Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Manicure i pedicure
Autor Wiadomość
Larysa 

Dołączyła: 02 Maj 2016
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2016 10:19 am   Manicure i pedicure

Kogo polecacie na wykonanie ślubnego manicure (najlepiej french , ewentualnie jakieś zdobienia) okolice Teofilowa, Retkini itp.
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2016 12:24 pm   

Ide w sobotę sprawdzić dziewczyne z teofilowa. Dam znać jak będę po czy można polecać ^^
_________________
 
 
Larysa 

Dołączyła: 02 Maj 2016
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2016 8:49 pm   

Super :) koniecznie wstaw fotkę pazurków :) .
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 10:22 am   

Ja wybrałam się przed ślubem do salonu Quality Nails.
Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że wymyśliłam sobie nietypowy wzór :) Jeśli dziewczyny z QN radzą sobie z wyszukanymi wzorami, to na pewno klasyczny french nie będzie stanowił dla nich żadnego problemu :) Lokal bardzo przyjemny i ładne urządzony, a dziewczyny są zdolne i sympatyczne:) Polecam i na pewno tam wrócę ;)
_________________


 
 
annette88888 

Wiek: 36
Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 10:39 am   

Nails Hands&Feet Magda Kasprzak. Chodzę od roku. Nie ma nikogo lepszego :)
Na priv mogę podać namiar :)
_________________


Aneta
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 10:52 am   

Smerfetkaa, ja też polecam Quality Nails, szczególnie Dagmarę :)
_________________


 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 1:06 am   

Czy któraś z Was przedłużała sobie paznokcie? Niekoniecznie na ślub. Jestem ciekawa czy wygląda to naturalnie i jak z trwałością?
Ostatnio moje paznokcie się chyba na mnie pogniewały. Co prawda są twarde jak zawsze ale non stop gdzieś je łame. W zeszłym tygodniu padł rekord. Złamałam 5 szuk :( Z czego ostatni w sobotę na początku wesela.
_________________
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 13, 2016 9:34 am   

Ja zawsze byłam z dala od takich rzeczy i jakoś szczególnie nie zwracałam uwagi na paznokcie. Natomiast w tym roku z racji ślubu juz ok czerwca zdecydowałam się na przedłużenie żeby sobie stestować i powiem Ci że od tego czasu non stop robię paznokcie. Moje naturalne paznokcie też są mega słabe i często się łamią. Zronione paznokcie to po pierwsze duża wygoda bo nie musisz nic przy nich robić a po drugie dużo dużo lepiej wyglądają:) ja polecam a jak ktoś dobrze robi to nie widać różnicy czy to przedłużenie czy nqturalne :)
_________________
 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 7:04 pm   

Mi robila paznokcie (rece i stopy) dziewczyna, która dojezdza do domu i bylam mega zadowolona - bylam wtedy świadkową, ale mysle ze na swoj slub tez do niej zadzwonie. Fajne jest to ze od razu zrobila tez mamie rece i henne i taki fajny przedweselny klimat sie stworzyl :)

IMG_2214.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 526 raz(y) 28.66 KB

_________________

Ostatnio zmieniony przez KasiaStel Pią Sty 20, 2017 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 6:37 pm   

Tez polecam Magde Kasprzak.Jak będę miała czas to wrzucę efekty jej pracy.
 
 
jjusti18 

Dołączyła: 11 Maj 2017
Posty: 7
Skąd: Poznań
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sob Paź 03, 2020 3:09 pm   

Natomiast ja lubię sama dbać o swoje pazurki. Ostatnio znalazłam ciekawy sklep nazywa się w Kerpro i można tam kupić narzędzia oraz kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji dłoni oraz stóp. Kojarzycie go? Ja planuje tam dokonać zakupu. Uważam, że warto... Mają tam wysokiej jakości artykuły, także nie będę musiała w to miejsce już chodzić non stop do kosmetyczki.
 
 
Milena123456 

Dołączyła: 29 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sro Lut 24, 2021 6:11 pm   

Bardzo ładnie pazurki robi pani Magda z Pazurki i Spółka na ul Elsnera. Już kilka razy mi robiła mi hybrydę. Zawsze ładni i dokładnie zrobiona no i trwale.
 
 
korneliawiku 

Dołączyła: 02 Mar 2023
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Mar 02, 2023 10:01 am   

Byliście kiedyś na pedicure, ale takim podologicznym? Ktoś wie, jak wygląda taka usługa? Bardzo mnie to zaciekawiło i zastanawiam się, czy w ten sposób nie zadbać o swoje stopy :)
_________________
usuwanie brodawek Wrocław
 
 
michalikg655 

Dołączyła: 06 Cze 2023
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Cze 06, 2023 12:42 pm   

Warto zadbać o paznokcie u stóp dużo wcześniej, a nie przed samym ślubem. Jeżeli szukacie sprawdzonego podologa w Gdyni to polecam Podo+Med :)
_________________
nadpotliwość Gdynia
 
 
matyldawik54 

Dołączyła: 01 Wrz 2023
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 01, 2023 9:21 am   

Ja pedicure i manicure wykonuje sobie sama w domu. Oszczędzam niemałe pieniądze na tym ;)
_________________
paznokcie łódź
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl