Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Do serca przytul psa ....
Autor Wiadomość
@ice 
Administrator
Pan i Władca

Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 8:28 pm   Do serca przytul psa ....

Poniższy wątek przeznaczony jest na dodawanie ogłoszeń dotyczących oddania ( w ostateczności sprzedania ) zwierzątka.

Każdy kto chce znaleźć dla bezdomnego zwierzaczka nowy dom proszony jest o podawanie tego w tym temacie. ( mile widziane zdjęcia zwierzaczków ).

P.S. Temat służy wyłącznie podawaniu informacji o zwierzętach poszukujących nowego domu - proszę w nim nie prowadzić ??DNYCH dyskusji ( takie posty będą usuwane ).

Proszę nie podawać również żadnych danych kontaktowych czy adresów - wszelkie pytania i dane kontaktowe proszę przesyłać bezpośrednio zainteresowanym via PW lub email.

Pomóżmy zwierzaczkom znaleść nowy dom :!:

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj

eir 

Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 12:57 am   [Schronisko na Marmurowej] Sunia szuka domku

Smutna, trzyletnia sunia szuka cieplego miejsca, w ktorym moglaby zamieszkac. Jest bardzo duza (wielkosci owczarka niemieckiego) i nie za bardzo dogaduje sie z innymi psami, ale uwielbia ludzi. Jest bardzo przyjacielska, spokojna i dobrze ulozona. Niestety z dnia na dzien robi sie ciagle coraz smutniejsza. Potrzebuje domu. Bardzo prosze o pomoc. Szkoda, zeby taka osobowosc w tak pieknym ciele sie zmarnowala. Szczegoly i wiecej zdjec przez PW.

http://img96.imageshack.u...p9082007hy0.jpg

http://img178.imageshack....p9142024ku9.jpg

http://img129.imageshack....p9142026zl2.jpg

FifthAvenue 

Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:01 am   

ja nie moge takich rzeczy czytać/oglądać.... zaraz mi sie strasznie smutno robi i chciałabym wszystkie takie pieski zabierać.. a nie mogę. W domu jamnik... a po przeprowadzce nie bedzie nawet jak... ciągle poza domem, więc co to za dom dla psa, taki pusty dom :-(

[ Dodano: Wto Wrz 19, 2006 12:28 am ]
przepraszam.. nie zauwazylam wczesniej, ze tu nie wolno komentowac :-(

[/url]

eir 

Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 1:34 am   [Schronisko na Marmurowej] Mala suczka

Sunia jest kochana, przyszła do schroniska zagłodzona prawie na śmierć, po szczeniakach, jeszcze się sączyła krew. Nazywa sie Zuzia, nawiązuje bardzo silny kontakt z czlowiekiem. Ma tylko jeden problem z biodrem. Trwały, stary uraz, który nie przeszkadza jej w chodzeniu ale jest i dlatego tylko ktoś o wielkim sercu mógłby ją adoptować, bo ludzie zazwyczaj chcą piękne i rasowe. Ona jest młodym psem ( ma okolo 4 lat) i długie zycie przed nia i to jest wlasnie szczegolnie przykre, ze prawdopodobnie bedzie musiala zostac w schronisku do smierci. Szczegoly i wiecej zdjec przez PW. Jej schroniskowy numerek to 1079. Mam nadzieje, ze te cyfry przyniosa jej szczescie, bo ona bardzo chociaz troche szczescia potrzebuje.

http://img153.imageshack....pc200006of7.jpg

http://img153.imageshack....pc200007fg5.jpg
Ostatnio zmieniony przez eir Wto Wrz 19, 2006 4:57 am, w całości zmieniany 1 raz  

szczako 

Wysłany: Wto Gru 05, 2006 7:20 pm   

Przez internet walczą z bezdomnością zwierząt

Galatea 

Wysłany: Sro Gru 06, 2006 12:14 pm   www.niechcianezapomniane.org.pl

Moje Drogie Babeczki jeżeli znajdziecie czas wskoczcie na tą stronkę.

dzarusia 

Wysłany: Sro Gru 06, 2006 12:16 pm   

chyba zle wpisalas stronke :? chodzilo chyba o www.niechcianeizapomniane.org ??

Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528

Galatea 

Wysłany: Czw Gru 07, 2006 5:10 pm   

Tak. Dzięki. Od wczoraj żyje wieścią ze stacji Orlenu,która ma na sumieniu śmierć zwierzaka.Mnie jako młośnikowi zwierząt i prawnikowi nóż otwiera sie w kiezszeni.

dzarusia 

Wysłany: Czw Gru 21, 2006 8:35 pm   

Kolezanka ma do oddania pieska, miesznca z husky plus nie wiadomo co .. gdyby ktos byl chetny zapraszamna priv :)

Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528

eir 

Wysłany: Czw Sty 04, 2007 12:11 am   

http://schronisko.doskomp...hp?co=nius&w=36
Swinka - samczyk gladkowlosy, na moje oko gdzies czteromiesieczny, koloru agouti z biala strzalka na czole i pod brodka; uroczy, oswojony, zadbany. Trzy tygodnie spedzone w schronie jeszcze mu nie zaszkodzily. Teraz jest w domku tymczasowym, bo schron to nie miejsce dla jakiegokolwiek zwierzaka, a juz najmniej dla swini. Leonek wciaz czeka na kochajaceo wlasciciela.
Do schroniska trafil przyniesiony przez policje. Jego wlasciciel zostal aresztowany i nic wiecej o nim nie wiem. Poza prosiakeim w domu byl jeszcze pies i kot, ktore tez trafily do schronu.
Pomozcie biednemu Leonowi, bo on naprawde zasluguje na nowy, dobry domek.

[ Dodano: Pią Lut 02, 2007 12:27 am ]
Skierka została znaleziona na jednym z łódzkich blokowisk 21. stycznia. Była zmarznięta, wychudzona i przerażona. Teraz jest w domku zastępczym i niczego jej nie brakuje, ale nie może tu zostać na zawsze. To młoda samiczka, potrzebująca domu, w którym znajdzie miłość, dobre jedzonko, własną dużą klatkę i ciepło ludzkich rąk. Oddam tylko w dobre ręce osobie, która zna się na koszatniczkach. Skierka pomimo tego, co przeszła, nie boi się ludzi, jest bardzo ciekawska, żywiołowa, zdrowa i przeurocza.

Agnieszka19 

Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 12:04 am   

Dziewczynki!!!
Dziś w nocy przybłąkał się do nas piesek. Ja nie umiałbym go zostawić bo wyarźnie był zagubiony , zdesorientowany. Jest młody o czym świadczy jego zachowanie. Widać żę jest to pies z bloków. Jest posłuchany, i rozumie co się do niego mówi.
Jakby może znał ktoś właściecieli( przybłąkał się na dąbrowie przy ulicy podhalańskiej), albo byłby zdcydowany go przygarnąc to prosze o kontakt.
Dziś wkelję dwa zdjęcia a jutro jakieś wyraźniejsze.

Nasz dzień 26.04.2008

niesia2708 
Kociara :)

Wysłany: Sro Sie 20, 2008 10:27 pm   

Mam do sprzedania (ponoć zwierząt się nie oddaje za darmo) za symboliczną złotówkę 3 pieski i suczkę.Mamusia to jamniczka a tata jakiś kudłaty kundelek.W niedzielę psiaki skończą 3 tygodnie,więc zapewne jeszcze ze 3 musiałyby z mamą być.
A oto one:

S6300976.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 627 raz(y) 91,03 KB

mosaic5514965.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 611 raz(y) 72,67 KB

mosaic5412535.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 604 raz(y) 91,06 KB

Ostatnio zmieniony przez niesia2708 Sro Sie 20, 2008 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  

moresmoking 

Wysłany: Pią Lut 13, 2009 9:41 pm   pies szuka człowieka

Dwumiesięczne kundelki, piesek i suczka, szukają dobrych opiekunów.
Pieski będę nieduże, tak do połowy łydki. Mają krótką sierść, są bardzo towarzyskie - preferowane miejsce zamieszkania przytulna kanapa:), a nie na zewnątrz. Zwierzaki są odrobaczywione i po szczepieniach.

piesio.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 585 raz(y) 94,18 KB

sunia.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 592 raz(y) 98,2 KB

Maliinkaa 

Wysłany: Pon Lut 16, 2009 10:57 pm   PILNA ADOPCJA !

KELLY to owczarkowaty piesek trafił do SCHRONISKA MEDOR w Zgierzu z Krężla,( było o tym przytulisku głośno w mediach te psy, które przeżyły miały szczęście) Kelly jest łagodny wykastrowany, może być towarzyszem dla suczki:) Ogrodzenie musi być betonowe bo czasem lubi sobie przeskakiwać ale bardziej nadaje sie do domku (BLOKU) ponieważ jest pieszczochem :) Choć wygląd ma duży , jest łagodny... jestem jego WIRTUALNYM OPIEKUNEM, jest przesłodki tuli sie, liże po ręku jest radosnym i kochanym pieskiem :) SZUKAM MU CIEPŁEGO I ODPOWIEDZILNEGO OPIEKUNA PONIEWAŻ ZASŁUGUJE NA WSPANIAŁY DOM.

kelly.JPG
Kelly
Pobierz Plik ściągnięto 576 raz(y) 35,68 KB

Vion 

Wysłany: Wto Lip 07, 2009 12:09 pm   

Dla osob mieszkajacych w Anglii!!!!
Jesli znajdziecie/przyblaka sie wam pies w Anglii i nie wiecie co z nim zrobic dajcie znac. Wezme do siebie. Mieszkam z dwoma owczarkami, mam miejsce (oczywiscie nie zaloze schroniska :razz: ) ale jedna czy dwie dodatkowe mordki mi nie przeszkodza. Jestem z wyksztalcenia behawiorysta, mam doswiadczenia w pracy/trenowaniu z psami. Nie moge patrzec jak cierpia. A juz zwlaszcza psy!!

Debussy 
pedagog specjalny

Wysłany: Wto Lip 07, 2009 1:14 pm   

W sobotę, w okolicach ulicy Składowej przybłąkał się szczeniak, ok. 3 miesięczny.
Podejrzewam, że jest to kolejna ofiara pseudo-ludzi, którzy po prostu pozbyli się problemu przed wyjazdem wakacyjnym....

Piesek jest bardzo przyjazny, wdzięczny i towarzyski.
Niestety jestem w takiej sytuacji, że nie mogę go zatrzymać i dlatego jeżeli ktoś chciałby zaopiekować się malcem, to proszę o kontakt na priv.

EwaM 

Wysłany: Wto Lip 07, 2009 8:29 pm   

Ja mam taką informację do wszystkich którzy znaleźli lub zgubili zwierzaka.
Na stronie schroniska na Marmurowej (łatwo odszukać w googlach) jest zakładka dotycząca zagubionych/znalezionych zwierząt. Można tam zamieścić informację i mieć nadzieję, że właściciel tam właśnie będzie szukał. Generalnie większość ludzi poszukujących ukochanego zwierzątka i tak wcześniej lub później kontaktuje się ze schroniskiem więc jest duża szansa na odszukanie domu psa czy kotka.

risonia 

Wysłany: Sob Paź 31, 2009 9:54 am   Adoptuj Amstaffa z Łodzi podaruj mu nowe życie

Hej jestem wolontariuszem i zajmuje się psami typu bull znajdującymi się w Łódzkim schronisku. Oto adres ze zdjęciami wszystkich tych bid:( www.sos-amstaff.pl
Pamiętaj te psy naprawdę potrzebują naszej pomocy!!!!!

Amira 

Wysłany: Pon Cze 28, 2010 10:02 pm   Re: Adoptuj Amstaffa z Łodzi podaruj mu nowe życie

szukam domu dla dwóch kociaków (6 tygodniowe), tzw. "dachowce" albo po prostu "koty domowe" :) Kolezance kotka sprawila duza "niespodzianke" :cool: wiec jesli ktos bylby chetny to prosze o inf na prv ;)

szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk

Wysłany: Pon Cze 28, 2010 10:16 pm   

A ja zaczynam szukać domu dla dwóch koszatniczek (oczywiście można brać pojedynczo :wink: ) :)
Niestety urodziły nam się samce, wiec nie mogą zostać z mamuśką w jednej klatce i musimy je wydać.

Madzik13 

Wysłany: Wto Cze 29, 2010 8:24 am   

oddam 4 sześciotygodniowe kociaki w dobre ręce

Dosia_Zosia 

Wysłany: Pią Paź 15, 2010 7:08 pm   

Przyjaciel męża przysłał nam takiego maila:

Koleżanka pracuje w łódzkim oddziale IPN i tam zalęgły się kotki. Są do
oddania. Jakby ktoś z was był zainteresowany, to podaje maila do niej
milena.przybysz@gmail.com a zdjęcia można obejrzeć na stronie
www.math.uni.lodz.pl/~oleksig/kotki

Pozdrawiam serdecznie.

Bian 

Wysłany: Sro Paź 20, 2010 11:22 am   

Siedem małych szczeniaczków z Bełchatowa szuka domu! Maluchy urodziły się na podwórzu jeden z firm, 3 psy i 4 suczki, będą średniej wielkości jak dorosną. Jeżeli nie znajdą domu, zostaną uśpione :( Niestety nie widziałam ich osobiście, więc niewiele więcej mogę napisać.

Majorka636 

Wysłany: Pią Sty 14, 2011 11:36 pm   

www.adopcjemalamutow.pl

Dużo wielkich, puchatych i pojemnych serduszek na Was czeka. Jeśli ktoś się zdecyduje, przeprowadzana jest rozmowa przedadopcyjna, istnieje też możliwość dowiezienia psiaka do nowego właściciela.

madzik_86 

Wysłany: Wto Mar 27, 2012 10:43 pm   

kochani piękny sznaucer olbrzym pieprz/sól (jeszcze dość rzadko spotykany w stosunku do czarnuchów) szuka domu! obecnie przebywa u dziewczyny z http://www.sznaucery.eadopcje.org/ ale cały czas szukamy mu domku :( więcej informacji o psiaku można uzyskać tu:
http://www.dogomania.pl/t...M-p-amp-s-PILNE!!-miniatura-ma-dom-gt-PILNIE-DS-DT-lt

jest przepiękny i podobno przewspaniały i gdybym tylko miała warunki sama bym go wzięła, ale ich nie mam :(

risonia 

Wysłany: Sob Maj 05, 2012 10:39 pm   

Może znajdą się miłośnicy ras uważanych za groźne
www.sos-amstaff.pl

Lub może ktoś chciał by pomóc finansowo naszemu podopiecznemu i przy okazji wylicytować ręcznie robioną biżuterie
http://www.amstaff-pitbul...=187826#p187826

Juska 

Wysłany: Sro Kwi 10, 2013 9:27 pm   

Kochane Forumowiczki i Drodzy Forumowicze!
Wczoraj w godzinach popołudniowych w centrum Łodzi znaleziono 3-miesięcznego szczeniaka. Piesek był przemarznięty i przestraszony. Obecnie przebywa u mojego kolegi w domu tymczasowym, ale może tam zostać nie dłużej niż dwa tygodnie. :-?
Psiak jest wielkości kota. Myślę, że docelowo będzie pieskiem średniej wielkości. Bardzo potrzebujemy dla niego kochającego domu stałego, ale jeśli ktoś z Was ma możliwość przygarnąć go tymczasowo na dłużej też będziemy wdzięczni.
SPRAWA JEST BARDZO PILNA!!!!!!! Jeżeli nie znajdziemy mu domu za dwa tygodnie trafi do schroniska na Marmurową... :cry:
Jeśli możecie popytajcie wśród znajomych. Zależy nam na dobrym domu dla psiaka.
A oto on... :)

Z pytaniami możecie pisać PW lub info na adres justyna.magnus@gmail.com. Możecie też telefonować do Margaretty pod numer 504 182 662.

PILNE!

Z góry dziękujemy za zainteresowanie losem pieska!

[ Dodano: Wto Sie 13, 2013 9:07 am ]
Dzień Dobry wszystkim!

Jestem Baśka, choć do niedawna nazywano mnie Barbi... ale chyba wolę swoje nowe imię :D Jestem bardzo ładną i mądrą sunią w wieku około 3-4 lat. Nikt właściwie nie wie, jak są moje wcześniejsze losy, ale miałam to szczęście, że z kojca przytuliska w Mysłowicach wyłowiła mnie pewna dobra dusza i przywiozła ze sobą do Łodzi. Przebywam teraz w domu tymczasowym, ale bardzo chciałabym mieć takiego mojego człowieka - tylko dla siebie :)
Strasznie lubię się przytulać i być głaskana. No oczywiście kocham się bawić - naprawdę bardzo lubię towarzystwo dzieci! Jestem czyściochem - nie załatwiam się w domu, a w razie potrzeby potrafię "powiedzieć" człowiekowi, że musimy iść na spacer.
Jestem amatorką dłuuuuuuugich spacerków i obecni opiekunowie mówią, że chyba płynie we mnie dostojna krew charta, bo uwielbiam biegać... BARDZO SZYBKO :D
Jestem też posłuszna i mądra. Nie wchodzę na meble, nie sypiam w łóżku, bo wiem, że mi tego nie wolno robić, a jeśli bardzo chciałabym posiedzieć przy moim człowieku, to grzecznie czekam na jego pozwolenie :) Wiem co mi wolno, a czego nie mogę robić :)
I bardzo ładnie chodzę na smyczy :)
Przy pierwszym spotkaniu bywam trochę nieśmiała, ale wystarczy, że pogłaszczesz moje miękkie uszy i gładki brzuszek, a od razu zaskarbisz sobie moją przyjaźń.
Czekam na Ciebie mój Człowieku!
Basia :)

KONTAKT: Margaretta: 504 182 662 i Monika: 501 439 484

mimeczka 

Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 6:17 pm   

W sobotę moja mama znalazła małą sunie w typie pudelka. Psiak ma złamaną łapkę, podobno przywędrował na Radogoszcz ze Zgierza, mama znalazła ją leżącą wyczerpaną, jak wyszła ze swoim psem na spacer. Aktualnie sunia ma łapę w gipsie i znajduje się w azylu. Szukamy dla niej domu, może ktoś pomoże??

Juska 

Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 9:42 pm   

mimeczka, przydałoby się zdjęcie. Można zrobić jej wydarzenie na facebooku!

mimeczka 

Wysłany: Sro Wrz 25, 2013 10:42 pm   

Juska wiem, ale na ten moment zdjęcia nie jestem w stanie zrobić niestety. Liczę, że ze względu na małą wielkość szybko znajdzie dom.

Juska 

Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 9:07 am   

Kochane, ja w sprawie pomocy :(
Wczoraj z naszej działki w Księżęj Wólce (zalew Jeziorsko) czmychnął nam nasz czarny kocurek. Ma białą "krawatkę" pod pyszczkiem i czerwoną obróżkę z moim numerem telefonu.
Na pewno jest przemoczony i głodny, więc może łatwiej będzie go złapać...
Jeśli jesteście gdzieś w pobliżu tego miejsca, lub znacie kogoś kto tam mieszka, podeślijcie zdjęcia naszego Batula. Kotek wabi się Batman, ale reaguje na zdrobnienia: Bati, Batek, Batula...
Jeśli nie uda się go złapać, to błagamy chociaż o info, że jest i że kręci się w okolicach sklepu Barbara...

aqa 

Wysłany: Pon Kwi 28, 2014 12:07 pm   

szkoda.... żeby sie kociczka znalazła.... powodzenia w poszukiwaniach życzę

Juska 

Wysłany: Pon Mar 23, 2015 8:18 pm   

To juz prawie rok, ale w sumie zapomniałam tu napisać, że Batman znalazł się po miesiącu :) Na dwa tygodnie przed naszym ślubem. Wychudzony, wybiedzony i jedną łapą za tęczowym mostem. Ale uratowany, kroplówkami przywrócony do życia i teraz rozrabia, jak za starych czasów :) A ma z kim, bo po drodze trafiły do nas kolejne dwa koty :D

aqa 

Wysłany: Nie Lip 19, 2015 11:53 pm   

To szczęście i dla niego i dla was :) suuuper że trafiłdo domu

andrzej_mi80 

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 2:21 pm   

Juska napisał/a:
To juz prawie rok, ale w sumie zapomniałam tu napisać, że Batman znalazł się po miesiącu :) Na dwa tygodnie przed naszym ślubem. Wychudzony, wybiedzony i jedną łapą za tęczowym mostem. Ale uratowany, kroplówkami przywrócony do życia i teraz rozrabia, jak za starych czasów :) A ma z kim, bo po drodze trafiły do nas kolejne dwa koty :D

Wasze słowo "rozrabia" przeczytałem jako "zarabia" i zacząłem się zastanawiać, jaki etat mu wymyśliliście :D Ale wracając do tematu, cieszę się, że psina odzyskała siły. Pozdrawiam.

usunęłam podpis z odnośnikiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Pią Sie 04, 2017 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  

alekul89 

Wysłany: Pią Sie 04, 2017 2:43 pm   

andrzej_mi80 napisał/a:
Wasze słowo "rozrabia" przeczytałem jako "zarabia" i zacząłem się zastanawiać, jaki etat mu wymyśliliście :D Ale wracając do tematu, cieszę się, że psina odzyskała siły. Pozdrawiam.

To akurat chodziło o kocurka a nie o psinę ;)

Dzienniczek przedślubny

Odpowiedz do tematu