Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio fryzjerskie Karina Witkowska - opinie
Autor Wiadomość
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 9:25 am   Studio fryzjerskie Karina Witkowska - opinie

Witam :)

czy któraś z Was korzystała z usług salonu fryzjerskiego Kariny Witkowskiej przy Piotrkowskiej 35? Trafiłam na ten salon całkiem przypadkiem, wstępnie zapisałam się na uczesanie ślubne w tym salonie, ale fajnie byłoby poznać jakieś opinie innych dziewczyn, które czesały się w tym salonie :) :)

Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)
 
 
Zakochana 
Firma

Wiek: 43
Dołączyła: 25 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 10:46 pm   

witaj ,
Szczerze odradzam niestety masakra ,po wejściu do domu po ślubnej próbnej fryzurze od razu poszłam umyć włsy :-(
 
 
ZuzM 


Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 300
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 06, 2014 11:20 pm   

Ja osobiście tam nie byłam, ale sie wybieram na ślubną - próbną. Salon poleciła mi przyjaciółka, moja świadkowa i powiedziała, że nie oddałaby swoich włosów nigdzie indziej.
_________________


http://makagigi.pl/ -przepisy, dom, ślub, życie ! :)
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 07, 2014 7:47 am   

Zakochana, ZuzM dzięki za opinie :) jeszcze do końca nie zdecydowałam, ale chyba zrezygnuję z czesania u nich (niestety nie mogę skontaktować się z współpracującym z nimi makijażystą, chcę mieć wszystko w jednym miejscu, żeby nie jeździć w dniu ślubu pomiędzy fryzjerem a makijażystą bo ślub jest dość wcześnie więc nie będzie na to czasu). Wybiorę się jeszcze w tym tygodniu do jednego salonu i będę decydowała ostatecznie bo czasu niestety coraz mniej zostało :)
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 12, 2014 2:24 pm   

DorotaK, jeśli chodzi o Karinę to mogę napisać jak ja to widzę. Ja chodzę do Kariny od jakiegoś roku. Zanim do niej trafiłam to przeszłam przez różnych fryzjerów i zawsze coś było nie tak :-? na Karinę trafiłam gdzieś w internecie szukając jakiegoś dobrego fryzjera, który ogarnie bałagan na mojej głowie :) Karina tak właśnie zrobiła, zmieniła mi kolor włosów, podcięła jak potrzeba i kazała zapuścić grzywkę - tak też zrobiłam. Jednym słowem prowadzi moje włosy do ślubu od jakiegoś roku i nie narzekam, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona. Natomiast do niej chodziła też moja koleżanka, która nie była zadowolona i zmieniła fryzjera, który jej powiedział, że podobno miała w ogóle źle obcięte włosy i teściowa, która była raz i też powiedziała, że więcej nie pójdzie bo miała jej dobrać kolor odpowiedni do karnacji itd. a jej tak dobrała, że ją postarzał (w moim odczuciu rzeczywiście nie było łał ale źle nie wyglądała), plus tutaj znowu jej fryzjer, który poprawiał włosy też powiedział, że ma źle obcięte włosy i nie mają żadnej linii. Oceniając sytuację tak trzeźwym okiem bez ach i och Karina moim zdaniem jest być może lepsza w czesaniu fryzur niż w obcinaniu i farbowaniu. Wejdź sobie na FB i zobacz fryzury - są naprawdę ładnie zrobione. Ja osobiście też jestem zapisana do Kariny na swoją ślubną i mam nadzieję, że będę zadowolona :) jak będę miała zdjęcie próbnej to postaram się wrzucić.
 
 
AgaW 

Dołączyła: 20 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 9:09 am   

Dziewczyny ja chodzę do Kariny już 4 lata raz ją zdradziłam bo koleżanka poleciła mi swojego fryzjera ale to nie było to..U Kariny zawsze jestem zadowolona z koloryzacji i strzyżenia, moja mama też do niej chodzi i naprawdę ma wyprowadzone włosy teraz. Karina upinała mnie na wesela 2 razy każde upięcie zrobiło wrażenie a co najważniejsze 3mało się do poniedziałku :) teraz mam swój ślub 18 października i o fryzurę się nie martwię chociaż nie mogę się doczekać co karina mi zrobi na próbnej, mam za to problem z makijażem jeśli możecie mi kogoś zaufanego polecić to bede wdzięczna.
 
 
ania86 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 1:38 pm   

AgaW mam ten sam problem :) a ten Pan co Karina z nim współpracuje ? pewnie też ci polecała ? muszę w końcu do niego zadzwonić bo mam w planie żeby mnie umalował, dam ci wtedy znać jak wyszło ;) ja widziałam osobiście u koleżanki ładny makijaż - razem z uczesaniem robiła go w Fabryce Urody i nawet się zastanawiałam czy też się tam nie wybrać.
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 10:22 pm   

Byłam w tym salonie już 3 razy na różnych upięciach przy okazji imprez, teraz zapisałam się na fryzurę ślubną (i próbną oczywiście). Chodzę do p.Karoliny, która słynie z tego, że robi świetne koki, z każdej z wizyt byłam dotychczas zadowolona :) Nigdy jeszcze nie strzygłam się, ani nie robiłam koloryzacji w tym studio, ale nadrobię to w najbliższy piątek i też podzielę się opinią :wink: Do tej pory na weselach itp miałam fryz w takim stylu, na ślub chciałabym coś bardziej oryginalnego :P
_________________

 
 
ihtiras 

Dołączyła: 27 Sie 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 4:24 pm   

LinaMiódMalina - bardzo ładne upięcie. Też zapisałam się na fryzurę ślubną i próbną, ale jest jeszcze troszkę czasu. Powiedz mi jak z trwałością upięcia?
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 05, 2017 8:53 pm   

Było bardzo dobrze tzn. nie miałam zastrzeżeń, mam podatne na układanie dość delikatne włosy, więc akurat w moim przypadku nie miałam takich obaw co do trwałości, raczej martwiłam się czy wsuwki nie będą wypadać z moich cienkich kosmyków, bo przy dużej objętości koka było ich dość sporo, ale nic takiego się nie wydarzyło na szczęście :)
W zeszły piątek byłam tam na koloryzacji z Olaplex i zabiegu regeneracyjnym, p.Justyna dobrała mi też do domu odźywkę, by przedłużyć efekt, ogólnie jestem zadowolona. Obecnie mam włosy długości do łopatek i odwiedziono mnie od pomysłu ścięcia końców włosów przed ślubem (mam mocno przesuszone końce i myślałam, że nie bardzo jest sens je ratować), ale ponoć do września mają być zregenerowane, zobaczymy - ściąć zawsze zdążę ;)
Na próbnej fryzurze mam zamiar poprosić o coś w takim stylu, podzielę się wrażeniami i foto jak będę po wizycie, ale to jeszcze trochę czasu :)


[ Dodano: Wto Paź 03, 2017 12:11 am ]
Jestem już po fryzurach próbnej i ślubnej i jestem b.zadowolona ze współpracy. Z czystym sumieniem polecam upięcia w tym salonie u p.Karoliny - są dopracowane i trwałe, zawsze też służono mi poradą odnośnie dopasowania fryzury do okazji, stylu sukienki, kształtu mojej twarzy. Wrzucę poglądowo kilka zdjęć:




_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl