Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Skarpa
Autor Wiadomość
Delikatna 

Dołączyła: 27 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 5:28 pm   

Nikt mi nie odpowie na w/w pytanie? Może sam właściciel odpowie jak tu wejdzie. Pewnie był, ale cisza...Za rok wesele i dwie moje koleżanki (razem z narzeczonymi) także szukają sali, ale muszę być pewna na czym stoję.. . Poczekam jeszcze jakiś czas na odpowiedź, a jak nikt nie odpowie, to wszystko jasne. Kibel/talerze =kelner /kelnerka... Fujjjjj..... Taką sale ominę szerokim łukiem. Może znacie jakieś fajne sale na 170 osób, która spełnia moje w/w wymagania? Niby nic, a jednak dla mnie to ważne, bo wiele młodych par nie widzi szczegółów na sali, ale osoby postronne obserwują, a taką osobą jestem właśnie JA :lol:
Ostatnio zmieniony przez Delikatna Sro Wrz 30, 2015 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 5:38 pm   

Ja nie zwróciłam, żeby kelnerki żeby sprzątały w toalecie... Ale nawet w nich nie byłam podczas wesela
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
Delikatna 

Dołączyła: 27 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 5:54 pm   

Skoro nie bylas w toalecie, to skąd wiesz kto to ogarniał? Twoja odpowiedz nie ma pokrycia z tym co piszesz "nie zwróciłam, czyli nie widziałam, bo tak to rozumie " no jak miałaś widzieć, skoro Cię tam nie bylo przez całą nac :wink:
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 6:42 pm   

Delikatna, Nie zwróciłam uwagi bo nie byłam bezpośrednio w toalecie, ale często obok niej przechodziłam i nie wiedziałam ani razu, żeby kelnerki z niej wychodziły. Nie napisałam że ich tam nie było, za to ciągle je widziałam przy stołach. Jakbym napisała że ich tam nie było, ale mnie tam nie było - dopiero wtedy mogłabyś stwierdzić, że moja odpowiedź nie ma pokrycia
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
kikaL 

Dołączyła: 08 Wrz 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 5:59 am   

Chciałabym wyjaśnić sytuację z klimatyzacją: Tak została wyłączona (jeżeli można tak powiedzieć o czymś co i tak nie spełnia swojej roli) około 21 (wesele trwało od 18). Ponieważ poprosiliśmy o otwarcie drzwi na taras. Zrobiliśmy to bo na sali nie dało się wytrzymać. Goście uciekali nam na zewnątrz. Jeżeli chodzi o wyrozumiałość to może bym się nią wykazała gdybym nie płaciła za wesele kilkunastu tysięcy złotych. Poza tym, nie zostaliśmy przeproszeni za zaistniałą sytuacje. Nikt się nie pofatygował. Teraz kiedy opisałam sytuację w Internecie już jest trochę za późno. Nie zrobiłam tego zaraz po ślubie, więc był na to czas. Bardzo jest mi też przykro, że klimatyzacja na sali dla 170 osób nie daje rady przy 70.

Dlaczego uważam, że klimatyzacja mogła zostać w jakiś sposób zmanipulowana: kiedy kelnerzy otwierali drzwi do kuchni bił z niej chłód. Temperatura tam była zdecydowanie niższa niż na sali.

Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś się bawi w biznes ślubny musi pamiętać, że jest odpowiedzialny za najważniejszy dzień w życiu jakiejś pary.

Ogólnie uważam, że na sali warto mieć swoje wesele bo jedzenie dobra i sala fajna. Należy tylko brać pod uwagę fakt, że w gorący dzień może być ciężko.

Delikatna nie zauważyłam, żeby osoby podające jedzenie sprzątały też toaletę.
 
 
gosiak890 

Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 24, 2015 3:22 pm   

witam,
nasze wesele odbyło się20.06.2015 właśnie w hotelu Skarpa, sala mniejsza bordowa. Mieliśmy ok 60 gości i było bardzo komfortowo. Stoły ustawione były w podkowę, lecz z jedną nogą krótszą (rodzina Młodego była mniej liczna). po stronie gdzie noga była krótsza postawiony był stół z kawą i herbatą i stół dla Dj, fotografa i kamerzysty, przez co całość bardzo dobrze się prezentowała. Stoły były na tyle odsunięte od ściany, że spokojnie można było się przemieszczać, czego trochę się bałam, obserwując inne sale. Nie było najmniejszego problemu w poruszaniu się w sukni z kołem, a nawet w trakcie wężyków było dość miejsca. Brak filarów jest dużym plusem, o czym przekonaliśmy się w trakcie wesela ( każdy wszystko dobrze widział), jak również oglądając materiał filmowy ( Kamerzysta i fotograf mieli pole do popisów i nic ich nie ominęło :) ). Sofy w holu, dla osób które chcą odpocząć lub porozmawiać(jest tam trochę ciszej niż na sali), dla palaczy zadaszone miejsce(dobre na każdą pogodę), toalety czyste i przestronne. wystrój sali śliczny, elegancki, klasyczny, beż nadmiernego przepychu. Stoły ładnie udekorowane, kwiatuszki, które nie zasłaniają osoby siedzącej naprzeciwko. no i najważniejsze, ludzie i jedzenie. Właściciel super pozytywna osoba, potrafi doradzić, znaleźć złoty środek przy każdej sytuacji. obsługa sprawna, miła, życzliwa. Jedzenie bardzo dobre. Wybraliśmy dość standardowe menu i wszystkim bardzo smakowało :) Cudowne miejsce pod każdym możliwym względem. mogliśmy liczyć na pomoc w każdej sytuacji, a jak byliśmy dzień przed z alkoholem, dostaliśmy "wolą rękę", mogliśmy swobodnie poruszać się po sali, wszystko układać, szykować, podglądać, nikt nam na ręce nie patrzył. Bardzo przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm, wszystko co było ustalone spełnione w 100%. Możemy polecić każdemu tą salę, a po pierwszej rozmowie z właścicielem, chciało by się od razu podpisać umowę :) polecamy i dziękujemy za tak wyjątkowy dzień :)
Ostatnio zmieniony przez gosiak890 Sob Paź 24, 2015 5:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Nie Sty 31, 2016 10:42 am   

My w tym roku bawiliśmy się w Skarpie na Sylwestrze :)
powiem tak: jedzenie wyśmienite, mimo tego, że było około 200 osób, to każdy dostał gorący posiłek :) toalety zadbane, kelnerzy i kelnerki uśmiechnięte :)
Ze swojej perspektywy- polecam :)
_________________
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 12:28 pm   

Bawiłam się we wrześniu ubiegło roku tutaj na weselu. Bardzo mi się podobało! Obsługa była uśmiechnięta, często zmieniano nam talerze, nie zabierali ich jeśli ktoś miał coś na talerzu (chyba że sam oddawał), co bardzo mi odpowiadało... nie znoszę jak zabierają talerze, na których jest jedzenie przed chwilą nałożone, a poszło się tańczyć, bo zagrali właśnie świetny kawałek... wracasz do stołu, a tu buch, pusty talerzyk. Obsługa owszem była, ale tak jakby jej wcale nie było, dyskretni i sprawnie się uwijali. Spora sala, przestronna... nie wiem, ile było osób (może koło 70?), ale miejsca na parkiecie było naprawdę dużo i każdy mógł swobodnie się poruszać. A przede wszystkim parkiet nie był śliski! Choć nie pamiętam z czego był wykonany, to na pewno dobrze się tańczyło! Z tego co zauważyłam, było udostępnione pomieszczenie na przechowywanie alkoholu, zatem nie trzeba się o to martwić.
Łazienki duże i przestronne, zadbane, a to też jest istotne. Parking oczywiście też był.
Polecam to miejsce!
Edit: zapomniałam w ogóle o jedzeniu! Po hotelu spodziewałam się raczej... średniej kuchni, ale zaskoczyli mnie pozytywnie. Jedzenia było sporo (na innych stołach, bo mi przypadło miejsce wśród wielu chłopa, więc szybko się rozchodziło xD) i było naprawdę dobre, mile dla oka przystrojone. Tak mnie rozpieścili pierwszymi daniami, że nie mogłam przyjąć już deseru... Ale do przyrządzenia jedzenia naprawdę się przykładają! Ach i ciasta... Skusiłam się aż na dwa, bo były takie dobre :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Pon Lut 01, 2016 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
twitty7 

Dołączyła: 26 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 9:41 am   

Jak już wcześniej wspominałam( w innym wątku :) ) zdecydowaliśmy się powierzyć organizację naszego przyjęcia właśnie temu lokalowi :D . Wybór moim zdaniem najlepszy z możliwych :smile: . Umowa już podpisana, wynegocjowany super rabacik :smile: i w zasadzie wszystko tak jak chcieliśmy. Właściciel to świetny przesympatyczny człowiek a przede wszystkim profesjonalista z ogromnym doświadczeniem :) . Wszystko nam dokładnie wyjaśnił i dał wiele cennych wskazówek - super. Skorzystaliśmy też oczywiście z bezpłatnej degustacji- i to co zjedliśmy...brak słów żeby wyrazić nasz zachwyt :smile: . Zarówno pod względem smaku jak i estetyki podania - IDEALNE.
Wczoraj wieczorkiem z ciekawości podjechaliśmy spojrzeć na salę (tą większą) bo jak podpisywaliśmy umowę to trwał tam niewielki remoncik i... aż dech nam zaparło. Zmieniona tapeta no i to oświetlenie nad częścią " konsumpcyjną" - meeega :smile: :smile: :smile: . Już nie mogę się doczekać wiosny by podjechać tam znów i zobaczyć jak ten przepiękny, ogromny zielony teren wokół budynku zacznie nabierać kolorów :) .
 
 
Marika Marika 

Dołączyła: 28 Lip 2017
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 29, 2017 8:17 pm   

Nasze wesele odbyło się w Skarpie 27/05/2017 . Nie jesteśmy w stanie w kilku słowach wyrazić, jak trafny był to wybór! Więc będzie długo, ale po kolei . Salę wybraliśmy z polecenia, od DJ Piotra Lamusa, którego polecałam w innym wątku . I była to wyjątkowo dobra rada .
Najpierw może o samym miejscu : obie sale ( ta którą wybraliśmy to sala większa , dostępna jest również mniejsza, w odcieniach czerwieni ), jak i hotel czyste i schludne, wyremontowane niedawno. Przepiękny ogród z altaną - świetn miejsce dla dzieci do zabawy- wiadomo dzieci na weselu często się nudzą ). Jest mnóstwo miejsca w ogrodzie gdzie mogą się wyszaleć :) Nasza, duża sala - jasna, przestronna, piękna, z gustem i wyczuciem (mniejsza równie piękna, ale byłam w niej jedynie dwa razy więc skupię się, oczywiście, na Naszej sali ). Pokój "na alkohol" - na sali , pod okiem młodych, zamykany na klucz . My ufaliśmy obsłudze totalnie, więc nie było to dla nas istotne - to oni zajmowali się roznoszeniem wszelkiego alkoholu ( na weselu - wódka i wino na osobnym stole, na po poprawinach dodatkowo bimber na wiejskim stole ) ale obsługa zostawia butelki od alkoholu, gdyby ktoś chciał liczyć. Ekstra klimatyzacja - nowoczesna, bez konkretnych "dmuchaw", pod którą można "trafić" nieszczęśliwie. Działałą świetnie - ślub był w maju, ale upał trafił nam się okrutny - ponad 30 stopni kilka dni z rzędu ! Mimo to na sali panował przyjemny chłodek. Zdjęcia nie oddają tego, jak pięknie sala wygląda na przyjęciu ! Urocze, nowoczesne oświetlenie, dostępna "ścianka" za młodymi z różnymi rodzajami oświetlenia (kolory, góra , dół, intensywność, itd. ). Opcje kolorystyczne przybrania krzeseł czy stołów do wyboru, można również wprowadzać swoje ozdoby wedle uznania. Pani Właścicielka chętnie pomoże w każdej kwestii dotyczącej wystroju czy kwiatów. Wraz z obsługą fantastycznie przystroją salę na Wasz najważniejszy dzień jeżeli tylko macie takie życzenie :) i niebędzie tam niczego "naćkane" jak to się mówi, wszystko pięknie wyważone ! Jest również opcja pokazania filmu/pokazu slajdów itp na ekranie z rzutnika.

Państwo Właściciele jak i obsługa są otwarci na wszelkie prośby i propozycje , robią co mogą , aby Was zadowolić. Ale, co jest również ważne, jeżeli z doświadczenia wiedzą, że jakis Wasz pomysł może nie być taki "super" jak Wam się wydaje (tak się zdarza, wiem już z doświadczenia :D ) - nie wyśmieją, nie "oleją" czy powiedzą zwykłe nie bo nie, tylko rzeczowo wyjaśnią , że mogą tak zrobić , owszem ale wg ich doświaczenia czy wiedzy lepiej by mogło być tak czy tak - wybór zostawiają Parze Młodej , ale konstruktywnie doradzają! To naprawdę ogromna pomoc ! Zmienialiśmy dania w menu, kolejność podawanych posiłków, ustawienia na sali, układy naczyń na stołach również były w pewnym stopniu specjalnie przygotowane, mieliśmy swoje ozdoby, swoje wazony, poprosiłam o zmiane zasłon/ozdób na oknach ,stół wiejski mielismy również spersonalizowany pod nasze gusta, mieliśmy wystawiony stół z naszymi zdjęciami - z niczym, absolutnie z niczym nie było problemu.

Pan Włąściciel to po prostu ZŁOTY CZŁOWIEK ! Zaznaczam, że Oboje z (już) Mężem mieszkamy za granicą, w Polsce bywamy raz na dwa-trzy miesiace badź rzadziej, więc wszystko co związane z przygotowaniami musiało być załatwiane w ściśle określonych przez nas datach pobytu bądź telefonicznie/mailowo . Nie stanowiło to nigdy absolutnie żadnego problemu, wprost przeciwnie - Państwo Włąściciele jak i obsługa byli ZAWSZE do naszej dyspozycji, pomagali w sprawach,które wychodziły daleko za zakres ich obowiązków (np. pomoc z zakupem alkoholu w wiekszej ilości- nie mieliśmy gdzie go przechowywać wcześniej, więc zakup był pozostawiony na kilka dni przed, Pan Właściciel pojechał z nami osobiście do marketu, pomógł w wyborze, służył poradą, i alkohol zabrał prosto na salę! :) ). Cierpliwie Państwo Właściciele znosili DZIESIĄTKI moich telefonów, pytań , prośb, pomysłów, zmian zdania itp. Nigdy, ani razu, nie poczułam , że przeszkadzam, że "mają dość" lub cokolwiek innego - zawsze służyli radą i pomocą . Ominęli, co chcieliśmy ominąć, dodali, co dodać chcieliśmy. Wesele z poprawinami, dodatkowo wiekszość gości przyjezdna, nocująca w hotelu od piątku do poniedziałku. Po skończonych poprawinach na sali poprosiliśmy o możliwość zostania dłużej w ogrodzie z gośmi i DJem, już jako gość również - absolutnie nie było z tym problemu. Obsługa przeniosła jedzenie i napoje do pięknej , przestronnej altany i tam mogliśmy sobie być ile tylko chcemy :) Następnego dnia byliśmy odebrać nasze rzeczy, ozdoby, rzeczy z pokoju itd. - altana wysprzątna, mimo iż chcieliśmy my to zrobić, nasze ozdoby elegancko poskładane, zapakowane, naszykowane, tak jak owoce, jedzenie i alkohol który pozostał.

Pan Kierownik kelnerów, Damian - człowiek orkiestra , elokwentny, kulturalny, pomocny, posiadający ogromne doświadczenie i obycie. Nie można lepiej trafić. Był wszędzie, a był niewidoczny - dbał o alkohol, o nasze samopoczucie i zadowolenie w trakcie zabawy, o wszelkie zapytania gości względem jedzenia czy pokoi (wynajmowaliśmy większość pokoi dla gości w ośrodku). Uśmiechnięty, miły , uprzejmy - wspaniały profesjonalista w tak młodym wieku ! Wraz z ekipą kelnerów zadbali wybornie o czystość przy stołach, donoszenie posiłków, uzupełnianie przekąsek na stołach i również o moje, osobne w pewnej części, menu. Z tym również nie było problemu, z racji że nie mogę jeść papryki przetworzonej w ciepłych posiłkach - moje danie przygotowane były osobno. Co do samego jedzenia - brak słów. Brak słów by opisać jak to było pyszne. My, jak to Młodzi :D , skosztowaliśmy niewiele, ale goście przekazali nam szerszy opis - niektórzy zjadali wszystko co było na półmiskach i nie chcieli się dzielić :D haha Pięknie podane, pyszne, tradycyjne ale z nutka wyjątkowości (polecam udka z sosem kurkowym, tymbaliki drobiowe i rybę po japońsku - no po prostu poezja !). Naprawdę, żal nam z mężem serce ściska,że nie pojedliśmy tyle ile byśmy chcieli !

Posumowując - wybór Skarpy to był najlepszy wybór. Piękna sala, czysto, schludne, eleganckie pokoje hotelowe, wyśmienite jedzenie, fantastyczna obsługa , wyjątkowi właściciele, którzy podchodzą do tego co robią z zaangażowaniem i SERCEM. Sprawil, że ten dzień i ta noc była dla nas, Pary Młodej wyjątkwa, szczęśliwa i niezapomniana ! Polecamy gorąco !!

<3 <3 <3
_________________
Marika eM
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl