Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wieczory dla zakochanych
Autor Wiadomość
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 11, 2008 10:00 am   Wieczory dla zakochanych

Czy któaś z Was brała może udział w wieczorach dla zakochanych w Duszpasterstwie Piątka? Słyszałam, że są rewelacyjne. Kończą się uzyskaniem takiego samego zaświadczenia, ale oparte są nie na wykładach a ćwiczeniach w parach. Rozwiązuje się testy, przeprowadza aranżowane scenki, wszystko po to, żeby się jeszcze lepiej poznać, zmusić do mówienia na pewne tematy.
Ruszają od lutego, w soboty.
_________________
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:16 am   

Ja chodziłam z moim narzeczonym na wieczory dla Zakochanych w DA "Piątka" i mogę z czystym sumieniem polecić. Są to spotkania prowadzone metodą dialogu, po wprowadzeniu przez prowadzących (małżeństwa z długoletnim stażem) rozmawia się we dwoje przy stoliczku z herbatką, ciastem i zapaloną świecą na trudne aczkolwiek WA?NE tematy, na które myślę że należy porozmawiać przed ślubem. Więcej powiedzieć nie mogę, ale na prawdę zachęcam :)
_________________
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:21 am   

Chogata dzięki za informację. Czyli warto isc. Muszę się zapisać jak najszybciej z Kotem. Zdam relację jak było. A jak często się odbywają? i Jak duzo się płaci ?
_________________
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:29 am   

tak, zapiszcie sie jak najszybciej, do ilość miejsc jest ograniczona. Co do kwoty to już nie pamiętam ile płaciliśmy, ale to była jakaś symboliczna kwota. Wieczory w "Piątce" odbywają cię cyklicznie co rok chyba, najlepiej zadzwonić i zapytać informacje i telefon znajdziesz na stronie da5.lodz
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sty 19, 2008 10:24 pm   

nawet ja bym się chętnie zapisaŁa, choć już po ślubie, ale niestety mój mąż jest przeciw :|
 
 
Paula-S 


Wiek: 40
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2008 2:03 pm   

Ja chodziłam z obecnym mężem na "Wieczory dla zakochanych" organizowane przy Katedrze. Polecam, poniewaz atmosfera była świetna. Zajęcia polegały na konwersacji, wspólnych ćwiczeniach, aby lepiej się poznać, oczywiście wszystko prywatne pozostawało tylko do wiadomości par. Zajęcia prowadzone były przez trzy pary małżeńskie z różnym stażem oraz księdza. Był również wykład prowadzony przez osobę z zewnątrz na temat naturalnych sposobów planowania ciąży (mi osobiście treści na nim przekazane nie przypadły do gustu, ale sam wykład prowadzony był bardzo sympatycznie). Całe zajecia trwało około trzech miesięcy, po prawie 3 godziny tygodniowo, w środowe wieczory.
Na każde zajęcia dwie pary piekły ciasta, do tego kawa, herbata. Na koniec modlitwa.
Atmosera była bardzo przyjazna. Polecam wszystkim, którzy mają czas i ochotę. Dodam, że dla par już po ślubie również są organizowane tego typu zajęcia. :)
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 23, 2008 10:20 pm   

Zgadzam się z moją przemówczynią. Dziś byłam z narzeczonym na pierwszym spotkaniu i bardzo mi się podobało. Forma "Wieczorów" jest bardzo fajna. Spotkania są tak prowadzone że te 2,5 godziny minęły mi nawet nie wiem kiedy, dosłownie jakbym tam była godzinę albo pół. Atmosfera bardzo miła a prowadzący bardzo sympatyczni. Spotkanie rozpoczyna się i kończy krótką modlitwą. Bardzo podobał mi się też dialog w parach. Szczerze polecam! :)
_________________
 
 
 
panna rozyczka 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2008 2:49 pm   

jestem już po kilku spotkaniach wieczorów - same pochwały jak na razie w stronę organizatorów. Wczorajszy wykład z NPR też świetny. Mam wrażenie, że osoby, pary, któesa na kursie wiedzą po co przyszły i chcą się czegoś dowiedzieć, sa otwraci. nie chcą tylk ozaliczyć i dostać świstek. To bardzo dobrze wpływa na atmosfere warsztatów.
Będe polecać wszystkim chcącym czegoś więcej. I polecam chcieć czegoś więcej.
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 11:10 pm   

Odnośnie spotkania dotyczącego NPR to bardzo mi się podobała,że pan które je prowadził nie narzucał nikomu,że tę właśnie metodę należy stosować. Często używał stwierdzenia: "jeśli ktoś chce" lub "jeśli któś będzie zainteresowany szczególowymi informacjami", czyli nic na siłę.
_________________
 
 
 
Geebril 


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Mar 2008
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 11:27 am   

panna rozyczka napisał/a:
I polecam chcieć czegoś więcej.
:slonko:

Nie wiedziałam nawet, że można nauki przedmałżeńskie odbyć w tak, wydaje mi się, ciekawy sposób - bo z tego, co zrozumiałam z wcześniejszych wypowiedzi to są nauki przedmałżeńskie :?: Będę musiała to przedyskutować z moim A. Bo obydwoje obawiamy się, że "standardowych" nauk nie przełkniemy, a że lubimy ze sobą rozmawiać, to być może taka forma nie tylko będzie dla nas bardziej znośna, ale i faktycznie czegoś się nauczymy na tych naukach :graba:
_________________
 
 
froggiemka 


Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Łódź/Wiskitno/Widzew
Wysłany: Czw Sie 21, 2008 7:21 am   wieczorki dla zakochanych w Kościele św.Teresy

witam,
jak byłam w Kościele w którym będę mieć ślub ksiądz wspomniał o naukach przedmałżeńskich w Kościele św.Teresy, które nazywają się "wieczorki dla zakochanych". Nie wiem czy to te same co organizowane przez DA "Piątka". Chciałam zapytać czy któraś z Was uczęszczała na te nauki i jakie były wrażenia po nich??

pozdrawiam
_________________
.....Kobiety słaba płeć?? A spróbuj przeciągnąć kołdrę na swoją stronę ;-) .....
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 9:27 am   

mi sie strasznie to podoba, jak tylko usłyszałam że takie wieczorki są organizowane to bardzo bardzo chcialam iśc na nie z Milkiem. Niestety moj kochany szybko ostudzil mój entuzjazna jednym slowem - nie. :( Nawet perspektywa zaliczenia ich jako nauk przedmałżeńskich go nie zmiękczyła.:( ehh szkoda:(
_________________
 
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 11:59 am   

A dla zainteresowanych ktorym podoba sie taka forma kursow przedmalzenskich a nie maja duzo czasu ja polecam takze rekolekcje dla narzeczonych:) Prowadzone w takiej samej formie jak wieczorki i takze koncza sie otrzymaniem odpowiednich papierow ale trwaja 3 dni (od piatku do niedzieli). Prowadzone w roznych miejscach Polski. My bylismy i jestesmy bardzo zadowoleni.
_________________
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 2:52 pm   

Mogłabyś napisac coś więcej na temat tych rekolekcji? Gdzie konkretnie, która łódzka parafia?
_________________
 
 
marcia331 
Szczesliwa zona


Dołączyła: 13 Maj 2008
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 8:37 pm   

Niestety nie moge dodac linku do strony bo jestem nowym uzytkownikiem na forum. Ale wystarczy wpisac w wyszukiwarce Spotkania Małzenskie bo tak sie nazywa strona. Potem znalezc zakladke o wieczorach i rekolekcjach dla narzeczonych. Na dole jest terminarz i jednych i drugich. Rekolekcji w Lodzi akurat w najblizszym czasie nie organizuja ale my bylismy dokladnie rok temu na tych w Bydgoszczy i serdecznie polecam bo ludzie ktorzy je prowadza byli naprawde bardzo w porzadku. Ale mozna sobie wybrac termin i miejsce jakie wam pasuje sposrod tam podanych. Obok terminow sa zgloszenia i podane maile i telefony. Wystarczy napisac lub zadzwonic a na pewno podadza wiecej informacji. My zglaszalismy swoje uczestnictwo jakies dwa tygodnie przed terminem rekolekcji. Albo nawet pozniej.
_________________
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 11:31 am   

Bardzo dziękuję za szczególowe informacje :) WŁA?NIE TAKICH POSTÓW POWINNO BY? TU WI?CEJ!!! :)
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 11:36 am   

Wieczory dla zakochanych -rozpoczęcie 16.X.2008
Znalezione tutaj:
http://www.archidiecezja.lodz.pl/sm/terminy.html
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 6:38 pm   

My rowniez zamierzamy chodzic na wieczorki dla zakochanych, w przyszla sobote czyli 24 I w DA5 o godz 18 beda zapisy.Rozpoczecie od lutego :) Znajoma byla bardzo zadowolona.
_________________
 
 
 
Majorka636 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Paź 2008
Posty: 71
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 12:35 am   

Jejkuuuuuu....ale suuuuper :) ja tez chce...... tylko ze moj nie jest z lodzi i pracuje bardzo roznie wiec ciezko by bylo mu co tydzien przyjezdzac na okreslona godzine wiec chyba nic z tego ;( na chwile obecna to bedziemy isc na zwykle nauki przedmalzenskie do jego parafii, razem z jego dwoma kuzynami i ich dziewczynami - takie towarzystwo wzajemnej adoracji sie pewnie zawiaze ale coz... :/ ale patrzylam ze 20-21 czerwca sa rekolekcje dla zakochanych :) moze na to uda mi sie go namowic :D nie wiecie czy to jest mniej wiecej na takiej zasadzie jak te wieczory dla zakochanych tylko ze w wersji mega szybkiej czy to jednak cos innego??
Pozdrowionka :)
_________________

 
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 10, 2009 10:10 am   

Nasze wieczory zaczynaja sie juz 21 lutego i beda trwac do 4 kwietnia :) spotkania w soboty o godz 18 :)
_________________
 
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 11:07 pm   

marcia331 napisał/a:
A dla zainteresowanych ktorym podoba sie taka forma kursow przedmalzenskich a nie maja duzo czasu ja polecam takze rekolekcje dla narzeczonych:) Prowadzone w takiej samej formie jak wieczorki i takze koncza sie otrzymaniem odpowiednich papierow ale trwaja 3 dni (od piatku do niedzieli). Prowadzone w roznych miejscach Polski. My bylismy i jestesmy bardzo zadowoleni.



My również byliśmy na takich rekolekcjach we wrześniu tego roku (w Jaworznie) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzięki tym rekolekcjom bardzo się do siebie zbliżyliśmy, nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać, słuchać drugiej osoby, starać się ją zrozumieć i zaakceptowac taką jaka jest. Kurs intensywny ale bardzo owocny więc polecamy :) . Jakby ktoś chciał namiary to można zajrzeć tutaj
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
Pestka85 

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 04, 2009 10:15 pm   

My rowniez chodzilismy do Duszpasterstwa Ak,ademickiego 'Piątka' na Wieczory dla zakochanych i bylo REWELACYJNIE!!!!!

Bardzo sie obawialam tych spotkan, bo nie przepadam za ksiedzem suszacym glowe o wszystko i dopytujacym sie o kazdy szczegol, a bylo super. Prowadza te spotkania dwa przemile malzenstwa - jedno starsze, w wieku naszych rodzicow, drugie w naszym wieku. Jest rowniez ksiadz, ktory na koncu wypowie 3 madre zdania bez zbednego gadania, takie trafiajace w sedno i tyle.. Pracujemy w parach, rozmawiamy, jest bardzo milo i mimo, ze skonczylismy kursy w tamtym roku (chodzilismy jeszcze nie jako narzeczeni) to ja bardzo bym chciala jeszcze raz tam chodzic :)

takze poelcam DA 5 przy Katedrze na Piotrkowskiej. ( DA 5 ul. Skorupki 5)
pozdrawiam!
_________________
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 8:07 pm   

My również uczęszczaliśmy na te wieczory pół roku temu i bardzo nam się podobało.
Prowadzące spotkania małżeństwa są bardzo sympatyczne a forma spotkań nie jest nudna. Ksiądz który uczestniczy w tych spotkaniach jest niesamowity - jest przede wszystkim dobrym człowiekiem, który naprawdę chce pomóc wszystkim parom.
Polecam te spotkania bo tak naprawdę pozwalają wyrwać się z pędu życia i skoncentrować myśli na sobie, wspólnej przyszłości oraz pozwalają lepiej się poznać :D
_________________
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 12:19 pm   

Widzę, że temat nieco podupadł, więc dodam coś od siebie.
Sama również jestem "absolwentem" Wieczorów dla Zakochanych i tez mogę powiedzieć, że chociaż bardzo się obawiałam nauk przedmałżeńskich - ta forma była OK i dla mnie jak najbardziej akceptowalna.

Fakt - trwają długo - bo 8 tygodni, ale biorąc pod uwagę na ile wcześniej rozpoczynamy teraz przygotowania do ślubu i wesela, da się to pogodzić. Tym bardziej, że nie ma obowiązku uczestniczenia w tych spotkaniach tuż przed ślubem. Nawet nie trzeba mieć ustalonej daty ślubu, aby wziąć w nich udział (w trakcie kiedy my byliśmy uczestnikami, była jedna czy dwie pary właśnie bez wyznaczonej daty ślubu).

I jeszcze info dla potencjalnie zainteresowanych: wiem z bardzo dobrego źródła, że najbliższy cykl spotkań rozpoczyna się w lutym (nie znam dokładnej daty - chyba w połowie m-ca).
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 12:59 pm   

kurcze, właśnie weszłam na stronę- zapisy są 28 stycznia w sobotę. chyba pójdę . Będzie po wariacku, bo w soboty o 17.40 wysiadam z pociągu z Katowic na Łodzi Kaliskiej- wracając ze studiów- będziemy prosto jechać na nauki.
Poradźcie, czy warto teraz wcześniej zadzwonić i się zapisać?? Jak z miejscami??
I do kogo dzwonić??
_________________
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 2:22 pm   

Karolina1984 napisał/a:
I do kogo dzwonić??
podałam namiary na PW
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 11:58 pm   

po pierwszych naukach- no dam im szansę, zresztą już zpałaciliśmy- ale załamana jestem !! !!

I szlag mnie trafił z jednego powodu- wyobraźcie sobie,że każda para musi upiec ciasto. Noż cholera- jak ja mam to niby zrobić, nie mam tyle kasy,żeby teraz całą blachę z cukierni zakupić..................... :?
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 12:38 pm   

Karolina1984 napisał/a:
każda para musi upiec ciasto

Hę?? Ktoś zwariował, czy co?

Karolina1984 napisał/a:
nie mam tyle kasy,żeby teraz całą blachę z cukierni zakupić

Oj tam, machnij jakiś piernik xxl z papierka. Majątku to nie kosztuje, zrobić łatwo, a ciasto będzie? Bedzie 8)
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 12:46 pm   

szaraczarownica napisał/a:
machnij jakiś piernik xxl z papierka

o to to :)
My ostatnio z lenistwa machnęliśmy takie ciacho czekoladowe z papierka:


Robi się szybciorem a koszt to jakieś 10złotych za całą blachę :)


Swoją drogą- niezły tupet trzeba mieć żeby ciągnąć od ludzi kasę za nauki i jeszcze im kazać ciasta robić... :roll:
_________________
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 12:53 pm   

wiecie co, w ogóle- ja baaardzo pozytywnie nastawiona tam szłam, że chcę naprawdę się dowiedzieć czegoś, że bedzie fajnie- a tak- atmosfera jest specyficzna- chyba wiele par pośrednio związanych z duszpasterstwem akademickim, dają odczuć komuś z zewnątrz, że mają go w d....

No i póki co, to wyszliśmy z lekką załamką.... :?
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 3:54 pm   

agulka1989 napisał/a:
Swoją drogą- niezły tupet trzeba mieć żeby ciągnąć od ludzi kasę za nauki i jeszcze im kazać ciasta robić...

No nie?
My mieliśmy opłatę podaną, ale była ona dobrowolna. Jak ktoś nie miał, to mógł nie zapłacić. Większość z tego co widziałam zapłaciła :)
I za te pieniądze na każdym spotkaniu była kawa, herbata do samodzielnego przygotowania oraz kilka różnych zestawów ciastek. Nie spodziewałam się tego i wszystkim się miło zrobiło, jak to zobaczyli.

Karolina1984 napisał/a:
No i póki co, to wyszliśmy z lekką załamką....

Spokojnie.... Przeżyć, zapomnieć i do przodu :wink:
_________________

 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 5:03 pm   

znajomy , katecheta, śmieje się z nas w głos, jak usłyszał, gdzie poszliśmy- proponował,żebyśmy przyszli do niego i jego żony 3 razy, bo mają uprawnienia- i by nam podpisał... ale nie, Karolinka chciała fajnie i porządnie, to teraz mam........ :evil:

Póki co wszystkie moje ślubne poczynania- internetowe obrączki, internetowa sukienka a teraz to- można o kant d...y potłuc :?
_________________
 
 
Blanka 
Firma

Dołączyła: 24 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Rawa Maz
Wysłany: Czw Gru 13, 2012 9:35 pm   

My z żoną chodziliśmy i bardzo sobie to chwalimy. Polecamy wszystkim naprawdę można się dużo o sobie dowiedzieć.
_________________
Blanka
 
 
majonez46 

Dołączyła: 13 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 14, 2012 7:57 pm   

ja brałem i wszystko było ok. Ciekawie zorganizowane i fajnie ogólnie zawsze można się zbliżyć do siebie za pomocą czegoś takiego :)
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:12 pm   

Czy nadal są prowadzone w taki ciekawy sposób?;)
_________________


 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 25, 2015 1:43 pm   

dorotka0603 napisał/a:
Czy nadal są prowadzone w taki ciekawy sposób?;)
My chodziliśmy na nie jakoś w lutym-marcu 2014. Ogólnie forma baaaardzo ciekawa, ale jeśli nie mieszkaliście razem wcześniej, bądź przez krótki czas... My mieszkaliśmy razem ok 3 lat przed rozpoczęciem tych nauk i 90% tematów mieliśmy nie tylko omówione, ale razem przepraktykowane, więc czasem się nudziliśmy. Ale na pewno nie był to zmarnowany czas :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 5:24 pm   

Ukonczylismy kurs przedmałżeński, tzn wieczory dla zakochanych w Katedrze i mogę je wszystkim polecić!:) Księża cudowni, nie przynudzają, maksymalnie godzinkę trwa spotkanie:) bardzo ładnie opowiadają o małżeństwie :) od razu poradnia- Pan z poradni również przemiły :) jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru :)
_________________


Ostatnio zmieniony przez dorotka0603 Pią Kwi 24, 2015 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 12, 2016 12:03 pm   

A czy ktoś z Was uczęszczał na wieczory dla zakochanych przy par. N.M.P. w Łodzi przy pl. Kościelnym ? Zobaczyłam ogłoszenie w mojej parafii i zastanawiam czy się tam nie zapisać :) Proszę o opinie :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
alb.kla 

Wiek: 36
Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 3
Skąd: Radom
Ostrzeżeń:
 7/3/7
Wysłany: Wto Maj 09, 2017 1:58 pm   

Polecam również wieczory dla zakochanych, świetna sprawa :)
_________________
alb.kla
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl