Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Podróż poślubna po Polsce czy po świecie?
Autor Wiadomość
jolka22 

Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 11:31 am   Podróż poślubna po Polsce czy po świecie?

W marcu bierzemy ślub i pomału zastanawiamy się nad podróżą. Ja chciałabym wyjechać dalej, mój Leszek bardziej po Polsce, z racji kosztów. Moja przyszła teściowa znalazła dla nas fajna ofertę tu był link ale nie bardzo mam pomysł jak przekonać Leszka. Macie jakieś sposoby?

Usunęłam link do strony. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum. Pozdrawiam Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Wrz 16, 2015 2:34 pm, w całości zmieniany 2 razy  

pamcia23 

Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pią Wrz 25, 2015 8:42 am   

Ja wolałabym wyjechać za granice. Po Polsce zawsze człowiek może pojeździć, a na wyjazd za granicę może nie być czasu czy funduszy.

kamylka 

Wysłany: Pon Lis 30, 2015 5:54 pm   

hmm czy polska czy zagranica? to zależy kiedy jest ślub, jak np w październiku/listopadzie to cieżko trafić na ładną pogodę i leżenie na plaży i totalny odpoczynek całkowicie odpadają :D No a jak wesele jest w lipcu czy sierpniu to można coś i w Polsce zaplanować.

ja z narzeczonym ze względu na pogodę wybraliśmy Chorwację, temperatury są bardziej stabilne

Moniq25 

Wysłany: Sob Gru 26, 2015 1:18 pm   

podróż po Polsce nie musi być tańsza niż zagraniczna wyprawa

Ewelka5 

Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 9:41 am   

My wybraliśmy Polskę, a dokładniej polskie morze. Uwielbamy je, więc od razu wiedzielismy ze tam chcemy. Spędziliśmy niezapomniany tydzień w Gąskach w wynajętym domku usunięto fragment z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  

karolinawag 

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 3:15 pm   

Polska wcale nie jest tania... My wybraliśmy Zakynthos i uwierz, że nie wyszło drogo. Ceny różnie oscylują, ale zachęcam do sprawdzenia różnych opcji.

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Gru 21, 2016 9:49 am, w całości zmieniany 1 raz  

_Ray_ 

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 7:24 pm   

a mi się marzy Dominikana.
I zdecydowanie zagranica - raz podróz poślubna! warto zaszaleć :)

Aga5 

Wysłany: Sro Lis 23, 2016 12:23 pm   

Też bym chętnie pojechała na Dominikanę albo na Malediwy :) zawsze chciałam pojechać w takie egzoytyczne miejsce

Atko 

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 10:24 am   

Do naszej podróży poślubnej jeszcze sporo czasu, ale mam kilka pomysłów. Najbardziej marzy mi się Japonia, z bliższych zagranicznych wycieczek to Chorwacja, ale powiem Wam szczerze, że mocno zastanawiam się także nad Polską. Japonia jest bardzo droga a mamy plany, żeby po ślubie sprzedać/wynająć moje mieszkanie i zacząć budować dom, więc każda kasa się przyda. Chorwacja też do najtańszych nie należy, ale na pewno jest taniej niż w Japonii. No i ostatnia, ale wcale nie znaczy, że na ostatnim miejscu - Polska. W 2016 byliśmy pierwszy raz razem w Tatrach. Jeździłam tam często jako dziecko, ale miałam długą przerwę, wybieraliśmy raczej Beskid czy Pieniny. I powiem Wam szczerze, że zakochałam się w Tatrach na nowo. Mamy sprawdzoną taniutką kwaterę w Małym Cichym i zastanawiam się czy nie urządzić sobie faktycznie miesiąca miodowego i nie wyemigrować na 30 dni na Podhale :) Chcielibyśmy przejść najwięcej jak się da :) Ale jesteśmy jeszcze dalecy od podjęcia decyzji :)

Mój dzienniczek :)

LinaMiódMalina 

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 8:38 pm   

Atko napisał/a:
Do naszej podróży poślubnej jeszcze sporo czasu, ale mam kilka pomysłów. Najbardziej marzy mi się Japonia, z bliższych zagranicznych wycieczek to Chorwacja

Ah, to mamy wspólne podróżnicze marzenie :mrgreen: Co do Japonii, też myśleliśmy o podróży poślubnej, oboje z narzeczonym marzymy o zwiedzeniu tego kraju, a wyjazd na własną rękę to już nie taka masakra jak przez biuro podróży... mam nadzieję, że się spełni, niekoniecznie w tym roku, chociaż gdyby wypaliło to byłoby cudnie ;)
Do Chorwacji udało nam się dotrzeć w ubiegłe wakacje, zupełnie spontanicznie z resztą - byliśmy w Bieszczadach i pogoda po ok.3ech dniach się popsuła, więc zaczęliśmy kierować się autkiem coraz bardziej na południe (z namiotem i całym majdanem - biwakowym sprzętem przygotowanym na pobyt nad Soliną :P ). Początkowo mieliśmy zakończyć cały trip nad Balatonem, ale i tam dosięgły nas deszcze, więc wylądowaliśmy w Dubrovniku :) W Chorwacji jest gęsto od tanich auto-kempingów, także polecam taki sposób podróżowania jako niskobudżetowy. Luksusów i drinków z palemką wtedy nie ma, ale jako ktoś obejdzie się bez tego to można mieć tanim kosztem udane wakacje z gwarantowaną pogodą 8)

Selene 

Wysłany: Wto Sty 10, 2017 10:21 pm   

My wybralismy Hiszpanię. Liczylismy sie z tym że niedlugo zaczniemy budowe i chcielismy miec dosc szybko dzieci dlatego zalozylismy ze pewnie predko później za granice nie pojedziemy wiec tak wyszlo ;) po Polsce latwiej podrozowac z maluchem no i mozna sporo oszczedzic jak sie chce zwiedzac a nie lezec w hotelu ze spa :)

ana_bullfinch 

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 8:08 pm   

Ja bym chciała gdzieś w świat (Gruzja/Grecja/Tajlandia/Nowa Zelandia) jednak wszystko kosztuje a wiadomo, że sam ślub i wesele to już spory wydatek. W sumie, nawet polskimi górami się zadowolę ;)

kfr89 

Wysłany: Czw Lut 23, 2017 9:40 pm   

A my będziemy mieć dwie podróże poślubne :-) tydzień po weselu spędzimy w górach, kierunek Zakopane, a we wrześniu lecimy na Zante ;-)

Dzienniczek przedślubny

1dorota 

Wysłany: Czw Mar 16, 2017 8:23 pm   

my od zawsze marzymy o podrozy do Nowego Jorku. To miasto robi wrażenie od samego szczytu Statui Wolności, aż po podziemia metra. Nic dziwnego, że to miasto zainspirowało tyle książek i filmów. Niezależnie od tego, czy skupisz się na najbardziej znanych atrakcjach jak Piąta Aleja, Central Parku i Muzeum Guggenheima czy pokusisz o odkrywanie rzadziej uczęszczanych, ale równie modnych dzielnic Meatpacking i Williamsburg na Brooklynie, Wielkie Jabłko urzeknie Cię. Oczywiście jest tu cały wybór eleganckich hoteli na romantyczną podróż poślubną. Klimat vintage odnajdziesz w The Plaza zaraz przy Central Parku (bywali tu Marilyn Monroe i Beatlesi) albo wypróbuj nówki-sztuki jak Viceroy New York.

wstarymalbumie 
Firma

Wysłany: Pią Mar 17, 2017 9:37 am   

Tailandia?

Usunąłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

images.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 81 raz(y) 9,58 KB

Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Mar 23, 2017 8:14 am, w całości zmieniany 2 razy  

AGIS 

Wysłany: Sob Cze 03, 2017 9:46 pm   

My raczej zostaniemy w Polsce. Myślę, że to będzie Wrocław albo Zakopane, chociaż ostatnio rozmawialiśmy o Chorwacji, a znając mojego narzeczonego to wszystko może się wydarzyć. Jeżeli chodzi o podróż do Japonii to też mi się marzy, ale to już spore koszta, więc chyba prędzej na stare lata, jak spłacimy kredyt za dom i wychowamy dzieci :wink:

hensa 

Wysłany: Wto Wrz 12, 2017 9:25 am   

My wybraliśmy się w podróż po nabrzeży bałtyckim, od Świnoujścia do Krynicy Morskiej :) Było super!

Daritka 

Wysłany: Czw Paź 26, 2017 12:06 pm   

Mam konflikt interesów z narzeczonym, bo on poleniuchowałby w ciepłych krajach, a ja pojechałabym zobaczyć Alpy - szczególnie marzy mi się Szwajcaria. No cóż, chyba zapowiadają się pierwsze małżeńskie problemy :D

PatiM 

Wysłany: Pon Lis 27, 2017 8:57 pm   

my byliśmy na Majorce i uwazamy ze to powinien być taki właśnie wyjatkowy klimat i miejsce gdzie nie jezdzi się na codzien...było przepięknie...

Odpowiedz do tematu