Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale Weselne Bełchatów
Autor Wiadomość
karollinka123 

Wysłany: Czw Sie 18, 2016 11:16 pm   

[quote="Wektoria"]Sezon ślubny trwa, więc może ktoś chciałby się wypowiedzieć o salach w Bełchatowie i okolicach, w których miał wesele? Jak tam Jan? Jak kuchnia po odejściu kucharza? Nadal smaczna? Cały czas słyszę skrajne komentarze - od zachwytów do wielkich rozczarowań i już nie wiem co myśleć. tyki? 3 wesela koło siebie, jak to funkcjonuje? Słupia - ktoś się zdecydował? Straaaasznie drogo - warto? A może jakieś nowe

Czy ktoś był w ostatnim czasie na weselu w Zodiaku ? na ile osob tam robia wesela?

PodJegoUrokiem 

Wysłany: Wto Wrz 06, 2016 3:48 pm   

No to ja już po wszystkim :) Powiem Wam, że nie taki diabeł straszny ;) Ostatecznie zrezygnowaliśmy z Przysiółka i robiliśmy przyjęcie w ogóle w innym rejonie Polski (w stronach narzeczonego;) i trochę żałuję, bo ostatnio słyszę dobre opinie o Przysiółku. O Janie dalej też (pomimo zmiany kucharza, której ktoś tu się obawiał:) W Słupii ceny strasznie wysokie, a pomimo to mają niezłe obłożenie, ale tam już cuda wianki wymyślają. Podobno komunie mają zarezerwowane do 2019 roku :)
O Zodiaku nic nie słyszałam, dopiero teraz w ogóle dowiedziałam się o takiej sali :)

Jeden wniosek jaki wyciągnęłam z organizacji ślubu to taki, że wszystkim się nie dogodzi. Już jeżdżąc z zaproszeniami nasłuchałam się, że ten chciałby okrągłe stoły, a ten absolutnie nie, ten chce zespół z perkusją, harmonią, trąbą i bóg wie czym jeszcze, a ten woli jak jest dj, ten chce huczne oczepiny, dla tego lepiej by było jakby w ogóle oczepin nie było, itd. Jak Wy się będziecie dobrze bawić, to będzie to na pewno udana impreza :) Nasza taka była i bardzo się cieszę, że odpuściłam w pewnym momencie i przestałam się spinać, a dzięki temu mogłam przeżyć ten dzień i skupić na sobie i na swoim mężu :)

farciara11111 

Wysłany: Sro Wrz 07, 2016 11:06 am   Re: sala Przysiółek Kresy

MARTAAA napisał/a:
Ślub: Kościół oś Przytorze. Ksiądz pierwsza klasa, koszty ślubu: 1500 zł
Sala: Przysiółek Kresy. Profesjonalna i bezproblemowa obsługa, szefowa z szefem pomocni i pod reką do samego końca, jedzenie oraz klimat miejsca super -wiadomo za co się płaci.
Orkiestra p.Darek Bieniek i sp-ka
Wódka: Pan Tadeusz-ładnie wygladała na stołach.
Suknia: Salon Adora.
Makijaż: Pani Żaneta na Mielczarskiego.
Fryzura: La Wisage na Mielczarskiego ten sam lokal co fryzjerka polecam

Zazdroszczę tak pozytywnego odbioru . Dla mnie Przyściółek Kresy to szablonowy przykład przerostu formy nad treścią.
Słyszałam już negatywne opinie o tej "restauracji"
Między innymi takie że gość poprosił o odgrzanie rosołu a oni mu bezczelnie odmówili itp.. jednak postanowiłam sama się przekonać.a Nie będę opisywała ze obiad mi nie smakował , bo może ktoś lubi przeciągnięte , twarde, gumiaste mięsko, zimne frytki. .
W przyściółku najbardziej odpychająca jest postawa właścicieli. Nie można się z nimi dogadać z żaden sposób, nawet w drobnej kwestii ustawienia ciast czy napojów. Rozmowa pełna potyczek słownych i wyniosłości właścicieli prowadzi do rozwiązania umowy. Sala ładne , ale myśl o robieniu imprezy w nerwowej atmosferze,którą łatwo wyczuć w rozmowie z właścicielami , to za dużo.
Ostatnio zmieniony przez farciara11111 Sro Wrz 07, 2016 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz  

Kasia321 

Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 3:21 pm   Re: Przysiółek

Romus_Julcia napisał/a:
Proponuje zaglebic sie w komenarze powyżej bo na temat Przysiółka sporo tu pisali
Też miałam podobne obawy co do wszystkich sal ktore bralismy pod uwage bo kazdy cos kazdemu przylepia,konkurencja nie spi-takich informacji kraży wiele. Po swoim weselu wiem że to zwykle ploty. Na przysiolek mowili ze jedzenie nie takie ze brakuje pradu itp
My bylismy zadowoleni ,bylismy drudzy z rodziny bo siostra wczesniej robila tam jeszcze w pierwszej restauracji i moge powiedziec ze bylo jeszcze lepiej bo poziom moim zdaniem caly czas rosnie .Co do dekoracji to nikt nas z niczym nie ograniczal nie mozna tylko wieszac materialowych ozdob na drewnianych scianach co jest raczej zrozumiale,nawet dolozyli nam swoje rekwizyty slubne wiec troche dziwie sie z kad te dziwne wiesci...,ale jak mowe zlosliwych ludzi nie brakuje
moge podeslac na priwa nasza dekoracje a mielismy full i nikt nas nie ograniczal z niczym a jedzenia po weselu bylo tyle ze potrzebny byl drugi bagaznik.

My Na Przysiółku byliśmy już na dwóch weselach -w tym roku miesiąc temu i jestem zaskoczona tym co napisałaś .Uwazam ze właśnie najmocniejszymi stronami przysiółka są właśnie jedzenie,obsługa i właściciele którzy pilnują każdej imprezy i są strasznie mili i pomocni.Ze względu na to sami ze względu na brak terminów w 2016 tym przełożyliśmy swoje wesele na 2017 i nawet nie dopuszczam myśli żeby nasze wesele odbyło się gdzie indziej😀

pomaranczowa1 

Wysłany: Czw Lis 03, 2016 9:08 am   Re: sala Przysiółek Kresy

Z oceną Przysiółka wstrzymalam sie do wesela i kompletnie sie z tym nie zgadzam. Czytałam ten post (pani Farciary) i uważam że to straszna ściema żeby ich tylko oczernić . Wszystko było jak w najlepszym porzadku, poczowszy od jedzenia a kończac na obsludze .Kontakt zwlascicielka i pracownikami bez problemowy . Ja uważam że Przysiółek strasznie podniósł poprzeczkę w Bełchatowie ale to dobrze bo to my klienci na tym zyskamy. Osobiście polecam Przysiółek

Darekk2 

Wysłany: Sob Lis 05, 2016 4:07 pm   

My z powodu choroby teściowej musieliśmy zrezygnować z terminu który mieliśmy zarezerwowany na Przysiółku. Zaskoczyła nas wyrozumiałość właściciela oraz tu uwaga - deklaracja pomocy ze strony lokalu , pieniądze zwrócili . Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego miejsca i ludzi . Jak tylko sytuacja się unormuje to zgłoszę się ponownie bez wahania . Śmieszą mnie te dziwne pościli ludzi którzy 2 tygodnie wcześniej się tu zarejestrowali zdąrzyli wkraść się na wesele i zrobić " negatywny zwiad" do tego kompletnie się nie przygotowując i uderzając w najmocniejsze strony że nie wspomnieć o frytkach których nie ma w menu... . Do tej pory nie mieli ani jednej negatywnej opini więc konkurencja musiała coś namącić . Ja Przysiółek gorąco polecam !

karollinka123 

Wysłany: Pon Lis 07, 2016 11:36 am   

ALEKSANDRA00 napisał/a:
Witam,
ja osobiście polecam salę weselną w Korablewie. Jest naprawdę bardzo ładna, nie ma wielu słupów (są tylko po bokach- nie przeszkadzają w tańcu ). Jest spora, nowa...
Podają dobre jedzenie, i można się z właścicielami dogadać w sprawie wszystkiego. Bardzo sobie ją chwalę. Nie słyszałam też aby ktoś mówił o nich źle.
Sama będę miała tam wesele :) :)
Szkoda tylko że nie ma ich strony internetowej...
może to się jeszcze zmieni.. :(

Ta salka w Karbolewie to do ilu osob? Jakie ma wymiary moze ktos pomoże?
Maja jeszcze sporo terminow wolnych

zbranzy 

Wysłany: Wto Lis 08, 2016 4:13 pm   

karollinka123 napisał/a:
ALEKSANDRA00 napisał/a:
Witam,
ja osobiście polecam salę weselną w Korablewie. Jest naprawdę bardzo ładna, nie ma wielu słupów (są tylko po bokach- nie przeszkadzają w tańcu ). Jest spora, nowa...
Podają dobre jedzenie, i można się z właścicielami dogadać w sprawie wszystkiego. Bardzo sobie ją chwalę. Nie słyszałam też aby ktoś mówił o nich źle.
Sama będę miała tam wesele :) :)
Szkoda tylko że nie ma ich strony internetowej...
może to się jeszcze zmieni.. :(

Ta salka w Karbolewie to do ilu osob? Jakie ma wymiary moze ktos pomoże?
Maja jeszcze sporo terminow wolnych

Raczej w korablewie !, jeśli to to samo o czym myśle to jakiś 60 osób . Najlepiej podjechac i obejrzeć osobiście.

Kasia321 

Wysłany: Pią Lis 11, 2016 1:12 pm   

AK 08.2015 napisał/a:
Ania9999 napisał/a:
0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:

nie chce tu nikogo obrazic bo wiadomo jak jest z pieniedzmi ale barborka i ta Karpatia to chba najgorszy wybor z lokali weselnych

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 2:00 pm ]
anana napisał/a:
Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.

A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D

Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?[/quote]

Dziewczyny jak wyglada sprawa z organizacja ślubu w plenerze ? chodzi mi konkretnie o ksiedza czy robia jakies problemy? Czy któraś w ostatnim czasie może pochwalić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie?

Recenzent 

Wysłany: Sro Gru 21, 2016 12:18 pm   

Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy ktoś był na przyjęciu weselnym u Molendy w Bełchatowie ul. Lipowa. Jak tam jest? warto? Ceny mają bardzo zachęcające. Jak wygląda organizacja obsługa kelnerzy, dania (czy smaczne czy nie podane zimne) Czy ktoś może miał tam wesele lub zamierza mieć?

Proszę o opinię.

Pozdrawiam.

ania321 

Wysłany: Sob Sty 21, 2017 12:49 am   

Recenzent napisał/a:
Witam wszystkich. Chciałbym zapytać czy ktoś był na przyjęciu weselnym u Molendy w Bełchatowie ul. Lipowa. Jak tam jest? warto? Ceny mają bardzo zachęcające. Jak wygląda organizacja obsługa kelnerzy, dania (czy smaczne czy nie podane zimne) Czy ktoś może miał tam wesele lub zamierza mieć?

Proszę o opinię.

Pozdrawiam.

Byłam u Molendy ma chrzcie z rodziny i w moim odczuciu to lokal pokroju Karpatii przy Wawrzkowiznie . Obsługa pojawiała się a i owszem, dzieci dostały zimne frytki a jak pani rozlała zupę przy podawaniu między nami to czekaliśmy dobre 15 minut żeby najpierw rozdały do końca a później łaskawie wytarły przestrzeń między mną a mężem. Ale tak obiektywnie to lokalik zrobiony na potrzeby elektrowniakow i kopalniakow nie ważne gdzie i co oby było tanio i tak tez trzeba je traktować i nie wymagać nie wiadomo czego :D :D

zbranzy 

Wysłany: Sob Mar 04, 2017 11:39 pm   

No co...!!! -co do Pana Molendy to może już nie wypada się wypowiadać bo po pijaku spadł ze schodów (z tego co ja się dowiedziałem) notabene podczas imprezy (prawdopodobnie wesele)i nie ma go już w naszych strefach czasowych..., póki co "PRZYBYTEK"przy drodze jest zamknięty i nie wiadomo czy jeszcze go otworzą zwłaszcza na komunie M;-|
a tak prywatnie to syn stolarz podobno teraz będzie nad tym miejscem zawiadywał więc może coś się tam "ukręci" zależy jaki z Ciebie kleent..., Belchatowski
Ja osobiście bym nie ryzykował pod warunkiem że nie masz poniżej 140zl / os i 50 gości...
pozdrowienia
Pozdrawiam.[/quote]
Byłam u Molendy ma chrzcie z rodziny i w moim odczuciu to lokal pokroju Karpatii przy Wawrzkowiznie . Obsługa pojawiała się a i owszem, dzieci dostały zimne frytki a jak pani rozlała zupę przy podawaniu między nami to czekaliśmy dobre 15 minut żeby najpierw rozdały do końca a później łaskawie wytarły przestrzeń między mną a mężem. Ale tak obiektywnie to lokalik zrobiony na potrzeby elektrowniakow i kopalniakow nie ważne gdzie i co oby było tanio i tak tez trzeba je traktować i nie wymagać nie wiadomo czego :D :D [/quote]

sylwiasylwia 

Wysłany: Pon Mar 20, 2017 12:47 pm   

Szukamy sali na przyszły rok dla 140 osób wspólnie ze znajomymi.Okazuje się ze to na ta chwile nie lada problem.Jedyne miejsce które jest jeszcze wolne to slupia ale pod namiotem wiec nikt nie chce ryzykować bo wiadomo jak jest u nas z ta nie przewidywalna aura. Może przychodzi wam do głowy jakiś lokal miedzy Bełchatowem a Piotrkowem do głowy?.
Tylko nie Patyki...
Ostatnio zmieniony przez sylwiasylwia Pon Mar 20, 2017 12:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu