Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Obrączka z kamieniami
Autor Wiadomość
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 3:49 pm   

dokładnie mój to totalna sroka nawet spinki kupił sobie mocno zdobione i co mu się gdzieś zaświeci to super :D i myślałam nad malutkim tez w jego obrączce tak żeby nie był bardzo widoczny ale żeby efekt bling jednak był :smile: tylko czy na co dzień to będzie fajnie wyglądać to nie wiem nie widuje raczej błyskotek u facetów przeważnie
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 05, 2014 8:23 am   

lovinlizard napisał/a:
dokładnie mój to totalna sroka nawet spinki kupił sobie mocno zdobione i co mu się gdzieś zaświeci to super :D
dogadalabym sie z nim ! :D
_________________
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 11:32 am   

ja widziałam w sobotę u p.Andrzeja na Wigury obrączkę z 7 brylancikami (albo może i więcej ich było) i była przepiękna, po prostu się zakochałam. te kamienie były oprawione całkowicie inaczej niz te, które można zobaczyć w yes, apart itp. tzn tworzyły jedną całość i wszystko pięknie błyszczało. oczywiście to kwestia gustu, ale jak kto lubi świecidełka tak jak ja, na pewno byłby zachwycony.
_________________
KAROOSIA
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 8:39 pm   

W przypadku obrączek z kamieniem pamiętajcie, że nie ma możliwości ich powiększenia "jakby coś kiedyś się zmieniło z palcem"
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 8:40 pm   

karoosia, taka?
http://www.taxor.com.pl/s...ion-oe-208-2395
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 07, 2014 8:47 pm   

KADR, a właśnie że jest ;]
_________________


 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 8:30 am   

Sisska,dokładnie taki sposób oprawienia kamieni, ale ogólnie była jednokolorowa i kamienie były bardziej w jednym rzędzie, a nie w kształcie elipsy, choć ich wielkość też się różniła między sobą. a to Twoja była przypadkiem?
_________________
KAROOSIA
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 8:40 am   

No teoretycznie się da może niektórzy jubilerzy to i zaryzykują ale większość odradzi.
Przy kamieniach jest ryzyko i jeśli za powiększanie weźmie się jakiś "partacz" to mogą zostać uszkodzone. Warto więc wziąść to pod uwagę wybierając bądź co bądź symbol naszej nierozerwalnej niezniszczalnej miłości.
Pamiętajcie tylko, że później gdy coś przy powiększaniu pójdzie nie tak zostanie Wam tylko usiąść i płakać.
Chyba żaden jubiler nie weźmie odpowiedzialności za to że brylancik może potem wylecieć i zaginąć.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 8:22 pm   

KADR, no chyba, że się idzie do jubilera z prawdziwego zdarzenia. Nasz dał nam gwarancję i całkowity serwis, mogę zmniejszać, zwiększać, jak mi się podoba.
_________________


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 8:56 pm   

karoosia napisał/a:
Sisska,dokładnie taki sposób oprawienia kamieni, ale ogólnie była jednokolorowa i kamienie były bardziej w jednym rzędzie, a nie w kształcie elipsy, choć ich wielkość też się różniła między sobą. a to Twoja była przypadkiem?
mooojaaaaa :smile:
_________________
 
 
KADR 


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 38
Skąd: Łowicz
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 11:06 am   

Dorotka_ napisał/a:
KADR, no chyba, że się idzie do jubilera z prawdziwego zdarzenia. Nasz dał nam gwarancję i całkowity serwis, mogę zmniejszać, zwiększać, jak mi się podoba.

No chyba że tak.
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez KADR Sro Kwi 09, 2014 11:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karoosia 

Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 108
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 09, 2014 7:12 pm   

no to zazdroszczę Sisska, nie mogłam wzroku oderwać i zdecydowałam się dzięki Tobie tzn dzięki Twojej obrączce na coś podobnego tylko troszkę skromniejszego, ale mam nadzieję, że też będzie ładnie :razz:
_________________
KAROOSIA
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2014 10:43 am   

KADR napisał/a:
W przypadku obrączek z kamieniem pamiętajcie, że nie ma możliwości ich powiększenia "jakby coś kiedyś się zmieniło z palcem"


Zupełnie co innego mówił nam jubiler u którego zamawialiśmy obrączki. Ja zdecydowałam się na mały kamień w swojej i jeśli przyjdzie mi ją kiedyś pomniejszyć, to pan stwierdził, że nie ma najmniejszego problemu.
_________________
 
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 5:12 pm   

Zależy jakie złoto oraz z jakiego kamienia,podajmy najpierw szczegóły,bo istnieje możliwość aby w razie czego je pomniejszyć. To czy będzie z kamieniem czy bez,to także kwestia naszego gustu,ja osobiście wolę żółte,tradycyjne złoto bez innych ozdób.
 
 
everrrgreen 


Dołączyła: 12 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2016 4:17 pm   

marzą mi się z kamykami ale oczywiście mama straszy, że będą wypadać... :oops:
_________________
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 10, 2016 11:51 pm   

Ja na początku chciałam bardzo proste, bez żadnych ozdób (typu jak ja to mówię "śrubki" - niezaokrąglone, o geometrycznych cięciach), ale na styczniowych Targach Ślubnych zakochałam się wprost w obrączkach Schubert na które trwała promocja. Są one właśnie zdobione kamieniami, braliśmy pod uwagę dwa bardzo podobne modele, bo oba miały fragmenty wykończone matowo na czym nam zależało:

Jeśli bym mogła nosić obrączkę na jednym palcu z pierścionkiem zaręczynowym to pewnie wybrałabym jednak takie bez zdobień, ale ze względu na kształt pierścionka nie jest to możliwe - stąd więc pomysł bardziej ozdobnych obrączek, pewnie to kwestia gustu :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez LinaMiódMalina Sro Lut 10, 2016 11:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 11, 2016 9:10 am   

LinaMiódMalina bardzo ładne :) Mi na początku też podobały się takie jak to mówisz "śrubki" ale jak przymierzyliśmy to jednak na palcach nie podobały nam się tak jak na zdjęciach. Mam obrączkę z brylantem i odpukać nie wypadł :)
_________________


 
 
KasiaStel 


Dołączyła: 20 Sty 2017
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2017 5:39 pm   

Moja kolezanka ma z kilkoma malenkimi cyrkoniami - wyglada pieknie, ale rok po slubie 2 cyrkonie juz jej wypadly 😩
_________________

 
 
Skrzypiecka.K 

Dołączyła: 14 Cze 2017
Posty: 12
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 7:47 am   

Mi jakoś niespecjalnie podoba się takie rozwiązanie. Wiadomo, wygląda fajnie, ale nie wiem czy jest praktyczne.
_________________
"Kochać - to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku."
 
 
Pifka 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:26 am   

Ja generalnie jakoś nie bardzo lubię kamyczki w pierścionkach (poza onyksem :razz: ) więc średnio osobiście mi podchodzą ale czasami można znaleźć perełki. Jedyny minus, to to, że faktycznie lubią wypadać i trzeba latać d jubilera żeby wstawiać nowe:/
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl