Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół Passat z Kutna
Autor Wiadomość
kasiao 

Dołączyła: 24 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łąck
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 3:20 pm   Zespół Passat z Kutna

Witam. Mam pytanko czy ktoś coś wie na ich temat? Może grali u Was na weselu? Dajcie znać czy warto. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lip 26, 2012 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rusin80 

Dołączyła: 24 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Gostynin
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 10:23 am   

witam,
w zeszlym roku bylem na weselu gdzie gral ten zespol. powiem tak, chlopaki i dziewczyna odwalili kawal dobrej roboty. naprawde super! muzyka dla wszytskich. z tego co wiem po rozmowach z ludzmi to tez byli zadowoleni. mysle ze taki zespol wzialbym na swoje wesele :-) pozdrawiam.
 
 
amata510 

Dołączyła: 28 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: Plock
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 11:46 am   

Cześć, mam rownież pozytywne wspomnienia z wesela z tym zespołem. Serdecznie ich polecam.
 
 
monikaa 

Dołączyła: 26 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 11:00 am   Passat z Kutna

Witam

Minęły dopiero dwa dni od wesela na którym byłam, a chciałabym powtórki. Kochani! Grał Passat z Kutna. To było niesamowite przeżycie. Oprawa muzyczna w pełni profesjonalna, doborowy repertuar. Wszyscy goście: starsi i młodsi byli zadowoleni.
Zespół Passat polecam każdemu
 
 
michałpa 

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: internet
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 2:39 pm   passat kutno

Zespół, który mogę polecić. Byłem na weselu miesiąc temu. Na pewno bogaty repertuar i nietuzinkowy sposób prowadzenia imprezy. Resztę sprawdzić możecie sami na imprezie
 
 
michael 

Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 29, 2012 9:42 pm   zespół Passat z Kutna

Grali na weselu siostry. Klimat imprezy rodzinka wspomina do dzisiaj. To trzeba przeżyć w realu. pozdr
 
 
slonko123 

Dołączyła: 23 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 10:24 am   

monikaa, Witaj, mam pytanie co do orkiestry passat możesz Mi powiedzieć jaką muzykę grali i czy fajnie zabawiali gości ?
 
 
marimariolka 

Dołączyła: 13 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Wrz 13, 2016 11:18 am   

LUDZIE, proszę o informację, kto był na weselu gdzie grał PAssat z Kutna???? jak wam się podobało?
 
 
Barima 

Wiek: 31
Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 08, 2017 12:52 pm   

Weź sobie sprawdź lepiej jakiś sprawdzony zespół np zespół na wesele kraków który na pewno zadowoli gości i zabawi w odpowiedni sposób. Nie ma co kombinować z takimi zespołami które nie wiadomo jak prowadzą wesela. Ja właśnie muszę mieć sporo informacji o danym zespole żeby zaufać :)
Ostatnio zmieniony przez Barima Pon Maj 08, 2017 12:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl