Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie jest hobby Waszych mężów ?
Autor Wiadomość
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 8:36 am   

Boks (z racji tego, że trenował a teraz jest trenerem), rybki (ma 3 akwaria) i wspólnie podzielamy pasję gry w bilard :)
_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 26, 2014 9:19 am   

Przywracanie do życia (naprawa, poprawa stanu wizualnego) starych polskich sprzętów audio (szczególnie kocha Radmora i Unitrę) :)
_________________

 
 
saturniana 

Dołączyła: 04 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 12:53 pm   

Turystyka górska - na szczęście to nas łączy :)


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Paź 12, 2014 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elmilagrosa 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: Nie Kwi 06, 2014 9:17 am   

Mój mąż bardzo lubi wędkarstwo i często próbuje namawiać mnie na wspólne wędkowanie. Nie przeszkadza mu zupełnie, że jestem wegetarianką i lubię zwierzęta, nawet te co głosu nie mają :P Czasami mu towarzyszę w wyprawach nad jezioro. Kiedy on łowi ryby, ja ganiam za motylami z aparatem. A później negocjuję wyswobodzenie pojmanych przez niego jeńców :P


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Paź 12, 2014 6:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 7:17 am   

Mój uwielbia komputery i wszystko co z nimi jest związane... ;) Nowinki technologiczne itp., oraz siłownia, odżywki białkowe i inne :)
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 6:25 pm   

Hobby mojego męża? Najważniejsze to programowanie i piłka nożna (granie, oglądanie) :)
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 7:22 pm   

Paolina napisał/a:
piłka nożna (granie, oglądanie) :)


:D skąd ja to znam..
_________________
 
 
Pani Misiowa 


Dołączyła: 02 Paź 2014
Posty: 46
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Nie Paź 12, 2014 9:02 pm   

Wycieczki rowerowe, komputer i ja :) :)
_________________
 
 
olgaberek 

Dołączyła: 19 Maj 2015
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 19, 2015 9:53 am   

pRACA-KOMPUTERY, MAJSTERKOWANIE, KOSZYKOWKA:)
 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 5:39 am   

Rower, rower i jeszcze raz rower :roll: kiedyś bardziej zawody i treningi, teraz odkąd kupiliśmy Małemu przyczepkę, zakręcił się na wycieczki rowerowe z nami :smile:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 11:10 am   

Mój kochany trochę ma tych zainteresowań :) ze sportu to piłka nożna(gra trochę i oglądamy razem mecze) i siłownia(chodzimy razem), dobrze pływa, kiedyś chodził regularnie na basen. Powiązane z zawodem-gadżety i nowinki techniczno-informatyczne(nie wiem,jak to określić :D ), takie zabawki dla małych i większych chłopców-drony, helikopter na sterowanie, urządzenia przenośne. No ale chyba największą pasją są gry komputerowe :D
_________________

 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 11:34 am   

Mój N uwielbia gry komputerowy. Jak tylko dorwie w swoje łapki taką na którą czekał to cieszy się jak małe dziecko :) Drugą jego pasją są sztuki walki. Od małego chodził na treningi ale jakiś czas temu jak postanowił ze mną zamieszkać zaprzestał ze względów finansowych, ale niedługo postanawia wrócić bo go nosi. O sztukach walki mógłby mówić godzinami jeśli znajdzie słuchacza. Interesuje się też psychologią, trochę ezoteryką, nowinkami technologicznymi.. :)
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 1:28 pm   

Ja mogłabym się podpisać pod tym co napisała Muszkowa, dopisując jeszcze "rower" :wink: Czasami twierdzę, że w jego przypadku to już nie hobby, a mania :wink:
_________________


 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 3:24 pm   

kapatka, ja się śmieję, że na ulicy nie muszę być zazdrosna o inne kobiety, bo mój B. się za nimi nie ogląda...ogląda się za rowerami :razz:
Mamy "tą drugą" w związku :smile:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2015 4:04 pm   

Muszkowa, a żebyś widziała ile razy na początku naszego związku złościłam się na niego "bo ciągle tylko rower i rower..." :D teraz już mi przeszło :razz:
_________________


 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Maj 21, 2015 7:58 am   

Mój mąż ma pewne ciągoty do hazardu ale powiem Wam,że na szczęście nie wydaje na to dużych ilości pieniędzy ;)
Gra sobie najczęściej w kasynkach internetowych. Jest obecnie zarejestrowany tutaj:
(...)
Stawia głownie niewielkie ilości pieniędzy. Udało mu sie już kilka razy wygrać.

Raz w tygodniu umawia się również na pokerka z kolegami z pracy.

Usunęłam komercyjny link. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Cze 23, 2015 7:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 5:59 pm   

Mój mąż ma zainteresowania ściśle sprecyzowane: ze względu na zawód interesuje się produkcją wszelkich alkoholi (jest technologiem spirytusu i drożdży), oprócz tego jazda na rowerze i niestety gry komputerowe, w które gra po kryjomu, bo toczę z nim o to wojny :-P
_________________

 
 
Gomigo 


Dołączyła: 08 Maj 2015
Posty: 224
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 27, 2016 6:21 pm   

Właśnie zastanawiam się nad hobby. Wiele z was pisze że komputer, gry i inne rzeczy. Ale czy tak naprawdę to jest tylko odskocznia by się zrelaksować czy prawdziwe hobby, pasja, bo to ogromna różnica jest. Jeśli ktoś się pasjonuje grami - to potrafi wymienić różnice np. w platformówkach, w akcji, potrafi wymienić strategie gry, nagrody i wyróżnienia, a także twórców tych gier. To tylko przykład pasji a nie tylko gram bo lubię. I pod tym kątem to my obydwoje nie mamy chyba żadnej pasji.
_________________

Dzienniczek przedślubny http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17605
Dzienniczek po-ślubny GOMIGO http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=838314
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Czw Paź 20, 2016 6:27 am   

Hobby mojego męża to przede wszystkim muzyka, nagrał już jedną swoją płytę, teraz tworzy drugą... Jest to klimat hip hopu...

Drugim hobby jest bliski Wschód, wszystko co związane z Syrią, Irakiem itd. Swego czasu prowadził zajęcia na UŁ na wydziale studiów międzynarodowych, obecnie jest w trakcie obrony doktoratu z tej dziedziny....

A trzecim hobby jest piłka nożna i Robert Lewandowski.... taaaa, ogląda każdy mecz w którym gra, kupił sobie jego książkę, generalnie to jego idol.... ;) :razz:
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Selene 


Wiek: 33
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 993
Skąd: ok. Bełchatowa
Wysłany: Czw Paź 20, 2016 10:39 am   

Mój mąż kocha motoryzacje, jest z nią związany zawodowo. A w ramach hobby i relaksu jeździ crossem. Góry piachu, dziury, kałuże, las i błoto jest najlepszą odskocznią od stresów :) nie ma teraz tyle czasu ile by chciał na to poświęcić i mi też żal że nie może poszaleć czasem ale mam nadzieję że jak zakończymy budowę uda się tak organizować czas żeby jeździł :)
_________________

 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 22, 2016 8:56 pm   

majsterkowanie
 
 
Sofia 

Dołączyła: 23 Lis 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 08, 2016 1:49 pm   

Świetnym pomysłem (nie tylko dla mężów) jest bieganie Można śmiać, ale sport to zdrowie. A bieganie to niezwykle tani sport. Wystarczy odpowiedni strój i możemy biegać, ile chcemy. Jedynym ograniczeniem jest nasze lenistwo (czyt. "nie chce mi się") :D
 
 
Muszka88 


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 27
Skąd: Kutno
Wysłany: Sob Gru 10, 2016 12:45 am   

Gra w zespole jako wokal i gitarka :) dodatkowo sport i praca jako programista :)
_________________
 
 
Sofia 

Dołączyła: 23 Lis 2016
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Gru 17, 2016 7:06 pm   

W okresie studiów większość z nas spędzała sobotnie wieczory na imprezach, a teraz pozostaje jedynie muzyka http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Na+Imprezę Czasami uda się wyjść razem ze znajomi, ale to rzadkość. Ewentualnie można zorganizować domówkę :D
 
 
Koko65 

Dołączyła: 21 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Gdańsk-Zaspa
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 8:59 am   

Wyjścia, czytanie, kolekcjonowanie;-)
 
 
Ajlar 

Wiek: 39
Dołączyła: 01 Mar 2015
Posty: 11
Skąd: Lodz
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Nie Sie 27, 2017 8:36 pm   

Ogladanie siatkowki - teraz sleczy przed TV, bo sa ME 2017 w Polsce w siatke - no coz, ja mam przynajmniej spokoj, hihi:) Potem troche przerwy i znow rusza Plus Liga. Chociaz przyznam, ze i ja takze popatrze z nim czasem na mecz. Cos slyszalam, ze w nowym sezonie to ONICO Warszawa ma isc na mistrza Polski, ponoc sponsor (Grupa Onico) sypnal kasa? Ja ich kojarze z fundacji, ktora dziala na rzecz dzieci - fajna sprawa.
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lis 15, 2017 6:49 pm   

Jak to u dużego chłopca - sklejanie modeli, manga. A naszymi wspólnymi pasjami są filmy i książki, choć książki lubimy raczej różne. :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl