Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
A może by tak krem pod oczy?
Autor Wiadomość
Szlyszka 

Dołączyła: 19 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 4:52 pm   A może by tak krem pod oczy?

Miewacie podkrążone oczy? Bo ja bardzo. Biorę tylko cywilny, więc nie stroję się jakoś bardzo, ale jednak nie chcę wyglądać jak potwór. Pomoże mi jakiś krem?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 7:38 pm   

Szlyszka, Na podkrążone oczy tylko dobry korektor... ;)
_________________
 
 
Olszajna 

Dołączyła: 20 Paź 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 6:13 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Szlyszka, Na podkrążone oczy tylko dobry korektor... ;)


Korektor jest dobry do maskowania takich oczu. Krem jest potrzebny, żeby się pozbyć tych podkrążonych oczu.
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 8:00 pm   

Olszajna, oczywiście, krem pomoże, ale w małym stopniu... Jeżeli bym miała coś polecać, to tylko zabiegi u kosmetyczki, bo kremów na rynku jest mnóstwo, a mało który pomaga. Moja koleżanka, która ma śniadą cerę i bardzo widoczne cienie pod oczami, wypróbowała z 16 kremów, jeden dawał efekty, ale wydała na niego 130 zł za małą tubkę 10 ml :roll: Pomogły jej zabiegi u kosmetyczki, które powtarza co jakiś czas, ale do ślubu zażyczyła sobie dobry korektor :)
_________________
 
 
karo832 

Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 6:41 pm   

takie płatki żelowe które sie wkłada do lodówki fajnie pomagają
 
 
nisia1988 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 43
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 11:15 pm   

polecam z czystym sumieniem by zakryc since krylon kamuflaz :) niekiedy niektore z Nas maja po prostu since i "wory" od urodzenia...lub po prostu taka nasza uroda Kochane :razz:
Ostatnio zmieniony przez nisia1988 Pon Paź 31, 2016 11:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 10:42 pm   

Nie wiem dlaczego ale ja bardziej w lato mam problemy z workami pod oczami. W zimę nie jest to aż tak wielki problem. Co do cieni to ja również polecam korektor. Oczywiście kremem można próbować się tego pozbyć ale korektor da nam 100% pewności że nie będzie tego widać. :)
A jakie macie doświadczenia z walką z cieniami i workami u kosmetyczki? Chyba się też będę musiała wybrać. :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Be_Mine Wto Lis 01, 2016 10:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 6:35 pm   

polecam bell multi mineral z tańszych i alverde w słoiczku (allegro albo niemieckie drogerie dm), z wyższej półki korektor heleny rubinstein. Technika jest ważna i jeśli używasz pędzli - osobiście polecam pędzelek do korektora z sephor
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2017 2:11 pm   

Polecam żel z Flosleku - Arnikowy, mi cienie pod oczami w zasadzie zniknęły.
 
 
Marsylia 

Dołączyła: 20 Paź 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 29, 2020 1:15 pm   

Teraz rynek kosmetyków jest wręcz zasypany nowościami,nowinkami,których nie warto testować na sobie kilka dni przed żadną uroczystością.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl