Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekoracje domów
Autor Wiadomość
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Sie 26, 2016 2:19 pm   Dekoracje domów

Witajcie, u mnie przed drzwiami jest daszek który niestety jest już dość stary i niezbyt ładny więc postanowiłam że go w całości zasłonie tiulem i balonami. Zaczełam szukać jakichś pomysłów i natknęłam się na inne fajne pomysły dekoratorskie. Co o nich sądzicie, czy też dekorowaliście drzwi, bramę, drzewa i ogólnie dom na swój ślub? A może planujecie to zrobić? Kilka propozycji które mi się spodbały:







A na koniec "perełka". Musiałam to wstawić, baloniki wyglądają jak małe krzyżyki :D
_________________
 
 
dekoracyjnie 

Dołączyła: 12 Mar 2017
Posty: 8
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Mar 13, 2017 1:05 pm   

Podobają mi się właśnie takie łuki nad wjazdami lub bramami z kwiatów czy to z baloników ;) Wyglądają super.
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 17, 2017 4:01 pm   

Ja co prawda nie mieszkam w domu, tylko w bloku ale miałam udekorowane wejście do klatki i klatkę schodową.
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 22, 2017 12:05 pm   

Mieszkam w bloku i też zastanawiam się nad udekorowaniem samego wejścia na klatkę balonami. Nie wiem czy robiąc to w piątek przed weselem, dekoracja przetrwa. W okolicy kręcą się różne typy... :-p a w sobotę raczej nikt nie będzie miał czasu na takie detale ;-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 23, 2017 3:45 pm   

kfr89 u mnie dekoracja zawisła w sobotę, robiła ją i przywieszała zaprzyjaźniona sąsiadka. Chyba lepiej nie wieszać dzień wcześniej bo nigdy nie wiadomo kto się zainteresuje. Może masz kogoś z sąsiadów lub znajomych, kto mógłby się tym zająć?
_________________


 
 
dekoracyjnie 

Dołączyła: 12 Mar 2017
Posty: 8
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 12:31 pm   

Tez jestem tego zdania, ze najlepiej w ten sam dzień zawiesic lub poprosić kogoś ze znajomych.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 12:37 pm   

Błogosławieństwo odbędzie się w mieszkaniu moich rodziców, nie znają sąsiadów, bo mieszkają tam krótko. Głupio by było prosić obce osoby o taką przysługę, ja też nie chcę zaprzątać głowy znajomym, każdy musi się przygotować. Może poproszę tatę lub brata o pomoc, faceci nie potrzebują tyle czasu na szykowanie jak my ;-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 27, 2017 1:21 pm   

kfr89 napisał/a:
faceci nie potrzebują tyle czasu na szykowanie jak my ;-)


Dokładnie, nadmuchanie kilku balonów i przyczepienie paru rzeczy nie zajmie im całego dnia ;)
_________________


 
 
dekoracyjnie 

Dołączyła: 12 Mar 2017
Posty: 8
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto Kwi 04, 2017 6:55 am   

Nadmuchac balony można dzień wcześniej wieczorem. Myślę, że spokojnie powinny wytrzymać 😉
 
 
Marland 

Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Kwi 21, 2017 1:36 pm   

Na pewno dadzą radę :)
 
 
ArturK09 

Dołączył: 04 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Kalety
Wysłany: Wto Lip 04, 2023 8:24 am   

Gdy chodzi o dekorację drzwi, bramy i drzew na dzień ślubu, istnieje wiele kreatywnych pomysłów. Możesz ozdobić drzwi i bramę girlandami z kwiatów, tkaniną lub wstążkami, dodając romantyczny i uroczy akcent. Drzewa można udekorować delikatnymi świetlnymi girlandami, lampionami lub wiszącymi dekoracjami, które dodadzą magii i romantyzmu do przestrzeni ślubnej. Ważne jest, aby dopasować styl dekoracji do ogólnej koncepcji ślubu i używać kolorów i motywów, które odzwierciedlają charakter pary młodej.
_________________
Apartament w Świnoujściu ma doskonałe położenie: jest umieszczone w urokliwej, odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta, na nowym placu Wolności, który jest zamknięty dla samochodów. https://ambria-apartments.eu/apartament/ambria-i
 
 
Barbetka 

Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 20
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Sie 10, 2023 9:53 am   

Nie podoba mi się aż tak dużo balonów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl