Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybielanie zebów
Autor Wiadomość
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Nie Wrz 28, 2014 6:46 pm   

Każde wybielanie jest tylko na jakiś czas. Ale tak jak napisała Catylyn89-wszystko zależy od tego co się je i pije. Najlepiej jeszcze po każdym posiłku myć zęby i stosować płyn do płukania jamy ustnej.. :roll:
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Wrz 30, 2014 9:44 pm   

To was zaskoczę. Słyszałam opinię, że zębów nie powinno się myć pastą więcej niż 3 razy dziennie, ponieważ szkodzi się szkliwu.
 
 
ewa91 

Dołączyła: 23 Sty 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 24, 2015 10:44 am   

Wybielałam zęby kilka razy w życiu i na pewno zrobię to też przed ślubem. Dość często odwiedzam dentystę, stosuję się do jego porad. Najważniejsze jest to aby wybrać właściwą szczoteczkę, pastę i płyn.

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Sob Sty 24, 2015 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
podrozniczkaa 

Dołączyła: 07 Sty 2015
Posty: 91
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 26, 2015 11:25 am   

Sisska napisał/a:
Loczek_16, 600zl za nakladki to bardzo drogo.


Ja za nakładki i żele zapłaciłam 250zł kilka ale to było 8 lat temu. Byłam zadowolona z efektu wybielania, nie były jednak, aż tak białe jak po lampie. Teraz postanowiłam powtórzyć kurację, wczoraj kupiłam żel wybielający Opalescens w sklepie stomatologicznym na Kościuszki (za 4 strzykawki zapłaciłam 64zł). Jak ząbki będą ładnę to przed ślubem zakupię kolejny zestaw.
_________________


Dzienniczek -> http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17448
 
 
matama 

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2015 1:01 pm   

Catylyn89 napisał/a:
matama, to wszystko zależy od tego co jesz i pijesz :) wybielanie zębów u dentysty też będzie na chwilę jeśli pijesz ciemną herbatę, colę i kolorowe napoje :)


Wiem wiem :) Ostatnio zdecydowałam się zamiast pasków to właśnie zrobić piaskowanie zębów w Neodentice i pani dentystka powiedziała mi że trzeba stosować tzw białą dietę, czyli przez pierwsze dni po piaskowaniu zero ciemnej herbaty, wina bo mogą zabarwić szkliwo. Niestety ja uwielbiam kawę, więc raz na jakiś czas będę musiała chodzić na wybielanie, bo w moim przypadku pasty wybielające raczej kiepko działają :/
 
 
maggdd 

Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lut 2015
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 4:52 pm   

A wybielała któraś z was martwy, przebarwiony nieco ząb?;/
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 7:00 pm   

Ooo dołączam się do pytania maggdd :]
_________________
 
 
karolina_002 


Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 724
Skąd: Łask
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 7:45 pm   

Narzeczony kupił paski silver crest - dwa komplety na 14 dni. Zaczynamy je stosować za 1,5 tygodnia. Napiszę jakie będą efekty, o ile jakieś będą. :D
_________________


 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 7:57 pm   

M4rcysi4, maggdd, ja.
http://forum.wesele-lodz....p=375125#375125
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 8:44 pm   

Misiak87, już nie ma tych zdjęć co trzeba ;)
_________________


 
 
Aldonka 

Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 66
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Cze 17, 2015 5:34 am   

Mnie trochę nie stać było na wybielanie zębów u stomatologa. Co jak co ale takie zabiegi na pewno do najtańszych nie należą tak więc zdecydowałam się na wybielanie paskami. Wiadomo,że efekt nie będzie natychmiastowy ale o kilka odcieni zęby na pewno są bielsze.
Zdecydowałam się na te paseczki

Jest to już profesjonalny produkt polecany sobie przez lekarzy ( moja pani stomatolog mi to poleciła).
Na pewno natomiast nie polecam kupować tych szumnie reklamowanych w sieci paseczków ( często na reklamach wyskakujących z boku) - niestety ale nie dają efektu.

Link komercyjny usunięty. Post edytowany. PiotrekAdmin.
Ostatnio zmieniony przez PiotrekAdmin Nie Lip 19, 2015 9:00 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
pamcia23 

Dołączyła: 11 Lip 2015
Posty: 14
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Nie Lip 19, 2015 4:41 pm   

Ja jeszcze nie wybielałam, ale mam zamiar użyć iBrigth. Mój chłopak jest dentystą i powiedział, że jest bardzo bezpieczny i mogę użyć go w domu. Stosują w niektórych gabinetach stomatologicznych wiec co do skuteczności i bezpieczeństwa nie mam wątpliwości :)
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 04, 2017 7:54 pm   

ja stosuję wybielanie nakładkowe żelem dr martin schwarz,kupuję przez internet,nie palę,nie piję kawy i zabieg starcza mi na 4 miesiace,żałuję tylko,że kiedy 5 lat temu brałam ślub to nie pomyślałam o wybielaniu i na zdjeciach wyglądam okropnie,o żelu dr martin schwarz niestety też wtedy nie słyszałam
 
 
sienna_081 

Dołączyła: 11 Kwi 2017
Posty: 12
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 6:24 pm   

Akurat jestem w trakcie wybielania zębów paskami. Widać różnicę, ale zęby zrobiły się jakby bardziej "tępe". Dziwne uczucie. Polecam tylko na naprawdę ważne okazje. Nie wiem czy zdecyduję się kolejny raz.
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 10, 2017 7:47 pm   

pucek napisał/a:
ja stosuję wybielanie nakładkowe żelem dr martin schwarz,kupuję przez internet,nie palę,nie piję kawy i zabieg starcza mi na 4 miesiace,żałuję tylko,że kiedy 5 lat temu brałam ślub to nie pomyślałam o wybielaniu i na zdjeciach wyglądam okropnie,o żelu dr martin schwarz niestety też wtedy nie słyszałam


Napisz coś więcej o tym żelu,bo przygotowuje się właśnie do ślubu i zębami nie hce straszyć.
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 20, 2017 6:43 am   

Żel do wybielanie nakładkowego.Pierwszy zestaw trzeba kupić ze szczękami.Kosztuje coś około 180zł.Nakładasz strzykawkami.Starcza na 4 użycia co 3 dni.Efekt utrzymuje się 4 miseiące.Bynajmmiej mi.Potym czasie kupuje nowy zestaw.Ogólnie polecam,bo żadnego bólu zębów nie mam.
 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 28, 2017 2:18 pm   

będę musiała kupić,ślub mam we wrzesniu,ale chce przetestować różne sposoby na wybielanie,by mieć pewnośc co jest dobre dla mnie
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2017 5:34 pm   

Kup teraz,a przed samym weselem poprawisz.
 
 
_Bella_ 


Dołączyła: 27 Paź 2015
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 07, 2017 8:50 pm   

pucek napisał/a:
.Efekt utrzymuje się 4 miseiące.Bynajmmiej mi.

chyba "przynajmniej" :wink:

A gdzie taki zestaw można kupić?
Chociaż przyznam szczerze, że mnie najlepiej wybieliło zęby piaskowanie, to był efekt wow :smile:
Szkoda tylko, że mam tendencje do odkładania się nalotów od kawy czy herbaty i szybko wszystko wraca do wyjściowego stanu... :-)
_________________

 
 
karolcia94 


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 18, 2017 2:47 pm   

zamówiłam na próbe,zobaczymy co z tego bedzie,jak nie da efektu to prawie 200zł w plecy w budzeie weslenym
mają sklep online,bez problemu znlazłam
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 23, 2017 10:00 am   

Nic nie będzie w plecy.Będziesz zadowolona.
 
 
Skrzypiecka.K 

Dołączyła: 14 Cze 2017
Posty: 12
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Cze 27, 2017 7:28 am   

To chyba dość kosztowny zabieg, nie? Ale myślę, że warto
_________________
"Kochać - to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku."
 
 
pucek 


Wiek: 38
Dołączyła: 26 Kwi 2017
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 01, 2017 4:44 pm   

150zł raz na 4 miesiące to chyba nie dużo??Pierwszy zestaw ze szczękami kosztuje 183zł.Za darmo nic nie ma.
 
 
cotumka 


Wiek: 34
Dołączyła: 01 Kwi 2010
Posty: 1142
Skąd: Beauty Bałuty
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 6:41 pm   

Dziewczyny, a czy o takie wybielanie (czy nakładkowe czy laserowe) można się pokusić karmiąc piersią? :oops: :oops: :oops:
_________________
 
 
Pifka 


Wiek: 38
Dołączyła: 27 Wrz 2017
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:32 am   

pucek napisał/a:
ja stosuję wybielanie nakładkowe żelem dr martin schwarz,kupuję przez internet,nie palę,nie piję kawy i zabieg starcza mi na 4 miesiace,żałuję tylko,że kiedy 5 lat temu brałam ślub to nie pomyślałam o wybielaniu i na zdjeciach wyglądam okropnie,o żelu dr martin schwarz niestety też wtedy nie słyszałam

Nie spotkałaś się może z opiniami jak wygląda sprawa jak się pije kawę? Bo pijam jedną dziennie z mlekiem i boję się, żeby za szybko efekt mi nie zniknął (np po miesiącu). Nie mniej dziękuję za pomysł i przeszukam dziś gdzie można to cudo dostać :D
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl