Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dobry dermatolog Łódź pilnie poszukiwany
Autor Wiadomość
blondynka89 


Dołączyła: 03 Kwi 2014
Posty: 426
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 05, 2014 7:05 pm   dobry dermatolog Łódź pilnie poszukiwany

Możecie polecić mi jakiegoś sprawdzonego dermatologa w Łodzi (najlepiej na NFZ) -ale jesli macie jakiegoś prywatnego który jest naprawde dobry to też piszcie proszę :)
_________________




Zapraszam do mnie http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16915
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 08, 2015 10:19 pm   

Stary post, ale odpowiem. Świetna przychodnia i lekarka była na dąbrowie, przychodnia na tatrzańskiej (ta mniejsza) nie pamiętam adresu, ale są dwie obok siebie. Druga na dąbrowie przychodnia to ul. dąbrowskiego z Kilińskiego skrzyżowanie - przychodnia remedium, polecam! Ale nie wiem jak teraz z dermatologami, chyba wpierw skierowanie od ogólnego jest.
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Pią Maj 08, 2015 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 13, 2015 7:41 pm   

Podbijam posta, z tym, że może ktoś wie o jakimś dobrym dermatologu (na NFZ) gdzieś bliżej teofilowa?
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
szaorma 

Dołączyła: 05 Mar 2014
Posty: 72
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią Paź 09, 2015 10:50 am   

Ja przez dłuższy czas korzystałam z pomocy dermatologa w Krakowie i mam teraz podobny problem, bo przeprowadziłam się tutaj i muszę szukać od nowa. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.
 
 
Dominike 

Dołączyła: 18 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 18, 2016 1:53 pm   kosmetolog

Dziewczyny moje życie od 14 roku życia kręciło się wokół mojej twarzy i gorejących pryszczy a co za tym idzie wizyt u dermatologów różnych i na NFZ i prywatnie. Uczciwie mówiąc skuteczniejsze leczenie było prywatnie , choć nie zawsze bo to od lekarza zależy i jego wiedzy. Problem był taki że jak już dobrego lekarza z mamą upatrzyłyśmy w jakieś przychodni na NFZ to za pół roku już go nie było. I tak w kółko. Leczenie najczęściej antybiotyk i mazidła na sterydach. Działało ale zawsze po 3-4 miesiącach wracało . Jakieś pół roku przed ślubem lekarz zaproponował mi leczenie preparatem z wyciągu wit A . Problem w tym że jak mnie powiadomił lekarz lek ten ma uboczne działanie i jest szkodliwy, musiałabym brać leki antykoncepcyjne bo nie można zajść w ciąże bo uszkadza płód. Była to dla mnie poważna decyzja bo chciałam wyglądać ładnie na swoim ślubie i nie mieć tych czerwonych gród na twarzy z drugiej strony miałam już dużo różnych komplikacji po leczeniu antybiotykami. Nie wiedziałam co mam zrobić radziłam się każdego nawet na facebooku i Ania z którą nie widziałam się od 4 lat napisała mi o babce która jest kosmetologiem i doprowadza do kultury każdą twarz nawet z trądzikiem r€żowatym. Dobiera odpowiednie kosmetyki na przemian z różnymi zabiegami kosmetycznymi. Każdego prowadzi indywidualnie. U mnie efekty były widoczne od 4 miesiąca na ślub wyglądałąm ładnie . Nie zrezygnowałam z tej pielęgnacji nawet po ślubie. Teraz po półtora roku pozbyłam się wielu przebarwień i bruzdy po chrostach znacznie się spłyciły - teraz mołabym brać ślub .
Myślę że lepiej umówić się na wizytę u kosmetologa. Dermatolog kazał mi się myć szarym mydłem a na twarzy miałam skorupę
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 5:12 pm   

Pamiętam że na dąbrowie mieszkając trafiłam kiedyś do pani chyba Ewy - w przychodni przy tatrzanskiej (ale nie rynek pionierek) tylko ten wcześniejszy w stronę centrum. I tam po raz pierwszy dermatolog zapytał mnie co jem i cały wywiad trwał ponad godzinę - ale alergia przeszła po 3 dniach. Nie wiem czy ta pani tam pracuje. Ja też szukam dobrego dermatologa, ponieważ o tego poniedziałku jestem cała w kropeczki (drobne, czerwone krostki na całym ciele, swędzą) i niestety chyba znów będę leczyć się sama. Nie wiem tylko po czym, bo od 2 miesięcy niczego nie zmieniałam z kosmetyków ani środków do prania, więc optuję jedzenie :( dobrze że nie dostałam tej alergi przed ślubem.
Jak patrzę na google to chyba jest poradnia centrum przy Przybyszewskiego bardziej https://www.google.pl/map...3h,81.61t/data=!3m6!1e1!3m4!1sUjQlP0uYRHmFNpn7FVNI-w!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1 centrum leczenia rodziny.

Żałuję że nie zapisałam nazwy tej przychodni.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Mar 16, 2017 8:02 pm   

polecam wizytę w przychodni Salve (http://salve.pl/przychodn...kres-swiadczen/) Kilka lat temu leczyłam swoje zmiany skórne u bardzo dobrej pani dermatolog. Chodziłam na Struga chyba do doktor Polak-Pacholczyk. Pamiętam, że miała dwuczłonowe nazwisko i miała bardzo dobre podejście do pacjenta. Może nie od razu trafiła leczeniem ale nie zbyła mnie pierwszym lepszym lekiem sterydowym jak to robili inni lekarze tylko próbowała naprawdę pomóc. W pierwszej kolejności zleciła badania w kierunku alergii a gdy została wykluczona prowadziła dalsza diagnostykę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl