Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Buty na niskim i płaskim obcasie
Autor Wiadomość
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 01, 2015 8:41 pm   

ja kupowałam Pannie na wydaniu buty La Body właśnie na niskim obcasie
_________________


 
 
Pandora 

Dołączyła: 19 Maj 2014
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 11:41 am   

może coś takiego http://sklep.kari.com/skl...94137b-00027069 ? Ja w zasadzie ubrałabym takie baleriny na późniejszą część wesela :) myślę, że mimo wszystko na samą uroczystość warto ubrać choć delikatna szpileczkę :)
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 5:18 pm   

Też szukam niskich, bardzo niskich i zastanawiam się, czy późniejsza zamiana na zupełnie płaskie będzie ok?
_________________


 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 6:24 am   

Jak buty wygodne to nie ma co zmieniać.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
mapower 

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 14, 2015 8:59 am   

ja akurat ostatnio znalazłam taka fajną stronkę xXx i myślę, że można będzie tam coś wybrac

Usunęłam link. Pozdrawiam Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Wrz 16, 2015 3:13 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Yaśmina 

Dołączyła: 21 Gru 2014
Posty: 35
Skąd: Łeczyca
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 1:17 pm   

Ze strony komputerowej:)
 
 
patrycja baka 

Dołączyła: 17 Paź 2015
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 17, 2015 12:45 pm   

co sądzicie o tym by zmienić buty po pierwszym tańcu? Na takie płaskie oczywiści.
_________________
warto się uśmiechać bo to wraca :D
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 18, 2015 9:16 am   

Nie uważam, żeby przy długiej sukni do ziemi zmiana butów z obcasów na płaskie była dobrym pomysłem. Wtedy suknia kładzie się na ziemi, nie układa się tak jak powinna. Poza tym jestem zdania, że płaskie buty nie pasują do eleganckiej sukni ślubnej.
_________________


 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Paź 18, 2015 11:05 am   

Moje buty miały 2.5 cm obcasa - wcale nie wyglądało to źle, a przetańczyłam w nich całą noc (no, ok - kiedy zostały mi zabrane przed oczepinami, wskoczyłam w baleriny, żeby nie chodzić boso - ale później wróciłam do tych właściwych).

Więc jeśli nie chcesz wysokich obcasów - możesz wybrać niższe i będzie ok, natomiast zgadzam się z alekul89 - zmiana z butów na obcasie na płaskie nie jest dobrym pomysłem...
_________________

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 18, 2015 6:52 pm   

A ja jednak będę miała od początku do końca płaskie buty :) ) mam nadzieje, ze nie będzie wyglądało to źle :)
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 8:20 am   

moje miały około 5-6 cm + platforma, więc odczuwalnie 2-3 cm :roll:

i tak nie wytrzymałam i latałam boso :smile:

kupiłam w Kazarze
_________________


 
 
Lentää_Karpanen 

Dołączyła: 09 Paź 2015
Posty: 10
Skąd: Bałuty
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 9:39 am   

Miałam chyba jakieś 7 cm szpilki od Ryłko. Na szczęście chodziłam w nich wcześniej po mieszkaniu, więc dopasowały się do nogi. Jednak wysokość dała o sobie znać :P
W pewnym momencie mogłam tylko tańczyć lub siedzieć, ponieważ, gdy chodziłam czułam dosłownie jakby setki szpilek wbiłały mi się w stopę. Zrzuciłam je tylko na jeden taniec. Niestety, gdy kolega nadepnął mi na stopę, stwierdziłam, że jednak i tak wygodniej i bezpieczniej będzie w butach. Wytrzymałam zatem całą noc. Do pokoju hotelowego tylko podreptałam na bosaka. Dlatego jeśli nie zaplątacie się w długość sukienki wyźcie sobie np. balerinki na zmianę, albo uszyjcie krótszą sukienkę, do niższych butów.

Ostatecznie ja byłam zarówno z wysokości jak i długości zadowolona :)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 10:45 am   

Miałam buty na zmianę tej samej wysokości obcasa co buty ślubne :) Kupiłam sneakersy z 7 cm platformą i przetańczyłam w nich całe wesele od 23 :) Takie były wygodne...

Wszystko zależy od długości sukni... Gdybym zmieniła buty na niskie, to by mi się suknia plątała między nogami, mimo halki, a tak była 5 cm nad ziemią cały czas :)
_________________
 
 
Alzacja 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Lip 2015
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 27, 2015 9:19 am   

Zdecydowałam się na białe baleriny Tamaris na 2,5-centymetrowym obcasie, świetnie się sprawdziły! Przed ślubem polecam rozchodzić buty.
 
 
katarzynasocko 

Dołączyła: 18 Lis 2015
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 18, 2015 7:20 pm   Buty na niskim i płaskim obcasie

sama bede szukala bialych balerin.. na pewno po 12 zmienie buty bo nie wytrzymam w szpilkach
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Sob Gru 12, 2015 6:07 pm   

Ja na weselach nigdy do 12 stej nie wytrzymuję na obcasach.
 
 
monisia1988 

Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Gru 13, 2015 12:13 pm   

Ja miałam niskie szpileczki, około 7 cm i wytrzymałam w nich prawie całe wesele :)
 
 
PannaMloda27 

Dołączyła: 22 Gru 2015
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 29, 2015 9:52 pm   

monisia1988 napisał/a:
Ja miałam niskie szpileczki, około 7 cm i wytrzymałam w nich prawie całe wesele :)


Ja uwielbiam obcasy i dobrze się w nich czuję, jednak na codzień mało w nich tańczę, dlatego na ślub kupiłam sliczne koronkowe buciki, ale na niskim i płaskim obcasie. Tak na wszelki wypadek:) dziewczyny, które mają długie suknie, nie muszą się martwić, bo nic nie widać, ja mam krótką, więc trochę się naszukałam odpowiednich:) ale udało się
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2016 6:08 pm   

Szukam jasno błękitnych butów jak kolor naszego forum ;) dziś pani zadzwoniła od sukni i poinformowała mnie że jednak butów błękitnych u nich nie ma - więc wyruszam na poszukiwania od jutra. Znacie jakieś sklepy stacjonarne gdzie poza deischmanem, ccc, galerią, sukcesją, manu i portem można kupić buty w takim kolorze i uwaga na max od 3,5 do 5-6cm obcasie, nie koturn ani żadne podwyższenie? Mam rozmiar mały, między 36/37 więc stąd niski obcas. Nie muszą być markowe, mogą być nawet mniej niż 100, byleby były wygodne. Nie jedne markowe po pierwszym spacerze wyrzuciłam do kosza, więc może zrobimy listę, gdzie i w jakich sklepach która była?
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Wto Maj 17, 2016 6:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2016 9:58 am   

Gomigo, Ja polecam Box z butami ślubnymi w Polrosie (był już wiele razy wspominany na tym forum)

Masz tam duży wybrów butów niskich/wysokich, Pan robi też buty na zamówienie - Ty wybierasz model który ci pasuje, a on robi buty w Twoim wymarzonym kolorze.

Ja kupowałam u niego buty na niskim obcasie (3-4cm)w kolorze ecru i zapłaciłam 140zł. Jak wyglądają możesz zobaczyć w moim dzienniczku.
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2016 4:29 pm   

Dzięki kasik. Wstawiam LINK. http://www.polros.net/lista-najemcow/88-obuwie

to chyba ta strona. Na razie muszę rozgryść czym dojadę z Łodzi do Rzgowa i czym wrócę w niedzielę po 15-stej, a komunikacja jeździ dość rzadko :( (( więc raczej nie zdążę wtedy oblatać stoisk z butami jak jest się uzależnionym od komunikacji miejskiej. Mam nadzieję że z suknią pójdzie szybko ta przymiarka i że nie będę długo czekać na swoją kolej.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
Ostatnio zmieniony przez Gomigo Sro Maj 18, 2016 4:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2016 4:45 pm   

Gomigo, Tak dokładnie jest to Polros, Box B, lok. 62,

Myślę, że wizyta tylko w na tym stoisku Ci wystarczy na zakup odpowiednich butów :)
_________________
 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2016 5:10 pm   

A to jest w tym samym miejscu co PTAK? Bo próbuję zlokalizować je i jakoś nie mogę. Chyba jestem za bardzo zmęczona dziś.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2016 9:46 am   

Polros jest po drugiej strony ulicy :) hale na Ptaku a Polrosie dzieli tylko uliczka i to nie ta główna co oddziela Ptak z Ptak Outlet tylko tak jakby z drugiej strony:P

Wrzucam mega poglądowy obrazek, ale może skojarzysz:)

PTAK.png
Pobierz Plik ściągnięto 638 raz(y) 22.03 KB

_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 20, 2016 1:33 pm   

Gomigo ja również gorąco polecam ten sklep w Polrosie. Dojedziesz tam autobusem nr 50 z Dworca Kaliskiego. Pan ma duży wybór różnych fasonów i wysokości obcasa. Mówił, że robi też buty na zamówienie. Na 100% ma otwarte w weekendy, nie jestem pewna czy w tygodniu też bo jak kiedyś w piątek dzwoniłam to go nie było. Moje buty możesz zobaczyć w moim dzienniczku ślubnym. Miałam białe zapinane na paseczek, 7-8 cm, mega wygodne, przetańczyłam całe swoje wesele i wytrzymałabym w nich dłużej. Niedawno kupiłam w tym sklepie inne buty i jutro idę w nich na wesele ;) Także polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)
_________________


 
 
magdaduda 

Dołączyła: 24 Maj 2016
Posty: 4
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Maj 24, 2016 8:21 am   

Super buty można znaleźć na stronie tu był link Zwłaszcza te ich modele z satyny mi się podobają. Kupiłam sobie dwie pary nawet butów ślubnych, żeby mieć w zapasie, jakby co. ;)

usunięto reklamę. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Maj 24, 2016 8:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 14, 2017 6:04 pm   

Również polecam sklep Milo w Polrosie :) można kupić szpilki na niskim 2-3 cm, jak i wysokim 10 cm obcasie, robią też na indywidualne zamówienie, a kolorów do wyboru ;) naprawdę warto tam zajrzeć.
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
pola_s 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2017 4:48 pm   

Butów na wysokim obcasie nie nosiłam, nie noszę i nosić nie będę. Swoją drogą, nie wyobrażałam sobie, abym wbrew sobie, w dniu własnego ślubu miała wystąpić w butach na obcasie. Dla mnie to by była jakaś masakra, bo już na sam widok wysokich obcasów, boli mnie kręgosłup. Na szczęście, swego czasu, udało mi się w Zarze kupić buty zupełnie płaskie, takie jakby pokryte srebrnym brokatem, więc do ślubu jak znalazł, bo biżuterię miałam srebrną a obrączki z białego złota.
 
 
martinni 

Wiek: 40
Dołączył: 14 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 11:47 am   

Szukamy białych butów na obcasie max 5 cm. Może ktoś coś podpowie?
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 11:59 am   

Polros :)
_________________


 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 2:33 pm   

martinni napisał/a:
Szukamy białych butów na obcasie max 5 cm. Może ktoś coś podpowie?


Hala Polros w Rzgowie, moje mają dokładnie 5 cm, nie chciałam wyższych. Możesz podejrzeć w moim dzienniczku :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
gospodarczelodz 

Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lut 2017
Posty: 4
Skąd: Poznania Łodzi
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 17, 2017 7:52 pm   

Ja kupowałam skórzane buciki w Ryłko. Musiałam je trochę porozbijać takim środkiem w sprayu, ale potem były idealne ;]

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Lut 17, 2017 8:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 20, 2017 12:09 pm   

A ja będę kupowała buty Casani. Na stronie może ich buty nie wyglądają jakoś super, jednak na żywo są boskie! Nie chodzę na obcasie na co dzień, nawet na imprezy chodzę na płaskim lub lekkiej koturnie i na swój ślub też idę na płaskim. :)
_________________
 
 
ZuzannaZ 

Dołączyła: 24 Lut 2017
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 12:49 pm   

niestety ale moim zdaniem płaskie buty nigdy nie będą wyglądały tak elegancko jak te na obcasie :( poza tym ciężko coś zgrabnego i delikatnego znaleźć bez obcasów żeby nie wyglądało jak kapcie po domu
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 14, 2017 10:03 pm   

ZuzannaZ, mylisz się :)





Można też kupić zwykłe balerinki i dać do obklejenia kryształkami, albo dopiąć klamerkę z ozdobą. Z resztą to samo tyczy się butów na obcasie.
Nie każdy lubi, chcę i przede wszystkim może zakładać obcasy.
_________________
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2017 7:12 am   

Be_Mine, zgadzam się z Tobą, np. ja przez ostatni rok miałam zakaz noszenia butów na obcasie ze względu na kręgosłup. Poza tym w butach na obcasie trzeba umieć chodzić, a jak ktoś nie umie, źle się w takich czuje to po co się męczyć zwłaszcza w dniu ślubu i przysparzać sobie dodatkowego stresu. No i jeżeli przyszły mąż jest naszego wzrostu to też w obcasy bym się nie pchała.
 
 
Kopryniaszka 

Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 14
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 8:12 am   

Be_Mine Przepiękne są te niektóre buty damskie!!! Wiedziałam, że wejście na to forum to będzie dobry wybór :D Też mam chory kręgosłup i do ołtarza w sumie mogę założyć szpilki, ale na sali już nie dam rady w nich ustać. A wiesz, gdzie można kupić takie białe baleriny z koronką? Planuję zamówić z azaway dwie pary białych balerinek, żeby móc zmienić je w razie czego - jedne z koronką a drugie z bransoletką. A brałyście pod uwagę, żeby zaszaleć i kupić kolorowe buty?

4444061572421_3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 533 raz(y) 34.33 KB

4450000160130_1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 529 raz(y) 39.18 KB

Ostatnio zmieniony przez Kopryniaszka Pon Kwi 10, 2017 8:14 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 10, 2017 3:28 pm   

Kopryniaszka, ja kupiłam kolorowe buty są srebrno-różowo-niebieskie, ale to na 9cm szpilce. Dodatkowo zamierzam kupić sobie jakieś baletki tak na wszelki wypadek, gdybym nie dała rady w szpilkach. Najgorsze jest dla mnie to, że gdy zmienię szpilki na baletki suknia będzie o wiele za długa, więc planuję tak rozchodzić szpilki i się do nich przyzwyczaić, żeby mieć je całą noc. Baletki chyba też kupię kolorowe, bo białych to raczej już nigdy nie założę.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 6:40 pm   

Propozycje balerinek Be_Mine są śliczne :-) szkoda tylko, że pojawia się problem z długością sukni :-( co innego kiedy sukienka jest krótka, można zaszaleć z baletkami ;-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl