Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Książki zamiast kwiatów
Autor Wiadomość
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 8:54 am   Książki zamiast kwiatów

W czerwcu idziemy na ślub, gdzie Para Młoda zamiast kwiatów prosi o książki. Kupowałyście kiedyś książki w prezencie ślubnym? Możecie mi coś doradzić i podpowiedzieć? Myślałam o jakimś poradniku na udane małżeństwo. Ale jak narazie nic ciekawego nie wpadło mi w oko i nie wiem jaką książkę kupić.
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 9:25 am   

Ja odradzam poradniki małżeńskie. lepsza jest dobra książka po prostu niż poradnik. Też dostaliśmy kilka. Przez żaden nie przebrnęłam do końca, a mąż nawet nie spojrzał...

A może czymś się oni interesują? Mają jakieś szczególne hobby?
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 10:15 am   

alekul89, ja bym celowała w jakieś fajne książki kucharskie :)
np. z ciastami/deserami :) albo domowe nalewki :roll:
_________________


 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 11:12 am   

My w prezencie też dostaliśmy kilak książek m.in. poradniki w stylu "jak być szczęśliwym", książki kucharskie i piękne wydanie Pisma Świętego.
_________________
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 12:18 pm   

O! Książki to temat dla mnie :D my dostaliśmy jedną książkę o charakterze poradnika, w wielkim skrócie i uproszczeniu "jak przenieść się z miasta na wieś". Książka jest o tyle fajnym prezentem, że jest w niej dedykacja "z życzeniami zbudowania przytulnego domku, w spokojnym miejscu" i przez to nabiera zupełnie innego charakteru. Dla mnie podstawą jest więc właśnie wpisanie dedykacji bo dzięki temu prezent ma zupełnie inny charakter.
A co do pomysłu, to tak jak pisze Julia_ja, może coś zgodnego z zainteresowaniami młodych? Spróbuj się dowiedzieć co czytają, co ich interesuje, wtedy dużo łatwiej coś dobrać.
Może tu znajdziesz jakąś podpowiedź? http://niebalaganka.pl/ks...prezent-slubny/
_________________


 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 8:44 pm   

najlepiej byłoby wybrać książki zgodne z upodobaniami państwa młodych. Na pewno dobrze się sprawdzą wszelkiego rodzaju książki kucharskie czy z aranżacją wnętrz albo jakieś podróżnicze. Można też coś kupić z nowości bgo wtedy jest szansa, że tego jeszcze nie mają
 
 
sreg 

Dołączyła: 16 Lis 2014
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Kwi 20, 2017 12:50 pm   

Dokładnie najlepiej jeśli znamy zainteresowania młodych. Jeśli nie wiemy to warto kupić jakiś poradnik, czy książkę z przepisami np. koktajli, czy książkę kucharską :)
_________________
Zapraszam na stronę www
 
 
Barima 

Wiek: 31
Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 11:46 am   

Jeśli książki to muszą być jakieś sprawdzone pozycje które na pewno jakoś podpadną w gust wiec jak sie nie zna młodej pary to raczej nie warto
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2017 5:40 pm   

Książka to ciężki temat.Ciężko tak na prawdę się wpasować,bo przecież kupujecie dla pary.
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 08, 2017 6:49 pm   

W tym wypadku chyba najlepiej poprosić o jakiś konkretny tytuł albo poszukać jakiegoś fajnego poradnika.
 
 
basia632 

Dołączyła: 27 Cze 2017
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 7:18 pm   

Całkiem fajny pomysł. Ja bym kupiła coś z listy stu najlepszych książek wybranych przez BBC. Raz byłam na weselu na którym zbierani zamiast kwiatów zabawki dla dzieci z domu dziecka. A siostra opowiadała, że na jednym weselu wsuwali do koperty kupon lotto
 
 
MadziaKura 


Dołączyła: 12 Lis 2015
Posty: 15
Skąd: Łódź Widzew
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 10:37 am   prezent

A ja kupiłam dla młodych komplety upominkowy w bardzo fajnym sklepie (...) akurat wybrałam komplet barowy z pewnością im się przyda:) pozdrawiam



usunięta reklama i link komercyjny. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Maj 24, 2018 10:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marta23 


Dołączyła: 10 Lip 2017
Posty: 12
Skąd: Płock
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 11:47 am   

Bardzo ciekawa akcja. Widziałam, że niektóre pary chcą np. karmę dla zwierząt albo wino.

Usunięty link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 20, 2017 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ajemstories 

Dołączyła: 08 Lut 2021
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2021 4:47 pm   

Imo bardzo fajny pomysł, koszt podobny jak kwiaty, a można wpisać osobistą dedykację i zostaje na lata.
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2022 3:04 pm   

Bardzo trafiony pomysł, zwłaszcza jeżeli lubisz czytać. :)
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl