Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Asiek
Pon Paź 22, 2007 7:23 am
Do mężatek: co byście zmieniły?
Autor Wiadomość
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 8:53 pm   

Juska, tzn zdjęcia z gośćmi jako tako mamy ale z weselnymi na sali ;) staliśmy na środku sali jak ten miś na gubałówce i po kolei goście podchodzili i w ten sposób mamy z każdym słot focię :D
Tylko nie mamy takiego grupowego ze wszystkimi nie tylko weselnymi ale i ślubnymi - to by było coś :)

No i babcia ubolewa, bo chciałaby nasze zdjęcie w strojach ślubnych tak żeby było widać całą piękną suknię :D a zdj są takie, że jak jest całą suknia to jesteśmy z kimś, a jak jesteśmy sami to zawsze jakoś jesteśmy ucięci na jakiejś wysokości :smile:

Może na rocznicę się wystroimy i coś cykniemy :razz:
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 4:02 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
Może na rocznicę się wystroimy i coś cykniemy :razz:
teraz podobno wchodzi nowa moda - sesje plenerowe w strojach slubnych na rocznice :P

jakby tak wszystko zmieniac byloby zbyt idealnie :P

my niektore slubne ujecia ustalalismy z naszymi foto. m. in tyczylo sie to wspolnego zdjecia razem z goscmi pod kosciolem, a na weselu: panna mloda + czesc zenska oraz pan mlody+ czesc meska. zdjecie grupowe pod kosciolem udalo nam sie zrealizowac, mimo, ze zaraz po zyczeniach czesc gosci zaczela sie rozchodzic do samochodow. jednak moja mama razem z juz wtedy mezem zawolala wszystkich, zeby sie wrocili i posluchali :lol: juz po fakcie fotografka zasugerowala, ze moznabylo przekazac ksiedzu, by powiedzial, ze mlodzi chca miec wspolne zdjecia i zeby goscie sie nie rozchodzili. madry polak po szkodzi ;)

za to zdjec na sali: same dziewczyny/kobiety i sami faceci nie bylo. my i foto zapomnielismy o tym :P
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 5:10 pm   

Sisska napisał/a:
Rusałka_Maja napisał/a:
Może na rocznicę się wystroimy i coś cykniemy :razz:
teraz podobno wchodzi nowa moda - sesje plenerowe w strojach slubnych na rocznice :P


Nawet nie wiedziałam, że jest taka moda.. X czasu temu znajomi tak zrobili i to było takie urocze, zdjęcia w zupelnie innym klimacie, w zupełnie innym stylu fajnie to wyszło i wtedy już pomyślałam, że i my moglibyśmy coś takiego wykombinować :smile:
_________________


 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 8:29 pm   

u nas przed zyczeniami Pani Dorota zagonila gości do grupowych, ogólnie mase mamy tych z gośćmi

ja bym zmieniła tylko dwie rzeczy
-kupiłabym mniej wódki (jesteśmy chyba jedynym przyjęciem na którym wypito zaledwie 2 l ) ale więcej innych alkoholi np ballantines znikał strasznie szybko podobnie jak sheridans

-suknia... nie mogłam nic w niej zjeść pochylenie się nad talerzem było masakrą
kompletnie nie czułam tego siedząc prosto w kościele czy stojąc ale dyskomfort przy obiedzie doprowadził do tego ze przebrałam się już przed tortem
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 8:32 pm   

lovinlizard, dlatego zawsze warto kupując suknię usiąść w niej i się trochę poruszać, żeby zobaczyć jak może się "Zachowywać" ;)
_________________


 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 8:54 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
lovinlizard, dlatego zawsze warto kupując suknię usiąść w niej i się trochę poruszać, żeby zobaczyć jak może się "Zachowywać" ;)
siadałam :) ale nie pochylałam sie tak jak przy stole i nie próbowałam jeść. Samo pochylenie było ok ale już próba jedzenia nie za bardzo. Nie cudowałam tez za bardzo bo wiedziałam że nie będę tańczyć i że się przebiorę.
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 8:49 am   

Nic bym nie zmieniła, no może to, że przypomniałabym mojemu J. przed wyjściem do kancelarii, o tym, że chcemy podpisywać papiery z USC po ślubie na ołtarzu. J. oczywiście o tym zapomniał i podpisywaliśmy papiery obok na stoliku.
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 10:44 am   

duzo :smile: wynika to tylko z mojego chorego dazenia do perfekcjonizmu... jestem osoba ktora uwaza, ze nigdy nie jest tak dobrze, zeby nie moglo byc lepiej ;) chociaz w pierwszych tygodniach po slubie, kiedy jeszcze dzialaly emocje mowilam wszystkim, ze nic bym nie zmienila ;)
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 2:42 pm   

Jesteśmy ponad dwa miesiące po ślubie i oprócz tego co napisałam wcześniej nie zmieniłabym nic :) Było super :D
_________________
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 9:07 pm   

Nic bym nie zmieniła, było idealnie :)
_________________

 
 
kamila12345 

Dołączyła: 15 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 10:40 am   

Zdecydowanie zmieniłabym makijaż! moja kosmetyczka była powiedzmy dosc kiepska :/ makijaż w połowei wesela zaczał mi spływac a do tego mam problem z błyszczeniem się cery , tak ze to na pewno bym zmienila poza tym jeszcze kwiaty :/ :cry:

Usunęłam reklamę u podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 23, 2015 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 1:10 pm   

Ja bym nie zmieniła niczego - wszystko było lepiej, niż zaplanowałam :-)
_________________

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2015 11:48 am   

Tak się zastanawiam i nic mi nie przychodzi do głowy :) Pewnie kupiłabym mniej alkoholi, ale to wiązałoby się z czekaniem z zakupem do ostatniej chwili, bo wtedy dopiero się dowiedzieliśmy, że odmówi nam ponad połowa gości.
Mogłabym powiedzieć, że wybrałabym inną kwiaciarnię, bo z docelową miałam wiele nieporozumień; albo że jednak nie rezygnowałabym ze skrzypiec do kościoła, które nadal bardzo mi się podobają, ale wszystko wyszło cudnie i zgodnie z planem, więc nie mam się do czego przyczepić :) Ale nie zdawałam sobie sprawy z presji Tego Jedynego Dnia W Życiu aż do momentu przyjazdu Pana Młodego. Wtedy uderzyła mnie myśl-nie będzie poprawek! Tak jak wyjdzie, tak zostanie w naszej i gości pamięci :)
_________________

 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 28, 2015 5:48 pm   

Na pewno nie wzięłabym tej skrzypaczki, którą mieliśmy. Kiedy zagrała na wejście pomyślałam że ta muzyka była godna pogrzebu a nie ślubu. Oraz zmieniłabym DJa.
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 8:10 am   

Tu się jeszcze nie wypowiadałam a więc: ja zmieniłabym tylko jedną rzecz - kamerzystę. Reszty bym nie ruszyła :)
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 3:39 pm   

Ja nie zmieniłabym nic :) Wszystko było idealnie, nawet lepiej niż sobie wymarzyliśmy :)
_________________


 
 
ola5601 

Dołączyła: 06 Kwi 2017
Posty: 4
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Kwi 06, 2017 2:43 pm   

ucieklabym na wyspe i w blasku slonca wziela slub :D
 
 
Koko65 

Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Gdańsk-Zaspa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 9:01 am   

Ja raczej jestem za wybraniem podróży.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 22, 2017 1:03 pm   

Przypomniałabym narzeczonemu o zabraniu butonierki razem z bukietem :-) mój gapcio ze stresu zabrał tylko wiązankę i w kościele nie był "przyozdobiony" :-P poza tym wszystko wyszło lepiej niż mogłam sobie wymarzyć :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 23, 2017 7:42 pm   

kfr89, właśnie jak widziałam Wasze zdjęcie to się zastanawiałam czemu zrezygnowaliście z kwiatka dla Młodego :D
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 7:10 am   

AGIS, haha :-D oj były przeboje, wiązanki też zapomniał i musiał się wracać... dopiero na sali przypięłam mu butonierkę. Ech, co stres robi z człowiekiem ;-) pamiętajcie dziewczyny, że to co jest oczywiste dla nas, nie musi być dla narzeczonego :-p
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Czw Sie 24, 2017 8:34 pm   

Hm... po grubszym zastanowieniu sie...zmieniłabym suknię... tzn nie że mi się niepodoba..bo jest piękna...ale teraz wziełabym bez trenu, bo choć pięknie się trzymał przez całą imprezę (był na 5 haftek) to jednak teraz wzięłabym bez trenu.
I kupilibyśmy mniej wódki. Zostało sporo ( starczyło jeszcze na dużo imprez i chrzciny... i jeszcze ze 2 kartony mamy :D :D:D )
Poza tym było perfekcyjnie ..nawet lepiej :) do tej pory wszyscy wspominają. No i jednak było to najlepsze wesele na jakim się bawiłam :D
_________________
Tosinka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl