Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Haliśka Band - Łódź
Autor Wiadomość
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 10:30 pm   Haliśka Band - Łódź

Ktoś o nich słyszał??
Jakies opinie??
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Sie 08, 2014 7:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 9:04 am   

Przenoszę wypowiedź z wątku Poszukuję orkiestry - wypowiedź z listopada zeszłego roku :)

mareqs napisał/a:
a polecam Zespół Haliśka Band (lub HaliskaBand) różnie piszą
Pozdrawiam
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lut 09, 2010 9:05 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
karnami 

Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 17, 2010 8:40 pm   Witam

Witam, jestem nowa na forum, dopiero zaczynam organizację własnego ślubu i wesela. Zainteresował mnie zespół Haliśkaband, podoba mi się głos wokalistki. Dlatego też bardzo interesują mnie opinie na temat tego zespołu. Czy ktoś był może na weselu, na którym grali??
_________________
karolka
 
 
Asik26 

Dołączyła: 19 Mar 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 2:23 pm   

Witam :)
Jeśli ktoś z Was miał do czynienia z tym zespołem proszę bardzo o jakąś opinie :)
_________________
: Joasia:0
Ostatnio zmieniony przez Asik26 Pią Mar 19, 2010 2:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2010 4:29 pm   

Nikt nie miał do czynienia z tym zespołem?? jestem ciekawa, jakie oczepiny robią, bo o to zapomnieliśmy się spytać jak podpisywaliśmy umowę :(
_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 3:34 pm   

A to my mamy robić oczepiny, hmmmm
:) :) :)


Żartuję. Oczywiście, że robimy oczepiny. Przyśpiewki, wykupowanie bucików, rzut welonem i muszką, może jakiś konkursik.
Nie stresujcie się :) wszystko dogadamy ze szczegółami jak się spotkamy ponownie przed weselem.

Pozdrawiamy



edit: usunęłam linka reklamowego z podpisu
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Kwi 01, 2010 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcinek 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:10 pm   

Czekam na więcej opini.Po tym co widziałem na stronie internetowej zespołu jestem bardzo zainteresowany.Proszę o opinię tych u których grał ten zespól. Świetny głos ma pani.A jak bawią gości?
 
 
malada 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 2:57 pm   

Zespół "Haliśka " jest wspaniały, właśnie przygrywał na weselu .- Świetnie bawił gości i na sali tanecznej i przy stołach. Grali i dla starszych i młodszych.Krótkie przerwy, wspaniały głos wokalistki i ciepły głos wokalisty, wspaniała gitara sprawiły że wesele od tej stony było wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
malada
 
 
K11_06_2011 

Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 12:08 pm   

Potwierdzam zdanie malada.
Zespół super grał! wokalistka ma przesliczny głos! wszytskich urzekł! goście bawili się do samego rana i nie chcieli wyjsć z wesela i poprawin! Przerwy krótkie, grali i spiewali przyśpiewki weselne przy stołach. Muzyka dla każdego i młodego i starego! Ahh pobawiłabym się jeszcze raz przy ich muzyce:)
Zespół wziął pod uwagę nasze prośby odnośnie oczepin i innych rzeczy :)
Dziekujemy Wam, że tak świetnie bawiliście ludzi na naszym weselu!!
Karola & Piotr
_________________
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 1:56 pm   

Dzięki za dobre słowo :) i pozdrawiamy wszystkie młode pary u których mieliśmy zaszczyt zagrać i oczywiście te u których dopiero zagramy :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Goosiak 

Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 07, 2012 12:20 pm   

Witamy
Zespół Haliśka Band grał u nas na weselu 23.06.2012 w sali Saksonia. Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!!!! Goście również (na 85 osób, 84 były zadowolone, jedynie wujek powiedział, że "zespół to nie powinien mieć żadnych przerw").
Zespół bardzo elastyczny i otwarty na propozycje z bogatym repertuarem piosenek starszych i młodszych, a także współczesnych, od biesiady do rocka. Przed weselem można przejrzeć sobie repertuar i wybrać utwory, które się podobają. Grają dużo utworów porywających do tańca, a to jest bardzo istotne. Goście tak dobrze się bawili, że często błagali, żeby zespół nie schodził na przerwę.
Na uwagę zasługuje głos wokalistki; kawał głosu, brzmi rewelacyjnie i profesjonalnie! Męski wokal również bardzo ładny. A pan perkusista udzielał się towarzysko nawet w przerwach.
Sumując; z zespołu Haliśka Band jesteśmy MEGA zadowoleni!!!!!!! Dziękujemy bardzo za wspaniałą oprawę muzyczną. ;)
_________________
Goosiak&Tom
 
 
EdytaW 

Dołączyła: 19 Lis 2012
Posty: 3
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pon Gru 03, 2012 10:44 pm   

Szczerze polecam ten zespół. Bawiłam się na imprezie gdzie grali. Myślałam, że bez discopolo to nie ma zabawy, bo na 90% imprez taka muzyka rządzi niestety. A tutaj taki czad i energia, bez discopolo, a zabawa była rewelacyjna.

ps. Jak pokazałam córce na yutubie to powiedziała żeby wziąć namiary. Chyba coś się święci :)
 
 
Joguś 

Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 08, 2013 5:36 pm   

Chcieliśmy bardzo podziękować całemu Waszemu zespołowi - Haliśka Band za świetną zabawę jaką zapewniliście na naszym przyjęciu weselnym. Nikt nie spodziewał się takich utworów i takiego wykonania :)
Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem, a ostatnio sporą grupą spotykamy się na weselach dosyć często, ale takiej imprezy jeszcze nie było.
Polecamy wszystkim zespół Haliśka Band, super muzyka, super ludzie, krótkie przerwy, śmieszne i zwięzłe oczepiny, po prostu rewelacyjna zabawa.
Żałowaliśmy po wszystkim, że nie urządzaliśmy poprawin :)
Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że się wkrótce zobaczymy na weselu u jakichś naszych znajomych, bo jak widzieliście panienek i kawalerów nie brakowało :) .
 
 
Jacek i Dorota 

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 10:34 am   

Mieliśmy wesele 22 czerwca 2013 roku w sali bankietowej Red diamond w Starych Koluszkach . U nas również grała ekipa Haliśka Band. Haliśka po prostu wymiatała !! ! W ich długim repertuarze było co wybierać (prawie 400 piosenek różnego gatunku muzycznego) ale zażyczyliśmy sobie dodatkowo Tine Turner "Simply the best" i Rihanne "Only Girl" . Oczywiście nie było żadnego problemu . Wszyscy goście byli mocno zdziwieni tak wysokim poziomem wokalu i brzmienia tego bandu.Jeżeli chcecie ten jedyny i najpiękniejszy dzień w swoim życiu spędzić przy profesjonalnej oprawie muzycznej to gorąco polecamy Haliśkę Band.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=wUfTt8Za0rI nasz teledysk ślubny :-)
 
 
wienio 

Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 2:52 pm   Haliśka Band

Witam,

wesele mieliśmy 7.06.2014 w sali Gracja na ul. Brzezińskiej w Łodzi. Zdecydowaliśmy się na zespół Haliśka Band i nie żałujemy decyzji, którą podjęliśmy bardzo szybko, bo wystarczyło nam jedno spotkanie z zespołem:)

Jesteśmy mega zadowoleni, a co najważniejsze nasi goście również.
Zespół zagrał nam przed domem przed wyjazdem do kościoła oraz nauczył się utworu, który wybraliśmy sobie na pierwszy taniec, a którego nie było w repertuarze zespołu. Mieliśmy też specjalne życzenie, żeby grać jak najmniej disco polo, co też zostało spełnione:) Ogólnie zespół ma bogaty repertuar, super wykonawców i świetnie prowadzą imprezę.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy jak najwięcej imprez do grania:)
Pozdrawiamy
Ewelina i Michał
 
 
wiola.gw 

Dołączyła: 29 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2014 12:07 pm   

Witam wszystkich,

Osobiście bardzo polecam zespół Haliśka Band. Grali u mojej kuzynki na weselu i szczerze powiedziawszy mogę śmiało napisać, że ten zespół rozrusza nawet najnudniejszą imprezę! :)

Poza tym mają bogaty repertuar i świetne brzmienie, więc jeżeli ktoś weźmie ten zespół na wesele to zabawę ma gwarantowaną!

Przeglądałam ostatnio sieć i trafiłam na dużo informacji o Zespole Haliśka Band także zostawiam je poniżej

oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Haliska-Band.html

i pozdrawiam :D
 
 
domi127 

Dołączyła: 08 Gru 2013
Posty: 89
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 9:02 pm   

I my przetańczyliśmy z zespołem Haliśka Band całą noc ;) Bardzo serdecznie w imieniu własnym i gości dziękujemy za świetną zabawę. Repertuar dostosowany dla każdego ;) Wokal, saksofon i perkusja zachwycające :) Goście pytali o namiary więc kto wie - może jeszcze kiedyś pobawimy się przy Waszych rytmach ;) Polecam z czystym sumieniem :)
_________________
 
 
lady_mn 

Dołączyła: 13 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 22, 2015 11:36 am   

cześć,

my również jesteśmy świeżo po weselu i zespół spisał się na medal!
wspaniała koordynacja - nie mieliśmy nic na głowie bo zespół doskonale dogadywał się z salą.
wokalistka ma nieziemski głos, saksofon dodaje smaczku... zespol z czystym sumieniem moge polecic kazdemu. Wszystkim gościom sie podobało, więc chyba to najlepszy wyznacznik.
W kwestii piosenek mozna sie dogadać, wiec tutaj też duży plus.
Zespół na naszą prośbę przygotował jedną piosenkę, której nie było w repertuarze i wyszło im to super (mam nadzieję, że włączą ją do swojej playlisty :) )

pozdrawiamy i polecamy,

Monika i Michał
 
 
Miszal 

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 21, 2015 12:13 am   

Pod koniec października 2015 mieliśmy wesele, które nam umilił zespół Haliśka Band. Tak, umilił! Muzycznie i wokalnie super. Absolutnie inna liga w porówananiu do typowych zespołów z kiepskim wokalem i muzyką głównie z klawiszy. Grali lepiej niż zespoły lansujące się składem z różnych talent show. Nie robili też przerw co pięć piosenek, co też się zdarza. Tańczyli wszyscy, niezależnie od wieku, bo dla każdego było coś miłego. Członkowie zespołu bardzo mili, otwarci na sugestie dotyczące repertuaru czy konkursów. Jak poprosiliśmy o minimalną ilość disco polo, to w zasadzie nie zagrali żadnego kawałka tego typu ;) Bez problemu można było zamawiać piosenki, co też nie jest standardem. Stale uzupełniają repertuar o nowe hity. Na prawdę gorąco polecam.
 
 
Cyrylia 

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Paź 2014
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Gru 08, 2015 11:15 am   

ach!
jak miło czytać takie opnie :) zespół będzie u nas grał :)
z resztą wybierając go już wiedziałam ze to najlepszy zespół jaki mogliśmy znaleźć :wink: a jesteśmy oboje z narzeczonym dość wybredni )
my mamy obiecane tez śpiewanie z zespołem :)
_________________

[url=http://www.suwaczek.pl/]
 
 
lipka89 

Dołączyła: 30 Paź 2015
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Gru 09, 2015 3:17 pm   

My również jesteśmy zadowoleni z usług zespołu, świetnie grali i zabawiali gości, polecamy :)
 
 
Życzliwy123 

Wiek: 36
Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 14, 2016 10:59 pm   

Zaczne od plusów żeby było szybciej. Takim na pewno jest głos wokalistki tego zespołu. Ale to koniec dobrych wiadomości. Minusy:
- nie zgadzają się na propozycje pary młodej odnośnie muzyki, konkursów, itd... A to w końcu my wymagamy i płacimy i to nie mało,
- cena to kolejna rzecz,
- zespól zastrzega na początku, że nie gra muzyki disco polo i że nie gra zazwyczaj na wiejskich weselach( ale skoro się już zgadza to powinien to robić na 100%),
- bierzcie jak najmniej osób z ekipy. U nas jeden z członków który miał grać na saksofonie przestał praktycznie całe wesele i poprawiny nie trudząc swoich płuc nawet na 30 minut łącznie. Powiedziano nam, że miał jakiś odsłuch czy coś, ale kogo to interesuje, było zapłacone więc miał grać do chole.....,
-zespół nie wziął wystarczającej ilości sprzętu na naszą sale. Chodzi o głośniki, wzięli tylko na jedną sale taneczną, a tam gdzie jedliśmy nie było ich w ogóle słychać. Tłumaczyli się, że nie dogadaliśmy się... zamiast przyznać się że pokpili sprawe. To oni powinni dopytać jaka jest sala i z ilu sal się składa,
- dziwi mnie gdy czytam komentarze innych, że zespół dobrze gra za stołami. Miałem szczęście że na sali był gość z mojej rodziny który pociągnął całe to ich granie, przygrywki i śpiewał za nich. Potem nawet przyznali że nie znali tego tekstu............,
- brak jakiejkolwiek charyzmy,
- wspomniany wcześniej saksofonista przy moich gościach wali teksty typu " jeszcze godzina i spierd.....",
- i co najlepsze gdy po weselu powiedzieliśmy im że nie do końca nam się podobało, to zespół się obraził( profesionalnie) i powiedzieli że nie przyjadą na poprawiny. Musiałem ich prosić i przepraszać za to że coś mi się nie podobało, rozumiecie?? Musiałem przepraszać, że mi się nie podobało kilka rzeczy.

Czyli ogólnie rzecz biorąc zespół bardzo nie profesjonalny i to największy zarzut. Nie umieją też porwać gości, nie znają zbyt wielu piosenek, konserwatywni w podejściu do swojego repertuaru i chyba nie widzieli naprawde nigdy zespołu weselnego z prawdziwego zdarzenia. Naprawde cieszę się że mieliśmy wesołych gości, super barmana, kucharke, dobrego kamerzyste i dekoratorke. Wszystko byłoby extra gdyby nie oni. Jeśli Haliśka Band chce zobaczyć fajną ekipe to niech napisze a ja prześle im film.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 15, 2016 11:04 am   

a ja byłam na weselu 4.10.2014, gdzie grał Haliśka Band i było super :smile: w Dworze Artusa, akustyka rewelacja i cały parkiet zapełniony :)

tak nas wymęczyli, że ostatecznie tańczyłam na bosaka :wink:
_________________


 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 25, 2016 5:59 pm   

Chciałem wypowiedzieć się na temat wpisu pana "Życzliwy123" i postawionych tam zarzutów.

Życzliwy123 napisał/a:
- nie zgadzają się na propozycje pary młodej odnośnie muzyki, konkursów, itd... A to w końcu my wymagamy i płacimy i to nie mało,

Nie wiem skąd takie słowa, ponieważ zawsze dogadujemy jakie konkursy/zabawy mamy przeprowadzić i tak samo uzgadniamy repertuar i to realizujemy. Nie zgadzamy się na jakieś "świńskie" zabawy, które wg. nas mogą wprowadzić w zażenowanie uczestników zabawy i nie tylko, ale zawsze o tym rozmawiamy przed weselem. Nigdy nie było tak że coś uzgodnimy, a potem powiemy, że tego nie wykonamy.

Życzliwy123 napisał/a:
- cena to kolejna rzecz,

Zarzut śmieszny, przecież podczas podpisywania umowy cena jest znana, nic więcej nie doliczamy, zawsze cena którą podajemy na umowie jest ostateczna.

Życzliwy123 napisał/a:
- zespól zastrzega na początku, że nie gra muzyki disco polo i że nie gra zazwyczaj na wiejskich weselach( ale skoro się już zgadza to powinien to robić na 100%)

Przede wszystkim nie nie gra, tylko gra mało i jeśli na prawdę trzeba. Jeżeli Młoda Para o tym wie i jej to odpowiada to nie rozumiem zarzutu. No i nikt nam nie powiedział, że to będzie "wiejskie wesele 100% disco polo".

Życzliwy123 napisał/a:
- bierzcie jak najmniej osób z ekipy. U nas jeden z członków który miał grać na saksofonie przestał praktycznie całe wesele i poprawiny nie trudząc swoich płuc nawet na 30 minut łącznie. Powiedziano nam, że miał jakiś odsłuch czy coś, ale kogo to interesuje, było zapłacone więc miał grać do chole.....,

Trochę przesada z tymi 30min:) Saksofon też nie gra w każdym utworze, więc zależy co akurat gramy. Akurat na większości wesel saksofonista zbiera gratulacje, Ci co byli na weselu na którym graliśmy z pewnością to potwierdzą.

Życzliwy123 napisał/a:
-zespół nie wziął wystarczającej ilości sprzętu na naszą sale. Chodzi o głośniki, wzięli tylko na jedną sale taneczną, a tam gdzie jedliśmy nie było ich w ogóle słychać. Tłumaczyli się, że nie dogadaliśmy się... zamiast przyznać się że pokpili sprawe. To oni powinni dopytać jaka jest sala i z ilu sal się składa,

I dopytaliśmy i mieliśmy powiedziane, że wszystko słychać i zespoły nie biorą dodatkowego sprzętu na tę salę. Faktycznie, może lepiej wziąć za dużo niż za mało. Na poprawiny sprzęt dowieźliśmy.

Życzliwy123 napisał/a:
- dziwi mnie gdy czytam komentarze innych, że zespół dobrze gra za stołami. Miałem szczęście że na sali był gość z mojej rodziny który pociągnął całe to ich granie, przygrywki i śpiewał za nich. Potem nawet przyznali że nie znali tego tekstu............,

Gość który "pociągnął" całe to granie, zaśpiewał piosenkę "Do sklepu na dole przywieźli jabole" którą doskonale znamy. Ale jest to utwór, który w zależności od regionu ma swoje nowe dopisane zwrotki, których nie mamy szans poznać wszystkich. Podobna sytuacja jest z przyśpiewką "Łowickie chłopoki" gdzie ostatnio usłyszeliśmy chyba z 50 zwrotek.

Życzliwy123 napisał/a:
- brak jakiejkolwiek charyzmy

Szkoda słów.

Życzliwy123 napisał/a:
- wspomniany wcześniej saksofonista przy moich gościach wali teksty typu " jeszcze godzina i spierd.....",

Tego nie jestem w stanie stwierdzić, nie słyszałem i nikt z zespołu tego nie słyszał.

Życzliwy123 napisał/a:
- i co najlepsze gdy po weselu powiedzieliśmy im że nie do końca nam się podobało, to zespół się obraził( profesionalnie) i powiedzieli że nie przyjadą na poprawiny. Musiałem ich prosić i przepraszać za to że coś mi się nie podobało, rozumiecie?? Musiałem przepraszać, że mi się nie podobało kilka rzeczy.

Nie do końca podobał - z tego co czytam to nic się nie podobało. Padły słowa, bodajże któryś tata coś wspomniał o jakiejś miejscowej kapeli, więc powiedzieliśmy, że możemy nie przyjeżdżać na poprawiny jeśli chcecie wziąć inną kapelę.

Życzliwy123 napisał/a:
Nie umieją też porwać gości, nie znają zbyt wielu piosenek, konserwatywni w podejściu do swojego repertuaru i chyba nie widzieli naprawde nigdy zespołu weselnego z prawdziwego zdarzenia.

Raczej z porwaniem gości do zabawy nie mamy problemu i również na tym weselu i poprawinach goście świetnie się bawili.
Konserwatywni do swojego repertuaru - dziwne żebyśmy na życzenie zrobili 100 utworów disco polo na jedno wesele, myślę że te "nie zbyt wiele piosenek" (ponad 300 w repertuarze ==>> Nasz repertuar) daje radę.

Przykro, że padły takie zarzuty, szczególnie że minęło już chyba z 4-5 miesięcy i teraz się coś przypomniało.
Przykro też, ponieważ po poprawinach wszyscy byli bardzo zadowoleni i Para Młoda i rodzice, oraz goście. Mama wspomniała poprzedni dzień tłumacząc, że to wszystko przez stres związany ze ślubem itd. i że wszystko jest jak najbardziej w porządku.

[ Dodano: Pon Wrz 26, 2016 7:43 pm ]
Słyszeliśmy już kilka razy od par młodych u których graliśmy, że jest jakiś problem techniczny z rejestracją przez co nie mogą wpisać opinii o nas czy sali weselnej.
Widziałem też w innym pości, że zgłaszany był taki problem, więc zapewne coś w celu ułatwienia rejestracji będzie poczynione.

Tymczasem przytoczę więc może 2 opinie, które otrzymaliśmy na Facebook'u:

https://www.facebook.com/...153741678741186

Cytat:
30 lipca 2016r sprawiliście, że nasze wesele było wyjątkowe :) dziękujemy za spełnienie naszych marzeń i dużo cierpliwości dla naszych śpiewaków ;)
Jesteście wspaniali :D
Beata I Arkadiusz Gorący :)


https://www.facebook.com/...153684569801186

Cytat:
Mielismy przyjemnosc goscic na naszym weselu zespol Haliska Band. Wspolpraca zarowno przed jak i w trakcie wesela przebiegla profesjonalnie w kazdym aspekcie. Super kontakt, przemili i uzdolnieni ludzie a przede wszystkim zadowoleni goscie ... 100 % udane wesele, serdecznie polecamy i bardzo dziekujemy ! Klaudia i Lukasz.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Czw Lut 25, 2016 6:01 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 12, 2016 1:59 pm   

Byłam gościem na weselu, na którym grał ten zespół.
Na początku było ok, chociaż mnie (oraz kilku innym osobom, z którymi rozmawiałam) nie podobał się sposób w jaki wokalistka "zachęcała" gości do wyjścia na parkiet. Wiadomo - ludzie są różni, niektórzy potrzebują czasu na rozkręcenie się, wołanie "no chodźcie ludzie" nie było fajne.
Saksofonista grał bardzo dobrze (mnie zachwycił), pan od klawiszy/gitary, perkusista również. Niestety wokalistka w połowie wesela zaczęła tracić głos... i niestety widać było, że przesadziła z napojami... W końcu już nie było w stanie śpiewać i na szczęście nie śpiewała - sytuację ratował klawiszowiec/wokalista...
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
viko26 

Dołączyła: 17 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 17, 2016 5:29 pm   

Po wielu trudach (maile aktywacyjne nie dochodzą) udało mi się w końcu zarejestrować na tym forum specjalnie by móc raz jeszcze podziękować zespołowi Haliśka Band za wspaniałe wesele !!

Zespół Haliśka Band spisał się na medal, nawet jak bym chciała to nie mam się do czego przyczepić. Było wszystko tak jak powinno być. Świetne utwory, super wykonania, brawo dla wokalistki, która specjalnie dla nas przygotowała piosenkę Celine Dion i wyszło przecudownie, lepiej niż oryginał, przynajmniej na żywo i w tym dniu tak to z mężem odebraliśmy.

Podsumowując największe plusy zespołu:

- wokalistka
- repertuar - odpowiednie utwory w danym momencie, daliśmy wolną rękę licząc na doświadczenie zespołu i nie pomyliliśmy się
- świetny kontakt z gośćmi - było to widać również w przerwach gdzie gości oblegali stolik zespołu nie dając im nawet odpocząć
- super oczepiny, krótko i z humorem, bez żenujących konkursów.
- krótkie przerwy
- zespół dokładnie wszystko przygotował tak, jak ustaliliśmy przed weselem
- współpraca z kuchnią - wszystko dogadali, wiedzieli kiedy będzie posiłek żeby zrobić przerwę, wszystko jak w zegarku

I punkt, który nie wiem gdzie umieścić w plusach czy minusach - zespół nie pije alkoholu !! - goście byli zawiedzeni, że się nie mogą napić z zespołem, teść wręcz stwierdził, że zespół musi się napić żeby im się dobrze grało. W każdym razie się nie napili, a grali świetnie.

Jeszcze raz Wam kochani dziękuję za ten cudowny dzień, świetną zabawę i cudowną muzykę. Z czystym sercem będę polecać Was wszystkim znajomym !

V.
Ostatnio zmieniony przez viko26 Czw Lis 17, 2016 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mocca 

Dołączyła: 28 Sty 2017
Posty: 7
Skąd: Radomsko
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 2:57 am   

Bawiliśmy się z zespołem Haliśka Band na balu sylwestrowym w Złotych Arkadach w Radomsku i było rewelacyjnie, najlepszy sylwester na jakim się bawiliśmy.
Wokalistka rewelacja, cały czas na pełnych obrotach, nie oszczędzała się w ogóle tak zresztą jak i cały zespół. Od początku do końca imprezy ze sceny biła taka energia, że nie można było usiedzieć przy stole. Na parkiecie jak tylko zaczynali grać pojawiali się właściwie wszyscy goście, a było około 200 osób w różnym wieku i wszyscy doskonale się bawili.
Nas i zresztą z tego co widzieliśmy to większość gości zespół zwalił z nóg swoimi wykonaniami, świetnym repertuarem i doskonałym kontaktem z gośćmi.
Właściciele sali spisali się na medal znajdując taki zespół na poziomie co nie ma w repertuarze 99% disco polo.
Jestem pewna, że na naszym weselu również będzie taki "ogień" albo i większy ;)
Ostatnio zmieniony przez mocca Sob Sty 28, 2017 2:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vobodo 

Dołączyła: 14 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Wrz 14, 2017 2:01 pm   

Chciałam wystawić zespołowi Haliśka Band jak najbardziej pozytywną opinię taką na 10☆ :)
Bawiłam się w tym roku na weselu koło Kielc i byłam w szoku, zaskoczył mnie nie tylko repertuar, który nie opierał się jak u większości weselnych zespołów w 99% na disco polo. Tutaj było wręcz na odwrót. Plus wykonanie utworów, fantastyczne, aż dziw bierze, że ta kapela gra na weselach a nie robi jakiejś kariery, bo wokalistka bije większość rodzimych a’ la gwiazd.
Do tego prowadzenie z humorem, super kontakt z gośćmi i energia do samego rana, czego nie można było powiedzieć o mnie, bo nogi już po północy zaczęły odmawiać posłuszeństwa ;)
Tak trzymać!
Pozdrawiam V.
 
 
AlfredM 

Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 4:25 pm   

Jako przedstawiciel rodziców Joasi i Jarka chciałbym w imieniu naszym i młodej pary bardzo podziękować za fantastyczną zabawę i doskonałą muzykę. To co pokazaliście to tak jak mówiłem podczas wesela - "mistrzostwo"!
Jeśli ktoś szykuje się do organizowania wesela to zdecydowanie polecam zespół Haliśka Band - można brać w ciemno, prawdziwi profesjonaliści i przesympatyczni ludzie.
 
 
Kaolin 

Dołączyła: 27 Lut 2020
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 27, 2020 6:41 pm   

Bawiłam się na weselu gdzie grali więc mogę śmiało polecić :lol:
_________________
Kosze SwiatWorkow.pl - Mój mały sklepik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl