Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja Avocado w Kuśniach - Sieradz i Incognito Sieradz
Autor Wiadomość
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Sie 08, 2017 11:48 am   Restauracja Avocado w Kuśniach - Sieradz i Incognito Sieradz

Gdyby ktoś potrzebował opinii o tych dwóch lokalach to mogę Wam baaaaardzo polecić oba. W Avocado bawiliśmy się na 2 Sylwestrach, komunii i weselu, a w restauracji Incognito robiliśmy Synowi chrzcino-urodziny. Avocado to restauracja/sala weselna w Kuśniach koło Sieradza, a Incognito to bardzo klimatyczna restauracja zaraz koło sieradzkiego Rynku.

Ja jako organizatorka chrzcin wypowiem się o Incognito. Ustalenie menu trwało niecałą godzinę, bo wybraliśmy opcję 3 ciepłych dań. I powiem Wam, że mimo, że sporo nam zostało spakowane (bo goście nie przejedli ;) ) to praktycznie nic się nie zmarnowało, zrobiliśmy mini poprawiny imprezy w domu, trochę rozdaliśmy Rodzince. Jedzenie pyszne i bardzo zróżnicowane, od klasycznego schaboszczaka po żeberka w jacku danielsie i dorszu w migdałach. Od Gości słyszeliśmy same pochwały, zarówno pod adresem menu jak i genialnej obsługi. Generalnie organizacją nie musieliśmy się zajmować wcale - Właściciele to młodzi i zorganizowani ludzie, znają branżę od podszewki i niczym nie dali się zaskoczyć. Poukładali wszystko tak jak chciałam, nadmuchali balony helem, zadbali o wystrój (dobrali odpowiednie kolory serwetek., uzupełniali świece :o ), wszystko było perfekcyjne! :* Bardzo podoba mi się wystrój tego miejsca, mam obecnie przesyt pałacowo-dworkowy, więc ta koncepcja bardzo nam podpasowała. Ale tak jak pisałam - jedzenie mają ABSOLUTNIE PRZEPYSZNE! Tak samo jak tort, który mieliśmy w cenie. to było prawie 8 kg tortu i generalnie - nic nie zostało :mrgreen: 30 osób zjadło taką ilość



Mieliśmy imprezę na 30 osób, i mieliśmy wydzieloną salę. Było rodzinnie, sielsko, klimatycznie, ale bez nadęcia :) Lokal ma strefę dla maluszków, przewijaki w toaletach i krzesełka do karmienia dzieci.





Generalnie bardzo polecam - impreza byłą idealna, bezstresowa, ja zrelaksowana i zadowolona.
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl