Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SOLARIS"
Autor Wiadomość
kingusia1989 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: forum
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 11:43 am   

Dziewczyny mam jeszcze do was pytanie bo ja gdzieś wsadziłam swoją umowę;/ kiedy płaciłyście za wesele?? Przed imprezą czy w trakcie niej? Ja jadę teraz na dniach w sumie do aolarisu i zapytam się jak to jest z zabieraniem tego jedzenia :)
 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 1:47 pm   

kingusia1989, my placiliśmy całość w momencie ustalania menu czyli jakieś 2 tygodnie przed weselem. Lepiej wszystko dogadać przed i mieć jasność, bo po co się denerwować w trakcie wesela to w końcu najważniejszy dzień w naszym życiu :smile:
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 4:31 pm   

kingusia1989, my też ustalaliśmy wszystko 2 tygodnie przed i wtedy też uiściliśmy opłatę, to nawet zapisane jest w umowie..
_________________

 
 
kingusia1989 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: forum
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 6:30 pm   

Shy i gochna dzięki za info bo ja swojej umowy nie mogę znaleźć i chciałam się upewnić :) Dziękuje za info :)

[ Dodano: Sob Sie 04, 2012 10:36 pm ]
Byłam dzisiaj w Solarisie ustalać menu i wybrać tort. I przy okazji zapytałam się o zabieranie jedzenia bo to była rzecz, która w sumie najbardziej mnie ciekawiła. Pani Edyta wszystko mi wyjaśniła, jeżeli chciałabym paczki dla gości to nie ma problemu zamawiam dodatkowe ciasta i oni pakują. Ale tak to zabieram wszystko to co zostaje tylko mamy przywieść swoje pojemniki.
Shy może po prostu czegoś nie zrozumiałaś i stąd całe zamieszanie?? Dokładną relację zdam już po weselu :) Czyli po 14 sierpnia, ale wierzę w to, że przy pomocy Pani Edyty wszytko będzie oki :)

[ Dodano: Czw Sie 16, 2012 6:41 pm ]
My już po weselu, aż szkoda, że to tylko jedna noc. Sala Solaris jest najpiękniejszą salą jaką widziałam kiedy kolwiek. Pani Edyta jest zawsze służy pomocą i poradą była z nami do końca w tym ważnym dla nas dniu. Nawet w pon przed weselem gdy dzwoniłam do Pani Edyty chyba z milion razy zawsze w jej głosie było słychać uśmiech i właśnie z takim ludźmi chce się rozmawiać. Panie kelnerki również bardzo sympatyczne. Cały czas krążyły miedzy stołami i sprawdzały czy czegoś nam nie brakuje. Na koniec wesela pomogły mi wszystko zapakować. Nawet jak poszłam na kuchnie o coś po prosić to nawet nie zdążyłam dojść do stołu z powrotem a już było podane to o co prosiłam.

Jeżeli chodzi o jedzenie to nasi gości bardzo je chwalili. Wszystko było tak estetycznie podane, że już same oczy jadły. My mieliśmy na półmisku mies podany również karczek, od którego nie mogłam się oderwać tak bardzo mi smakował. Ciasta przepyszne, lody z malinami...mmm aż rozpływały się w ustach tak samo jak tort.

Z mężem i gości jesteśmy zachwyceni całą oprawą wesela, jedzeniem salą i całą obsługą. Dziękujemy za pomoc i za uśmiech. Polecamy z całego serca!!!!!

Najlepsza sala jaka jest w Łodzi!!!
 
 
Aga_Przemek 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2012 10:16 pm   

18 sierpnia w Domu Weselnym Solaris odbyło się nasze wesele – przepiękne wesele w przepięknym miejscu. Wszystkim, którzy są na etapie wyboru sali możemy w 100 % polecić salę Solaris – miejsce wyjątkowe. Wnętrze urządzone z niezwykłym smakiem, bardzo eleganckie, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Całość dopełnia przyjemny ogród, miejsce dla spragnionych chwili oddechu w szaleństwie zabawy. Ale... wnętrze to nie wszystko. Solaris zasługuje też na uwagę ze względu na obsługę. Szefowa – Pani Edyta czuwa nad wszystkim od momentu samego planowania wesela, aż do końca imprezy – możecie być spokojni, ona wszystko dobrze zorganizuje, da cenne rady. Jest profesjonalistką. Profesjonalna jest również obsługa. Panie Kelnerki zawsze były o czasie we właściwym miejscu ;) Na wyróżnienie zasługują też Kucharki – jedzenie było przepyszne i w ilości „nie do przejedzenia”.
Nasze wesele było wyjątkowe, w znacznej mierze dlatego, że odbyło się Domu Weselnym Solaris.
Bardzo bardzo dziękujemy i polecamy. To wyjątkowe i magiczne miejsce.
Agnieszka i Przemek.
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: Pon Sie 20, 2012 5:33 am   

kingusia1989, możliwe, że się nie dogadałyśmy w tej kwestii... aczkolwiek szkoda, że takie pierdoły psują te ostatnie chwile.. bo gdyby nie to ocenilibyśmy sale na 11 na 10:)
_________________

 
 
gochna 

Dołączyła: 09 Sty 2012
Posty: 23
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 21, 2012 9:16 am   

Chyba nie rozumiem czemu moderator usuwa posty cytuję Powód: oszczercze pomówienie zespołu usunięte.... jakie pomówienie??!! Jeśli ktoś napisze złą opinie na temat zespołu, sali itp to jego post zostaje usunięty?? To po co jest forum, żeby pisać tylko te dobre rzeczy??

Niech mi ktoś to wytłumaczy bo chyba nie rozumiem..... :zly:
 
 
Shy 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 224
Skąd: Łódź/Łowicz
  Wysłany: Wto Sie 21, 2012 12:29 pm   

...tez tego nie rozumiem.. :/
_________________

 
 
Jolanta87 

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 9:15 pm   

Wiecie może czy istnieje możliwość innego ustawienia stołów niż te 10-cio osobowe? Np. czy można je jakoś połączyć? Bo 10-cio osobowe u mnie nie wchodzą w grę :(
 
 
baila 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 29, 2012 10:47 am   

Istnieje inna możliwość ustawienia stołów, porozmawiaj o tym z właścicielką
_________________
 
 
kingusia1989 

Dołączyła: 27 Wrz 2011
Posty: 8
Skąd: forum
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 1:32 pm   

Porozmawiać z Panią Edytą przecież mozna i powiedzieć jej jak widzisz ustawienie stołów u mnie przy jedneym siedzialo 7 osob. a i tak najwiecej osob siada przy stole gdzie siedzą młodzi. Proponuję po prostu porozmawiac :)
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 8:17 pm   

HEj dziewczyny!
Byłam ostatnio ogladać kilka sal na przyjęcie dla 50 osób..Solaris był właśnie jedna z nich....Urzekł mnie...Toalety, sala, pokrowce..wszystko piękne..
Jedynie nad czym sie zastanawiam to ustawienie stołów, bo w gre wchodzi jeszcze filar który jest vis a vis złotej ramy pod która siedza młodzi...wiec jeszcze myslimy nad tym...
Cena na 2013 rok to juz 200 zł od talerzyka z tym ze my robiac wesele w piatek mamy cene 190 :)
Mysle ze jest to sporo ale macie z głowy juz wszystko!!
Czy mozecie podpowiedziec na co zwrocić uwage w czasie podpisywania umowy??
Bede wdzieczna za info
Malina
_________________
 
 
nata_ska 


Dołączyła: 02 Lis 2012
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:41 am   

Malinka85, zapytaj co wchodzi w cene talerzyka czy herbata/kawa jest non stop, czy za dekoracje placisz czy nie, co z potluczonym szklem ew w trakcie toastu, czy jest oplata korkowa, co z ciastami, tortem i jedzeniem po weselu :) nie wiem czy cos pomoglam ale tak mi sie nasunelo co do samej umowy to moze zapytaj kiedy uregulowac nalezy platnosc no i co z zaliczka :) a i czy cena zmienia sie w nowym rokiem (czasami nie ma gwarancji stalosci ceny w niektorych salach)
co do samej sali bylam ostatnio bylo z 80osob i przyznam ze troche duzo jak wszyscy wyszli na poloneza ale pod wzgledem jedzenia - pysznie :)
_________________
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 12, 2013 8:10 pm   

nata_ska już sie wywiedzialam... podpisaliśmy umowe zaraz po tym jak napisałam zapytanie...
Wygląda to dobrze...ciekawe jak w realu...
Pan Edyta wydaje sie byc mila..mam nadzieje ze i taka bedzie do ostatniego końca :)
_________________
 
 
Edytka89 

Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 8:55 am   

Hej a na kiedy masz termin??? I jak wygląda faktyczna kwestia "ukrytych" opłat za dekorację czy korkowe, czy za pokrowce nie trzeba doplacać??
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 9:41 am   

termin mam na 13-go września, to piatek!! dlatego cena jest nieco niższa..
Dekoracja jest wliczona w cene, nie ma korkowego...
Pokrowce równiez sa w cenie...Ogolnie jestem zadowolona...
Jedyna uwaga jaka usłyszałam to przy zabieraniu jedzenia, butelki z napojem które nie zostały naruszone zostaja u włascicielki
_________________
 
 
żurawina 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 13, 2013 12:38 pm   

Co do zamkniętych napoi to raczej norma i nic dziwnego. Nawet nie wypada proponować, że się je zabierze
 
 
Jolanta87 

Dołączyła: 18 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 25, 2013 7:42 pm   

Malinka85 ale mnie zaskoczyłaś bo ja mam termin na 14-go września :razz: A którego ustalasz menu?
 
 
1szymek1 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 11:19 am   

Witajcie,
moje pytanie jest takie: ilu osobowy jest ten stół za którym zasiadają młodzi?
Będę wdzięczny za odpowiedź.
_________________
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 6:16 pm   

Jolanta87 menu ustalam 30 sierpnia, taki termin ustaliła Pani Edyta...A u Ciebie jak?

Stół młodych nie ma reguły, ustawiaja go do Twoich potrzeb...
Ja bym chciała zeby obok Nas młodych usiadło jeszcze po dwie pary z prawej i lewej...
_________________
Ostatnio zmieniony przez Malinka85 Nie Kwi 28, 2013 6:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
olgaikamil 

Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 8:23 pm   

Mieliśmy wesele na sali Solaris 20.07.2013 w Łodzi która jest najpiękniejszą salą jaką kiedykolwiek widzieliśmy! Przemiła obsługa z właścicielką na czele. Jedzenie bardzo dobre świeże, bogate menu.Jednym słowem nie do przejedzenia :)Wszyscy jesteśmy zachwyceni niezapomnianą nocą!Gorąco polecamy!Pozdrowienia dla organizatorów!
 
 
MonikaLukasz 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Wrz 07, 2013 9:21 am   

Wesele odbyło sie 17 sierpnia.
Przepiękna sala, przemila obsługa, świetne jedzenie.
Jest to opinia nasza oraz co najważniejsze gości weselnych, byli zachwyceni!!!
Zachwalali jedzenie już od pierwszego dania, pełne stoły przysmaków, niespotykane, wyszukane menu. Wszystko świeże, gorące posiłki, nie chłodne jak to często na różnych weselach widzieliśmy ( i to nie zasługa tego, że byliśmy Parą młodą i dostaliśmy jako pierwsi:), są to słowa gości).
BARDZO dziękujemy wszystkim z sali Solaris, którzy przyczynili się do tego, że nasze wesele było piękne, smaczne oraz z klasą :)
Gorąco polecamy!!!
 
 
kianne 

Wiek: 35
Dołączyła: 19 Mar 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 6:59 pm   

Ktoś wie, jaka jest cena za talerzyk w 2014?
Pozdrawiam!
_________________
never let me go
 
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 7:08 pm   

kianne napisał/a:
Ktoś wie, jaka jest cena za talerzyk w 2014?
Pozdrawiam!

Dowiadywałam się w marcu o cenę na 2014 rok: 195zł, poprawiny 90zł
 
 
pauliss90 

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 29, 2013 3:06 pm   

Hej Dziewczyny :) Czytałam wypowiedź Malinki, że miała organizowane wesele na 50osób.
Pani Edyta poinformowała nas, że minimalna liczba gości to 80. Wiecie może jak to dokładnie jest?
 
 
alolola 

Dołączyła: 27 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 09, 2014 10:37 pm   

Hej, Mam pytanie, czy orientujecie się ile pokoi dla gości jest do dyspozycji i ewentualnie jaka może być cena?
_________________
alolola
 
 
flowerska 

Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 3:42 pm   SOLARIS

Witam!

W zeszłym tygodniu wybraliśmy się na oglądanie sali SOLARIS, nie powiem sala sama w sobie przepiękna bardzo jasna, dużo światła.
Niestety musieliśmy zrezygnować z wyboru tej sali :-? . Pani Edyta na spotkaniu powiedziała nam owszem co wchodzi w cenę, odpowiadała na wszystkie nasze pytania, twierdziła że wszystko jest do dogadania. Niestety problemy zaczęły się w momencie gdy Pani Edyta przesłała nam na e-mail wzór umowy oraz ofertę menu.
Po 1. kontakt z Pani Edytą był bardzo utrudniony. Sale oglądaliśmy w czwartek a ofertę menu dostałam w niedziele, natomiast wzór umowy w wtorek. Moim zdaniem żyjemy w XXI wieku w dobie komputerów i szybka komunikacja jest uzależniona tylko i wyłącznie od chęci osób
Po 2. ww. umowa w swojej treści nie zawierała nic po za ceną, terminem oraz danymi osobowymi stron które ją podpisują. Nie było żadnej wzmianki o tym co zawiera cena gdyż jak twierdziła Pani Edyta o tym jesteśmy informowani ustnie. Nie było też ujętego punktu, iż cena może wzrosnąć o czym nie omieszkała ustnie poinformować nas Pani Edyta już przy pierwszym telefonie.

Moim skromnym zdaniem sala przepiękna, jeżeli komuś wystarczy umowa na ,,gębę" to pod względem wystroju polecam .

MY w każdym razie nie zaryzykowaliśmy.

Pozdrawiam .
 
 
iza890 

Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 7:56 pm   

do flowerska;
Witam moim zdaniem to Wasz błąd, że nie zdecydowaliście się na tą salę "Solaris". Czasami warto uwierzyć i zaryzykować jak to nazwałaś na przysłowiową "gębę". Ja robiłam przyjęcie weselne w Domu Weselnym Solaris i jestem w 100% usatysfakcjonowana. Dostaliśmy namiar na tą salę z polecenia. Szefowa wywiązała się z każdej umówionej i obiecanej propozycji. Kuchnia i obsługa bardzo miło nas zaskoczyły, a panujący wyjątkowy klimat komfortu i smaku, my i nasi goście wspominamy do dzisiaj. Uważam, że to była nasza najlepsza decyzja jaka mogliśmy podjąć. Zawsze i wszystkim z głębi serca będziemy polecać ta salę.

Pozdrawiam
_________________
iza890
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 8:30 pm   

iza890 napisał/a:
Czasami warto uwierzyć i zaryzykować jak to nazwałaś na przysłowiową "gębę"

Yyyyy... :?
Przepraszam ale zaryzykować to ja mogę kupując tusz do rzęs za 20 złotych a nie rezerwując salę weselną na której zostawię docelowo kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy złotych...
_________________
 
 
iza890 

Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 3:34 pm   

do agulka1989;
akurat ta odpowiedź odnosiła się do <flowerska> na uprzednie jej pytanie.
_________________
iza890
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 07, 2017 12:42 pm   

Hej,
Czy ktoś ostatnio był na tej sali? Strona internetowa Solarisa nie istnieje i zastanawiam się czy zlikwidowali tą salę.
 
 
pola_s 

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2017
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2017 10:06 am   

Hej! O ile "ostatnio" można uznać, że we wrześniu 2016, to tak, byłam i nawet odbyło się tam nasze wesele.
Sala jest przepiękna, odnowiona i jeśli chodzi o moją estetykę - trafiona w dziesiątkę!
Pani Edyta - osoba mega pomocna, życzliwa i wyrozumiała. Bardzo otwarta na propozycje i pomysły młodej pary, ale jednocześnie potrafiąca w sposób dyplomatyczny wyperswadować niektóre nasze pomysły :)
Co do jakości jedzenia, nie ma się do czego przyczepić, goście byli bardzo zadowoleni, nasi rodzice, w szczególności mamy, też.
Nie ukrywam, że Wasze opinie na temat sali były dla mnie bardzo pomocne, kiedy byłam jeszcze na etapie poszukiwań, w związku z tym postanowiłam wyrazić również swoje zdanie i Solaris mogę polecić z czystym sumieniem!
 
 
Klaudijka 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2017
Posty: 34
Skąd: Andrespol
Wysłany: Nie Lut 05, 2017 3:13 pm   

Aktualnie jesteśmy z narzeczonym na etapie szukania sali weselnej. Kontaktowałam się z panią z Solarisa, uzyskałam wstępne informacje i zostałam zaproszona do obejrzenia sali w sobotę,bo akurat wtedy miała być organizowana impreza. Na moje pytanie,czy mamy umówić się na konkretną godzinę pani odpowiedziała,że nie na takiej potrzeby, bylebyśmy zjawili się przed 18:00,na co przystałam.Udaliśmy się więc celem obejrzenia sali,na miejscu byliśmy około godziny 16:00. Dzwoniłam kilka razy bramofonem, nikt nam nie otworzył, mimo,że na pewno ktoś był na sali,bo świeciło się w środku światło. Postanowiłam więc zatelefonować. Przez 15 minut słyszałam w słuchawce sygnał zajętości, po czym w końcu udało mi się dodzwonić a pani powiedziała,że nie może rozmawiać i mam zadzwonić za kilka minut. Kiedy odpowiedziałam,że od kilkunastu minut stoimy pod salą i że byliśmy umówieni, pani ostentacyjnie odłożyła słuchawkę.
Jeżeli ktoś ma takie podejście do klienta, który potencjalnie chce zapłacić kilkanaście tysięcy złotych za organizację wesela, to życzę tej pani powodzenia na przyszłość. To nie pierwsza sala, którą oglądaliśmy i z takim brakiem profesjonalizmu jeszcze się nie spotkałam. Ciekawe co by wyszło na dalszym etapie,np.przy podpisywaniu umowy. :-? Nie polecam nikomu Solarisa.
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2017 5:18 pm   

Klaudijka napisał/a:
Aktualnie jesteśmy z narzeczonym na etapie szukania sali weselnej. Kontaktowałam się z panią z Solarisa, uzyskałam wstępne informacje i zostałam zaproszona do obejrzenia sali w sobotę,bo akurat wtedy miała być organizowana impreza. Na moje pytanie,czy mamy umówić się na konkretną godzinę pani odpowiedziała,że nie na takiej potrzeby, bylebyśmy zjawili się przed 18:00,na co przystałam.Udaliśmy się więc celem obejrzenia sali,na miejscu byliśmy około godziny 16:00. Dzwoniłam kilka razy bramofonem, nikt nam nie otworzył, mimo,że na pewno ktoś był na sali,bo świeciło się w środku światło. Postanowiłam więc zatelefonować. Przez 15 minut słyszałam w słuchawce sygnał zajętości, po czym w końcu udało mi się dodzwonić a pani powiedziała,że nie może rozmawiać i mam zadzwonić za kilka minut. Kiedy odpowiedziałam,że od kilkunastu minut stoimy pod salą i że byliśmy umówieni, pani ostentacyjnie odłożyła słuchawkę.
Jeżeli ktoś ma takie podejście do klienta, który potencjalnie chce zapłacić kilkanaście tysięcy złotych za organizację wesela, to życzę tej pani powodzenia na przyszłość. To nie pierwsza sala, którą oglądaliśmy i z takim brakiem profesjonalizmu jeszcze się nie spotkałam. Ciekawe co by wyszło na dalszym etapie,np.przy podpisywaniu umowy. :-? Nie polecam nikomu Solarisa.


Nieciekawie :-/ jak można tak traktować potencjalnych klientów? Byłam na weselu na tej sali z 5 lat temu. Jedzenie było dobre, dziczyznę pamiętam do dziś. Sala jasna, rozświetlona, sporo miejsca do tańca. Parkiet nie był śliski. Szkoda, że Was tak olali...
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
EwaF 

Dołączyła: 30 Lip 2017
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 30, 2017 6:51 pm   29.04.2017

Wesele w Solarisie to był strzał w 10!!
Sala piękna, przystrój stołów elegancki, jedzenie przepyszne choć nie miałam czasu jeść :)
Wszyscy goście wyszli zadowoleni.
Właścicielka to przemiła i ciepła osoba, która wszystko tłumaczyła i pomagała przełamać lody podczas całej ceremonii wejścia na salę :) Podpowiadała zestresowanym mamom co powiedzieć podczas powitania chlebem i solą :) Kelnerki bardzo miłe, profesjonalne :)
Podczas spotkań przed weselem nigdy nie wydarzyło się coś czymś byśmy się zrazili :)
Jedzenie przepyszne, pięknie udekorowane i podane :)
Pokój, w którym nocowaliśmy przytulny i cichy :)
Resztę jedzenia nam zapakowano w opakowania, które sami dostarczyliśmy :)
Polecamy wszystkim i dziękujemy za tak wspaniałą organizację naszego wielkiego dnia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl