Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
zespół GET LOUD
Autor Wiadomość
KARO lanka 

Dołączyła: 19 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Maj 19, 2015 1:57 pm   zespół GET LOUD

Zespół Get Loud...rany co za zespół.Wokale MEGA(zwłaszcza wokalistka). Sympatyczni ludzie i do tego całą impreze trzeźwi :) . Zastanawiam sie tylko dlaczego do tej pory nie ma o Nich żadnej opinii(ani dobrej ani złej)... z tego co sie orientuję to grają kawał czasu i są naprawdę dobrzy,więc nie wiem o co chodzi. Pozdrawiam serdecznie ,zwłaszcza Pana Grzegorza :) K. :oops:
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Maj 21, 2015 5:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasik91 

Dołączyła: 24 Lut 2015
Posty: 92
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 4:20 pm   

Bardzo mnie cieszy pozytywna opinia bo ten właśnie zespół będzie grał u mnie na weselu za rok ;) co do braku opinii spowodowane jest to tym że zmieniła sie nazwa zespołu ponieważ zmienił się od nowego roku klawiszowiec. .. poprzednia nazwa to ODŁAM opinie o nich (zresztą też pozytywne) można odnaleźć w innym temacie:) a z uwagi iż zaczął się sezon ślubny to mam nadzieje ze opinii w tym temacie będzie coraz więcej :)
 
 
emiiskaa 


Dołączyła: 20 Gru 2013
Posty: 459
Skąd: EZG
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 5:28 pm   

no mi akurat nie przypadli do gustu....
_________________


 
 
ewales1 

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: pabianice
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 6:31 pm   

Witam. Dziękuję za miłe słowa i za te mniej miłe również :lol: . Rzeczywiście nie bylo opinii o GET LOUD, ponieważ ta nazwa jest znana od pół roku i prawdą jest ,że został zmieniony klawiszowiec(śpiewający i to bardzo dobrze) . Mam nadzieje,że zdobędziemy dzieki temu same dobre opinie :wink: .Pani Kasiu,wiem ,że będzie bardzo dobrze,więc proszę sie niczym nie martwić ;) Serdecznie pozdrawiam całą Trójkę .Ewales
_________________
ewales
 
 
Missouri86 

Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 4:58 pm   

Witamy. Mieliśmy tę niesamowitą przyjemność spędzić nasze wesele przy rytmach zespołu GET LOUD. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Mało tego, że to świetni muzycy to jeszcze bardzo weseli i pogodni ludzie. Bije od nich olbrzymie doświadczenie, co przekłada się na jakość, nie tylko oprawy muzycznej ale przede wszystkim, poprowadzenia całej imprezy. Wodzirej całej grupy nie działa schematycznie tylko intuicyjnie. Mieliśmy wstępnie zaplanowane dwa konkursy na rozruszanie gości. Nasi goście bawili się świetnie od samego początku więc tych konkursów zwyczajnie nie było. Ta pozytywna opinia jest nie tylko nasza ale i naszych gości, którzy w trakcie i po weselu pytali się nas skąd wytrzasnęliśmy taką kapelę :D Grzegorz (wodzirej) widząc nasz stres przed weselem cały czas nam powtarzał, żebyśmy scedowali wszystko na nich i się wyluzowali. Zrobiliśmy tak i nie żałujemy :lol: Dobra orkiestra to dobre wesele. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto im zaufać... odpowiemy WARTO!!!
 
 
ewales1 

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: pabianice
Wysłany: Czw Paź 01, 2015 9:09 am   

Missouri86 napisał/a:
Witamy. Mieliśmy tę niesamowitą przyjemność spędzić nasze wesele przy rytmach zespołu GET LOUD. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Mało tego, że to świetni muzycy to jeszcze bardzo weseli i pogodni ludzie. Bije od nich olbrzymie doświadczenie, co przekłada się na jakość, nie tylko oprawy muzycznej ale przede wszystkim, poprowadzenia całej imprezy. Wodzirej całej grupy nie działa schematycznie tylko intuicyjnie. Mieliśmy wstępnie zaplanowane dwa konkursy na rozruszanie gości. Nasi goście bawili się świetnie od samego początku więc tych konkursów zwyczajnie nie było. Ta pozytywna opinia jest nie tylko nasza ale i naszych gości, którzy w trakcie i po weselu pytali się nas skąd wytrzasnęliśmy taką kapelę :D Grzegorz (wodzirej) widząc nasz stres przed weselem cały czas nam powtarzał, żebyśmy scedowali wszystko na nich i się wyluzowali. Zrobiliśmy tak i nie żałujemy :lol: Dobra orkiestra to dobre wesele. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto im zaufać... odpowiemy WARTO!!!



Bardzo dziękuję w imieniu moich kolegów oraz własnym za przemiły komentarz. Serdecznie pozdrawiam. Ewales :)

[ Dodano: Czw Paź 01, 2015 3:27 pm ]
Chciałabym poinformować potencjalnych zainteresowanych naszym zespołem, o zabawie Sylwestrowej ,która odbędzie się w hotelu PELIKAN w Aleksandrowie Łódzkim. Serdecznie zapraszamy .Ewales- G.E.T.LOUD :)

[ Dodano: Czw Paź 01, 2015 3:36 pm ]
[quote="ewales1"]
Missouri86 napisał/a:
Witamy. Mieliśmy tę niesamowitą przyjemność spędzić nasze wesele przy rytmach zespołu GET LOUD. Od początku do końca pełen profesjonalizm. Mało tego, że to świetni muzycy to jeszcze bardzo weseli i pogodni ludzie. Bije od nich olbrzymie doświadczenie, co przekłada się na jakość, nie tylko oprawy muzycznej ale przede wszystkim, poprowadzenia całej imprezy. Wodzirej całej grupy nie działa schematycznie tylko intuicyjnie. Mieliśmy wstępnie zaplanowane dwa konkursy na rozruszanie gości. Nasi goście bawili się świetnie od samego początku więc tych konkursów zwyczajnie nie było. Ta pozytywna opinia jest nie tylko nasza ale i naszych gości, którzy w trakcie i po weselu pytali się nas skąd wytrzasnęliśmy taką kapelę :D Grzegorz (wodzirej) widząc nasz stres przed weselem cały czas nam powtarzał, żebyśmy scedowali wszystko na nich i się wyluzowali. Zrobiliśmy tak i nie żałujemy :lol: Dobra orkiestra to dobre wesele. Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto im zaufać... odpowiemy WARTO!!!



Bardzo dziękuję w imieniu moich kolegów oraz własnym za przemiły komentarz. Serdecznie pozdrawiam. Ewales :)
_________________
ewales
Ostatnio zmieniony przez ewales1 Czw Paź 01, 2015 2:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agata154 

Dołączyła: 19 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Łódź (Łódzkie)
Wysłany: Pon Paź 19, 2015 8:42 pm   

Witam,
Jesteśmy z Mężem świeżo po weselu 3.10.15 na, którym grał ten przecudowny zespół:) Było cudownie. Od przesłuchania ich nagrań na stronie zespołu wiedzieliśmy że u nas na weselu tylko oni mogą grać. Pani Ewa rozkochała nas w swoim głosie. Goście byli zachwyceni, ciągle ktoś pytał gdzie zaleźliśmy taki zespól. Az nie wiem co mam więcej napisać bo wszystko mieści się w jednym zdaniu: Są świetni, jeśli tylko mają wolny termin to rezerwujcie bo naprawdę warto!!! Ciężko jest znaleźć zespół, który ma tak szeroki repertuar zagranicznych piosenek oczywiście z nienagannym wykonaniem. Oczepiny poprowadzone tak jak sobie tego życzyliśmy: krótko, zwięzłe i na temat. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana.
 
 
ewales1 

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 10:38 am   

Bardzo dziękuję za przemiły komentarz.Nam również było niezmiernie miło grać dla tak cudownej Pary Młodej i Gości. Pozdrawiamy serdecznie :)
_________________
ewales
 
 
Aga785 

Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 9:44 am   

Witam wszystkich :-)
Mieliśmy tę przyjemność, iż zespół GET LOUD grał na naszym weselu 30.05.2015 r. My jak i nasi goście bawiliśmy się świetnie do białego rana przy utworach wykonywanych przez zespół. Pani Ewa ma super głos!!! I w ogóle zespół tworzą bardzo sympatyczni ludzie :-) Oczepiny poprowadzone przez pana Grzegorza były krótkie, bez zbędnych zabaw tak jak sobie tego życzyliśmy. Także polecamy zespół GET LOUD w 100%. Pozdrawiamy :-)
_________________
 
 
AiP Wolińscy 

Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2016 8:39 pm   

Witamy.
Jesteśmy młodym małżeństwem od 23 lipca 2016. Na naszym przyjęciu weselnym grał i bawił gości zespół muzyczny Get Loud. Na zespół muzyczny decydowaliśmy się z odsłuchu z internetu, był to strzał jakich wiele podczas organizacji wesela. Okazało się to jednak strzałem w dziesiątkę ! Zespół grał i śpiewał niesamowicie. Wokalistka ma piękny silny głos, nieraz zastanawialiśmy się czy to naprawdę ona śpiewa :) Zespół stworzył super atmosferę, goście wytańczyli się jak nigdy.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy całemu zespołowi Get Loud !! ! :

Amelia i Piotr Wolińscy
_________________
Amelia i Piotr Wolińskcy
 
 
ewales1 

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 6
Skąd: pabianice
Wysłany: Czw Lip 28, 2016 2:13 pm   

AiP Wolińscy napisał/a:
Witamy.
Jesteśmy młodym małżeństwem od 23 lipca 2016. Na naszym przyjęciu weselnym grał i bawił gości zespół muzyczny Get Loud. Na zespół muzyczny decydowaliśmy się z odsłuchu z internetu, był to strzał jakich wiele podczas organizacji wesela. Okazało się to jednak strzałem w dziesiątkę ! Zespół grał i śpiewał niesamowicie. Wokalistka ma piękny silny głos, nieraz zastanawialiśmy się czy to naprawdę ona śpiewa :) Zespół stworzył super atmosferę, goście wytańczyli się jak nigdy.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy całemu zespołowi Get Loud !! ! :

Amelia i Piotr Wolińscy



Witam Was serdecznie i dziekuję za ogromną cierpliwość ,bo wiem ile trzeba jej mieć ,żeby wpisać komentarz hahahaha.Było zaszczytem dla Was grać i śpiewać więc tymbardziej dziękujemy za WSPÓLNĄ zabawę,Wy oraz Wasi Goście byliście wspaniali. Pozdrawiamy serdecznie .
_________________
ewales
 
 
natalia_89 

Wiek: 34
Dołączyła: 23 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lip 23, 2017 10:50 am   

Zespół Get Loud grał na naszym weselu w Czarnym Stawie 17.06.2017. Cała ekipa bardzo profesjonalna. Pan Grzegorz- świetny wodzirej, a wokalistka ma głos jak dzwon. Niektóre piosenki brzmiały jak oryginalne albo nawet lepiej. Wszyscy świetnie się bawili i zachwalali zespół jeszcze długo po weselu. Osobiście będę wszystkim polecać. Dla mnie BOMBA! :) :) :) Dziękujemy.
Natalia i Piotr
_________________
Natalia
 
 
Dirk 

Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 10, 2018 1:08 pm   

Z czystym sumieniem polecamy.
Wesele mieliśmy 06.07.2018 Pan Grzegorz/ Grzesiek- rewelacyjny człowiek.
Po wyjściu ze spotkania mieliśmy pewność, że o orkiestrę nie musimy się martwić- pełen profesjonalizm. W trakcie wesele super organizacja, Grzegorz dyskretnie podchodził i podpowiadał że już czas na któryś z punktów wesela. Repertuar dobierany w trakcie wesela, tak aby odpowiadał gościom, którym bardzo się podobało.
A Pani Ewa- no głos jak dzwon, a Shrek w jej wykonaniu- bomba
 
 
harrari 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sie 2019
Posty: 11
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro Sie 21, 2019 4:44 pm   

Na żywo ich nie słyszałam, wygoglowała i całkiem dobrze to brzmi. Administrator mógłby dołączać adres strony, jeśli takowa istnieje. Łatwiej byłoby opiniować czy czytać opinie, bo tak to czasem ciężko znaleźć, albo do końca nie wiadomo czy opinie dotyczą właściwego zespołu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl