Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
WIWAT TRIO
Autor Wiadomość
calineczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: Dallas, Łódź
Wysłany: Nie Sie 30, 2009 3:21 am   

Jestem juz "po" i moi kochani szczerze polecam ten zespol. Z calego mojego wesela jestem zadowolona ale z orkiestry najbardziej. Goscie zachwyceni i jeszcze do dzisiaj mama zbiera pozytywne komentarze dotyczace Wiwat Trio. Warto zrezygnowac z innych rzeczy jak limuzyna, dodatkowy barek z alko na rzecz swietnej muzyki. To jednak podstawa udanej imprezy. Moja mama powiedziala, ze nogi same chodzily jak zaczynali grac. Piekny wokal i faktycznie czasem az sama musialam przystanac i sie przysluchac czy to na zywo sie dzieje-czysty profesjonalizm. Goscie zbierali wizytowki i z tego co wiem sa juz zamowieni na czerwiec. Piekne wyjscia do stolow zrobily prawdziwa furore. :D Jesli ktos ma jakies dodatkowe pytania prosze pytac, na wszystkie chetnie odpowiem. Pozdrawiam i zycze milego weekendu. 8)
_________________
My goal in life is to be the person my dog thinks I am. ;0)
 
 
gabik 

Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 10:26 pm   

Jestem zainteresowana zespolem Wiwat Trio. Czy ktos ma jakies na nich namiary? Czy maja stronke internetowa?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 7:52 am   

Proszę o uważne czytanie - na poprzedniej stronie jest identyczne pytanie i podany link, gdzie można znaleźć namiary.
:roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
gabik 

Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 2
Skąd: polska
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 8:45 am   

Dziekuje, rzeczywiscie nie zauwazylam linka do namiarow.
 
 
BartekC 

Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 1:04 pm   

Witam serdecznie, czytając ten post pewnie wciąż zastanawiasz się jaki zespół wybrać ??

Tych kilka słów które za chwile przeczytasz mam nadzieję, że pozwolą Ci podjąć słuszną decyzję. Nad wyborem zespołu nie zastanawialiśmy się zbyt długo, przesłuchaliœmy może z trzy płyty demo, jednak w momencie kiedy dostaliśmy płytkę od Pana Adamczewskiego wybór był prosty „Wiwat Trio”

Może teraz o samym zespole, w skład zespołu wchodzą trzej Panowie i Pani (śiczny czysty wokal), grają muzykę że z pewnością dla każdego coś się znajdzie, jeżeli w miarę wcześniej przygotujecie listę utworów to są w stanie się do tego przygotować. Nie grają żadnych kawałków DISO POLO, jeżeli ktoś wychodzi z założenie, że tylko przy takiej muzyce Goście potrafią się bawić JEST W BŁĘDZIE, poza tym takich zespołów jest na pęczki - zmieńcie forum.

Rozpoczynając przygotowania do wesela należy zadać sobie pytanie: "Co jest podstawą dobrej zabawy". Nasza odpowiedź z żoną była jednoznaczna: dobra muzyka i smaczne jedzenie i na tym moi drodzy nie należy oszczędzać. Bo tak naprawdę wesele robi się dla Gości i należy zadbać, aby to oni bawili się do białego rana, a następnego dnia wspominali ile to potraw nie zdążyli spróbować :)

Wracając do zespołu, fakt - jest drogi, ale coś za coś. Szefowa naszej sali weselnej wspomniała: że w całej swojej karierze nie widziała tak świetnie zorganizowanego i profesjonalnie przygotowanego zespołu, to prawda JEST TO ZESPÓŁ Z GÓRNEJ PÓŁKI wart swojej ceny.

Za rozgrzanie naszych Gości weselych i świetną oprawę muzyczną zarówno w kościele jak i na sali weselnej wszystkim członkom zespołu Wiwat Trio serdecznie DZIĘKUJEMY, Kasia i Bartek
 
 
marthusia 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: lodz/lyon
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 1:01 pm   wesele polsko- francuskie zespol WIWAT TRIO

serdecznie polecamy zespol WIWAT TRIO
mielismu slub na poczatku sierpnia, bylo to wesele polsko-francuskie
(moj maz jest francuzem) przyjechala rodzina z Francji
wszyscy byli zachwyceni i swietnie sie bawili
wokalista mowi plynnie po francusku i oczywiscie spiewa :)
maja bardzo szeroki repertuar ktos poprosil w pewnym momencie o michaela jacksona- nie bylo zadnego problemu zostal swietnie zagrany i zaspiewany
zorganizowali oprawe muzyczna w kosciele, ave maria spiewala Pani z Teatru Wielkiego- cos przepieknego!!!
profesjonalni, uprzejmi, z wielka kultura osobista
bez nich nasze wesele nie byloby takie udane
serdecznie polecamy

nous vous recommandons vivement cet orchestre, il est formidable, il a organisé notre soirée de A à Z, la chanteuse parle parfaitement le français, sans aucun accent!
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 8:42 am   

Marthusia:)

Mój ślubny też jest Francuzem i też się zdecydowaliśmy na WIWAT TRIO:) są genialni. Podpowiedź mi proszę jak sobie poradziłaś z zaproszeniami i przyjazdem rodziny. Zew strony mojego narzeczonego będzie 100 osób :(
 
 
Aga S 

Dołączyła: 12 Wrz 2010
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 12, 2010 1:51 pm   Polecam ludziom z klimatem

Chciałabym polecić wszystkim zespół Vivat Trio z jedną małą adnotacją....

Nie jest to zespół dla każdego, ale dla osób które naprawdę docenią:

1. Niesamowite zdolności muzyczne, które słychać po 5 minutach gry, a goście weselni hurtowo zaczynają dobiegać do pary młodej z pytaniem: "skąd ich wzięliście?". Szczególnie często takie pytanie słyszałam od osób z wyższym wykształceniem muzycznym :lol: Porównanie do najlepszego koncertu nie będzie przesadyzmem.

2. Niesamowity klimat, który tworzy zespół. Dla wszystkich par dzień ślubu to wielkie szczęście i radość, ale i nie ukrywajmy, niesamowity stres. Panowie z zespołu swoim poczuciem humoru i profesjonalizmem, starają się, aby para młoda zupełnie o tym zapomniała. Czuwają nad wszystkim, mają niesamowite wyczucie chwili, elastycznie dopasowują się do gości, burzą dystans. Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała nienagannej prezencji, kultury osobistej zespołu, która w połączeniu z doborowo dobranym gronem gości, wspaniałym klimatycznym miejscem tworzy efekt widoczny jeszcze przez wiele tygodni, czego dobrym dowodem są telefony od gości: "Nigdy nie byłem na takim przyjęciu, nie jestem w stanie tego zapomnieć." :)

Jeśli szukasz ludzi z klimatem, profesjonalistów w każdym calu, zorientowanych na klienta w mało spotykany w dzisiejszych czasach sposób i jesteś w stanie docenić wszystko, co z siebie dają, zadzwoń do nich już dziś. Gdybym kolejny raz organizowała wesele :lol: nie wyobrażam sobie tej cudownej chwili bez nich, bo przez cały ten dzień nie myślałam o nich jako "małej firmie, która wykonuje dla mnie zlecenie :cool: ", ale jako o moich przyjaciołach, których zaprosiłam na cudowne przyjęcie :) Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że warto pod nich wybrać datę swojego wesela, bo vivat trio to gwarancja niezapomnianych wspomnień.

Polecam
Agnieszka
 
 
domita 

Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Nie Paź 03, 2010 11:43 am   

Ania (28) i Dominik (31)
Zespól Wiwat Trio grał na naszej uroczystości zaślubin w kościele oraz na przyjęciu weselnym w Złotej Kaczce 04.09.2010r. Musimy przyznać w 100 %, że pozytywne opinie jakie krążą po internecie i obiegowe opinie są w pełni uzasadnione.
Zespól z pomysłem na uroczystość, z charakterem i wyczuciem, żadne „usia - siusia” czy „cztery razy po dwa razy. Muzyka która, porywała największych malkontentów, między innymi szlagiery z lat naszego dzieciństwa, muzyczne perełki z lat kiedy nasi rodzice słuchali bigbitowych kawałków nieco przykurzone już czasem, zapomniane ale zagrane na nowo znakomicie nadawały własciwy ton zabawy. Nie zabrakło również i współczesnych hitów. Cała sala szalała, rodzina i goście zachwyceni.
Zespól to nie trzy, jak nazwa może sugerować, a cztery osoby - trzech panów i jedna pani - wszyscy spiewaja. Muzycznie sa zawodowcami w zwiazku z tym perfekcyjni pod każdym względem, poczawszy od stroju, prezentacji jak i samej kultury gry.
Swoimi pomysłami, swietna aranżacją stworzyli odpowiedni klimat dla zabawy i biesiadowania ... ( na czardaszowa nutę). Panie Janie dziękujemy - było ZNAKOMICIE – nie zapomnimy tego nigdy !! !! Zespół wielokrotnie wychwalany przez gości - proszono nas o kontakt więc musi być "coś na rzeczy" :)
W przygotowaniach wrażliwi na oczekiwania i pomysły z naszej strony - bardzo dobry kontakt z Panem Janem, człowiekiem o dużej kulturze osobistej i wiedzy muzycznej.
Polecamy tym którzy cenią sobie wysoki poziom obsługi i muzyczną perfekcyjność.
Ostatnio zmieniony przez domita Nie Paź 03, 2010 12:02 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
dzikosia 

Dołączyła: 09 Paź 2010
Posty: 1
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sob Lis 13, 2010 12:56 pm   

Witam wszystkich forumowiczów!
W dniu 11 wrzeœnia 2010 roku wyszłam za mšż. Ten jedyny dzień jest zawsze wyjštkowy i magiczny, pełen wzruszenia, miłoœci i szczęœcia. Na tš absolutnie niepowtarzalnš atmosferę ma wpływ wiele czynników. Jednym z ważniejszych aspektów jest muzyka. Muzyka nie sztuczna, wyuczona i zagrana jedynie poprawnie. Muzyka płynšca z głębi duszy, z pasji i zaangażowania. Ta odrobina magii, która jest wszechobecna tego wyjštkowego dnia. Nie każdy potrafi być takim czarodziejem, który umie zaczarować goœci tak by nie czuli zmęczenia, znużenia. To wyjštkowe zdolnoœci artysty sprawiajš, że prócz jedzenia można delektować się muzykš, każdym brzmieniem. Tak zaczarowanš noc weselnš przeżyliœmy dzięki zespołowi Vivat Trio. Jeżeli macie ochotę na odrobinę magi goršco polecam ten zespół – NIE ZAWIEDZIECIE SIĘ!
Pozdrawiam
 
 
vesepia 

Wiek: 38
Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 31
Skąd: stąd
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 11:04 pm   

można wiedzieć jaka cena? proszę o info na priv...
zespół zapowiada się interesująco, dziwi mnie tylko (i niepokoi) ze kilka postow zachwalajacych zespół to pojedyncze aktywności :-?
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lut 12, 2011 11:47 am   

Bylam dwukrotnie na weselu z ich udziałem i moje zdanie jest takie: jest to na pewno dobry zespół. Szczególnie widać to ,gdy graja koncert przy stołach. Nie jest to typowa muzyka biesiadna ale popisowa gra instrumentalna. Jeśli chodzi jednak o zabawe taneczną to poziomem nie odbiega ona od paru innych zespołów. Moze byc też tak, że niektórym gosciom niezbyt przypadnie do gustu, bo jest jest grana w charakterze dancingowym. Zespoł podpiera sie gotowymi podkladami i mimo, że używa żywych instrumentów nie gra calkiem na żywo. Dziewczyna spiewa bardzo poprawnie, panowie dużo słabiej. Jeśli stać cię na poważmy wydatek ,możesz byc zadowolona. Są jednak dużo tańsze zespoly grające podobnie, a czasem nawet lepiej -zależy od temperamentu i oczekiwań muzycznych gości.
 
 
desti 

Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 4:01 pm   Wiwat Trio

Dziś nad ranem zakończyło się nasze Wesele.Czas umilał nam WIWAT TRIO od początku chciałam tylko ich. Jest to zespół z najwyższej półki , świetne wokale, nienaganne maniery wszystko dopracowane w 100% . Jeśli ktoś kocha muzykę na żywo - trafił w 100%. Potrafili ruszyć gości do tańca kiedy koło 2 nastąpił kryzys. Ich Skrzypek na dachu- czapki z głów..Aż chciało by się mieć 2 wesele. My ze swojej strony bardzo dziękujemy. WIWAT Trio jest wart każdej ceny, poprowadzą świetnie imprezę !! !Ukłony dla Pani wokalistki, która ma taki wokal że aż ciarki przechodzą !! !
 
 
EmiliaGB 

Dołączyła: 28 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 28, 2011 3:36 pm   

Chciałam wszystkim gorąco polecić ten zespół. Profesjonalnie, elegancko, ale nie sztywno! Goście od pierwszego tańca byli na parkiecie.

Ktoś wcześniej pisał, że wspomagali się minidyskami, ale tylko kiedy chcieli coś zjeść i praktycznie było to niezauważalne, a chyba nie można wymagać od ludzi, by przez całą noc pracy na chwilę nie usiedli i nie odpoczęli.

Absolutnie wszyscy goście byli zachwyceni, nawet ci z wykształceniem muzycznym mówili, że na żadnym weselu jeszcze takiej orkiestry nie spotkali.

Poza tym, że prowadzenie imprezy i muzyka niesamowita, to członkowie zespołu są bardzo kulturalni i mili.

Szkoda, że wesele jest tylko raz w życiu, ale z mężem już rozmawiamy o jakiejś hucznej rocznicy, oczywiście z udziałem zespołu Wiwat Trio.
 
 
paulus334 

Dołączyła: 12 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 9:17 pm   

Zespół Wiwat Trio grał u nas na uroczystości weselnej 3 września 2011 wraz z oprawą muzyczną w kościele. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić tych pełnych profesjonalizmu muzyków. Goście bawili się przy dźwiękach Wiwat Trio do białego rana, a na zakończenie imprezy pogratulowali dokonanego wyboru. Muzyków charakteryzuje wysoka kultura osobista oraz duże poczucie humoru. Po prostu pełen profesjonalizm Wszyscy zaproszeni goście byli zachwyceni. Zespół pana Jana jest wart każdej wydanej złotówki. Bardzo dziękujemy zespołowi za tak wspaniale poprowadzoną uroczystość weselną, która na długo zostanie w pamięci. Polecamy!
 
 
apa-g 

Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 12:16 am   

Czy ktoś z was mógłby przesłąć mi kawałek swojego filmu z wesela gdzie grali bądź jakiś nagrań? Nie mogę do końca się zdecydować. Fakt wyglądają i grają dobrze, ale nie wiem czy ludzie będą się dobrze do takiej muzyki bawić, a cena na dodatek jest zabójcza.
Proszę o pomoc nawet tą najdrobniejszą.
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 12:24 am   

rzadko zdarza się,że zespoł 3osobowy jest "z górnej półki", no i na pewno nikt mi nie wmówi,że nie grają z półplaybacku....jak komuś to nie przeszkadza- to ok, ale ja wychodze z założenia, że skoro płacę zespołowi w tysiącach- to za grę na żywo.
_________________
 
 
martinka 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 21
Skąd: Modlna
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 11:59 am   

To ja sie też dopisze.. dwukrotnie bawiłam się z tym zespołem, na jednej imprezie byli jako zespół oraz jako oprawa ślubu (na slubie pieknie:-))...wrażenia takie, widzę gosci pod muchą i myslę sztywno...ale zaskoczenie jest ogromne, luz, wspaniały kontakt z gośćmi, nawet biesiada przy stołach z pomysłem. Zaskoczeniem są kontrabas i skrzypce które potrafią dodać rewelacyjny klimat. Super!!!
Na 2 imprezie byli jako niespodzianka dla młodych...i takze powalili wszystkich..
Dlatego u NAS też będą decyzja zapadła:-) polecam wszystkim którzy chcą by zabawa była przednia:-)
_________________
Marti
Ostatnio zmieniony przez martinka Sro Mar 21, 2012 12:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 5:00 pm   

Karolina1984 napisał/a:
rzadko zdarza się,że zespoł 3osobowy jest "z górnej półki",
a słyszałaś Wiwat Trio?, podejrzewam, że nie. Poza tym to chyba nie ilośc osób w zespole wpływa na jego jakość, ale umiejętności (muzyka, otwartośc na gości, wygląd)

A u mnie wystąpili w składzie czteroosobowym :-)

Nie umiem wskazac minusów tego zespołu. No może poza jednym - cena. Ale warto!
 
 
martinka 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 21
Skąd: Modlna
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 5:31 pm   

Dokładnie tak...byłam już na weselu gdzie był zespół "z wysokiej półki" 6 osób i cholernie drogi...i jaki efekt...zabawa sie zaczęła po 1 jak przybył DJ;-)..ok grali perfekcyjnie..ale nie potrafili gosci zabawic a to też trzeba umieć;-)
_________________
Marti
 
 
kuntotie 

Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 15, 2012 10:06 am   

Zespół Wiwat Trio grał na naszym ślubie i weselu w dniu 12 maja 2012 roku. Muszę stwierdzić, iż ten zespół jest absolutnie rewelacyjny. Zespół przyjechał 2 h przed ślubem aby się rozstawić na sali. Wszystko uzgodnili z właścicielami sali i nie było żadnych niespodzianek. Swoją życzliwością i talentem wyróżniają się spośród innych zespołów. Popis instrumentalny jaki dali grając między stołami na długo zapadnie w naszej pamięci. Potrafili również ,,wyczuć'' gusta gości i grali różne utwory. Każdy znalazł coś dla siebie i nie było ani jednej osoby narzekającej na katalog granych utworów. Korzystając z okazji pragnę jeszcze raz podziękować zespołowi za profesjonalizm i charyzmę.
 
 
Iza Bella 

Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: nie wiem
Wysłany: Nie Cze 03, 2012 8:34 pm   Vivat Trio

Zespół Wiwat Trio grał na naszym ślubie oraz weselu 21 kwietnia 2012. Wrażenie, jakie odnieślismy my oraz nasi goście o zespole są bardzo pozytywne. Począwszy od profesjonalnego pierwszego wrażenia, dobrej współpracy przy dokonywaniu wszelkich ustaleń przed uroczystoscia, poprzez prezencje w dniu ślubu, konferansjerkę na wykonaniu utworów na ślubie i weselu skończywszy - wszystko to zasługuje od nas na najwyższe noty. Wspaniały repertuar muzyki 'srodka' czyli takiej dla wszystkich. Wyjscie "w stoly" z instrumentami i zabawianie gości swiatowymi i polskimi hitami bylo rewelacyjnym pomyslem. Widzielismy, ze nawet najbardziej "sztywni" goscie zaczeli w tym momencie nucic pod nosem. Mamy nadzieje, ze bedziemy mogli jeszcze kiedys bawic sie przy ich akompaniamencie.
_________________
Iza Bella
 
 
martinka 

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 21
Skąd: Modlna
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 4:02 pm   

Tak tak tak będę podkreślała zajefajny zespół!!!!
_________________
Marti
 
 
panna.mloda 

Dołączyła: 05 Cze 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 05, 2012 2:59 pm   WIWAT TRIO

Witam!

Niedawno brałam ślub i jeśli ktoś z Was zastanawia się jaki ma wybrać zespół na imprezę weselną to z czystym sumieniem polecam zespół WIWAT TRIO!
Grali na moim weselu i goście byli zachwyceni, my oczywiście również:) pochwałom na temat muzyki nie było końca, a parkiet był ciągle pełen tańczących par, robiło się na nim pusto jedynie kiedy do stołu podawano ciepłe dania;) wówczas w tle leciała spokojna muzyka.
Jeśli chodzi o repertuar to daliśmy zespołowi wolną rękę i całe szczęście bo widać, że są to osoby doświadczone, które kontrolują przebieg zabawy i zwracają uwagę na to, jak bawią się goście i przy jakiej muzyce tańczy najwięcej osób (nie realizują tylko ułożonej wcześniej listy utworów, nie bacząc na nikogo i na nic).
Przy tym są to osoby niezwykle sympatyczne i kontaktowe, słuchające życzeń gospodarzy i gości. Naprawdę polecam ten zespół! Nie mogliśmy trafić lepiej:)

Pozdrawiam i życzę wszystkim parom dużo szczęścia i udanej zabawy! Nasze wesele trwało od 19 do prawie 6 nad ranem, a to chyba czymś świadczy;)
 
 
Małgosia84 

Dołączyła: 04 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 04, 2012 5:38 pm   Serdecznie polecam WIWAT TRIO:)

Zespol Wiwat Trio gral na naszym weselu, jestesmy bardzo zadowoleni ze zdecydowalismy sie wlasnie na nich-mamy cudowne wspomnienia ze slubu i wesela, miedzy innymi dzieki nim:) zespol sklada sie z 4 osob: 3 mezczyzn-muzykow, oraz 1 kobieta-wokalistka. Panowie przepieknie graja, niektore utwory wrecz hipnotyzuja, a wokalistka cudownie spiewa, barwa glosu- super:) goscie pytali skad jest zespol, uslyszelismy wiele komplementow na ich temat. to profesjonalisci, to slychac i widac:) goscie tez od razu spostrzegli ze sa muzykami;) moga takze zagrac w kosciele, np Ave Maria na skrzypcach, wiedza jak poprowadzic zabawe weselna, czulismy sie z nimi "bezpiecznie". koszt nie jest mały ale mysle ze warto, zespol to bardzo wazna sprawa. mielismy slub i wesele 145 km od lodzi, nie bylo dla nich problemu zeby dojechac. Razem z mezem serdecznie polecamy Wiwat Trio- profesjonalizm, klasa, bezpieczenstwo i gwaracja dobrych wspomnien... Dziekujemy Zespolowi i pozdrawiamy:)
 
 
RenataT 

Dołączyła: 09 Paź 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2012 2:46 pm   

Jeżeli chodzi o orkiestrę na ślub to polecam tylko i wyłącznie Wiwat Trio.
Uważam, że jest to strzał w dziesiątkę. We wrześniu tego roku miałam swój wymarzony ślub i nie wyobrażam sobie jakby to się odbyło bez nich.
Goście byli zachwyceni!! Chyba nikt nie wyszedł z sali bez pogratulowania mi wyboru tak świetnej orkiestry. Polecam serdecznie!!! A dodatkowo bardzo mili ludzie w zespole, z którymi wspaniale się współpracuje.
Nic dodać, nić ująć- po prostu profesjonalna orkiestra...
_________________
Renata
 
 
Daniel_Szulc 

Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Wrz 12, 2013 12:50 pm   Dziękujemy!

Zespół Wiwat Trio po raz pierwszy usłyszeliśmy bawiąc na weselu u jednej z kuzynek. Ponieważ w planach mieliśmy własne wesele, od razu, w trakcie jednej z przerw, wstępnie porozmawialiśmy z Panem Janem Adamkiewiczem i wzięliśmy wizytówkę. Wiedzieliśmy, że nie ma sensu szukać innego zespołu. Byliśmy pewni, że chcemy, żeby to Pan Jan z zespołem poprowadzili zabawę na naszym weselu, które miało odbyć się nieco ponad rok później. Jak się miało okazać, to był strzał w dziesiątkę. Kiedy usłyszeliśmy na początku„All you need is love”(tak sobie wymarzyła żona) zagrane na powitanie młodej pary, 100% live na „żywych” instrumentach przed hotelem, wiedzieliśmy, że dokonaliśmy słusznego wyboru. W trakcie zabawy zespół był w stanie porwać do tańca gości bez względu na wiek. Muzyka była chwalona zarówno przez rodziców i wujostwo w starszym wieku, jak i naszych znajomych w wieku 20-30 lat. Popis muzyki na żywo (wyjście do gości przy stołach) ze skrzypcami i kontrabasem, to prawdziwe mistrzostwo. Humor, niekiedy z delikatną ironią ale zawsze w najlepszym stylu, wysoka kultura i niezwykła inteligencja z jaką prowadzili zabawę, robiła wrażenie na wszystkich gościach. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. To było widać, słychać i czuć. Wejście młodej pary, pierwszy taniec, tort, podziękowania, oczepiny – wszystkie „newralgiczne” momenty wesela zostały poprowadzone perfekcyjnie. Dokładnie tak jak ustaliśmy to z Panem Janem przed weselem. A nawet lepiej, bo do naszych pomysłów i oczekiwań, panowie z zespołu dołożyli swoje poczucie humoru i niewątpliwe talenty konferansjersko-wodzirejskie. Trochę nawet żałujemy, że nie zdecydowaliśmy się na film z wesela, bo chętnie byśmy teraz jeszcze raz posłuchali jak Wiwat Trio prowadził tę zabawę.
Jeśli chodzi o stronę muzyczną, to fachowcami może nie jesteśmy ale obecna na weselu nasza koleżanka (która ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu i jest osobą raczej bardzo krytycznie nastawioną do wszystkiego co słyszy) spontanicznie powiedziała, kiedy spotkaliśmy się jakiś czas po weselu: „szkoda, że na moje wesele mam już inny zespół, bo chętnie wzięła bym ten Wasz…Grali zaje…ście”. Podsumowując, naszym zdaniem Zespół wykonał świetną robotę i wart był nie tylko umówionej kwoty ale nawet premii.
W tym miejscu raz jeszcze chcemy podziękować całemu zespołowi, na czele z Panem Janem Adamkiewiczem. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Choć od wesela minęły prawie trzy miesiące w dalszym ciągu jesteśmy pod dużym wrażeniem.
 
 
kOaLA865 

Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 22, 2013 11:59 pm   

Wczoraj odbyło się nasze wesele podczas którego grała orkiestra Wiwat Trio a właściwie Wiwat Quartet. Panowie grają pięknie, a wokalistka jest prawdziwym skarbem tego zespołu- ma cudowny głos, niezwykle śpiewa po francusku. Całość Wesela była prowadzona z ogromną kulturą, taktem i inteligencją i humorem. Orkiestra Wiwat Quartet to nie tylko wspaniała muzyka ale również pełen profesjonalizm. Pan Jan Adamkiewicz to prawdziwy człowiek orkiestra. Bez dwóch zdań najmocniejszym punktem było wyjście do gości i wspólne śpiewanie i zabawa przy stołach przy akompaniamencie skrzypiec, kontrabasu i akordeonu. Całe wesele otrzymywaliśmy gratulacje wyboru orkiestry, wielokrotnie słyszeliśmy, że lepszego zespołu nasi goście na żadnym weselu nie słyszeli. Repertuar jest skierowany do gości w każdym wieku. Parkiet cały wieczór był pełen.
Są warci każdej ceny!
Jeszcze raz dziękujemy :)
 
 
kkm 

Wiek: 39
Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 9:42 am   

Witam!!!

Jestem po swoim weselu, które miało miejsce w ten weekend.
Chciałbym napisać słowa podziękowania dla zespołu gdyż to co zrobili przesło moje naśmielsze oczekiwania.

Na wstępie zaznaczę, że sprawdziliśmy wiele zespołów i Wiwat biję na głowę każdego jeśli chodzi o wyoknanie oprawy muzycznej, profezjonalizm, przygotowanie się do uroczystości, elegancję.
Naprawdę brak mi słów aby opisać jak świetnie się z nimi współpracowało i jak wspaniale wyglądąło wesele i poprawiny.

Osobiście nie miałem przyjeności wysłuchania płyty demo. Zespół usłuszałem na żywo na występie i wiedziałem że chciałbym mieć ich na swoich uroczystościach.
Tak się stało i nie żałuję. Są warci swojej ceny, a dają z siebie wszystko co możliwe.

Myślę, że opinie o "sztywności" zespołu wynikają właśnie z ich podejścia do klienta. Ja miałem delikatne obawy na samym początku, jednak po przeczytaniu listy utworów, które grają wątpliwości się roziwały. Uroczystości pokazały, że mój wybór był strzałem w dziesiątkę.

Niestety nie mieliśmy przyjemności słuchać Wiwatu w kościele dlatego nie jestem w stanie wypowiedzieć się w tym temacie.

Natomiast zespół jest , co najważniejsze, profesjonalny i właśnie tak podchodzi do przygotowania i wykonywanej pracy. To daje ogromy spokój przed uroczystością, pewność, że imprezy będą udane. A teog raczej nie da się ocenić, wierzcie mi, że przed samym weselem człowiek martwi się o wszystko.
My zostawiliśmy wolną rękę i zespół spisał się na medal.

Na naszej uroczystości zepsół współpracowął z Wodzirejem 202. Wszyscy się uzupełniali. Najczęstsze zdanie od gości : "Nigdy nie byliśmy na takim weselu" . Ludzie byli zachwyceni, pozytywnie zmęczeni, Wybawieni. Większość została do 3-5 i non stop tańczyli .

Zespół grał do posiłku i "Sokoły" były klasą w samą w sobie. 150 osób klaskało i śpiewało gdy orkiestra grała na żywo.

Pan Jan jest klasą samą w sobie. Każda nasza uwaga i prośba była przemyślana i zrealizowana.

Naprawdę, jeśli tylko możecie sobie pozwolić na ten zespół - nie zawiedziecie się. Zresztą patrząc na opinie ludzi, u których grali... nie można mieć jakichkolwiek wątpliwości.

Naprawdę myślę, że zespół dopasuję się do każdych gości, wykona oprawę wesela na najwyższym poziomie. A to są niezapomniane chwile, których nie można powtórzyć i warto mieć pewność udanej zabawy.


Ze szczerego serca polecam cały skład zespołu, w tym wokalistę, której głos zaczarował wszytkich moich gości, moją żonę i mnie.
Bardzzo dziękuję i pozdrawiam!
 
 
MyszkaiMiś 

Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 9:13 pm   

hej,
mieliśmy wesele w tym roku i z polecenia wybraliśmy orkiestrę Wiwat Trio. od początku rozmowy z Panem Janem przebiegały bardzo rzeczowo i sympatycznie. problem jednak pojawił się podczas wesela. Dwa tygodnie przed ślubem ustaliliśmy z Panem Janem jakie utwory mają być zagrane podczas uroczystości ślubnej i co dodatkowo chcielibyśmy usłyszeć podczas wesela. do dnia ślubu orkiestra nie skontaktowała się z nami aby powiedzieć, że któregoś z utworów nie zagrają. dlatego też byliśmy przekonani, że nasze ulubione piosenki usłyszymy podczas wesela. nic bardziej mylnego. w trakcie ślubu został zagrany utwór, którego z konkretnych względów nie chciałam usłyszeć, a podczas wesela nie usłyszeliśmy ani jednego wybranego przez nas utworu!!!!
co prawda goście dobrze się bawili podczas uroczystości, a głos Pani Kasia ma niesamowity...bardziej na scenę niż na wesele, to mały niesmak pozostał.
jednak największe zaskoczenie było podczas rozliczenia. kiedy spotkaliśmy się z orkiestrą dwa dni po weselu poprosiłam o pokwitowanie odebrania gotówki i zakończenia współpracy (przelew na konto nie jest preferowany przez orkiestrę) Pan Jan wyśmiał moją prośbą pokwitowania. był rozbawiony tym, że nie chcę przekazać dość pokaźnej kwoty bez otrzymania potwierdzenia. z mojego punktu widzenia jest zachowanie mało profesjonalne.
podsumowując, jeśli repertuar zespołu Wam w pełni odpowiada to polecam gorąco ten zespół - koniecznie z Panią Kasią. jeśli natomiast chcielibyście aby Wasze sugestie były wzięte pod uwagę - poszukajcie kogoś innego.
 
 
eyo2 

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2014 12:22 pm   Zespół godny polecenia

Witamy,

Wprawdzie minęły prawie dwa miesiące od wesela (28.06.2014), a my wciąż przywołujemy poszczególne kadry z wesela, które w dużej mierze zapadły nam w pamięci dzięki kunsztowi muzycznemu i profesjonalizmowi jaki reprezentuje zespól Pana Adamkiewicza. Cała oprawa muzyczna była na bardzo wysokim poziomie, z wysoką kulturą, ciekawymi aranżacjami piosenek, a to sprawiło, że wieczór był magiczny i bardzo elegancki. Godnym wspomnienia jest krystaliczny głos wokalistki, a w szczególności pięknie wykonane piosenki w języku francuskim. Goście byli bardzo zadowoleni i chwalili muzykalność zespołu. Moment wyjścia orkiestry do stołów okazał się strzałem w dziesiątkę – zaangażowało wiele osób do wspólnej zabawy i śpiewu.
Bardzo dziękujemy za ten wieczór i szczerze polecamy innym wybór Wiwat Trio, jako zespołu na ten najważniejszy dzień w życiu.

Pozdrawiamy,
Kasia & Grzegorz
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Pią Sie 29, 2014 10:05 pm   

Nie wiem jak to się stało... Byłam przekonana, że już się wypowiadałam w tym temacie... a teraz nie mogę odszukać! no trudno, wiec powiem tak: zespół rewelacyjny. Bardzo nam odpowiadało to, że nie było disco polo. Wcześniej nei wierzyłam, że takie wesele może się udać. Teraz już wiem, że może - i to jak! A wygląd Panów pięknie ubranych, w muszkach.... istna klasa, tak jak powinno być na prawdziwym balu.... :) U nas było wesele polsko-francuskie i goście zachwyceni, a ci z Francji to już w ogóle. Niestety słyszałam, że Pani Kasi w przyszłym roku już nie będzie z nimi... Zresztą co tutaj mówić, Jej talent został doceniony w The Voice Of Poland :)
https://www.youtube.com/watch?v=c1JBgMfp_8E
Mam nadzieję, że już nikt nie ma wątpliwości co do Jej talentu :) Po francusku mówi rewelacyjnie, po ang chyba też :) Nie wiem czy czasem jeszcze innych języków nie ma w repertuarze... :) My właśnie pod Wiwat Trio zmieniliśmy datę ślubu z września na październik i nic a nic nie żałujemy :) )))
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moniak Pią Sie 29, 2014 10:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gosia007 

Dołączyła: 27 Sty 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 22, 2015 7:56 pm   POLECAMY!

W czerwcu odbyło się nasze przyjęcie weselne. Oczywiście towarzyszyło nam WIWAT TRIO. Zespół jest w pełni profesjonalny, a wokalistka super. Moje najśmielsze oczekiwania przeszła biesiada przy stołach. Pan Jan tak rozruszał towarzystwo, że chrypka na drugi dzień była u każdego :) . Zarówno osoby mające pojęcie o muzyce jak i "laicy" na pewno będą zadowoleni. Decydując się na Wiwat Trio byliśmy spokojni, że wszystko będzie pod kontrolą. I oczywiście było! :) :):)
Gdybym miała jeszcze raz wybierać kto będzie umilał nam czas na weselu, na pewno nie zmieniłabym zdania i bez wahania wybrała ich ponownie.
 
 
PiotrPK 

Dołączył: 05 Sie 2015
Posty: 1
Skąd: Lodz
  Wysłany: Sro Sie 05, 2015 6:09 pm   

Jestesmy dopiero co po weselu (01.08.15) i mielismy szczescie i przyjemnosc, ze mimo dosc poznej decyzji, udalo nam sie skorzystac z uslug zespolu Wiwat Trio. Bylismy wczesniej na weselu bliskiej znajomej w 2013, gdzie grali i prowadzili impreze, tak wiec nie mialem obaw przed rezerwacja czy sie sprawdza.

Od poczatku do konca zespol potwierdzil swoj pelen profesjonalizm. Faktycznie moze sie wydawac, ze cena nie jest najbardziej przystepna, jednak tutaj dostajemy to za co placimy:
- rzeczowa wspolprace
- sensowne porady na temat organizacji imprezy (co nam sie bardzo przydalo, gdyz organizowalismy wesele dosc pozno i nie mielismy mozliwosci poswiecic na to duzo czasu)
- slownosc (co do ustalen, co do odpowiedzi na pytania, itp)
- bardzo wysoka jakosc artystyczna

POLECAM WSZYSTKIM PANA JANA I JEGO EKIPE Z WIWAT TRIO BEZ ZADNYCH OBAW.

Jesli ktos potrzebuje dodatkowych informacji czy ma jakies konretne pytania to prosze o kontakt na priv.

Dziekujac Wiwat Trio za mila impreze,
PK
 
 
Goska 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 3:24 pm   

Zespół wiwat trio grał na moim weselu 29.08.
Jest to zespół, który nie posiada w swoim repertuarze disco polo, co było u mnie jednym z kluczowych kryteriów przy wyborze zespołu.
To jest zespół profesjonalistów najwyższej klasy, wspaniałe rozpoznawali potrzeby i nastroje gości i miło było jeszcze długo po weselu słyszeć, że dawno się tak nie wytańczyli jak na naszym weselu:)))
Jest to zespół z klasą- Panowie ubrani w smokingi, Pani w suknię wieczorowę, to po prostu robi wrażenie.
Współpraca z Panem Adamkiewiczem przed weselem i w trakcie wesela przebiegała rewelacyjnie i bardzo sprawnie. Ponieważ mój mąż w ogóle nie umie tańczyć, Pan Jan pomógł nam przy wyborze utworu na pierwszy taniec, by tempo i stopień trudności nauki kroków był odpowiedni dla amatora:))) podobnie sytuacja wygladała przy piosence dla rodziców.
Nawet teraz oglądając film z wesela nie znajduję żadnego ale:)))
Dla mnie jest to zespół naprawdę warty polecenia.
 
 
barhelman87 

Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 04, 2016 11:44 pm   

Witam!

Zespół WIWAT TRIO tworzył oprawę Naszego Wesela, które odbyło się 25.05.2016. Zespół w ocenie mojej, Mojej Żony, a także każdego Gościa Weselnego fenomenalny! Pełen profesjonalizm! Pan Jan to nie tylko utalentowany wszechstronnie muzyk, ale również osoba, która porywa. Porywa osobowością, sposobem bycia, poczuciem humoru... Te wszystkie cechy umiejętnie wyeksponowane w stosunku do gości gwarantują wspaniałą zabawę. (Panie Janie wytęp solo na skrzypcach - cudowny). Mimo to, że w każdej grupie ludzi potrzebny jest lider pozostali członkowie zespołu nie ustępują ani na krok. Każdy z Was jest dla Nas Człowiekiem-Zjawiskiem. Zjawiskiem, które w obecnych czasach rzadko się zdarza. Umiejętności, elegancja, szyk, takt... Wszystko to złożyło się na cudowną atmosferę, której nigdy Wam nie zapomnimy... Wokalistka również prezentuje najwyższy poziom, piękny, elastyczny głos, który zapada w pamięć (nadmienię, że Panowie również super śpiewają - chórki do "Voyage, Voyage" wspominam z uśmiechem). Współpraca bezproblemowa, każdy aspekt organizacyjny dokładnie, ale rzeczowo omówiony (w tym oprawa Mszy Świętej). Całkowici profesjonaliści. Serdeczne pozdrowienia i gorące podziękowania dla Was Kochani!!!
 
 
m.wielgus 

Dołączyła: 21 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2016 9:17 am   

Wiwat Trio uświetnił nasz ślub oraz wesele 17 września 2016.
Orkiestra Pana Jana Adamkiewicza rozkochała w sobie wszystkich gości bez wyjątku i sprawiła, że fantastyczna zabawa trwała do samego rana.

Powinnam rozpocząć od oprawy ślubnej. Nasz ślub miał miejsce w parafii pw. Świętej Katarzyny w Zgierzu. Organy są zabytkowe i mają piękny dźwięk, ale są wymagające i naprawdę nie każdy potrafi na nich grać, również w uwagi na ich kondycję. Dla Pana Jana nie stanowiło to najmniejszego wyzwania - przyjechał z nami do kościoła kilka tygodni wcześniej, obłaskawił miejscowego organistę, wypróbował instrument, a jego wykonanie było tak piękne, że już na tej próbie przeszły nas dreszcze, a mnie stanęły łzy w oczach. Natomiast podczas samej uroczystości zarówno muzyka, jak i śpiew perfekcyjnie podkreślała podniosłość i uroczystość najważniejszych momentów. Niezwykle brzmią również skrzypce, na których gra Pan Jan, byliśmy zachwyceni, a wraz z nami każdy, kto uczestniczył w tej niezwykłej mszy świętej.

Orkiestra powitała nas również w bardzo piękny sposób przed salą weselną - dobór utworów, ogromna charyzma i urok osobisty Pana Jana oraz pozostałych członków zespołu oczarował już na wstępie przyjęcia. Pan Jan zawsze wie co i kiedy powinno zostać powiedziane, czuwa nad przebiegiem przyjęcia od pierwszych do ostatnich sekund. Kiedy po pierwszym tańcu rozpoczął się pierwszy blok muzyczny, nikt nie chciał zejść z parkietu, dobrze, że był duży ;) Jeżeli chodzi o wybór utworów to nie wysyłaliśmy wcześniej żadnych list, wiedzieliśmy, że możemy zaufać naszej Cudownej Orkiestrze. Bawili się wszyscy, młodsi i starsi Goście, a my i Nasi Rodzice co rusz otrzymywaliśmy pochwały za wybór orkiestry.

Teraz kila słów o Wokalistce, pani Monice Mioduszewskiej. Pary Młode czytające forum mogą przeczytać bardzo wiele dobrego o poprzedniej wokalistce, pani Kasi, ja również bawiłam się na weselu u kuzynki, gdzie pani Kasia była wokalistką (wtedy właśnie powiedziałam sobie, że na moim weselu może grać tylko Wiwat Trio;) i również doceniam jej kunszt wokalny, ale pani Monika jest artystką tak zjawiskową i uzdolnioną, że... trzeba jej po prostu posłuchać! Zachęcam wszystkich do poszukania na you tube itp. Wykonanie Skyfall wbiło nas w ziemię, Adele powinna zacząć się niepokoić :) Każda piosenka wykonana przez Panią Monikę wzbudza zachwyt i brzmi o wiele szlachetniej niż w oryginale. Należy również dodać, że Pani Monika jest wyjątkową piękną kobietą, dzięki czemu cala Orkiestra prezentuje się jeszcze lepiej :)

Pan Jan zaskoczył również wszystkich wprowadzając wchodząc między stoły i grając Skrzypka na dachu oraz inne piękne, biesiadne utwory. Goście najpierw nieco nieśmiało, ale po chwili już bardzo żwawo włączali się do zabawy, na sam koniec wszyscy już stali i skakali, śpiewając na cały głos i bijąc gromkie brawa :) strzał w 10!

Oczepiny, podziękowania dla rodziców - wszystko z klasą i ze 100%-owym uszanowaniem naszych próśb. Ponadto nie stanowiło najmniejszego problemu, gdy na ostatnią chwilę coś modyfikowaliśmy - Pan Jan oraz pozostali członkowie Wiwat Trio z uśmiechem spełniali nasze życzenia.

I na sam koniec, za co również bardzo dziękujemy - disco polo nie ma w zwyczajowym repertuarze Orkiestry, ale kiedy po oczepinach klimat już się zupełnie rozluźnił i moja siostra, która lubi bawić się przy tej muzyce poprosiła o "Oczy zielone", utwór został zagrany i to w bardzo ładnej aranżacji i za to również ogromy plus dla Orkiestry, bo wszyscy jeszcze bardziej poczuliśmy, że Pan Jan, Pani Monika i pozostali Panowie są tam dla nas i że naprawdę zależy im bardzo, abyśmy w tym dniu czuli się wyjątkowo :)

Podsumowując - REWELACJA! A cena za usługę, chociaż może wydawać się wysoka, jest bardzo uczciwa zważywszy na jakość, na walory artystyczne, na urok i charyzmę oraz ogromną rzetelność i profesjonalizm.

Jeszcze raz, najserdeczniej Państwu DZIĘKUJEMY! :)
 
 
wiola.l 

Dołączyła: 10 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 9:12 am   

Możliwości zespołu Wiwat Trio poznałam osiem lat temu. To było niesamowite przeżycie słuchać na weselu prawdziwych muzyków, a nie amatorów,tak jak miało to wówczas miejsce na większości przyjęć weselnych. Już wtedy postanowiłam,że Pan Jan będzie odpowiedzialny za oprawę muzyczną mojego wesele i tak się stało.

Sierpień 2017, deszczowa sobota. Wiadomo,że każdy chciałby żeby aura tego dnia była niesamowita,żeby słońce świeciło cały dzień, a temperatura pozwalała na normalne funkcjonowanie. U nas tak nie było,bo lał deszcz,ale przekonaliśmy się,że to zupełnie przestaje być istotne gdy jest się otoczonym profesjonalistami. Tak możemy nazwać członków zespołu Wiwat Trio. Oprawa muzyczna Mszy Św. była bardzo poruszająca, urzekająca, profesjonalna. Powitanie na sali, sposób w jaki zespół poprowadził nasz przyjecie...nic dodać nic ująć. O nic nie musieliśmy się martwić. Zaufaliśmy zespołowi w 100% i nie żałujemy. Muzyka porwała do tańca nawet ciocie, które zwykle preferują siedzenie przy stolach. Głos Pani Moniki jest przepiękny, czysty. Wybredni goście związani hobbystycznie z muzyką komplementowali. Warto posłuchać na żywo :)

Biesiada przy stołach, którą poprowadził zespół była mistrzostwem świata. Goście mówili,że wiele już widzieli ale skrzypka stojacego na krześle, który porwał cały tłum do zabawy to jeszcze na żadnym weselu nie było. Magia :) Goście bawili się znakomicie i my też. Nie spodziewaliśmy się,że na własnym weselu, gdy jest się tak pochłoniętym sprawami organizacyjnymi, można sie tak dobrze bawić.

Serdecznie polecamy zespół. Pięknie grają, elegancko się prezentują, tworzą niezwykłą atmosferę i pozwalają młodym parom czuć sie komfortowo w tym ważnym dniu.
Ostatnio zmieniony przez wiola.l Nie Wrz 10, 2017 9:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl