Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA
nostalgia

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiechu Studio
Autor Wiadomość
MalaJu 

Wysłany: Sro Sty 11, 2012 9:36 pm   Kiechu Studio

Dziś poprzez wpis na FB wpadłam tu:
http://www.kiechu.nazwa.pl/movie/
i przepadłam!!!
Jak dla mnie bomba i żałuję, że nie mam takiej pamiątki z naszego ślubu i wesela. Aż dziwne, że ta firma nie ma swojego wątku (albo ja gapa, nie umiem znaleźć)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Kwi 14, 2017 9:04 am, w całości zmieniany 2 razy  

waleczna83 

Wysłany: Czw Sty 12, 2012 11:30 am   

no muszę przyznać ze filmiki robią wrażenie

Wiol25 

Wysłany: Pią Maj 18, 2012 5:33 pm   

Dziewczyny, a znacie może więcej szczegółów na temat tych filmów? Znacie orientacyjne ceny?

malinka1987 

Wysłany: Pią Maj 18, 2012 8:37 pm   

Na stronie napisane jest, że filmowanie lustrzankami już od 1500 zł, czyli pewnie za coś fajnego to już 2 tyś. się przekracza, ale najlepiej wysłać zapytanie na stronie. :P

@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl

Wysłany: Wto Cze 05, 2012 3:38 pm   

ceny, cenniki podajemy tylko i wyłącznie na PW zainteresowanym, prosimy o przestrzeganie tego regulaminu forum.

_stwicher 

Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 11:34 am   

Moje drogie, w piątek jestem umówiona z Panem na rozmowę, więc się pochwalę jak i co gdy już będę "po".
Widziałam reportaż siostry mojego T. i naprawdę robi wrażenie, boję się jedynie ceny...

Alberto 

Wysłany: Sro Wrz 26, 2012 12:05 pm   

Oglądając klipy dostępne na stronie można śmiało stwierdzić, że Kiechu Studio robi jedne z najlepszych filmów ślubnych. Ceny nie ma się co bać - po prostu tak wykonana praca przy użyciu zaawansowanego sprzętu jest kosztowna. I tyle.

skrzat 

Wysłany: Sob Lut 01, 2014 7:08 pm   

Potwierdzam! Jakość i pomysł wykonania filmu ślubnego przez Kiechu Studio NIEPORÓWNYWALNA w stosunku do innych...Cena niestety też...;/ Niestety cennik poznaliśmy dopiero po poznaniu Pana Jacka i obejrzeniu jego produkcji i pomimo, że przekroczył nasz budżet na ten cel prawie 3krotnie! to i tak się zdecydowaliśmy...po 2 tygodniach od spotkania:P szukaliśmy, staraliśmy przekonać samych siebie, że to absurd tyle wydać na film, że przy obecnej komercjalizacji ślubów i wesel znajdziemy kogoś równie dobrego i konkurencyjnego cenowo...niestety...nie spotkaliśmy się z niczym co pozwoliłoby nam chociaż łudzić się, że może równać się z Kiechem :(
Umowa podpisana, musiało nastąpić pewne przegrupowanie środków w budżecie weselnym ale jesteśmy przeszczęśliwi :D :smile:

blanca19 

Wysłany: Sro Lut 05, 2014 12:52 am   

Tak to fakt najlepszy kamerzysta na ktorego natrafiłam w poszukiwaniach i wyglada na to ze u nas tez nastąpi przegrupowanie środków bądź większe oszczędzanie :) jak juz sie decydować na film to tylko najlepszy :) ))

Imprezowo 

Wysłany: Nie Lip 13, 2014 1:31 pm   

Witam,odświeżenię wątek czy ktoś ostatnio miał przyjemność korzystać z tej firmy bo ostatni wpis jest z dość dawna bo prawie już wybraliśmy kamerzystę ale chce jeszcze się upewnić .Za opinie z góry dziękuje .

loletka89 

Wysłany: Sob Sty 17, 2015 11:29 am   

witam wszystkich serdecznie, czy jest gdzies podany numer kontaktowy lub adres mejlowy do "kiechu"? ewentualnie [poprosze dane na priv. dziekuje

maggdd 

Wysłany: Sro Lut 18, 2015 1:10 pm   

Cudny wspaniałe realizacje, kiedy pierwszy raz zobaczyłam klipy byłam nawet lekko zdziwiona, że to się robi w Polsce:D
A czy ktoś, kto rozmawiał z Panem "Kiechem" ;) wie może, czy realizuje on tylko takie krótkie formy ('trailery'), które można zobaczyć na jego stronce, czy też nieco dłuższe klipy? Jak to wygląda u niego?

ewelynka_89 

Wysłany: Nie Kwi 17, 2016 5:44 pm   

Podbijam temat :) Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje odnośnie filmowania "Kiechu"?

Magda1995 

Wysłany: Sro Wrz 20, 2017 8:25 am   

nadal nie ma żadnych opini na jego temat ? :)

Odpowiedz do tematu