Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hurtownie alkoholi
Autor Wiadomość
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 10:37 am   Hurtownie alkoholi

Czy ktoś kupował w tej hurtowni alkohol na wesele? Planujemy zakupić tam wódki, wina i szampany na własne przyjęcie, potrzebuję opinii. Hurtownia znajduje się w Łodzi i w okolicy Skierniewic.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 23, 2016 12:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:00 pm   

Podłączam się pdo pytanie. Napisałam dzisiaj do nich maila z prośbą o wycenę.
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:26 pm   

A patrzyłyście na ich stronie? Jest tam jakaś promocja weselna na Pana Tadeusza.
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:32 pm   

Tak ale akurat Pan Tadeusz mnie nie interesuje. Jakaś moda chyba na niego bo Alkohole za Grosze też proponują mi Pana Tadeusza chociaż wcale o niego nie pytałam.
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:40 pm   

Wiem, że wątek dotyczy Marriottu, ale pytałyście też w innych hurtowniach? My np. kupiliśmy wódkę w Polpiwie.
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:41 pm   

O tam nie pytałam. Narazie napisałam do Mariottu i do AzG. AzG odpisało po 10 minutach. kapatka a jaką wódkę wybraliście i za ile?
_________________


 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:53 pm   

My kupiliśmy Copernicusa za 18,88zł za 0,5l. Tylko to chyba jakaś cena promocyjna jest, ale to już musiałabyś się dowiadywać u źródła.
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 7:59 pm   

My ostatecznie zdecydowaliśmy się na tę hurtownię, bo za 0,5l Wyborowej zapłacimy tylko 20,9zł. Jutro odbieramy towar i degustujemy :) Trochę się obawiałam zakupu bez żadnych opinii o sprzedawcy, nigdy nie wiadomo, czy nie mają trefnego towaru. Ale z drugiej strony-wszędzie można się naciąć. Najprawdopodobniej weźmiemy u nich też wina i szampany.

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2015 11:13 pm ]
Ok, już po zakupach i powiem tak, wyszło trochę śmiesznie :D
Ogólnie alkohol załatwiał mój narzeczony, sam znalazł tę hurtownię i dzwonił tam od jakiegoś czasu, żeby się umówić na odbiór. Mariott ma siedzibę w Łodzi i filie w Kutnie i pod Skierniewicami. My mieliśmy odebrać towar w tym ostatnim miejscu, bo tam odbędzie się wesele. W piątek po południu wyjechaliśmy z Łodzi, zajechaliśmy na miejsce i czekamy, a tam-zamknięta brama, głucho, nikogo nie ma. Narzeczony dzwoni znowu do hurtowni-okazało się, że cały czas się umawiał z siedzibą łódzką i tam czeka na nas nasza wódka :D Ogólnie jest tak-na stronie internetowej hurtowni jest podany kontakt: pod adresem łódzkim jest prywatny nr komórkowy, pod skierniewickim są numery łódzkie a przy kutnowskim-skierniewickie :) Ale na szczęście pani z hurtowni zakłopotana szybko się zrehabilitowała i następnego dnia rano odebraliśmy nasz alkohol. Do wódki dobraliśmy też wina i szampany. Wyborową od razu przetestowaliśmy w domu i zdecydowanie nie jest podrabiana :)
_________________

 
 
Milou01 

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 7
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sty 04, 2016 6:09 pm   Hurtownia alkoholu

Cześć,

Czy możecie polecić sprawdzoną hurtownię z alkoholem ? w okolicach Pabianic
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Sty 07, 2016 10:16 am   

spróbuj tam:
http://gspabianice.pl/nowa/
HURTOWNIA ALKOHOLI 42 213 95 99,
42 226 82 88 Pabianice ul. Torowa 25

Nie raz już kupowałam tam alkohol czy to w mniejszej czy większej ilości i zawsze wszystko było w porządku, a i ceny są przyzwoite. Przy większej ilości z tego co wiem dają jakiś upust.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
tomaszjustyna 

Dołączył: 10 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2016 11:26 am   Hurtownia Alkoholi

Witamy,

Chcielibyśmy się dowiedzieć gdzie można zrobić zakup alkoholu w Łodzi i okolicach, jakieś promocyjne ceny ktoś coś ?
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2016 12:17 pm   

Zajrzycie do tematu : http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=3035
_________________
 
 
OliwiaK 

Dołączyła: 03 Kwi 2017
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 12:18 pm   

My zamawialiśmy przez internet w Polaninie. Bardzo spodobały mi się ich grawerowane butelki a niestety w żadnych sklepach nie ma nic podobnego. Muszę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona ze współpracy, wszystkie informacje otrzymałam mailowo a i sama transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Wódka robi ogromne wrażenie, smak też ma "przyjemny" do picia, z tego co mówili do butelek wlewają Poniatowskiego więc zawsze można wcześniej spróbować;)
 
 
Barima 

Wiek: 31
Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 11:44 am   

Najlepiej zrobić jakiś reserach sklepowy zobaczyć jak akutalnie wygladają ceny w poszczególnych marketach moze akurat trafi się pormocja na coś konretnego i będzie z głowy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl