Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Firma dekoratorska z Pabianic
Autor Wiadomość
aneta0901987 

Wiek: 36
Dołączyła: 16 Mar 2010
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 5:49 am   

Cześć wszystkim,Chciałabym żebyście mi polecili jakąś firme dekoratorską z Pabianic i okolic.Jestem ciekawa z jakim wyprzedzeniem trzeba taka firme wynająć.Z góry dziękuje za pomoc:)Pozdrawiam :)
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 2:27 pm   

ooo, ja też byłabym wdzięczna za informacje, bo też poszukuję ;)
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 3:21 pm   

W Jadwininie jest firma Happy Days, mają stronę internetową http://www.happy-days.pl/index.html Coś mi się kojarzy, że ten sklep z artykułami weselnymi, który został niedawno otworzony przy ul. Kilińskiego należy do tych ludzi z Happy Days...

Natomiast w Bychewie jest firma dekoratorska Dekoren http://www.dekoren.pl/index2.html

To tyle co wiem... Polecić żadnej firmy nie mogę, bo nie korzystałam z ich usług i nie widziałam na żywo efektów ich prac :)


A co do tego na ile przed ślubem trzeba zamówić dekorację - chyba nie ma reguły, ale wydaje mi się, że takie firmy są w stanie udekorować więcej niż jedna sala na ten sam dzień, więc chyba nie trzeba się jakoś bardzo spieszyć :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 10:35 pm   

Ja miałam dekoratorke z Chechła ale omawiałam z nią wszystko w pabianicach. Umowę podpisałam rok wczesniej i juz na mój dzień mieli 2 sale do dekoracji ale maja sporo ludzi i mogą robić kilka zleceń na raz a poza tym dekoracja twa zazwyczaj ok 5h wiec i tak dwie sale zdążą oblecieć w jeden dzień. Niestety nie mają strony internetowej ale jak chcesz to daj mi znać to poszukam namiary i podam ci na pw.
_________________
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Nie Mar 28, 2010 5:07 pm   

to ja poprosze te namiary na pw ;)
_________________

 
 
sylwunia_niunia 


Wiek: 41
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 83
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 1:38 pm   

Ja mialam dekoratorke z Chechla...prawdopodobnie te sama :) Spotykalam sie z nia rowniez w Pabianicach. I moge z czystym sumieniem polecic.
_________________
 
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 29, 2012 4:06 pm   

Nie wiem, czy o tą dekoratorkę Wam chodzi, ale najprawdopodobniej tak. Wpiszcie w google dekoracje luter to wyskoczy Wam jej strona.
Fajnie, że są pozytywne opinie, prawdopodobnie my też będziemy korzystać z usług jej firmy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pon Sty 14, 2013 10:20 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agapomagala 


Wiek: 41
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 2:25 pm   

Czy mógłby ktoś polecić jakaś firmę dokoratorską na terenie łodzkiego ?? Zależy mi na niebanalnych dekoracjach
Dziekuje
Aga
 
 
Projekt deko 

Dołączyła: 21 Lip 2017
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lip 21, 2017 8:59 am   

Witam
Zapraszam do zapoznania się z nowo otwartą firmą z Pabianic. Oferujemy dekoracje w każdym stylu dopasowane do Państwa preferencji. Prace można obejrzeć na fb i instagramie firmy. W razie pytań proszę o kontakt.
 
 
GdzieWesele 

Dołączyła: 19 Wrz 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2022 3:31 pm   

Poszukaj na portalu weselnym, tam jest duży wybór sprawdzonych firm dekoratorskich. :)
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl