Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
data
Autor Wiadomość
domikamil24 

Wiek: 27
Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 20
Skąd: Łódź- Andrzejów
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 10:30 am   data

witam
jak myślicie czy 20 października to dobra data na ślub ??
 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 10:54 am   

Taka sobie, bo może być już zimno :wink:
_________________

 
 
domikamil24 

Wiek: 27
Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 20
Skąd: Łódź- Andrzejów
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 1:41 pm   

no właśnie dlatego zastanawiam się nad 2018 rokiem i naszą wymarzoną salą i to jest jedyny wolny termin na ten rok :?
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 2:43 pm   

A może po prostu, jeśli tak bardzo zależy Ci na danej sali przełóż ślub na 2019? W październiku może być różnie, na początku bywa jeszcze naprawdę ciepło, ale pod koniec może być już zimnawo i deszczowo.
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 3:06 pm   

Atko, zgadzam się z Atko. Zresztą to już bliżej zimy, dłuższe noce, brzydsze dni, a wesele powinno się kojarzyć z jakąś radością. Zresztą decyzja należy do Was, ale ja bym nie chciała w październiku pod koniec. Można zawsze przełożyć sobie na spokojnie na 2019 albo poszukać w innych salach.
_________________

 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 5:06 pm   

My robiliśmy 9 października Chrzciny i było ziiimno brrr :roll:
_________________

 
 
domikamil24 

Wiek: 27
Dołączyła: 18 Sty 2017
Posty: 20
Skąd: Łódź- Andrzejów
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 5:31 pm   

No ja miałam chrzest chrześniaka 25 października i jak dla mnie było w sam raz , ale nie wiadomo co będzie za półtora roku jeśli chodzi o 2018 rok .
Sale na 250 osób jest ciężko znaleźć a nam właśnie bardzo podoba się Sala weselna "Wiktoria "
A 2019 rok to chyba za długo jak dla mnie
Ostatnio zmieniony przez domikamil24 Wto Sty 24, 2017 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 5:45 pm   

domikamil24, chociaż w sumie i w lipcu/sierpniu może się akurat trafić zimniejszy dzień, albo zbyt upalny, że żar się leje z nieba.
Nigdy się nie ma wpływu :D
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 6:21 pm   

domikamil24, Ja bym osobiście nie wybrała takiej daty (z tego też powodu odłożyliśmy ślub w czasie o rok bo zależało nam na czerwcu), ale wiadomo jak to z pogodą różnie bywa :) Dwa lata temu byliśmy na weselu 29 października i była przepiękna pogoda! Świeciło piękne słońce, które dawało ciepło i wystarczyło zarzucić lekki płaszczyk i było w sam raz! Natomiast w tym roku bylismy na weselu 8 października i pogoda była straszna... w kościele tak przemarzłam, że tylko marzyłam żeby znaleźć się już na sali ... niestety pogoda jak to pogoda - bywa kapryśna. Z tą różnicą, że latem nawet jeśli będzie padał deszcz to będzie ciepło, a jesienią deszcz + niska temperatura to nic przyjemnego. Według mnie jeśli chcesz czuć się komfortowo to polecałabym jednak jakiś wiosenno-letni termin ślubu ;) A jeśli nie chcesz odkładać na kolejny rok - no to bierz ten co jest, choć ja osobiście bym poczekala :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 6:22 pm   

domikamil24, zapytałaś nas co sądzimy na temat tej daty, to się wypowiedzieliśmy :) Jeżeli dla Ciebie 25-go października było w sam raz, chcesz tylko tę jedną salę i nie chcesz czekać do 2019, to chyba odpowiedź nasuwa się sama :) Pogoda jest tak zmienna, że równie dobrze 1-go maja może padać śnieg i może być około 0 st. C, jak i pod koniec października może być i 18 czy na nawet 20 z piękną pogodą, no nie przewidzisz.
_________________


 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 9:00 pm   

domikamil24, poza tym dla Was powinna byc idealna data. Tez bym wolala poczekac jeszcze rok (zreszta my musoelismy przelozyc slub i wesele i to nas umocnilo!), niz brac cos na sile i byle jakiego, bo tylko takie bylo. Pamietajcie, ze slub i wesele przewaznie ma sie raz w zyciu i nie powinno sie tego zalowac :)
_________________

 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 2:44 pm   

Moim zdaniem nie ma daty dobrej i złej :) jeśli lubicie polską jesień to czemu nie. Zdjęcia w parku, jakimś lasku z kolorowymi liśćmi też są piękne :)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 5:29 pm   

kfr89, juz od dobrych 2 lat nie widze kolorowych lisci. Nie ma juz polskiej zlotej jesieni :( liscie niestety przewaznie bardzo szybko wiedna, nie zmieniajac koloru :( trzeba to miec tez na uwadze, jesli sie lubi taka jesien. Tez lubie, ale nie taka, jaka teraz kroluje w Polsce :( deszczowa ze zwiedlymi lismi.
_________________

 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 5:35 pm   

Hachiko napisał/a:
Nie ma juz polskiej zlotej jesieni

23 października robiliśmy sesję jesienną:



Zgadzam się, że jest krótko, ale można ją złapać jak się tylko bardzo chce ;)
_________________

 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 7:59 pm   

_Bella_, super fotka :) Co do wyboru ślubnej daty to nie ma co ukrywać, że od lat prym wiodą raczej miesiące typowo letnie. Ja osobiście jakbym miała do wyboru najwcześniej październik, to poszłabym w totalnie drugą stronę - postawiłabym na miesiąc typowo już zimowy, gdzie jest mniejsze prawdopodobieństwo, że dopadnie jesienna plucha. Oczwiście nikt nie da gwarancji siarczystej zimy i romantycznego białego puchu nawet i w środku lutego, bo anomalie pogodowe są coraz częściej na porządku dziennym, ale w typowo zimowych miesiącach jest szansa na cudną nastrojową sesję, ja bym zaryzykowała, bo szkoda tylko z powodu braku sali odkładać wesele o cały rok ;)
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2017 9:27 pm   

LinaMiódMalina, z tego co zrozumiałam, to 20 października to jedyny wolny termin na 2018, wszystkie wcześniejsze i wszystkie późniejsze są już zajęte :)
_________________


 
 
mspp 


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2015
Posty: 165
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 9:15 pm   

domikamil24, według mnie ten termin jest dobry jak każdy inny, o ile nie robisz ślubu plenerowego. Jesteśmy dorośli i powinniśmy umieć się ubrać co do pogody, więc nie rozumiem pytania. ;)
_Bella_, zgadzam się, że jesień nawet w październiku bywa piękna, a na sesję zdjęciową zawsze znajdzie się dzień i miejsce tak by uwiecznić naszą polską złotą jesień. Chociaż widziałam sesje właśnie w taką pluchę, typowo listopadowe i to wyglądało tak eterycznie, magicznie dziko, wręcz "naturystycznie", byłam nimi oczarowana. Poniżej kilka przykładów na to o co mi chodzi.

Także jeśli nie macie większego wyboru to róbcie ślub w październiku. Powodzenia w małżeństwie, jest ono ważniejsze i niezależne od miesiąca Waszego ślubu. :)







_________________

Relacja z naszego ślubu 11.06.2016
 
 
Larysa 

Dołączyła: 02 Maj 2016
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 12:18 pm   

Zróbcie ślub w niedzielę tak jak my:) sale weselne są wtedy wolne:). Parafia w Łagiewnikach zgadza się na niedzielne śluby:) my mieliśmy jako jedyni 7.08.2016, a w sobotę 6.08.2016 był ślub za ślubem.
 
 
xgosiekx 

Dołączyła: 16 Lut 2017
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2017 1:52 pm   

Ale w sumie, to czemu Wam tak zależy na tej pogodzie? Chwile tylko na zewnątrz, żeby dojść z auta do kościoła i z powrotem, a potem już na sali, to nawet lepiej, jak jest chłodniej, niż upalnie. :-)
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 19, 2017 9:26 pm   

xgosiekx, niektóre sale mają ogrody, więc byłoby się było przewietrzyć, kiedy jest ładna pogoda, a nie leje i jest zimno. Ja wiem, że w dniu mojego ślubu i wesela będą robione zdjęcia na zewnątrz, więc fajnie by było, gdybym miała ładną pogodę, zielone i kwitnące drzewka, itp. Ale też nie będę ubolewać i płakać, jeśli będzie brzydko, bo to w końcu nasz wyjątkowy dzień i nic (prócz mojej przyszłej teściowej) nie zepsuje mi tego dnia.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl