w salonie, więc jak to będzie ten kolor i taki styl o jaki mi się rozchodzi to jej tylko krój lekko przerobimy i będę mieć to co dokładnie chcę. Obsługa bardzo miła, konkretna, nie było zbędnych wymuszonych ochów. Ocena 5-, minus bo nie było większości tych ładnych sukienek z katalogu.

4. Kamea - (kopiuję opinię którą zamieściłam w osobnym wątku) obsługiwała mnie taka młoda blondynka, bardzo sympatyczna i ludzka, śpieszyło nam się już ewidentnie, ta miła Pani dostosowała się do naszego tempa. Nie naciskała, nie rzucała ogromnej ilości zbędnych komplementów. Wybór sukni ogromny, można tam dostać nawet co po niektóre suknie Anny Kary, mają też kilka ciemniejszych ecru, albo nawet nude, szyją też dowolne sukienki z projektu, jak i mixy z tych dostępnych. Ceny też całkiem niezłe, rabat który zaproponowała obowiązuje przez cały styczeń, a nie tylko dzisiaj jak to 3/4 salonów nam mówiło, tak by nas zmusić do nierozsądnego zakupu. Jedyny minus jaki zauważyłam - zimno jak nie wiem co było w środku, na szczęście w przebieralni stała obrotowa nagrzewnica, więc koniec końców dało się wytrzymać. Ocena - 4+

5.Magio Romatti - salon przeniesiony świeżo z Sienkiewicza, obecnie na Jaracza, w trakcie remontu, czuć zapach farby, a od frontu w ogóle nie widać żeby był tam salon. Jednakże sukienki bardzo ładne, obsługa pierwsza klasa, bardzo bezpośrednia, do wielu sukienek musiałam zdejmować stanik, przy tej Pani nie czułam się skrępowana (możliwe że poród mnie zahartował i przestałam odczuwać wstyd :D ), ona też nie była tym skrępowana, ja to oceniam bardzo na plus. Niestety ostatecznie to nie był styl którego szukałam, w większości czułam się jak przebrana albo zbyt wystrojona. Moja mama była bardzo zadowolona z obsługi, ja również. Polecam. Ocena 4+.

Odwiedziliśmy też z 5 innych, ale nie wartych choćby zająknięcia, nie miałabym co o nich pisać.

Brak dostępności na stanie małych rozmiarów absolutnie rozumiem i wybaczam, większość salonów miała rozmiary 38/40, które były na mnie za duże, jednak tego oceniać nie będę, bo sukienki w salonie powinny być pod uśredniony target, takie prawa rynku.
_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2016 8:29 am   

A ja kupiłam sukienkę w Najnie i jestem bardzo zadowolona. Byłam w sobotę, multum ludzi, jednak trafiłam już drugi raz, na bardzo sympatyczną Panią - taką niziutką czarną, która bez pośpiechu doradziła, była obiektywna, na siłę nie próboweała nic wcisnąć. Co do pozostałych Pań, nie wypowiem się, ponieważ nie miałam przyjemności.
_________________


Aneta
 
 
Marianka 

Wiek: 44
Dołączyła: 02 Mar 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 15, 2016 10:04 am   

dosłownie miesiąc temu zamówiłam swoją wymarzoną suknie ślubną w salonie Młoda i Moda, ponieważ kuzynka mi go poleciła. Miała ślub parę dobrych lat wstecz, a do dziś jest zadowolona z sukni i z tego jak w niej wyglądała.

usunięty podpis z linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Mar 15, 2016 10:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 20, 2016 11:43 am   

Kupiłam w tą sobotę suknię ślubną :) w Salonie Mona Lissa, w Rzgowie w bardzo korzystnej cenie i przy bardzo miłej obsłudze. Prostą, długą, taką jak chciałam, bez halek, tiulów i zbędnych kokard. Czekam na sprowadzenie modelu i telefon do pierwszej przymiarki po świętach :)

Salony Sukien w Rzgowie PTAK

Może się komuś przyda, ale naprawdę polecam - cały pasaż wschodni to dodatki do ślubu. Każdy znajdzie coś odpowiedniego.

A w Salonie Karina byłam... ale nie zrobił na mnie wrażenia, zwłaszcza obsługa, która na wstępie stwierdziła że mi się koncepcja zmieni tysiąc razy i że na pewno sama nie wiem jakiej sukni chcę. Bardzo mnie takie podejście rozdrażniło, bo ja dokładnie wiem jakiej sukni szukałam. Nie polecam i ceny mają bardzo wysokie. A modele -rzecz gustu, ale skoro mówię że chcę suknie dopasowaną do figury, gładką, bez halek i na szerokie ramiączka to takie modele powinni pokazywać a nie wmuszać coś co jest na cienkich ramiączkach i z falbanami u dołu.

[ Dodano: Nie Cze 26, 2016 7:51 pm ]
Druga przymiarka również rewelacyjna obsługa, świetny kontakt z paniami :D i cudownie mieć na sobie wreszcie prawie rozmiarowo dobrą suknię. Już nie mogę doczekać się kolejnej przymiarki.
 
 
agattap1 

Dołączyła: 08 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 11:04 pm   

Ja kupiłam w Najnie -Świecie mody Ślubnej i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej byłam w kilku salonach i nic nie wpadło mi w oko. A tymczasem tu od razu znalazłam 3 w stylu który mi pasował i już na 2giej wizycie wiedziałam która biorę. :D Obsługa bardzo mi pasowała - Pani Dorota to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, zresztą pozostałe Panie też są super. Ogółem polecam :)
 
 
aga_ww 

Dołączyła: 20 Kwi 2015
Posty: 19
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 10:22 am   

Kupiłam suknię w Bella Viola, salon na Jaracza - polecam
Suknia była kupiona z wieszaka, wszystkie poprawki były w cenie.
Każda rzecz, która mi się nie podobała podczas przymiarek była poprawiona.
Właścicielka salonu bardzo sympatyczna i znająca się na rzeczy, dzięki jej sugestii znalazłam tak naprawdę tą idealną suknię, ponieważ miałam oko na zupełnie co innego :)

Suknia przygotowana na czas, bez pośpiechu i stresu.
 
 
styśka 

Dołączyła: 23 Lip 2014
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 19, 2016 1:02 pm   

Ja swojej sukni szukałam bardzo długo. Ostatecznie kupiłam w salonie Jennifer Vaiano i teraz polecam to miejsce każdemu na prawi i lewo. Bardzo duży wybór, przemiła obsługa i cenowo w porządku bo nowe suknie w granicach 2-3 tys. Jak dla mnie 100% spełniony salon sukni ślubnych bo mają też w ofercie wszystkie dodatki oraz pralnie sukni :)
 
 
Smerfertka29 

Dołączyła: 15 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2017 12:51 pm   

Posiadam bon rabatowy do salonu sukien ślubnych Najna - Świat Mody Ślubnej w Łodzi. Jeśli któraś kobietka chciałaby z niego skorzystać proszę o wiadomość :) Rabat to 200 zł, ale warunkiem jest kupno sukni powyżej 2 tys zł .... :( Ważny jest do 03.06.2017 roku więc mamy jeszcze dużo czasu :)
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 7:07 pm   

A ja polecam iDEO DESIGN, Jagiellońska 6. Co prawda salon jest w Warszawie ale warto tam pojechać jeżeli jesteście plus size. :) Panie specjalizują się w szyciu takich sukien i nie jest to specjalizacja tylko na papierze czy w reklamie. Na miejscu są suknie chyba do rozmiaru 54 lub 56. Mają suknie Agnes ale szyją też swoje. Niestety jest dość drogo ale i tak uważam że warto. Nie każda krawcowa potrafi uszyć suknie plus size. Vaiolet z Jaracza powiedziała że dla mnie gorset zdecydowanie nie, a jednak tam mają taki który jest idealny pod większe dziewczyny. :) Poza tym Panie są przesympatyczne! Uśmiechnięte i żartują, doradzą. Jeśli zdecydujemy się szyć z ich projektu, dostajemy umowę i naszkicowany projekt. Jeśli jednak do dnia pierwszej przymiarki nam się odwidzi można szyć inną. :D Kontakt mailowy jest świetny. Ja czasami mam wrażenie że pytam o takie głupoty... :razz: a jednak za każdym razem dostaje pełną, uprzejmą odpowiedź i panie same zachęcają do kontaktu i pytania się. :smile:
_________________
 
 
ihtiras 

Dołączyła: 27 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 5:46 pm   

Ja zdecydowałam się na suknię z salonu Najna Princessa. Uważam, że wszystkie salony Najna są godne polecenia. Szukałam sukni o fasonie syrenki. Mają zdecydowanie największy wybór w Łodzi. Osobiście polecam Panią Kasię. Choć wszystkie Panie były bardzo uprzejme.
Podobały mi się też suknie producenta Maxima - dostępne w salonie Bella Viola. Również miła obsługa.
Pozostałe salony przy Jaracza nie wzbudziły u mnie większych emocji.
Jedyny salon w którym zostałam nieuprzejmie potraktowana znajdował się przy ul. Zachodniej - Galeria Mody Victoria. Musiałam się o wszystko prosić. Pani wydawała się obrażona, że musi kogoś obsługiwać.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 29, 2017 8:23 pm   

Swoją suknię kupiłam w salonie Martin Andre przy ul. Więckowskiego 7. Mają spory wybór sukni, fasony głównie w kształcie litery A oraz dopasowane. Kolorystyka dowolna, można zamówić suknię w śnieżnej bieli, śmietanie, ecru, odcieniu szampana itp. Obsługa przesympatyczna i profesjonalna, panie naprawdę wiedzą co robią. Można zakupić u nich również dodatki, polecam!
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 3:45 pm   

Byłam dziś na poszukiwaniach sukni ślubnej. Pierwszy salon jaki odwiedziłam to Najna Princessa (Jaracza 6) Trafiłam na Panią Dorotkę- cudowna osoba, pełna optymizmu i widać, że zna się na swojej pracy, z resztą powiedziała, że 18 lat pracuje w tym zawodzie. Zapytała o jaką sukienkę mi chodzi i mierzyłyśmy. Szczegółowo odpowiadała na moje pytania i sama donosiła kolejne suknie. Wybrałam jedną, ale postanowiłam zwiedzić inne salony.
Weszłam do Dorin (Jaracza 1) jak dla mnie to samo położenie sklepu (w bramie) jest nieciekawe. Pani tam nawet nie zapytała czy w czymś pomóc, a że nic nie wpadło mi w oko (no może poza cenami, bo chyba wszystkie poniżej 3tyś) więc wyszłam.
Kamea (Jaracza 10) weszłam powiedziałam dzień dobry, ale nikogo tam nie było, przeszłam się obejrzałam suknie na manekinach, dalej nikogo nie było, więc wyszłam.
Isabel (Inflancka 16) po przedstawieniu tego czego oczekuję od sukni pani powiedziała, żebym się przeszła po salonie i powiedziała co mi się podoba. Szczerze to miałam ochotę wyjść, bo jakoś ani salon ani pani za mną nie przemawiały, ale jakoś tak mi głupio było, bo pani ciągle za mną podążała, więc wybrałam to co mi się podobało. Kiedy mierzyłam suknie czułam na sobie jakąś taką presję ze strony tej pani(w salonie było pusto) Pani mi mówiła, że co mi się nie podoba to wszystko można zmienić, tylko że ja jakoś nie umiem sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać, a co gdybym się zdecydowała, powiedziała co trzeba zmienić, a na końcu okazałoby się, że jednak dobrze w tym nie wyglądam. Ja muszę dokładnie widzieć co kupuję i jak w tym wyglądam, a suknie ślubną to już tym bardziej. Pani oczywiście powiedziała, że jak nigdzie nic nie znajdę to zaprasza.
Wyszło tak, że wróciłam do Najny, bo w sumie od razu wiedziałam, że to jest moja suknia.
Dodatkowo z okazji walentynek dostałam rabat i losowałam nagrodę, wygrałam metamorfozę(makijaż i fryzurę) :)
 
 
ana_bullfinch 

Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 8:01 pm   

Hej dziewczyny :) Ślub dopiero za półtora roku, więc jeszcze sporo czasu mam, ale mam pytanie, czy istnieje jakiś okres wyprzedaży/promocji w salonach ślubnych? Kiedy najlepiej zacząć się rozglądać?
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2017 9:11 pm   

ana_bullfinch, z tego co wiem wyprzedaże są we wakacje, kiedy większość panien młodych ma już suknię. Nowe kolekcje wchodzą w listopadzie/grudniu. Musisz pamiętać, że na zamówioną suknię czeka się pół roku, więc zacząć rozglądać się możesz około 8 miesięcy przed ślubem.
_________________

Dzienniczek przedślubny
Ostatnio zmieniony przez kfr89 Czw Lut 23, 2017 9:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anka420 

Dołączyła: 10 Lut 2016
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 10, 2017 12:13 pm   

agattap1 napisał/a:
Ja kupiłam w Najnie -Świecie mody Ślubnej i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej byłam w kilku salonach i nic nie wpadło mi w oko. A tymczasem tu od razu znalazłam 3 w stylu który mi pasował i już na 2giej wizycie wiedziałam która biorę. :D Obsługa bardzo mi pasowała - Pani Dorota to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, zresztą pozostałe Panie też są super. Ogółem polecam :)


Również polecam salon Najna, ale AVANGARDA. Kupiłam tam piękną suknię w literę "A" - Amera Vera 1735, trochę taniej, bo z manekina i czekam na pierwszą przymiarkę. Obsługa super, bez narzucania, ale z dobrymi radami. Wszelkie poprawki krawieckie w cenie. Pani Dorota widziała, co mi się podoba i do mnie pasuje, więc dogadałyśmy się bardzo szybko!

Ślub odbędzie się w czerwcu, a sukni szukałam na końcu października. Całymi dniami padało i był ziąb (tylko w taki dzień miałam wolne w pracy ;/ ). W większości salonów było strasznie zimno i tak się zaziębiłam, że miesiącami kaszlu się pozbyć nie umiałam. Mama, choć się przecież nie przebierała to też się rozchorowała.
Bardzo ważna jest obsługa, bo zdarzały się bardzo nachalne panie, które widziały, że prezentowane suknie są zwykłym szajsem za duże pieniądze a na siłę wciskały kolejne do przymierzenia, których de facto przymierzać nie chciałam.

Przy poszukiwaniach bądźcie dziewczyny też czujne na dodatkowe koszty. Halka, welon, bolerko itp. to dodatkowe koszty, które czasem mogą być równowartością sukni. Często też każda poprawka robiona przez krawcową to dodatkowy koszt.

Życzę Wam udanego poszukiwania wymarzonej sukni, ale z rozsądkiem i z pomocnym towarzystwem!
_________________
Anna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl